5 nejlepších VPN pro PayPal v roce 2020

VPN poskytují soukromí a zabezpečení, a proto jsou ideální pro použití s ​​platebními procesory, jako je PayPal. Platba online je postup, pro který nikdy nemůžete mít dostatečnou ochranu, takže použití VPN při přístupu k PayPal je vždy dobrý nápad. VPN pro PayPal mohou být také užitečné z jiných důvodů, jako je například přístup ke službě z různých míst po celém světě.

VPN pro Paypal

I když existují zprávy, že předplatitelé jsou varováni nebo dokonce občas zakázáni kvůli praxi, používání VPN zůstává i nadále populárním, užitečným a bezpečným způsobem přístupu k službám PayPal..

Stejně jako v případě všech aplikací však nejsou všechny VPN PayPal vytvořeny stejně. Během posledních pěti let jsme zkontrolovali více než 150 různých poskytovatelů VPN a analyzovali je zejména pro použití s ​​PayPal. Jedná se o 5 nejlepších VPN pro Paypal, které jsme odhalili:

Pokud hledáte rychlou odpověď, podívejte se do tabulky níže a porovnejte, co naši odborníci hodnotili jako nejlepší VPN pro PayPal.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Chcete více detailů? V našem podrobném seznamu níže jsme se zabývali. Podívejte se na vstupy a výstupy nejlepších VPN pro PayPal:

Seznam nejlepších VPN pro PayPal

Co je to VPN pro PayPal?

VPN poskytuje zabezpečení a soukromí bez ohledu na to, zda se připojujete z domova, prostřednictvím nezabezpečené sítě Wi-Fi v kavárně nebo z vaší kancelářské sítě. Důvodem je to, že všechna data přenášená do a ze zařízení na server VPN jsou šifrována.

I když je zachycena na trase, například přes nezabezpečenou síť Wi-Fi, kvůli použití silných šifrovacích algoritmů nebudou data dešifrovatelná. To znamená, že vaše soukromé informace jsou uchovány jako soukromé.

Sítě VPN také umožňují přístup k webům bez odhalení vaší fyzické polohy. Mnoho webů používá detekci geolokace k omezení přístupu k obsahu. S VPN můžete předstírat, že se v jiné zemi obchází tyto bloky. Toto jsou klíčové vlastnosti VPN, které mohou být při používání platební služby PayPal velmi výhodné.

Proč potřebuji VPN pro PayPal?

Proč tedy chcete nebo potřebujete použít VPN pro přístup k PayPal? Existuje celá řada důvodů, proč je velmi užitečná. Za prvé, VPN přidá další vrstvu zabezpečení k jakékoli transakci provedené na internetu.

Používáte-li nezabezpečené sítě, například otevřené připojení Wi-Fi, pomocí sítě VPN znamená, že váš provoz, vaše finanční informace a všechna důvěrná data zůstávají důvěrná.

Ano, web PayPal používá pro své transakce zabezpečené protokoly. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak tyto zabezpečené protokoly fungují, podívejte se na náš článek na toto téma: Vysvětlení protokolu HTTP. Stačí však říci, že s těmito protokoly v minulosti vyvstaly bezpečnostní problémy. I když mohou být dokonale zvukové, je-li zabezpečení pro vás obrovským problémem a při dalším šifrování poskytovaném sítí VPN se cítíte bezpečnější, pak je použití VPN ideálním řešením.

Další informace o SSL / TLS najdete v našem článku na toto téma: vysvětleno https

Za druhé, možná budete chtít připojit k PayPal, aniž byste odhalili své fyzické umístění. Možná používáte PayPal při cestování a nechcete, aby PayPal věděl, kde jste. Přísné bezpečnostní zásady PayPal vás navíc mohou zablokovat z vašeho účtu, pokud vidí transakce probíhající z místa mimo vaši domovskou zemi.

Dále může být služba PayPal ve vaší zemi nedostupná a možná budete chtít zkazit svou polohu, abyste získali přístup k jinak nepřístupným službám PayPal. Ať už je důvod jakýkoli, skrytí vaší polohy může být při používání PayPal velmi užitečné.

Co dělá dobrou PayPal VPN?

Při hodnocení poskytovatelů VPN jsme analyzovali určité atributy a funkce, abychom našli nejlepší Paypal VPN. Hledali jsme dvě základní charakteristiky: silné šifrování (pro zachování vašeho soukromí a zabezpečení) a umístění serveru.

Pokud jde o soukromí, pravděpodobně nejdůležitějšími vlastnostmi VPN jsou zásady protokolování a jurisdikce, na níž je VPN založena. Zjistí, zda jsou protokoly vašich online aktivit udržovány či nikoli, a pokud ano, kdo je vidí a za jakých okolností mohou být zpřístupněny.

Mezi další zkoumané vlastnosti, které se vztahují na všechny VPN bez ohledu na aplikaci, patří cena, rychlost, kvalita jejich zákaznické podpory a dostupné způsoby platby.

Mohu používat PayPal s VPN?

Podle některých PayPal zakazuje používání VPN pro přístup k jejich službám. Jednoduchý prohledávání několika fór skutečně naznačuje, že někteří uživatelé obdrželi varování a jiní měli pozastavení svých účtů kvůli zásadám VPN v PayPal. Mnoho lidí však používá PayPal přes VPN bez připojení.

K datu psaní však nebyla v současné uživatelské smlouvě PayPal nalezena žádná zmínka o VPN. Skutečně jde o osobní zkušenost.

Používáte-li VPN, nezapomeňte, že PayPal může mít metody pro vyhledávání spotů VPN. Pokud k přístupu ke službě používá více předplatitelů PayPal stejného poskytovatele VPN, může být Paypal blokována IP adresa VPN. Pokud k tomu dojde, zkuste jiný server a zkontrolujte, zda funguje.

Co se zdá být jisté, je to, že nikdy nebudete náhle odříznuti od jejich služby, pokud jste nejprve neobdrželi příslovečné facky na zápěstí ve formě varovného e-mailu.

Kromě toho se zdá nepravděpodobné, že budete mít potíže s používáním legitimního účtu PayPal z domova, když jste v zahraničí. Lidé, kteří měli problémy, mnohem častěji používají účet Paypal ze země, ve které nežijí.

Placení za VPN pomocí PayPal

Mnoho poskytovatelů VPN přijímá PayPal jako způsob platby. Všichni z těch, kteří jsou uvedeni v tomto článku, přijímají PayPal, protože jde o důležitou platební možnost pro jakoukoli online službu. Výhoda tohoto je zřejmá - PayPal se snadno používá, šetří čas, má vynikající středisko řešení sporů a usnadňuje posílání peněz téměř každému.

Ostatní přední poskytovatelé VPN přijímají PayPal jako platební metodu, včetně ExpressVPN, NordVPN, VyprVPN, Buffered a VPNArea, abychom jmenovali několik těžkých hitterů. Takže pokud již jste jedním z předplatitelů a přišel čas na obnovení předplatného, ​​můžete za službu VPN na PayPal platit dokonce i prostřednictvím samotné služby VPN. Mluvte o smyčce.

Jak otestovat vaši PayPal VPN na netěsnosti

Než skutečně použijete VPN k provádění transakcí PayPal, je vždy dobré otestovat VPN na úniky. Poskytovatelé VPN si mohou nárokovat ochranu vaší anonymity a dat, ale existují způsoby, jak si ověřit jejich nároky. VPN jsme již v našem seznamu testovali, ale neberte si za to slovo, vyzkoušejte je sami.

Existuje mnoho testovacích webů VPN, které vám budou moci říct, jak vypadáte na internetu z jejich pohledu. To bude zahrnovat informace, jako je vaše IP adresa, vaše fyzické umístění a vaše DNS a WebRTC informace. Podrobné informace o tom, jak otestovat vaši VPN na úniky, naleznete v našem Kompletním průvodci netěsnostmi IP.

ProPrivacy pro Paypal Závěr

VPN jsou velmi užitečné a všestranné nástroje, pokud jde o anonymitu a zabezpečení na internetu. Pokud se obáváte, že jsou vaše transakce PayPal ohroženy, nebo omezení umístění, která existují u předplatného PayPal, pak jsou VPN definitivním řešením.

S trochou péče a znalostí o potenciálních nevýhodách, které poskytovatel finančních služeb mizí při používání VPN pro přístup k jejich službám, můžete udělat dlouhou cestu ke zlepšení vašeho zážitku v PayPal a udržení vašeho soukromí.

VPN v tomto článku byly vybrány na základě silných stránek, které mají, konkrétně pro použití se službami PayPal. Ale volba, která z výše uvedených pěti služeb VPN je pro vás nejlepší, opravdu záleží na vás.

Všechny navrhované služby poskytují bezplatnou zkušební verzi nebo nízkonákladový plán počátečního využití (se zárukou vrácení peněz), což vám umožní zažít je z první ruky a vyzkoušet jejich úroveň anonymity s poskytnutými nástroji. Doufáme, že tato doporučení byla informativní a povede vás k nejlepší volbě pro vaši Paypal VPN.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Název obrázku Kredit: Billion Photos / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me