5 nejlepších VPN pro Rusko v roce 2020

Chcete odblokovat cenzurované weby a přistupovat k geo-omezenému obsahu z celého světa? VPN pro Rusko poskytne soukromí a zároveň vám umožní odblokování webových stránek a online služeb.


Je smutné, že od října 2017 také Rusko začalo omezovat přístup k VPN. Poskytovatelé internetových služeb nyní blokují přístup k webům VPN a proxy. To znamená, že nalezení sítě VPN, která v Rusku stále funguje, může být složité. Neboj se však, protože jsme pro vás udělali práci a našli jsme pět nejlepších VPN, které dnes v Rusku zaručeně fungují.

Nejlepší VPN pro Rusko 2020

Níže uvádíme seznam nejlepších VPN pro Rusko. Kliknutím na web poskytovatele získáte další informace.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Proč používat VPN v Rusku?

V Rusku je vláda vysoce invazivní. Obrovské množství zahraničních webových stránek je na černé listině z mnoha různých důvodů. Zahraniční zprávy jsou často vystaveny výpadkům - stejně jako zahraniční služby, jako je Google. Ukrajinské stránky jsou blokovány kvůli probíhajícímu konfliktu a cenzurovány jsou i jiné webové stránky, které jsou kritické vůči ruské vládě (nebo že se Kreml rozhodne morálně a nábožensky neslučitelné). Například pornografie je silně omezena.

Vláda také staví občany pod vysoký dohled. Letos to bude ještě horší díky zavedení nových zákonů Yarovaya - VPN je jediný způsob, jak zajistit svobodu internetu a digitální soukromí v zemi.

Omezení blogů

V roce 2014 ruská vláda schválila zákon, který vyžaduje, aby se všichni bloggerové s více než 3 000 čtenáři denně řídili stejnými předpisy jako velké mediální sítě. To zahrnuje i psaní pomocí jejich skutečného jména a oficiální registraci u Koskomnadzor, národního mediálního regulátora.

Vyjádření nesouhlasných politických názorů může vést k uvěznění v Rusku. Jakákoli podpora "terorismus" (hlavně definované jako protivládní rétorika) v národě může také vyústit v sedmiletý trest odnětí svobody. Od doby, kdy vstoupil v platnost zákon o blogerech, začalo mnoho Rusů brát své soukromí vážněji. V důsledku toho se používání VPN v zemi obrovsky zvýšilo.

Rusko zakazuje Telegram Messenger

V pátek 19. dubna 2020 moskevský soud zmocnil ruského komunikačního a technologického hlídače Roskomnadzor k zablokování populární aplikace Telegram Messenger..

Tento krok vychází z požadavků Federální bezpečnostní služby (FSB), aby Telegram předal své šifrovací klíče tajnému nástupci KGB poté, co prohlásil, že je široce používán teroristy. Telegram odmítl.

Dobrou zprávou však je, že k Telegramu lze v Rusku stále přistupovat pomocí VPN. Je to proto, že VPN skrývá skutečnost, že se připojujete k Telegramové síti od vašeho poskytovatele internetu a / nebo mobilního operátora (a tedy Roskomnadzor).

Další informace o tomto příběhu naleznete v našem úplném článku o programu Rusko Bans Telegram Messenger.

Používání VPN pro ochranu soukromí v Rusku

Virtuální soukromá síť pro Rusko překonává veškerou cenzuru uloženou vládou. Po připojení k síti VPN mohou uživatelé volně prohlížet jakýkoli blog nebo zpravodajský zdroj, který si přejí, aniž by se obávali, že budou označeni jako někdo s nesouhlasnými názory a názory.

VPN také obchází geo-omezení, takže lidé mají přístup k obsahu a službám ze zahraničí. Síť VPN také umožní uživatelům překonat síťová omezení uložená místními správci, jako jsou zaměstnavatelé a pronajímatelé.

Spolehlivé ruské aplikace VPN navíc šifrují veškerý webový provoz. Tím, že šifruje data s vojenským stupněm šifrování, VPN pro Rusko zastaví poskytovatelé internetových služeb v shromažďování údajů o prohlížení webu jménem vlády. S ohledem na to je aplikace VPN nejlepším dostupným digitálním nástrojem na ochranu osobních údajů.

VPN také zakrývá skutečné umístění uživatele. To brání webům, které navštěvují, aby nemohly sledovat svou skutečnou IP adresu. To je dobré pro soukromí, ale také to znamená, že uživatelé VPN mohou předstírat, že jsou v jiné zemi. Připojením k serveru VPN v cizí zemi mohou uživatelé překonat cenzuru i geografická omezení.

Používání VPN pro zabezpečení v Rusku

Ať už jste doma nebo na veřejné WiFi, VPN vám může pomoci zůstat v bezpečí. Pravidelné používání veřejné WiFi vám otevírá možnost být hacknuti. Vaše adresa IP může hackerům dokonce i doma poskytnout způsob, jak na vás přesně určit počítačové útoky. S VPN je vaše IP adresa bezpečně skrytá.

Šifrování VPN navíc chrání všechna vaše data před hackery jejím zakódováním. Chrání tak vaše hesla, údaje o kreditní kartě - a další citlivá data - před útoky hackerů, IPS a vlády. Chrání také vaše data před napadením kohokoliv, kdo zneužívá zranitelnost KRACK nalezenou v mnoha směrovačích.

Jsou VPN v Rusku legální?

V říjnu 2017 Putinova vláda zakázala VPN. Zákon však ve skutečnosti nezakazuje používání VPN z osobních nebo obchodních důvodů. Jako takový, je dovoleno používat VPN v Rusku. Od doby, kdy Rusko začalo zakázat VPN, se však získání spolehlivého stalo mnohem obtížnějším. Naštěstí, jakmile se vám podaří nainstalovat VPN - je legální používat ji.

Ruské zákony VPN

Na konci října 2020 vstoupil v platnost zákon o zákazu VPN. Nutí poskytovatelů internetových služeb v Rusku, aby zablokovali všechny webové stránky, které prodávají služby VPN. Je možné, že některé VPN v tomto článku jsou blokovány. To vás může dostat do neobvyklé situace, kdy potřebujete VPN nebo proxy službu, abyste mohli přistupovat k požadované VPN. Pokud je aplikace VPN, kterou chcete přihlásit k odběru, v Rusku zablokována, informujte nás tím, že na konci tohoto článku zanecháte zprávu. Pomůžeme vám problém vyřešit.

VPN v Rusku

Vzhledem k tomu, že ruská vláda nutí ruské servery k předávání dat vládě, některé VPN nejsou ochotny provozovat servery v zemi. Dokonce i když VPN mají ruské servery, je lepší používat server jinde. Používáním serveru VPN v zemi s přísnými zákony na ochranu údajů zaručujete, že vaše online aktivity jsou lépe chráněny před ruskou invazivní vládou.

VPN pro Rusko by měla mít také přísné zásady ochrany osobních údajů, pokročilé funkce VPN a dobře implementované vojenské šifrování. To vám umožní mít důvěru v ochranu poskytovanou vaší VPN. Mnoho sítí VPN je zastaralé - nebo vydělávají z dat svých uživatelů. Těmto VPN by se mělo vyhnout.

Všechny VPN v tomto článku byly pečlivě vybrány, protože mají důležité funkce, jako je killswitch, ochrana proti úniku DNS, technologie maskování VPN, automatické připojení a šifrování OpenVPN. Naše doporučené sítě VPN mají přísné zásady ochrany osobních údajů, které nikdy neukládají protokoly o tom, co jejich uživatelé dělají online.

Ruská VPN pro Android

VPN v tomto článku poskytují software pro všechny platformy. To znamená, že můžete používat VPN na třech současných zařízeních (nebo více - v závislosti na VPN). To zahrnuje na zařízeních Windows, iOS a Android.

Co mohu dělat s VPN v Rusku?

Ruská VPN VPN je velmi užitečná. Nejenže můžete překonat vládní cenzuru a znovu získat přístup k webovým serverům na černé listině, ale můžete také přistupovat k webovým serverům s omezeným přístupem. S VPN můžete odblokovat a sledovat britské televizní kanály, jako je ITV Hub a BBC iPlayer.

Můžete také sledovat zahraniční sporty, jako je fotbal, formule 1 nebo UFC, bojovat mnohem levněji. Můžete se dokonce přihlásit k odběru amerického kabelu v televizi Sling TV a sledovat nejlepší světové show ve chvíli, kdy vyjdou. VPN skutečně odemkne celý internet a umožní vám navštívit jakýkoli web nebo použít jakoukoli službu.

Připojte se k serverům VPN v Rusku

Pokud jste mimo Rusko a chcete používat ruské webové stránky, jako je Vkontakte (VK.com), vyhledávač Yandex, Mail.ru a Odnoklassniki (OK.ru) - budete se muset připojit k VPN serveru v Rusku. Například mnoho ruských mluvčích na Ukrajině musí používat VPN s ruským serverem, aby mohlo používat ruskou verzi Facebooku (VK.com)..

Bez ohledu na to, kde se nacházíte, můžete pomocí serveru VPN předstírat, že je v Rusku, pokud si to přejete. Celkově však doporučujeme používat servery umístěné mimo Rusko, kdykoli je to možné: protože to bude pro vaše soukromí lepší.

Rychlý pohled

V Rusku vláda ukládá svým lidem železnou vůli. Povinné uchovávání údajů a cenzura jsou běžné a firmy vyvíjejí tlak na ukládání všech údajů o ruských občanech na servery umístěné v zemi..

S VPN pro Rusko mohou občané získat opětovnou kontrolu nad ochranou osobních údajů díky šifrování. Uživatelé internetu mají přístup k webovým stránkám beze strachu, že by na ně někdo šplhal. Kromě toho bude VPN udržovat svá data v bezpečí před hackery doma i na veřejných WiFi.

Pro ostatní, kteří nutně nechtějí obejít ruskou cenzuru, je VPN stále úžasná pro odblokování webů, které jsou z důvodů autorských práv geo omezené. Geo-omezení brání Rusům v sledování zahraničních televizních kanálů, sportovních soutěží a online služeb. S VPN může kdokoli předstírat, že je v zahraničí přístup k cizímu obsahu.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Název obrázku Kredit: Ad_hominem / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me