5 nejlepších VPN pro Singapur v roce 2020 – Odblokujte všechny cenzurované webové stránky

81,3% singapuranů má přístup k internetu. Singapurský úřad pro rozvoj médií (MDA) bohužel blokuje více než 100 webových stránek, včetně zpravodajských webů, hazardních her, pornografie a dokonce i filmů. Nejlepší způsob, jak obejít tyto bloky, je použít VPN pro Singapur. Singapur VPN umožní každému přístup na webové stránky, které jsou blokovány po celém světě, a také šifruje váš internetový provoz, takže nikdo neví, co děláte online.

Nejlepší VPN Singapur

Abychom vám pomohli, sestavili jsme seznam pěti nejlepších VPN pro Singapur. Pokud chcete Singapurskou IP adresu, potěší vás, že všechny služby VPN v níže uvedeném seznamu mají servery v Singapuru..

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

 1. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 2. VyprVPN

  - Rychlá VPN VPN s vynikajícími funkcemi ochrany osobních údajů

 3. Ivacy

  - Super rychlá funkce se skvělým streamováním kanálů

 4. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

 5. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

Singapurské úvahy o VPN

Pomocí VPN Singapur občané mohou obejít bloky uložené MDA, budou také zajistit, že vaše online soukromí a zabezpečení. Při výběru nejlepších VPN pro Singapur uvedených výše jsme vzali v úvahu některé důležité podrobnosti:

 • Šifrování vojenské třídy.
 • Důvěryhodné zásady ochrany osobních údajů, které zaručí ochranu vašich dat.
 • Servery po celém světě, což vám umožní odblokovat webové stránky z mnoha různých míst.
 • Rychlé sítě serverů, které uživatelům umožní provádět úkoly náročné na data, například hraní her a streamování v rozlišení HD.

Všechny služby v našem Singapurském seznamu VPN nabízejí funkce, které jsme uvedli výše. Všechny z nich zajistí, že budete moci odblokovat obsah a zůstat online.

Jsou VPN v Singapuru legální?

Ano oni jsou.

Používání VPN není v Singapuru nezákonné. Použití VPN pro přístup k cenzurovanému obsahu však může být. Proto byste měli získat spolehlivou a důvěryhodnou VPN pro Singapur, která je soukromá i bezpečná.

V Singapuru je nezákonný přístup k pirátskému obsahu. Je vymáháno autorským zákonem. Tyto přísné zákony o autorských právech znamenají, že byste měli používat pouze VPN v Singapuru, všechny VPN v tomto článku jsou zabezpečené a mají vysoký standard šifrování. Protože jsou vaše data šifrována, není možné, aby poskytovatelé internetových služeb nebo vláda řekli, že přistupujete k omezenému obsahu.

Jak nastavit VPN Singapur

Získání a nastavení VPN v Singapuru je velmi snadné. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

 1. Rozhodněte se pro VPN pro Singapur. Pro ochranu soukromí a odblokování obsahu v Singapuru doporučujeme ExpressVPN
  , protože je ideálně vybaven vším, co potřebujete.
 2. Proklikejte se na web VPN a přihlaste se k odběru.
 3. Po přihlášení si stáhněte a nainstalujte software.
 4. Vyberte server ze seznamu a klikněte na Připojit.
 5. Jakmile se VPN připojí, zdá se, že jste v zemi, kterou jste vybrali, a můžete přistupovat k webům, jako byste tam byli.

Pamatujte: Díky šifrování vaší VPN jsou všechna vaše data bezpečně zakódována. To znamená, že nikdo - ne váš ISP, vláda, pracoviště, pronajímatel nebo správce školní sítě - nemůže říct, co děláte online.!

Získejte Singapurskou IP adresu

Pro singapurské expaty, kteří chtějí chránit svá data před svým poskytovatelem internetových služeb a vládou při používání internetových služeb omezených na Singapur, je odpověď na připojení k serveru VPN v Singapuru. všechny služby uvedené v našem nejlepším seznamu VPN pro Singapur mají servery umístěné v Singapuru, které můžete používat, počet nabízených míst se liší, viz níže:

 • NordVPN - 113 serverů VPN v Singapuru
 • CyberGhost - 1 VPN server v Singapuru
 • Ivacy - 1 VPN server v Singapuru
 • ExpressVPN - 3 servery VPN v Singapuru

Připojením k jednomu z těchto singapurských serverů VPN budou všechna vaše data bezpečně šifrována. V Singapuru však budete mít stále IP adresu, takže můžete i nadále používat singapurské webové služby.

Zdarma VPN v Singapuru

VPN Gate je bezplatná služba provozovaná University of Tsukuba v Japonsku. Jedná se o oblíbenou službu v Singapuru. I když se jedná o užitečnou VPN, stojí za zmínku, že je poměrně pomalá a není dost dobrá pro streamování a jiné datově náročné úkoly. Může být užitečné pro odblokování některých věcí.

Výstražné slovo: VPN Gate však plně připouští, že bude spolupracovat s orgány činnými v trestním řízení a vládními úřady, bude-li k tomu požádán. Z tohoto důvodu není soukromí, které získáte s VPN Gate, tak dobré jako s řádnou prémiovou službou. Existují také další bezplatné VPN, na které se můžete podívat.

Obejít MDA Singapur

Když se připojíte k serveru VPN mimo Singapur, můžete přistupovat ke všem webům, které MDA omezuje. To znamená, že máte přístup k filmům, televizním pořadům, zprávám, náboženskému obsahu a dalšímu omezenému obsahu. Je to skvělé pro studenty, novináře a další, kteří chtějí získat přístup k tomuto obsahu pro účely výzkumu nebo z osobních důvodů.

Můžete také použít singapurskou VPN VPN k obcházení geografických omezení. I když nechcete odblokovat weby, které singapurská vláda zablokoval, může být VPN velmi užitečná.

Síť VPN vám umožní sledovat streamovací služby z celého světa a šifrovat také vaše připojení, čímž chrání vaše data.

Závěr

VPN pro Singapur je dobrý způsob, jak skrýt své online aktivity před poskytovateli internetových služeb a vládou. Vzhledem k mírně represivní povaze vlády a jejím zákonům o autorských právech je to fantastická výhoda. VPN je také vynikající pro přístup k cenzurovaným webům v zemi.

Všechny VPN v této příručce mají rychlé bleskové servery umístěné po celém světě, které jsou také ideální pro odblokování geo-omezeného obsahu. Všichni také mají vysoce důvěryhodné zásady ochrany osobních údajů a silné šifrování vojenské úrovně.

Jsme si jisti, že v tomto článku je pro Singapur ideální VPN pro všechny, bez ohledu na to, jaké jsou vaše okolnosti. Z tohoto důvodu stojí za to využít záruk vrácení peněz VPN. Tímto způsobem je můžete vyzkoušet, aniž byste riskovali své peníze.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně používání VPN v Singapuru, neváhejte nás kontaktovat v sekci zpráv níže.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me