5 nejlepších VPN pro Spotify 2020

Pokud vás baví používání Spotify, budete pravděpodobně naštvaní, když zjistíte, že jej nemůžete vyzvednout mimo domovskou zemi. Důvodem je, že služba Spotify má licenci k přehrávání hudby pouze v určitých zemích. Proto vynucuje regionální omezení za účelem dodržení smluvních podmínek s držiteli hudebních autorských práv.

Můžete se připojit k zábavě Spotify ze země, která nemá pokrytí - stačí podvádět streamingové servery, abyste věřili, že jste někde jinde. Tento trik je jednou z hlavních funkcí virtuální privátní sítě (VPN). Po celém světě je k dispozici mnoho služeb VPN, ale nejsou si všechny rovny. Tato recenze zúží váš výběr na ty služby VPN, které naši experti vyhodnotili jako pět nejlepších VPN pro Spotify.

V této recenzi si můžete přečíst více o Spotify. Nejdříve se však podívejme na náš seznam nejlepších VPN pro Spotify. Tyto VPN mají dobré rychlosti, servery v zemích Spotify a schopnost obejít regionální omezení.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Úvahy s Spotify VPN

Jak funguje Spotify Regional Restrictions

Když se aplikace Spotify v telefonu nebo webový prohlížeč počítače připojí k serveru Spotify, odešle komunikaci přes internet. Jediným způsobem, jak lze kontaktovat, je označování adres na zprávách, které se pohybují tam a zpět mezi vaším zařízením a serverem Spotify. Každá žádost, která opustí vaše zařízení, má na něm adresu serveru Spotify a také internetovou adresu vašeho zařízení.

Adresy zařízení připojených k internetu se nazývají IP adresy. Lze je vysledovat na konkrétní místo. Takto je server Spotify schopen zjistit, které požadavky potřebuje blokovat.

Po zapnutí softwaru VPN musíte vybrat server ze seznamu umístění. Pokud vyberete server VPN ve stejné zemi jako váš účet Spotify, server Spotify vám umožní poslouchat hudbu, aniž by si uvědomil, že váš server je skutečně umístěn mimo dosah služby. Je to proto, že server VPN neprochází pouze vaším požadavkem - jako zdroj požadavku uvádí svou vlastní IP adresu.

Server Spotify odešle hudební tok zpět na zpáteční adresu na žádost, kterou obdržel. Když tento požadavek přijde ze serveru VPN, hudební tok tam jde. Server VPN udržuje informace o tom, kterého zákazníka poslal každou žádost. Když přijde odpověď, VPN ji předá správnému zákazníkovi. Tento proces probíhá tak rychle, že byste neměli zaznamenat žádné zpomalení připojení.

Vyhledejte země

Pokud nežijete v zemi, na kterou se vztahuje služba Spotify, měli byste pravděpodobně zapomenout na přihlášení k placené službě. Je to proto, že bankovní účet, který používáte k platbě za službu, rozdá vaši skutečnou polohu. K založení účtu zdarma však nemusíte poskytovat žádné osobní údaje. Zde je mapa zemí, které Spotify aktuálně pokrývá:

Vyhledejte oblast služeb

Před prvním přístupem ke službě Spotify byste měli vybrat server VPN v jedné ze zemí, do které Spotify přenáší. Budete muset zadat skutečnou e-mailovou adresu, ke které máte přístup. Pokud nechcete uvádět svou běžnou e-mailovou adresu, můžete si nastavit webmail adresu hořáku. Budete však muset přistupovat k e-mailu, abyste získali své přihlašovací údaje, takže si nevytvářejte falešnou adresu.

Nejlepší VPN pro Spotify: Závěr

Spotify je skvělá služba. Odstraňuje potřebu stahovat hudební soubory, které zaplňují váš pevný disk. Pokud chcete poslouchat na mobilním zařízení, může se váš úložný prostor brzy zaplnit, pokud si musíte skladby ponechat. Spotify se tomu vyhne.

Spotify stále rozšiřuje svůj dosah. Jako takové, země, které v současné době nemají žádnou službu Spotify, mohou být nakonec zahrnuty do strany. Mezitím instalace VPN vyřeší všechny vaše problémy a získá přístup k Spotify. Kterákoli z VPN na našem seznamu bude fungovat dobře. Díky síti Spotify VPN si můžete užít Spotify kdekoli na světě.

Spotify VPN: Porovnání vedle sebe

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

OBRÁZKY Z OBRÁZKŮ:

Logo Spotify, Public Domain

Danindub, Dostupnost Spotify ve světě, CC BY-SA 3.0

Wikimedia Commons, Public Domain

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me