5 nejlepších VPN pro Stremio, které fungují v roce 2020

Co je Stremio?

Stremio je přehrávač médií, který vytváří centrální přístupový bod pro zábavní soubory ve vašem zařízení a pro služby vzdáleného streamování, ke kterým přistupujete přes internet. Pokud tento formát zní povědomě, je to pravděpodobně proto, že jste slyšeli nebo vyzkoušeli Kodi. Stremio je hodně podobné Kodi a dalším médiím "agregátory," jako je Plex a Popcorn Time.

Po otevření aplikace Stremio uvidíte seznam oblíbených pořadů a filmů. Tyto informace neposkytuje Stremio. Aplikace pouze indexuje a kategorizuje videa, která najde na vašem pevném disku. Také si pamatuje pořady a filmy, ke kterým jste již přistupovali ze streamovacích služeb. Stremio neposkytuje zábavu, pouze umožňuje sledovat soubory z jiných zdrojů prostřednictvím přehrávače médií.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Chcete-li získat přístup ke streamovacím službám prostřednictvím Stremio, musíte zapojit vhodné "doplněk." Toto je přesně stejná funkce jako u Kodi. Doplněk je opravdu jen odkaz na službu streamování. Některé z těchto služeb ukazují živé televizní kanály z celého světa. Ostatní jsou mediální knihovny videa na vyžádání.

Prostřednictvím Stremio máte přístup k prémiovým službám, jako je Netflix. Přehrávač médií vás však do těchto předplatných služeb nedostane, aniž byste museli platit. Přehrávač také nemůže obejít regionální omezení, která rezervují obsah pro zákazníky, kteří jsou ve stejné zemi jako streamovací server.

Pokud se nemůžete dostat k videu z jiných zemí, možná si budete myslet, že instalace Stremio není obtěžována. Nezoufejte však! Existuje způsob, jak získat obsah ze zahraničí pro hraní ve vašem Stremio: použijte virtuální privátní síť (VPN). VPN může obejít regionální omezení a nechat vás sledovat, co chcete.

Ne všechny VPN se mohou dostat do všech streamovacích služeb. Chcete-li se dozvědět více o důvodech regionálních omezení na streamovaných webech, přečtěte si pozdější část tohoto článku. Mezitím se podívejme na pět nejlepších VPN pro Stremio.

Omezení regionálních webových stránek

Před širokopásmovým připojením měli lidé zábavu doma nebo v kině. V těch dnech bylo snadné kontrolovat, kdo a co sledoval.

Každá země má jiné zákony o tom, co si veřejnost může prohlédnout. Mezi právní komplikace při poskytování zábavy patří licencování, autorská práva, zákony o rouhání a zákony o urážce na cti. Pro místní společnosti je snazší řídit rozvrh kin a televizních stanic než pro nadnárodní korporace. Producenti zábavy nejprve vytvoří show a filmy pro svůj domácí trh. Pro zkušené marketingové pracovníky je snazší pochopit, co bude populární a ziskové na jejich známém území, než zjistit, co bude divákům v zahraničí.

Pokud je film nebo televizní seriál hitem ve své domovské zemi, je pravděpodobné, že získá publikum v jiných podobných zemích. Vzniká tak příležitost k prodeji této show. Zahraniční kupující tradičně upraví pořady před jejich vysíláním. Tento místní provozovatel vysílání bude mít právní oddělení se specializovanými znalostmi zákonů o veřejné zábavě v dané zemi. Podobně budou místní obchodníci vědět, co jejich cílové publikum bude tolerovat.

Když širokopásmové připojení umožňovalo streamování, zavedené pracovní postupy v zábavním průmyslu se brzy ukázaly být nejlepším dostupným modelem. Velké produkční společnosti si uvědomily, že koncept globálního centra pro zobrazování veškerého jejich obsahu všude byl nezvládnutelný. Pro jednu věc musí existovat různé jazykové verze a úpravy pro každou zemi. Riziko, že bude v cizí zemi žalován za trestný čin vystavení útočného materiálu, zabilo vyhlídky na univerzální dostupnost. Streamovací služby omezily svůj rozsah na umožnění přístupu ze své domovské země. V některých případech, jako je Netflix, se mezinárodní streamingové stránky velmi starají o nasměrování těch, kteří mají přístup ke službě, do knihovny ve své domovské zemi.

Přeshraniční přístup

Otravná věc na regionálních omezeních je, že jsou založena na tom, kde jste, nikoliv odkud jste. Takže pokud jste náhodou v zahraničí za prací nebo na dovolené, jste blokováni z webových stránek vaší země.

Když přistupujete k webovým stránkám, které se streamují, jeho server zkontroluje vaši IP adresu před doručením videoobsahu. Každá zpráva, která vychází z vašeho počítače přes internet, má v sobě jedinečnou adresu. Formát tohoto identifikátoru zahrnuje kód země. Video servery tak snadno zjistí, že se nacházíte v cizí zemi. Místo odeslání videa pak zobrazí blokovací zprávu.

Stremio VPN

Při použití sítě VPN je veškerý internetový provoz, který opouští počítač, přesměrován na nominovaný server VPN. VPN šifruje tento provoz, takže nikdo nemůže vidět konečný cíl připojení. Server VPN tyto zprávy oddělí a odešle je na určené místo určení poté, co nahradí vaši IP adresu vlastní. Pokud jste vybrali server VPN ve stejné zemi jako streamingová služba, ke které chcete přistupovat, bude na vaši žádost odpovězeno kódem požadovaného videa. Tento kód bude odeslán zpět na server VPN. Tento počítač pak spojí video kód a odešle vám ho.

Nejlepší VPN pro Stremio: Závěr

Streamovací služby mají zákonnou povinnost zabránit přeshraničnímu přístupu k jejich obsahu. Proces kontroly, kdo se dívá na videa, zahrnuje blokování metod vyhýbání se detekci polohy. Každý streamovací server, který provozuje regionální omezení, se také snaží detekovat a blokovat provoz VPN.

Proto při použití Stremio neudělá žádná VPN. Pouze nejlepší VPN na světě jsou schopny oklamat streamovací servery ' "proxy detekce" systémy. Pět služeb v tomto seznamu nejlepších VPN pro Stremio má zkušenosti s obcházením regionálních omezení a všichni mohou maskovat svou identitu, aby se nezablokovali. Proč nevyužít bezplatné zkušební období a lhůty pro vrácení peněz těchto doporučených Stremio VPN a dát každému z nich test?

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Kliknutím na odkazy níže zobrazíte průvodce používáním VPN v jiných službách pro streamování a torrentování:

 • Popcorn čas VPN
 • hulu VPN
 • VPN Netflix
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me