5 nejlepších VPN pro Synology, které fungují v roce 2020

Se zařízeními Synology NAS se můžete připojit k tunelu virtuální privátní sítě (VPN) (prostřednictvím klienta VPN) nebo si pomocí Synology nastavit vlastní VPN server. Nastavení VPN pro Synology zajistí, že vaše data budou v bezpečí. V tomto článku vám řekneme, jak nastavit VPN na Synology a uvést pět nejlepších VPN služeb (Vše s OpenVPN).


Synology je tchajwanská firma, která se specializuje na Network Area Storage (NAS). I když to není nejlevnější způsob, jak si vytvořit svůj vlastní VPN server, Synology je rozhodně na vrcholu své hry. Nabízí to hodně, čehož by bylo těžké dosáhnout jinak. To zahrnuje vše od jednoduchého NAS až po téměř vše související s webem.

Proč byste se však měli na svém zařízení NAS obtěžovat připojením VPN? Existuje několik výhod. Používáním úložiště NAS se serverem VPN:

 • Šifrování VPN chrání před odposloucháváním a odposloucháváním a zabraňuje tak třetím stranám zachytit a přečíst vaše soubory..
 • VPN zabraňuje čtečkám paketů ve čtení přenášených dat.
 • Umožňuje vám používat pluginy související s geolokací, protože některé mohou být ve vaší lokalitě blokovány.

Bohužel, VPN tunely mají režii, což nakonec zpomalí vaše připojení. Při přístupu k citlivým datům se však vyplatí obchodovat trochu rychleji, aby se zvýšila bezpečnost. Pokud však získáte rychlou službu VPN, částka, kterou vaše připojení zpomalí, se stane zanedbatelnou, protože VPN poskytuje rychlé servery. Protože se zařízení Synology mohou připojit k serverům OpenVPN, měli byste být schopni připojit vaši NAS VPN k většině předních poskytovatelů.

Jak nastavit VPN na Synology

Pokud chcete nastavit klienta VPN na stanici Synology, budete muset postupovat podle níže uvedených základních kroků. Zařízení Synology podporují všechny 3 hlavní protokoly VPN: PPTP, L2TP a OpenVPN. Pro účely zabezpečení a ochrany osobních údajů důrazně doporučujeme použít OpenVPN. Chcete-li nastavit OpenVPN pro Synology, musíte:

 1. Stáhněte si potřebné konfigurační soubory od svého poskytovatele VPN. Pokud si nejste jisti, jaké konfigurační soubory potřebujete, zeptejte se přímo svého poskytovatele. Soubory .ovpn budete potřebovat pro připojení UDP nebo TCP v závislosti na tom, které chcete použít (doporučujeme UDP, protože je rychlejší a stabilnější). Budete také požadovat soubory .crt a .key. (Pokud vám vaše VPN nemůže poskytnout přístup k těmto souborům, budete pravděpodobně muset předplatit jinou službu VPN.)

 2. Otevřete ovládací panel Synology

 3. Nyní klikněte na "Síť"

 4. Vybrat "Síťové rozhraní" v horní nabídce

 5. Klikněte na "Vytvořit" a vyberte "Vytvořte profil VPN"

 6. Vybrat "OpenVPN (prostřednictvím importu souboru .ovpn)"

 7. v Všeobecné nastavení vstoupit - Jméno profilu: (udělej to, co se ti líbí). Uživatelské jméno: Vaše uživatelské jméno pro VPN od okamžiku, kdy jste se přihlásili k odběru. Heslo: vaše heslo VPN od okamžiku odběru.

 8. Importujte soubor .ovpn: Vyberte soubor .ovpn, který jste stáhli od svého poskytovatele

 9. Certifikát CA.: Vyberte ca.crt, které jste dostali od svého poskytovatele

 10. Klientský certifikát: Vyberte soubor .crt, který jste dostali od svého poskytovatele

 11. Klíč klienta: Vyberte klíč, který jste dostali od svého poskytovatele

 12. V dalším okně zaškrtněte políčka vedle: „Použijte výchozí bránu nebo vzdálenou síť.““Povolte dalším síťovým zařízením připojení prostřednictvím internetového připojení tohoto serveru Synology." A: "Při ztrátě připojení VPN se znovu připojte.“

 13. Nyní byste měli vidět nově vytvořené připojení v seznamu. Vyberte ji a klikněte na "Připojit".

 14. Po navázání spojení by se mělo objevit pole, které ukazuje aktivní spojení s odesílanými daty.

Pamatujte, že toto je základní osnova, váš poskytovatel VPN by vám měl být schopen pomoci poskytnutím konkrétních informací pro vaše nastavení.

Nejlepší VPN pro Synology 2020

Nejlepší VPN pro Synology jsou uvedeny níže. Jednoduše si vyberte jednu z těchto služeb a připojte se k NAS serveru Synology, je nutné omezené nastavení! Kliknutím na webové stránky poskytovatele získáte další informace o jejich službách. Pokud potřebujete více informací o některé z níže uvedených služeb, kliknutím na odkazy zobrazíte web poskytovatele nebo si prohlédněte naše podrobné recenze VPN.

 1. ExpressVPN

  - Rychlá VPN, která existuje už roky! Servery ve více než 90 zemích

 2. NordVPN

  - je zabezpečená služba VPN, nabízí podrobné návody, jak nastavit NordVPN pomocí Synology, a má trvale rychlé servery

 3. CyberGhost VPN

  - je snadno použitelná služba VPN, nabízí silné šifrování a je levná

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - jak už název napovídá, jedná se o soukromou službu VPN a je to nejlevnější v seznamu

 1. ExpressVPN

  - Rychlá VPN, která existuje už roky! Servery ve více než 90 zemích

 2. NordVPN

  - je zabezpečená služba VPN, nabízí podrobné návody, jak nastavit NordVPN pomocí Synology, a má trvale rychlé servery

 3. IPVanish

  - je rychlá služba se servery ve více než 60 zemích

 4. VyprVPN

  - je špičková služba VPN se silným šifrováním a skvělými funkcemi ochrany osobních údajů

 5. SoukroméVPN

  - jak už název napovídá, jedná se o soukromou službu VPN a je to nejlevnější v seznamu

Důležité informace o síti Synology VPN

Poznámka týkající se PIA VPN a Synology

V době psaní si mnoho uživatelů ve fórech soukromého přístupu k internetu (PIA) stěžuje na problémy, chyby a konfigurační problémy s PIA. Proto v současné době doporučujeme, abyste se vyhnuli PIA, pokud chcete používat VPN se zařízením Synology. Uživatelé si také stěžují na dlouhé a vyčerpané hovory s oddělením podpory, které dělá pověst PIA málo dobré.

Více uživatelů na fórech uvedlo, že agenti podpory nebyli schopni vyřešit své problémy, protože nebyli vyškoleni na podporu a řešení problémů společnosti Synology. Stejně tak bych si představil, že zaměstnanci společnosti Synology nejsou vyškoleni pro podporu PIA VPN, takže je to trochu paradoxní.

Nepochopte mě, prosím. Vlastně miluji PIA VPN a myslím, že má co nabídnout. To znamená, že bych ji nepoužil ve scénáři, který zahrnuje Synology kvůli stížnostem a častým problémům hlášeným více uživateli. Pokud se chcete o těchto otázkách dozvědět více, najdete témata na webu a fórech PIA VPN.

Závěr

V tento den a věk už nikdy nebudete příliš opatrní. Doporučuji používat tunely VPN při každém zapnutí počítače nebo mobilního zařízení, a to pouze jako preventivní opatření. Jak se říká, unce prevence stojí za libru léku. S tunelem VPN je vždy lepší zůstat v bezpečí, než riskovat, že vaše data ukradne třetí strana.

Pokud na zařízení NAS kopírujete nebo stahujete velké množství dat nebo archivů, je nejlepší použít VPN. Taková data by pravděpodobně zahrnovala některé informace (textové soubory, osobní obrázky, videa atd.), Které byste nechtěli vidět hackerovi nebo vládní organizaci. Nakonec nezapomeňte používat OpenVPN, kdykoli je to možné. Je mnohem silnější než připojení PPT (Point-to-Point Tunneling Protocol) a L2TP (Layer 2 Tunneling Protocol), což jsou další dva protokoly kompatibilní se společností Synology..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me