5 nejlepších VPN pro Ukrajinu – Odblokujte ruské webové stránky pomocí VPN

Už vás nebaví blokování webových stránek na Ukrajině? S VPN můžete obejít nepříjemné bloky a procházet internet volně. Níže se podíváme na nejlepší VPN, které se používají na Ukrajině.

VPN pro Ukrajinu

Ukrajina je národem, kde obrovské skupiny obyvatel hovoří rusky. Z tohoto důvodu přibližně polovina populace Ukrajiny (přibližně 23 milionů lidí) používá populární ruské webové stránky. V květnu 2017 bohužel válka mezi Ruskem a Ukrajinou způsobila, že ukrajinská vláda prezidenta Poroshenka zakázala ruské webové stránky. Služba Virtual Private Network (VPN) je nejlepším řešením pro odblokování těchto webových stránek.

Jaké jsou nejlepší VPN pro Ukrajinu?

Začněme rychlým pohledem na to, kdo udělal náš seznam pro nejlepší výběr VPN pro použití na Ukrajině:

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

5 nejlepších VPN pro Ukrajinu

Prověřili jsme více než 150 VPN, odborně jsme vybrali 5 nejlepších pro Ukrajinu, které můžete vidět v našem podrobném seznamu níže:

Co je to VPN?

Virtuální privátní síť pro Ukrajinu je online služba, která umožňuje každému na Ukrajině předstírat, že je v Rusku (a dalších zemích)..

Poskytovatelé VPN mají síť serverů po celém světě a někteří z nich mají servery v Rusku. Připojením k VPN serveru v Rusku může kterýkoli ukrajinský občan obejít vládní blok uložený poskytovateli internetových služeb (ISP) na Ukrajině. Jakmile se připojíte k ruskému serveru VPN, zdá se, že máte ruskou IP adresu, což znamená, že můžete volně používat ruské webové stránky..

Je VPN na Ukrajině bezpečný?

Možná vás zajímá, zda je používání služby VPN k předstírání, že je v Rusku, bezpečné. Odpověď je ano. Kromě poskytování serverů v zahraničí poskytují služby VPN také šifrování.

Všechna data přicházející a odcházející z osobního počítače, notebooku, smartphonu nebo tabletu předplatitele VPN jsou bezpečně šifrována. To znamená, že ani jejich poskytovatel internetových služeb, ani vláda nemohou říci, co dělají online.

Šifrování umožňuje uživatelům VPN mít digitální soukromí, takže mohou dělat on-line, co chtějí, bez obav, že kdokoli může říct, co dělá. To platí také pro pronajímatele, školy a správce práce. Šifrování VPN udržuje vaše data v soukromí a v bezpečí.

Jaké webové stránky jsou blokovány na Ukrajině?

Vzhledem k válce s Ruskem, která se stále děje na Ukrajině, ukrajinská vláda zablokovala řadu ruských webů. Tyto weby zahrnují populární vyhledávače a weby sociálních médií: Mail.ru, VK, Odnoklassniki a Yandex.

Úvahy

Při výběru sítě VPN pro Ukrajinu je důležité pochopit, že ne každá síť VPN udělá.

Na trhu je k dispozici více než 850 komerčních služeb VPN. Ne všichni však mají servery umístěné na Ukrajině a v Rusku. VPN pro Ukrajinu musí mít servery v Rusku, aby předplatitelé mohli překonat cenzuru uloženou ukrajinskou vládou.

Navíc, protože Ukrajina bojuje s Ruskem, je důležité, aby lidé na Ukrajině měli klid při odblokování ruských webových stránek. Z tohoto důvodu je soukromí a bezpečnost zásadní.

Konečně, rychlost připojení je nezbytným hlediskem při výběru VPN pro použití na Ukrajině. Drtivá většina sítí VPN poskytuje pomalé připojení, které neumožňuje lidem provádět úkoly náročné na data, jako je streamování. Z tohoto důvodu je důležité vybrat spolehlivého poskytovatele VPN s rychlými servery.

Soukromí a bezpečnost

Všechny VPN v tomto článku byly vybrány, protože poskytují nejvyšší úrovně šifrování VPN, které jsou k dispozici v roce 2020. Zde na webu ProPrivacy.com vždy doporučujeme šifrovací protokol OpenVPN. Je to proto, že OpenVPN je forma šifrování vojenské úrovně, která je mnohem bezpečnější než jiné šifrovací protokoly VPN..

Mnoho sítí VPN poskytuje zastaralou formu šifrování, která se nazývá protokol PPTP (Point-to-Point Tunneling Protocol). Toto šifrování není bezpečné a žádáme lidi, aby používali VPN, jako jsou ty v této příručce, které implementují silné šifrování OpenVPN.

Velké množství služeb VPN, které jsou zdarma, si navíc může dovolit být zdarma, protože vydělávají peníze prodejem spotřebitelských dat. To je opak toho, co má VPN dělat. VPN má vaše data uchovávat v soukromí a v bezpečí, NIKDY je neprodávat dražiteli s nejvyšší nabídkou.

Každá VPN v této příručce jsou důvěryhodné a spolehlivé služby, které jsou v oboru VPN dobře známy. Všichni mají bezpečné zásady ochrany osobních údajů a silné šifrování. Vaše data budou tedy s touto sítí VPN v této příručce soukromá.

Rychlosti připojení

Všechny VPN pro Ukrajinu v této příručce mají servery nejvyšší kvality umístěné po celém světě. To znamená, že bez ohledu na to, kde předstíráte, že jste (Rusko, USA, Velká Británie nebo kdekoli jinde), budete vždy schopni provádět datově náročné úkoly, jako je streamování v HD.

Co jiného mohu dělat s VPN?

Chápeme, že nedávný zákaz ruských webových stránek na Ukrajině je hlavním důvodem, proč mnoho lidí žijících na Ukrajině požaduje službu VPN. Existuje však mnoho výhod, které mají připojení VPN k opětovnému získání přístupu na ruské webové stránky.

S VPN může kdokoli předstírat, že je ve Velké Británii a dívat se na BBC iPlayer. Sportovní fanoušci se mohou připojit k serveru v USA a sledovat baseball nebo lední hokej. Fotbaloví fanoušci mohou sledovat všechny různé evropské ligy. Fanoušci automobilových závodů mohou odblokovat závody Formule 1 celou sezónu. Tenisoví fanoušci mohou předstírat, že jsou ve Velké Británii pro Wimbledon nebo Austrálie pro Melbourne Open. Možnosti jsou nekonečné.

Navíc s VPN je možné použít americkou verzi Netflix, která má mnohem větší katalog titulů než jinde. VPN je dobrá pro překonání VŠECH geo-omezení, nejen omezení uložených na ruských webových stránkách.

Veřejná bezpečnost WiFi s Ukrajinou VPN

Při používání veřejného hotspotu WiFi může každý uživatel na WiFi snadno hacknout váš provoz. To znamená, že používání veřejné sítě Wi-Fi vás vystavuje riziku ukradení vašich hesel, služeb a bankovních údajů. Hackeři dokonce někdy nastavili falešné veřejné WiFi hotspoty. Pokud se k některému náhodně připojíte, hacker uvidí vše, co děláte.

Šifrování, které VPN poskytuje, znamená, že všechna vaše data jsou zabezpečená. Bez ohledu na to, zda jste doma, na oficiální veřejné síti Wi-Fi nebo nechtěně připojíte k síti hackerů, nikdo nemůže vidět, co děláte, protože VPN šifruje vaše data. Proto je VPN považována za nejlepší formu osobní kybernetické bezpečnosti.

VPN pro Ukrajinu: Závěr

V tomto článku jsme jasně vysvětlili vše, co potřebujete vědět o VPN pro Ukrajinu. Pokryli jsme specifikace, které VPN pro Ukrajinu musí mít, a vysvětlili jsme, proč se jedná o pět nejlepších VPN pro Ukrajinu.

Všichni poskytovatelé v tomto článku jsou vysoce kvalitní VPN, které jsou dobře známé pro svou fantastickou službu. Jsou bezpečné a poskytují soukromí svým uživatelům. Kromě toho mají všechny tyto VPN servery umístěné nejen v Rusku, ale po celém světě, což je činí ideálními pro překonání geografických omezení.

A konečně, každá VPN v této příručce má síť vysoce kvalitních serverů, které umožní jejich předplatitelům dělat vše, co chtějí, ať už je to streamování v HD kvalitě nebo hraní her. Tyto VPN jsou vynikající hodnotou za peníze, ale každá se liší vždy tak nepatrně, takže si prosím věnujte čas pečlivé analýze každé služby. Máte-li jakékoli dotazy ohledně některé ze služeb, neváhejte nás kontaktovat v sekci komentářů níže.

souhrn

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Kredit obrázku obrázku: Wead / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me