5 nejlepších VPN pro Švédsko – Chraňte své soukromí online

Je obtížné vědět ze dne na den, kdy začne hrát další krok EU nebo švédské vlády. Vláda zavádí zákony o uchovávání údajů a soudy je vyhodí.VPN Švédsko


Nejjednodušší způsob, jak se chránit před měnícími se písky právních předpisů o uchovávání údajů ve Švédsku, je zablokovat poskytovatele internetových služeb v identifikaci vaší činnosti. Pro ochranu vašeho internetového soukromí ve Švédsku můžete použít VPN (Virtual Private Network).

Pokud potřebujete obsah odblokovat, potřebujete ve Švédsku síť VPN. Ten, který je rychlý, má dobrý software a vynikající zákaznický servis.

Nejlepší VPN Švédsko

Během pěti let jsme zkontrolovali 150 různých společností VPN a na základě toho jsme vybrali pět nejlepších, které jsme vybrali. Zde jsou.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Švédské úvahy o VPN

Porušení autorských práv je jednou z nejvýznamnějších oblastí nezákonné činnosti na internetu ve Švédsku. Díky vysokému profilu The Pirate Bay má Švédsko reputaci jako centrum pro torrenting. Švédská vláda se to nelíbí. Pokud hledáte VPN specificky pro torrenting, podívejte se na našeho nejlepšího průvodce VPN pro torrent servery.Používání VPN ve Švédsku Úvahy

Soudní rozhodnutí od roku 2012 výrazně posílila implementaci směrnice EU o vymáhání práv duševního vlastnictví (IPRED) ve Švédsku. To nutí poskytovatelé internetových služeb shromažďovat a předávat podrobnosti o činnostech svých partnerů typu P2P (peer-to-peer) (P2P). Rozhodnutí Evropského soudního dvora proti zákonům o uchovávání údajů v zemi nemá dopad na zákony o právech duševního vlastnictví. Poskytovatelé internetových služeb jsou tedy povinni sledovat vaše činnosti a blokovat sdílení souborů. Jsou také povinni spolupracovat s policií, pokud se rozhodnou prošetřit vaše sdílení souborů.

Zdarma VPN pro Švédsko

Zde na webu ProPrivacy.com doporučujeme, abyste se vyhýbali bezplatným sítím VPN. Mají tendenci být nespolehliví a většina z nich má temnou minulost. Navíc jsou nějakým způsobem omezeny. Pokud jste si jisti, že byste chtěli použít zdarma, podívejte se na náš seznam. Mějte však na paměti, že ve Švédsku nemusí mít nutně server.

ISP Snooping

Veškerý váš internetový provoz prochází servery vašeho ISP. Je proto snadné, aby váš poskytovatel internetových služeb viděl, co děláte. Může také odklonit váš provoz, zablokovat nebo přihlásit, nebo dokonce informovat úřady. Program zpracovává každý kus dat, který prochází počítačem ISP. Malé změny v softwaru pro zpracování dat mohou vytvořit příležitosti k monitorování. Poskytovatel internetových služeb používá ve svých monitorovacích programech klíčová slova k vyhledání konkrétních dat z vašich připojení.ISP Snooping

Každá informace, která prochází internetem, má na přední straně záhlaví. Struktura záhlaví a užitečného zatížení tvoří „paket“. Záhlaví obsahuje zdrojovou a cílovou adresu paketu. Tato informace okamžitě poskytuje poskytovateli internetových služeb kontrolu nad tím, co se s paketem děje. Sofistikovanější programy se mohou podívat do paketů a číst jejich obsah. Tato inspekce nezpomaluje cestu paketu a je téměř nezjistitelná.

Nemusíte se bát jen zákonů o uchovávání dat. Soudní příkaz může ISP donutit k předání všech informací, které o vás mají, včetně vaší adresy. Policie nebo tajná služba mohou požádat poskytovatele internetových služeb, aby sledoval váš provoz a shromažďoval data. Soudní příkazy mohou také poskytovatelům internetových služeb zabránit v tom, aby sdělili cílům vyšetřování, jaké informace předali. Policie tak může shromažďovat data, aby proti vám vznesla žalobu, aniž byste to věděli.

Throttling

Poskytovatelé internetových služeb mají také své programy. Sdílení souborů obtěžuje poskytovatele internetových služeb, protože využívá šířku pásma. Příchod Spotify, Netflix a HBO Nordic znamená, že většina Švédů nyní může získat veškerou zábavu, kterou chtějí, legálně. Streamování hudby a videa však využívá stejnou šířku pásma jako torrenting. Náklady na poskytování šířky pásma pro tyto aplikace snižují ziskové marže poskytovatelů internetových služeb.

Když se přihlásíte k odběru internetové služby, zaregistrujete se za uvedené rychlosti za inzerovanou cenu. ISP se musí držet této úrovně služeb. Jinak by mohlo být žalováno nebo zrušeno kvůli podvodům.Throttling

Přestože poskytovatelé internetových služeb musí ke všem těm, kteří se přihlásili ke stejnému plánu, přistupovat stejným způsobem, existuje určitá místnost, která jim umožňuje snížit náklady. Nemusejí poskytovat hlavní rychlosti po celou dobu, ani poskytovat stejnou šířku pásma pro všechny aplikace. Někteří poskytovatelé internetových služeb se tedy zapojují do praxe zvané „škrtení“. Jedná se o selektivní zpomalení konkrétních aplikací.

Chcete-li zapnout streamování a herní připojení na pomalejší a levnější připojení, musí mít poskytovatel internetových služeb možnost číst pakety, které procházejí jeho zařízením. Zde přichází „hloubková kontrola paketů“. ISP může vytvořit černou listinu cílových adres. Může blokovat přístup k určitým webům, jako je The Pirate Bay, a přepnout připojení Netflix na pomalejší linky. Sítě VPN blokují tyto strategie.

Také pomocí VPN Netflix uživatelé mohou odblokovat tisíce dalších filmů a televizních pořadů připojením k americké verzi služby. VPN vám samozřejmě také může umožnit odblokování videí YouTube, která nejsou dostupná ve vašem regionu, a také přístup k omezenému obsahu, jako je BBC iPlayer, hulu, obsah YouTube a další.

Anonymita VPN

Software VPN, který stáhnete do počítače, šifruje pakety. Dokonce skryje informace o adrese. Směrovače musí vidět cílovou adresu. Jinak nemohou předat pakety sousedním směrovačům. Jako takový software VPN umisťuje každý šifrovaný paket do jiného paketu a adresuje tento vnější paket na svůj server. Server, na který jsou pakety odesílány, závisí na tom, na které místo vyberete, než zapnete VPN.Anonimita VPN

Tento proces se nazývá „tunelování“, protože skrývá část provozu na část cesty. Zůstane v tajnosti, dokud neprochází serverem VPN. Poté pokračuje na cestě k zamýšlenému cíli s viditelnými původními záhlavími paketů. Server VPN uvádí svou IP adresu jako zdroj paketu, takže server, který jej obdrží, nezná vaši skutečnou polohu. Tato druhá vrstva anonymity umožňuje přístup ke streamovacím a herním serverům v zahraničí. Tyto stránky obvykle blokují přístup ze zahraničí. Pokud však vyberete umístění VPN ve stejné zemi jako streamingová služba, ke které chcete přistupovat, tyto bloky obejdete.

Zákonnost VPN

VPN jsou ve Švédsku zcela legální. Navzdory pokusům vlády o vytvoření trvalého zákona o uchovávání dat se nikdy nepokusil tato pravidla vynutit na VPN. Veškerá odpovědnost za shromažďování údajů ve Švédsku, a to jak za povinnosti uchovávání údajů, tak za ochranu autorských práv, spadá na poskytovatele internetových služeb.Zákonnost VPN

Proto pokud používáte VPN k blokování vašeho poskytovatele připojení k protokolování připojení, neudělali jste nic špatného. To, zda jsou činnosti, které masky VPN jsou nezákonné, je jiná věc.

Nejlepší VPN pro Švédsko: Závěr

Švédská vláda musí opatrně šlapat, když se snaží ovládat přístup k internetu, protože ten, kdo je u moci, chce být znovu zvolen. Velmi vysoké procento Švédů s přístupem na internet znamená, že vláda musí citlivě řešit otázku uchovávání údajů a kontroly autorských práv.Nejlepší švédský VPN VPN závěr

Když používáte internet ve Švédsku, vaším hlavním nepřítelem není švédská vláda, ale EU. EU se nevzdala boje, aby se pokusila vynutit nové zákony o uchovávání údajů o členských státech. Zřídila směrnici „Jednotný digitální trh“, jejímž cílem je sjednotit všechny internetové kontroly do své působnosti. Toto zdánlivě logické sjednocení různých zákonů napříč teritorii EU maskuje centralizaci moci do rukou nezvolených komisařů, kteří nejsou vystaveni tlakům znovuzvolení. Není divu, že tato snaha o centralizaci zahrnuje také přísnější opatření k vymáhání práv duševního vlastnictví. Ztěžuje to místní soudy, aby vynucovaly vymáhání ve jménu soukromí.

Proto je naléhavější potřeba, aby jednotlivci podnikli přímé kroky na ochranu svého online soukromí ve Švédsku. Zůstaňte před orgány a ochraňte se hned teď! Veškeré služby, které se dostaly do našeho seznamu pěti nejlepších VPN pro Švédsko, vás udrží v bezpečí na internetu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me