5 nejlepších VPN pro Vietnam – Chraňte své soukromí

Vietnam ukládá přísnou online cenzuru. To vedlo k odsouzení od Reportérů bez hranic (RSF). Pro lidi žijící nebo navštěvující Vietnam to znamená neschopnost přístupu k mnoha webům, zpravodajským kanálům a online službám. Díky použití sítě VPN ve Vietnamu mohou občané získat digitální soukromí a bezpečnost - a zároveň odblokovat obsah omezený vietnamskou vládou.


VPN pro Vietnam

Nejlepší VPN pro Vietnam

Porovnejte nejlepší VPN pro Vietnam v tabulce níže. Pokud hledáte více informací o tom, proč byste měli používat VPN ve Vietnamu, najdete níže uvedené podrobnosti.

 1. ExpressVPN

  - Skvělá všestranná služba, která je ideální pro získání soukromí ve Vietnamu

 2. NordVPN

  - levné i výjimečné - odblokujte cokoli a získejte soukromí ve Vietnamu

 3. IPVanish

  - Poskytovatel se sídlem v USA se servery, kde je potřebujete rychle a rychle

 4. TorGuard

  - Má spoustu vynikajících funkcí ochrany osobních údajů za relativně nízkou cenu

 5. VPNArea

  - Působivá VPN z Bulharska s výjimečnou podporou zákazníků

Vietnamská pravidla VPN

Vietnamská pravidla VPN

Služba Vietnam Virtual Private Network (VPN) umožňuje lidem předstírat, že jsou v jiné zemi. To jim umožňuje přístup na internet, jako by byli mimo Vietnam. Výsledkem je, že VPN pro Vietnam obchází všechna omezení vládních webových stránek. S VPN se může kdokoli ve Vietnamu úplně vyhnout cenzuře.

Ve skutečnosti je možné překonat všechny internetové bloky, včetně bloků vynucených pracovišti, školami a pronajímateli. Můžete také překonat geografická omezení pro přístup k omezenému obsahu a webové služby, které jsou obvykle blokovány do konkrétní země (například britská BBC iPlayer).

Protože Vietnam je represivní, obcházení vládních omezení může být riskantní. U některých služeb VPN by to bylo nebezpečné. Proto je při výběru sítě VPN pro Vietnam zásadní péče. Naši odborníci pečlivě vybrali všechny VPN v této příručce pro použití ve Vietnamu. Tyto doporučené sítě VPN poskytují robustní digitální soukromí pomocí šifrování vojenské úrovně.

Vzhledem k represivní povaze vlády může být používání VPN ve Vietnamu nebezpečné. Odblokování webů, které poskytují pirátský obsah, jako je Putlocker nebo PopcornTime, vás může uvrhnout do vězení. Pokud chcete vědět, zda je Popcorn Time VPN bezpečná, podívejte se do našeho průvodce Popcorntime VPN.

Drtivá většina VPN na trhu (existují stovky) poskytují zastaralé nebo špatně implementované šifrování. Mají také riskantní zásady ochrany osobních údajů, které by jim mohly umožnit objevit vaše zvyky při prohlížení. Vzhledem k nebezpečím spojeným s používáním VPN ve Vietnamu: Výběr VPN je zásadní. Co tedy VPN pro Vietnam potřebuje??

Důležité funkce VPN

Síť VPN pro Vietnam musí chránit vaše data. Z tohoto důvodu je důležité, aby vaše VPN udržovala buď nulové protokoly, nebo pouze minimální agregované protokoly připojení. To znamená, že byste ve Vietnamu nikdy neměli používat většinu bezplatných sítí VPN (například Hotspot Shield). Aby byla služba VPN při Vietnamu zcela bezpečná, musí mít následující funkce:Zabezpečení VPN

 • Přísné zásady ochrany osobních údajů. Neukládají IP adresy a další osobní údaje.
 • Silné šifrování VPN. Šifrování musí být bezpečné a musí splňovat naše minimální standardy ochrany.
 • Killswitch. Zajišťuje, že vášmu poskytovateli internetových služeb nikdy neunikají žádná data. Jakékoli úniky dat by mohly informovat poskytovatele internetových služeb, že jste se dostali na cenzurovanou webovou stránku: což by mohlo vést k trestu odnětí svobody.
 • Ochrana proti úniku DNS. Únik DNS může také informovat vašeho poskytovatele internetových služeb, že jste navštívili omezený web. Proto byste ve Vietnamu nikdy neměli používat netěsné VPN, například PureVPN: mohli vás přistát ve vězení.
 • Stealth režim. Tato technologie maskuje VPN. To umožňuje uživatelům VPN skrýt použití VPN. Přestože je provoz VPN šifrován (takže poskytovatel internetových služeb nikdy neví, jaké weby jsou navštěvovány), je možné, že si poskytovatelé internetových služeb všimnou, že se VPN používá. To samo o sobě vás může dostat do problémů s policií ve Vietnamu. Pokud používáte VPN, dáváte vládě důvod vás podezřívat. Z tohoto důvodu je mnohem lepší použít VPN, která má tajný režim (za účelem skrytí použití VPN jako běžného přenosu HTTPS).

Umístění serveru

Užitečná VPN pro Vietnam bude mít také spoustu možností pro výběr serveru. Chcete-li ze sítě VPN vytěžit maximum, musíte být schopni předstírat, že jste v mnoha různých zemích. To vám umožní mít na výběr, pokud jde o odblokování webových stránek a služeb online.Umístění serveru

Všechny naše doporučené sítě VPN mají mnoho serverů po celém světě. Všechny tyto servery jsou také velmi rychlé: ideální pro provádění náročných datových úkolů, jako je streamování v HD (například odblokování videí YouTube nebo cizí obsah Netflix) nebo pro hraní her. Pokud chcete VPN speciálně pro Netflix, podívejte se na našeho průvodce Netflix VPN.

Jsou VPN ve Vietnamu legální

Ano, VPN jsou ve Vietnamu legální. Většina věcí, pro které můžete ve Vietnamu použít síť VPN (například odblokování webů pro přístup k omezenému obsahu) - je nezákonná. Nemůžete se však dostat do potíží s vlastnictvím předplatného VPN. Navzdory tomu obecně doporučujeme použít maskovací režim VPN (maskování) k zamaskování použití VPN ve Vietnamu.Zákonnost VPN

Minimální ochrana, kterou doporučujeme pro použití VPN ve Vietnamu, je ochrana proti úniku DNS a přepínač zabijáků: ve Vietnamu je to absolutní nutnost. Nikdy nepoužívejte vietnamskou VPN bez aktivace přepínače zabíjení předem.

Internetová cenzura ve Vietnamu

Vietnamská omezující vláda blokuje webové stránky z politických a náboženských důvodů. Je také pevně zaměřena na ochranu autorských práv.

Internetová cenzura

Vietnamská vláda nechce, aby lidé používali VPN a jiné nástroje k únikům, aby se vyhnuli cenzuře. Z tohoto důvodu může být používání sítě VPN ve Vietnamu nebezpečnější než na různých místech. Proto jsme pro tuto příručku vybrali VPN, které mají přepínač zabíjení a tajný režim. Chcete-li být při používání VPN ve Vietnamu zabezpečeni, použijte tyto funkce.

Za zmínku také stojí, že RSF učinila následující poznámku o používání proxy ve Vietnamu:

„Aby ochránili svou anonymitu v zemi, kde síťová infrastruktura neumožňuje zachycení šifrované komunikace (tj. Žádnou inspekci Deep Packet Inspection), mají vietnamští bloggerové všechny důvody k použití šifrování. V důsledku toho je VPN lepší volbou než proxy. Ten umožňuje obejít blokování přístupu, ale - na rozdíl od VPN - nešifrovat. “

Jak vidíte, servery proxy umožní lidem ve Vietnamu odblokovat cenzurované weby. Rizikem je však použití proxy ve Vietnamu, jak vysvětluje RSF - prosím držte se bezpečné VPN z tohoto seznamu.

Sociální média

Odblokujte sociální média

Vietnam také zablokoval Facebook a Twitter. S sítí VPN můžete předstírat, že jste v jiné zemi, abyste mohli přistupovat k těmto blokovaným webům sociálních médií a používat je. Síť VPN vám také umožní přístup a používání blokovaných poslů, jako je Yahoo instant messenger (o nichž uživatelé tvrdí, že zprávy jsou cenzurovány vládou).

Anonymní blogování

Každý, kdo chce číst blogové stránky, jako je Reddit, může tak učinit pomocí VPN pro Vietnam. Vietnam také zatýká lidi, kteří píšou blogy, které kritizují vládu VoP. Pomocí sítě VPN mohou uživatelé přistupovat k webovým serverům, číst blokované blogy a dokonce psát blogy, které by se jinak příliš nebáli vytvořit. Ačkoli vás VPN přísně neurčuje, abyste anonymizovali, zakrývá vaši skutečnou IP adresu. To vám umožní psát anonymní blog v soukromí, pokud si budete přát.Blogování

Yahoo360 je populární blogový web, který je ve Vietnamu nedostupný. Naše doporučené VPN vám umožní přístup k Yahoo360.

Weby WordPress jsou jedny z nejlepších a nejrůznějších komunit blogů online. Vietnam tyto stránky zablokoval. Pro odblokování WordPress použijte pouze jednu z VPN v této příručce.

Závěr

Všechny VPN v této příručce poskytují fantastické soukromí. Mají vynikající servery umístěné po celém světě. V závislosti na tom, zda potřebujete více nebo méně asijských serverů, může být lepší soustředit se na první tři VPN. Pokud chcete používat VPN při používání vietnamských služeb, budete potřebovat vietnamskou IP adresu. Služby uvedené výše v tomto článku vám umožní změnit vaše IP adresy do Vietnamu v soukromí.Nejlepší vietnamský VPN VPN závěr

Nezapomeňte pečlivě zkontrolovat jednotlivé recenze a ujistit se, že VPN, na které se rozhodnete, má v mobilní aplikaci přepínač kill, pokud chcete používat VPN v mobilu. Pamatujte, že použití vadné sítě VPN nebo sítě VPN bez přepínače zabíjení by vás mohlo uvěznit ve vězení, proto prosím buďte opatrní. Pokud máte jakékoli dotazy nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat níže.

Nakonec buďte velmi opatrní při pohledu na jiné weby pro porovnání VPN. Všiml jsem si některých webů pro porovnání VPN doporučujících PureVPN pro použití ve Vietnamu. Náš recenzent zjistil, že PureVPN trpí úniky DNS: mohlo by vás přistát ve vězení. Pokud vidíte jakýkoli web doporučující PureVPN pro Vietnam: mýlí se a měli byste si pamatovat, že už nikdy nebudete srovnávací web používat, protože je to nebezpečný odpad.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me