5 nejlepších VPN pro WhatsApp v roce 2020

Whatsapp je jednou z nejlepších aplikací pro zasílání zpráv, zejména kvůli šifrování. Bohužel, soukromí, které vytváří šifrování typu end-to-end, znamená, že aplikace je v mnoha zemích zamračena. Na některých místech poskytovatelé internetových služeb (ISP) úplně blokují WhatsApp. Naštěstí díky virtuální privátní síti (VPN) WhatsApp může kdokoli a kdekoli získat přístup k populární aplikaci.

Spolehlivá a důvěryhodná VPN pro WhatsApp vám umožňuje bezpečně předstírat, že jste v jiné zemi. Výsledkem je, že můžete snadno překonat místní omezení uložená poskytovateli internetových služeb a vládami. Ve skutečnosti vám VPN umožní překonat nejen cenzuru, ale také geo-omezení. To znamená, že můžete použít VPN nejen k bezpečnému přístupu a použití WhatsApp, ale k odblokování jiného obsahu z celého světa.

V tomto článku vám řekneme vše, co potřebujete vědět o získání VPN pro WhatsApp. Popisujeme, co je to VPN a jak odblokuje populární messenger aplikaci. Také vás provedeme nastavením VPN sítě WhatsApp a vysvětlíme, proč byste se měli vyhýbat některým VPN.

Kromě toho vysvětlujeme vše, co můžete udělat s důvěryhodnou sítí VPN pro WhatsApp. Na konci tohoto článku jsme si jisti, že budete mít informace, které potřebujete, abyste se mohli úspěšně připojit k miliardám lidí, kteří si v současné době užívají WhatsApp. Pojďme se ponořit!

Nejlepší VPN pro WhatsApp

Níže uvedené VPN byly vybrány, protože poskytují fantastické šifrování a jsou schopny obejít omezení. Nabízejí také fantastické aplikace pro Android VPN a iOS VPN.

 1. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 2. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 3. Ivacy

 4. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

 5. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

Co je VPN pro WhatsApp?

Virtuální privátní síť je služba, která vám umožní překonat online bloky a omezení. To znamená, že můžete znovu získat přístup k WhatsApp v místech, kde je blokován.

Sítě VPN to umožňují připojením sítě serverů VPN. Když se připojíte k serveru v zahraničí, VPN zakryje vaši skutečnou IP adresu. Výsledkem je, že máte přístup na internet, jako byste byli v té cizí zemi.

Pokud máte obavy, že to zní riskantně, je dobré, že VPN také poskytuje šifrování. Mnoho VPN bohužel má zásady ochrany osobních údajů a / nebo špatně implementované šifrování. V této příručce jsme si však pečlivě vybrali sítě VPN, protože mají vodotěsné zásady ochrany osobních údajů a šifrování vojenské třídy.

Toto šifrování znamená, že můžete pokračovat a stahovat a používat WhatsApp bez obav.

Mohu získat zdarma WhatsApp VPN?

Ano můžeš. Na trhu jsou zdarma VPN. Mnoho bezplatných služeb VPN však má velmi znepokojivé zásady ochrany osobních údajů, které jim umožňují prodávat uživatelská data třetím stranám. To je obrovské riziko. Je to pravý opak toho, co renomovaní poskytovatelé VPN dělají. VPN by měla poskytovat soukromí, proto si před použitím nedůvěryhodné, bezplatné VPN s nesprávnými zásadami ochrany soukromí a zastaralým šifrováním myslete,.

Pokud opravdu chcete používat bezplatnou VPN, nejlepší bezplatný průvodce VPN. Tyto sítě VPN poskytují bezplatné služby, které neuškodí zabezpečení. Nabízejí tyto služby, aby povzbudili lidi, aby získali plné předplatné. Jako takové jsou omezeny omezeními stahování a šířky pásma. Navzdory tomu jsou bezplatné služby, které doporučujeme, dobrý způsob, jak vyzkoušet VPN, pokud jste ji nikdy nepoužili.

Kterou VPN bych se měl dostat k odblokování WhatsApp?

V této příručce jsme vybrali VPN, protože mají vynikající zásady ochrany osobních údajů a poskytují silné šifrování. Kromě toho mají technologii „stealth mode“ pro obcházení škrtících klapek a firewallů ISP.

Tato technologie je velmi užitečná při použití VPN pro Spojené arabské emiráty, Dubaj, Írán, Čína a další země, které blokují používání VPN. Režim utajení zamaskuje webový provoz šifrovaný VPN jako běžný přenos HTTPS. Pokud žijete v místě, kde je důležité soukromí, nezapomeňte použít tajný režim vaší VPN.

Všechny VPN, které jsme vybrali, mají navíc velmi rychlé servery umístěné po celém světě. Jsou ideální pro odesílání a přijímání větších souborů, jako jsou videa, a pro odesílání video zpráv se svými přáteli.

Na konci dne je na vás, kterou VPN si vyberete. Naštěstí všechny VPN pro WhatsApp v této příručce mají záruku vrácení peněz. To znamená, že můžete otestovat, co se vám líbí, bez rizika, než se rozhodnete, kterou z nich chcete.

Kde je WhatsApp zakázán?

Podle Freedom House zakázala WhatsApp dočasně nebo trvale následující lokality:

 • Bangladéš
 • Brazílie
 • Čína
 • Egypt
 • Etiopie
 • Jordán
 • Kazachstán
 • Černá Hora
 • Saudská arábie
 • Gambie
 • krocan
 • Ugandě
 • Zimbabwe

Některé země, které povolují WhatsApp, navíc lidem zakazují používat hlasové volání (VoIP). To se děje kvůli tlaku vyvíjenému na vlády telekomunikačními společnostmi. Tyto národy jsou:

 • Ázerbajdžán
 • Bahrajn
 • Maroko
 • Spojené arabské emiráty
 • Uzbekistán

Jak nastavit VPN a přistupovat WhatsApp

Pokud je ve vaší zemi blokování WhatsApp, musíte se přihlásit k odběru VPN. Postupujte takto:

 1. Vyberte VPN pro WhatsApp z výše uvedených pěti. Nejlepší volbou je ExpressVPN, protože má silné šifrování, spoustu rychlých serverů a vynikající technologii stealth mode.
 2. Proklikejte se k vybrané síti VPN a přihlaste se k odběru.
 3. Stáhněte a nainstalujte software. Nezapomeňte získat správnou verzi pro svou platformu.
 4. Nainstalujte software podle pokynů na obrazovce. Mělo by to trvat jen několik okamžiků.
 5. Ujistěte se, že jste v nastavení vybrali tajný režim, šifrování OpenVPN a přepínač kill. Přepínač kill zabrání úniku dat do vašeho poskytovatele služeb Internetu, pokud dojde k výpadku připojení VPN.
 6. Nyní, když jsou nakonfigurována všechna nastavení zabezpečení, vyberte server v zemi, která povoluje WhatsApp.
 7. Přejděte do svého obvyklého obchodu s aplikacemi a stáhněte si WhatsApp. Pokud WhatsApp není uveden, možná se budete muset odhlásit a připojit se k obchodu s aplikacemi pomocí nového účtu pomocí adresy ze země, ke které jste připojeni (to platí pro Apple App Store).
 8. Nyní, když se zdáte být v zámoří, můžete použít WhatsApp jako všichni ostatní!

Pokud máte potíže s odblokováním WhatsApp, stojí za to se obrátit přímo na VPN. Může mít specifické servery pro odblokování WhatsApp. Vlády blokují webové stránky a online služby na úrovni ISP. Někteří poskytovatelé internetových služeb blokují adresy IP, které patří do sítí VPN. Vaše VPN však bude pravděpodobně mít servery, které nebyly blokovány.

Nezapomeňte použít tajný režim VPN, protože to může pomoci obejít firewall ISP. V tomto článku jsme vybrali všechny VPN, protože nabízejí fantastický zákaznický servis a záruku vrácení peněz. Prosím, nebojte se komunikovat s VPN - a pokud nemůžete dostat WhatsApp do provozu, můžete vždy požádat o své peníze zpět. Jsme si však jisti, že všechny tyto VPN odblokují WhatsApp v roce 2017.

Proč používat VPN s WhatsApp?

Od doby, kdy Facebook získal WhatsApp v roce 2014, bylo odhaleno mnoho bezpečnostních problémů. S ohledem na to je vhodné použít VPN s WhatsApp k přidání další vrstvy zabezpečení vaší komunikace.

Webové stránky jako Wikileaks neustále odhalují vysokou úroveň dohledových schopností, které mají vládní agentury jako CIA a NSA. S ohledem na to je velmi doporučeno utrácet zhruba 79 USD ročně za přidání další silné vrstvy do komunikace WhatsApp a všech ostatních webových dat..

Je legální používat WhatsApp s VPN?

Na některých místech úřady zatkly lidi za odesílání zpráv pomocí WhatsApp. Při těchto příležitostech se poplatky vztahovaly k lidem odesílajícím nedovolený obsah, jako je explicitní materiál, a urážlivý nebo pomlouvačný obsah.

Stojí za zmínku, že se nejedná o případy, kdy vlády dešifrují zprávy lidí. Místo toho úřady přiměly lidi k odblokování jejich telefonů během vyšetřování, kdy je příjemce zprávy naklonil. K tomu by mohlo dojít, pokud používáte VPN.

Pomocí VPN jsou vaše data bezpečnější. Některá umístění se však při používání VPN zamračila. Z tohoto důvodu je vhodné použít tajný režim, abyste před svým poskytovatelem služeb Internetu zakryli používání VPN.

Co jiného mohu dělat s VPN?

VPN v této příručce mají servery po celém světě. To znamená, že existuje nespočet možností! Připojení k serverům po celém světě vám umožní bezpečný přístup k omezeným televizním proudům, filmům, online službám a účtům v těchto zemích.

Pro sportovní fanoušky to znamená být schopen sledovat soutěže z mnoha různých národů: například Wimbledon na BBC iPlayeru. Pro předplatitele Netflixu lze VPN použít pro přístup k většímu americkému katalogu nebo americké kabelové televizi na Sling TV. VPN odblokuje cokoli, takže poskytuje nekonečnou svobodu.

Nejlepší WhatsApp VPN: Závěr

Po celém světě lidé chtějí používat Messenger WhatsApp na Facebooku s VPN. Pokud tak učiníte, můžete posla používat v místech, kde je blokován kvůli vládním omezením.

VPN v tomto článku byly speciálně vybrány, protože mají rychlé servery po celém světě pro odblokování WhatsApp. Kromě toho jsou všechny tyto VPN důvěryhodné, mají téměř 100% provozuschopnost na všech svých serverech a mají fantastickou zákaznickou podporu.

Vzhledem k tomu, že v některých zemích může být odblokování WhatsApp odsouhlaseno, zahrnuli jsme VPN, které mají vypínač zabíjení a tajný režim. Přepínač kill odpojí vaše připojení k internetu a ujistí se, že v případě výpadku připojení VPN nedošlo k úniku dat. Stealth režim skrývá VPN šifrovaný provoz jako běžný HTTPS provoz, takže jej ISP nerozpozná.

V závislosti na tom, kde žijete, můžete chtít tyto funkce používat, proto si prosím pozorně přečtěte souhrny, abyste se ujistili, že pro vás máte správnou VPN..

Nejlepší WhatsApp VPN: Shrnutí

 1. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 2. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 3. Ivacy

 4. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

 5. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me