5 nejlepších VPN pro Windows Phone v roce 2020

Windows 10 Mobile je nejnovější a první mobilní verze systému Windows, která spojuje plochu, tablet a telefon do jediného operačního systému. Z tohoto důvodu sdílí více se svým stolním protějškem, ale z tohoto důvodu nebude každá služba VPN na platformě fungovat dobře. V tomto článku jsme pečlivě vybrali pět nejlepších VPN pro telefon se systémem Windows.


Pokud jste v oblasti sítí VPN nová, můžeme vám pomoci s našimi užitečnými průvodci:

 • Co jsou VPN? Netechnický průvodce
 • Jsou VPN legální?
 • 5 nejlepších VPN aplikací pro Android
 • 5 nejlepších VPN pro iOS

Jaké jsou nejlepší VPN pro Windows Phone? - Srovnání

Podívejte se na níže uvedený seznam a podívejte se, co naši odborníci hodnotili jako nejlepší VPN pro Windows Phone.

 1. ExpressVPN

  - Blesk rychle | Aplikace pro všechny platformy | Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7

 2. NordVPN

  - Snadné použití | Plně vybavený | Servery ve více než 60 zemích

 3. CyberGhost VPN

  - levné ceny | Snadné použití | Servery v 90 zemích

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Silné šifrování Žádné protokoly | Podpora živého chatu

5 Služby Windows Phone VPN - Podrobné zobrazení

Podívejte se na nejlepší VPN služby Windows telefonu VPN podrobněji níže. Pokud potřebujete více informací o službách, které jsme uvedli, podívejte se do podrobných recenzí VPN, kde najdete další informace o těchto službách.

Proč potřebuji VPN pro Windows Phone?

Sítě VPN jsou velmi populární a každým dnem se rozšiřují. Jejich schopnost poskytovat soukromí a zabezpečení pomocí šifrování je vyřizuje do hlavního proudu.

Je smutné, že většina těchto stovek služeb má špatné zásady ochrany osobních údajů, nejisté sítě a špatně implementované nebo zastaralé šifrovací protokoly. Síť VPN by vás měla udržovat v bezpečí, ale s tolika lidmi, kteří dělají tak mizernou práci, může být skutečná bolest hlavy, která si musí vybrat.

Všechny VPNS obsažené v této příručce vám přinášejí následující výhody:

 • Ochrana před snoopingovými vládami a hackery na veřejných WiFi hotspotech. Další informace naleznete v našich sítích VPN ve veřejném průvodci WiFi.
 • Šifrovat vaše data, aby poskytovatelé internetových služeb nemohli vidět, co máte k dispozici online. Další informace o šifrování VPN získáte kliknutím na odkaz.
 • Vylepšete svou anonymitu při torrentování. Zjistěte více s našimi VPN pro průvodce torrentováním.
 • Umožňuje změnit vaši polohu pomocí „spoofingu“ vaší IP adresy na vzdálené místo
 • Schopnost obejít cenzuru a geo-omezení, například odblokovat BBC iPlayer mimo Spojené království

Přehled a úvahy o mobilní síti Windows 10 Mobile VPN

Windows 10 Mobile je velmi podobný verzi pro počítače. Má mnoho stejných funkcí, včetně stejného nastavení, nabídek, jádra, prvků uživatelského rozhraní a dokonce zabudovaných ve funkci Cortana. U některých novějších telefonů (jako je Lumia 950 nebo 950 XL) dokonce umožňuje přímé připojení externího monitoru, takže se telefon chová jako počítač.

Je smutné, že pro uživatele telefonů se systémem Windows - a navzdory mnoha požadavkům od nich - není na platformě Windows 10 Mobile k dispozici OpenVPN. Toto je skutečná škoda, protože OpenVPN je obecně považován za nejbezpečnější šifrovací protokol pro připojení k internetu. To znamená, že uživatelé jsou omezeni na PPTP nebo L2TP. Z těchto dvou šifrovacích protokolů je L2TP / IPSec zdaleka nejlepší volbou, proto prosím použijte tento.

Najděte vše, co potřebujete vědět o šifrování, s naším úplným průvodcem šifrováním VPN.

Windows 10 Mobile VPN nastavit

Vzhledem k tomu, že operační systém Windows phone je složitý (a služba VPN vyžaduje mnohem větší integraci do operačního systému než běžné stolní aplikace), VPN se nepodařilo vytvořit vlastní klienty pro systém Windows 10 Mobile. Totéž platí pro GUI OpenVPN. Z tohoto důvodu budete muset ručně nakonfigurovat VPN na zařízení Windows Mobile.

Ruční konfigurace není nijak složitá. Všechny sítě VPN v této příručce obsahují pokyny pro ruční připojení k jejich síti. Abychom vám však pomohli, zahrnuli jsme zde podrobného průvodce, který byste měli dodržovat také zde:

Jak ručně nastavit VPN na telefonech s Windows

Chcete-li nastavit VPN v telefonu se systémem Windows, postupujte takto:

 1. Chcete-li zobrazit nabídku, vytvořte nové připojení VPN posunutím po telefonu dolů z horní části obrazovky. Nyní klikněte na VPN.
 2. Po otevření nabídky možností VPN klikněte na ikonu + vedle položky Přidat připojení VPN.
 3. Nastavit připojení L2TP (nejbezpečnější dostupné) kontaktováním vybrané VPN získáte adresu serveru a sdílený klíč IPSec.
 4. Nyní, když máte podrobnosti, které potřebujete od svého poskytovatele VPN, přejděte zpět do nabídky Přidat připojení VPN a vyplňte následující podrobnosti:
  • Poskytovatel VPN: Windows (vestavěný)
  • Název připojení: Vyberte název podle vašeho výběru, například „MyVPN“ nebo jméno vašeho poskytovatele
  • Název nebo adresa serveru: Adresa serveru VPN poskytnutá vaší sítí VPN
  • Typ VPN: L2TP / IPsec s předem sdíleným klíčem
  • Předsdílený klíč:Předsdílený klíč IPSec, který jste dostali od poskytovatele VPN
  • Typ přihlašovací informace: Uživatelské jméno a heslo
  • Uživatelské jméno: Vaše uživatelské jméno pro VPN od okamžiku, kdy jste se přihlásili k odběru
  • Heslo: Heslo VPN jste při přihlášení k odběru
 5. Nakonec se ujistěte, že jste klikli na Zapamatovat moje přihlašovací informace, než kliknete na Uložit.

Odstraňování potíží s instalací VPN systému Windows Phone

Někdy se u lidí vyskytne problém s předsdíleným klíčem IPSec. Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte následovně:

 1. V nabídce VPN vyberte „MyVPN“ (nebo cokoli, co jste se rozhodli volat ručně nakonfigurované připojení VPN.
 2. Nyní klikněte na Vlastnosti.
 3. V nabídce Vlastnosti klikněte na Upravit.
 4. Po otevření nabídky Úpravy zadejte znovu sdílený klíč, který jste zadali, při ručním nastavení připojení VPN. Klikněte na Uložit. Tím se problém vyřeší a budete se moci bez problémů připojit k VPN.

SSTP na telefonech se systémem Windows

Do systému Windows 10 Mobile byla přidána funkce SSTP. K tomu, abyste tuto funkci mohli využívat, budete muset hovořit přímo s poskytovatelem VPN, který vás zajímá. Pokud však víme, žádný z poskytovatelů VPN ještě tuto funkci nezačal provozovat.

Závěr

Zde na ProPrivacy.com jsme v popředí znalostí o odvětví VPN. Být v neustálé komunikaci s poskytovateli VPN a neustále kontrolovat služby VPN z celého světa nám dává jedinečnou schopnost být schopni doporučit ty nejlepší VPN služby. Chápeme také, jak velké zklamání může nastat v případě výpadku na VPN, ale jen kvůli nízké rychlosti připojení. Nebo ještě horší, protože naše důvěra je narušena a naše soukromí a bezpečnost jsou ohroženy.

S ohledem na to byl tento článek vytvořen pečlivě, abyste měli snadný přístup k životně důležitým informacím, které potřebujete. Pokračujte a s jistotou vyberte VPN pro Windows Mobile. Ujišťujeme vás, že některá z možností v tomto seznamu je naprosto skvělá volba a poskytne vám skvělý zážitek z VPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me