5 nejlepších VPN sítí Sling, které fungují v roce 2020 – Odblokujte veškerý obsah

Co je Sling TV?

Sling TV je cenově dostupná online streamingová služba, která poskytuje přístup k americkým kabelovým televizním kanálům. Za pouhých 20 $ měsíčně získají zákazníci přístup k oblíbeným službám ESPN, FOX, Disney, AMC, Showtime, CNN a ke všem sportovním a televizním premiérám, které s nimi přicházejí. Odběratelé Sling TV dohromady získají přístup k neuvěřitelných 135 kanálů.


I když je pravda, že Sling TV je geograficky omezena na USA, dobrou zprávou je, že s virtuální privátní sítí Sling TV (VPN) může kdokoli, kdekoli, předstírat, že je v USA, aby odblokoval Sling TV. Pro závislé na televizi a filmu po celém světě znamená možnost Sling TV VPN schopnost sledovat US TV po celý den.

ProPrivacy for Sling TV 2020

Nejlepší Sling TV VPN v roce 2020 je NordVPN. Podívejte se na naši recenzi videa níže.

Některé alternativy najdete v tabulce níže a uvidíte nejlepších 5 VPN pro Sling TV v roce 2020.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Sling TV VPN

VPN pro Sling TV umožňuje spotřebitelům z celého světa předstírat, že jsou v USA. Výsledkem je schopnost získat přístup k některému z plánů Sling TV. Nejoblíbenějšími plány jsou plány Orange a Blue, cena 20 $ a 25 $ měsíčně. Tato předplatné poskytují divákům přístup k šílenému množství amerických programů a v případě Sling TV VPN jsou tyto pořady k dispozici kdekoli.

V tomto článku vám vysvětlíme vše, co potřebujete vědět o VPN pro Sling TV. Popisujeme, co je to VPN, jak to funguje a proč je jedna VPN pro Sling TV lepší než druhá. Dokonce vám řekneme, jak odblokovat Sling TV pomocí VPN. VPN je zdaleka nejlevnější a nejlepší způsob, jak odblokovat a sledovat většinu amerických televizních pořadů a premiér. Bez dalších okolků je zde pět nejlepších služeb Sing TV VPN.

Co je Sling TV VPN?

Virtuální privátní síť je úžasná online služba, která vám umožňuje předstírat, že jste v jiné zemi. Tímto způsobem můžete překonat geografická omezení a získat přístup k obvykle blokovanému obsahu. To vám umožní sledovat Sling TV, jako byste byli v USA.

Spolehlivá a důvěryhodná VPN navíc poskytuje silné šifrování. Toto šifrování bezpečně zašifruje všechna data přicházející a odcházející z počítače, notebooku, smartphonu nebo tabletu. Výsledkem je, že nikdo - poskytovatelé internetových služeb (ISP), vlády nebo místní správci sítě - nemohou říct, co děláte online..

Schopnost vypadat v jiné zemi, přidaná k digitálnímu soukromí šifrování, je perfektní kombinace. Proto je prvotřídní VPN tak úžasná investice.

Úvahy o smyčce TV VPN

Při výběru nejlepších VPN pro Sling TV jsme měli na paměti několik úvah. A co je nejdůležitější, zajistili jsme pouze výběr VPN, které poskytují vysoké rychlosti. Vysoké rychlosti připojení jsou při streamování v rozlišení HD velmi důležité.

Je smutné, že většina z 850 VPN na trhu je příliš pomalá pro vaše potřeby streamování. Všechny VPN v této příručce však mají na výběr rychlé americké servery - takže budete vždy moci sledovat Sling TV.

Druhou úvahou bylo soukromí. Protože budete předstírat, že jste v USA, abyste mohli sledovat televizi Sling, je důležité zajistit bezpečnost a soukromí. Všechny VPN v tomto článku byly vybrány, protože jsou ideální pro sledování Sling TV v soukromí.

Sling TV VPN pro sportovní fanoušky

Sling TV je zvláště úžasný pro lidi, kteří chtějí odblokovat a sledovat více sportů. S Sling TV VPN mohou sportovní fanoušci získat přístup na americké golfové soutěže, hokej (NHL), baseball (MLB), basketbal (NBA), americký fotbal (NFL), tenis. Ve skutečnosti neexistuje lepší způsob, jak sledovat americké sporty podle rozpočtu.

VPN pro filmy s smyčkovou televizí

Sling TV vám umožní přístup k obrovskému výběru filmů. To zahrnuje přístup ke konkrétním filmovým kanálům, jako jsou Sundance, Fandor, Epix, Shortlist, HDNet Movies a TCM. K dispozici jsou také Showtime, HBO, Cinemax, Starz Encore, Hallmark, LMN a Tribeca Shortlist. To je šílené množství volby pro závislé na filmu.

Proč byste měli používat VPN pro šití TV pro děti

VPN pro smyčkovou televizi je úžasný způsob, jak pobavit vaše děti! Sling TV umožňuje přístup k mnoha dětským programům, včetně Disney kanálů (Disney, Disney Junior, Disney XD), Nickelodeon kanálů, Boomerang, Cartoon Network, Duck TV a Sling Kids (výběr dětských programů a karikatur).

Sling TV Kanada

Mnoho kanadských občanů má zájem o předplatné Sling TV. Stejně jako všude jinde je i v Sling TV v Kanadě blokována. S VPN sítě Sling TV však Kanaďané mohou službu Sling TV odblokovat (stejně jako diváci na jiných místech). Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na našeho kanadského průvodce VPN.

Sling TV VPN pro občany USA

VPN mohou využívat i zákazníci z USA, kteří nepotřebují VPN pro přístup k Sling TV. Proč? Vzhledem k licenčním omezením nemůže společnost Sling TV zobrazovat určité televizní kanály, programy a sportovní události po celé USA. Tyto služby jsou na webu Sling TV označeny jako „pouze vybrané trhy“. Například Fox Sports je k dispozici pouze na určitých místech. Pomocí VPN však mají obyvatelé USA přístup k proudům Fox Sports z různých PSČ.

Zde je několik příkladů toho, z čeho byste mohli získat přístup z USA pomocí Sling TV VPN:

 • FOX Sports Ohio
 • FOX Sports West
 • FOX Sports Florida
 • FOX Sports South
 • FOX Sports Midwest
 • FOX Sports Arizona
 • FOX Sports Cincinnati
 • FOX Sports Detroit
 • FOX Sports North
 • FOX Sports Prime Ticket
 • FOX Sports San Diego
 • FOX Sports Southeast
 • FOX Sports Southwest
 • FOX Sports Sun
 • Sportovní čas Ohio
 • Síť YES (Yankees Entertainment and Sports).

Jak odblokovat Sling TV s VPN

Sling TV lze snadno odblokovat pomocí VPN. Stačí postupovat podle těchto jednoduchých kroků:

 1. Rozhodněte se pro VPN. Pro Sling TV doporučujeme ExpressVPN
  protože má úžasný výběr amerických serverů, které jsou všechny velmi rychlé pro streamování Sling TV v HD.
 2. Proklikejte se na VPN podle vašeho výběru a přihlásit se k odběru služby.
 3. Stáhněte a nainstalujte software. VPN v této příručce umožňují více než jednomu zařízení provozovat VPN současně. Můžete tak sledovat Sling TV na svém telefonu, notebooku, tabletu nebo PC.
 4. Spusťte software VPN a vyberte americký server ze seznamu - klikněte na Připojit.
 5. Nyní, když se VPN připojila, vás chrání šifrováním. Navíc máte americkou IP adresu (což znamená, že se nacházíte v USA). Z tohoto důvodu můžete nyní přejděte na stránku SlingTV.com.

Nákup dárkové karty pro smyčku TV

Pro objednání služby budete potřebovat dárkovou kartu SlingTV (protože nemáte americkou kreditní kartu a PSČ). K získání dárkové karty musíte nejprve získat nějaké bitcoiny. Informace o tom, jak koupit bitcoiny, najdete zde.

 1. Dárkovou kartu získáte zde. Budete přesměrováni na eGifter, kde si můžete zakoupit dárkovou kartu 25 $. To vám umožní použít jeden měsíc Sling TV za 20 $ a získat plán na upgrade 5 $ na něco navíc (Sling TV poskytuje spoustu bonusů navíc k úžasnému základnímu plánu). Za bitcoiny budete muset za dárkovou kartu zaplatit.
 2. Nyní můžete uplatnit dárkovou kartu na portálu Sling TV.Sling Tv Giftcard

Použijte virtuální kreditní kartu

 1. Chcete-li se zaregistrovat, budete muset získat virtuální americkou kreditní kartu, jako je tato. To je o něco dražší, protože za získání virtuální karty musíte zaplatit členský poplatek. Karta vám však dodá platnou americkou adresu a PSČ. Pomocí webu v odkazu budete muset utratit 65 $. To vám však umožní zakoupit si dva měsíce Sling TV za příplatky za 40 a 10 dolarů. (Ztratíte 15 $ v poplatcích, ale pro mnoho lidí po celém světě 65 USD za dva měsíce Sling TV s doplňky je stále vynikající hodnota!) Pamatujte, že nejlepší způsob, jak používat vaši virtuální kreditní kartu, je použít ji ke koupi Sling TV dárkový poukaz na Walmart. Walmart je uveden na webových stránkách Unlocked USA, takže to bude fungovat a e-mail s kódem voucheru Sling TV obdržíte e-mailem.

Pamatujte, že Sling TV se nakupuje každý měsíc - žádné dlouhé smlouvy! Jednoduše zrušte kdykoli.

Kterou VPN bych měl dostat pro Sling TV?

Zatímco ExpressVPN
je naše doporučená VPN pro Sling TV, všechny VPN v této příručce byly pečlivě vybrány, protože jsou ideální pro Sling TV. Tyto VPN jsou dobře známé a dobře předplacené služby, které poskytují vynikající rychlosti pro streamování. Kromě toho jsou všechny VPN spolehlivé a mají velkou péči o zákazníka.

Z tohoto důvodu budete v bezpečí při výběru VPN, která se vám nejvíce líbí zvuk. Navíc všechny tyto VPN mají zkušební období - takže pokud je chcete vyzkoušet všechny bez zaplacení věci, můžete!

Sling TV VPN: Závěr

V tomto článku jsme vysvětlili vše, co potřebujete vědět o odblokování Sling TV pomocí VPN. Všechny služby VPN Sling TV VPN v této příručce jsou vynikající a vše vám umožní odblokovat Sling TV odkudkoli.

Tyto VPN jsou bezpečné, spolehlivé a fantastické hodnoty za peníze. Vezměte tedy další rychlý pohled a s důvěrou zvolte VPN pro Sling TV. Jsme si jisti, že v této příručce je VPN pro Sling TV pro každého - bez ohledu na to, jaké jsou vaše osobní podmínky.

Pokud máte nějaké dotazy ohledně odblokování Sling TV, neváhejte nás kontaktovat - vždy vám rádi pomůžeme!

Best Sling TV VPN: Shrnutí

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me