5 nejlepších VPN služeb pro cestování do roku 2020 – Zůstaňte v bezpečí online v zámoří

Pokud cestujete do zahraničí a pravděpodobně používáte hotspoty WiFi, je nutné používat VPN. VPN nebo virtuální soukromé sítě šifrují všechna vaše data směřující do az vašeho zařízení, což je neuvěřitelně efektivní při zastavení přístupu hackerů k vašim datům. Další velkou výhodou používání VPN je to, že vám umožňují přístup ke službám z domova, které jsou aktuálně blokovány ve vaší poloze. V této příručce uvádíme nejlepší cestovní služby VPN a poskytujeme vám několik nejlepších tipů, jak zůstat online v zahraničí.

Použití VPN pro cestování má dvě hlavní výhody:

 1. Přístup k webům z domova - Když jste na cestách nebo na dovolené, je nemožné získat přístup k mnoha důležitým online službám - například k vašemu online bankovnictví a streamování. S sítí VPN můžete získat adresu IP ze své domovské země a snadno přistupovat k těmto webům.
 2. Při cestování zůstaňte v bezpečí - Když cestujeme, často se připojujeme k veřejným WiFi hotspotům. Když se připojíme k veřejnému WiFi hotspotu, nemůžeme vědět, zda byl router nakonfigurován bezpečně. VPN chrání vaše data, pokud se připojíte ke špatně nakonfigurovanému routeru nebo k falešnému WiFi hotspotu náležejícímu kybernetickému zločinu! Vzhledem k tomu, že VPN bezpečně šifruje všechna vaše data, je nemožné, aby hackeři ukradli vaše data, přihlašovací údaje, hesla a údaje o kreditní kartě..

Novinka pro VPN?

Pokud jste nováčkem ve světě VPN a chtěli byste se dozvědět více, podívejte se na níže uvedené průvodce:

 • Co je to VPN - Průvodce začátečníky po VPN, co jsou a jak fungují
 • Šifrování VPN - Podrobný průvodce šifrovacími protokoly VPN a který z nich je nejbezpečnější.

Seznam nejlepších 5 VPN pro cestování

Nyní víme, jaké výhody plynou z používání cestovní VPN, jsme uvedli pět nejlepších VPN pro cestování. Chcete-li získat další informace o kterékoli ze služeb v našem seznamu, klikněte na níže uvedené odkazy a podívejte se na webové stránky poskytovatele VPN nebo přejděte níže pro přehled jednotlivých služeb..

 1. ExpressVPN

  - Super Fast | Servery v 94 zemích | Bezpečné a spolehlivé

 2. NordVPN

  - Rychlé připojení | Soukromé a zabezpečené | Odblokovat Netflix

 3. CyberGhost VPN

  - Úžasná hodnota Snadné použití | Ideální pro ochranu WiFi

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Žádné záznamy | Odblokujte Netflix USA | Silné šifrování

Nejlepší VPN pro cestování - shrnutí

Níže uvádíme shrnutí všeho, co potřebujete vědět o pěti nejlepších službách cestovního VPN. Pokud chcete získat další informace, klikněte na poskytovatele nebo si prohlédněte naše podrobné recenze VPN.

Nastavení VPN pro cestování

Když si koupíte VPN pro cestování, budete mít možnost nainstalovat software na více než jedno zařízení (obvykle mezi třemi a pěti). To znamená, že jedno předplatné VPN lze použít k ochraně všech zařízení vaší rodiny, když jste pryč.

Pokud nezískáte cestovní směrovač s VPN, budete muset nainstalovat cestovní VPN na každé jednotlivé zařízení. Dobrou zprávou je, že VPN v této příručce mají software pro všechna zařízení, takže můžete nainstalovat VPN do notebooku nebo chytrého telefonu.

Zde je rychlý průvodce, který vám pomůže:

 1. Vyberte VPN pro cestování z našeho seznamu a kliknutím získejte předplatné. Pokud chcete VPN pouze na dovolené, můžete si vybrat měsíční tarif. Sítě VPN jsou však šíleně užitečné po celý rok - i když se vracíte domů!
 2. Stáhněte si VPN do svého notebooku, smartphonu nebo tabletu. Nezapomeňte získat správnou VPN pro vaši platformu. VPN můžete nainstalovat na všechna zařízení vaší rodiny, pokud si přejete, nebo ji dokonce sdílet s přáteli, se kterými cestujete.
 3. Postupujte podle pokynů k instalaci. VPN se nainstaluje snadno a bez problémů.
 4. Nyní, když je nainstalován, vše, co musíte udělat, je připojit se k serveru. Nezapomeňte, že vaše VPN vás udrží v bezpečí, když jste ve vaší zemi i v zahraničí, takže ji používejte pokaždé, když jste na veřejné WiFi.
 5. Nyní, když jste v zahraničí, nezapomeňte se připojit k serveru z domova! Tímto způsobem můžete sledovat televizní streamy a používat internetové služby odkud jste. Už nemusíte sledovat zahraniční televizní pořady!

Použití cestovního směrovače VPN

Bez ohledu na to, zda cestujete sami, za prací nebo s přáteli a rodinou, může být cestovní router obrovskou výhodou. Tyto šikovné gadgety vám umožňují připojit více zařízení k veřejnému WiFi hotspotu, aniž byste museli připojovat všechna vaše zařízení jednotlivě. Jakmile je mini router připojen k internetu, všechna vaše a vaše rodinná zařízení se automaticky připojí k tomuto připojení k internetu přes cestovní router.

To je samo o sobě úžasné. Je však ještě lepší, pokud získáte cestovní router, který byl předem nakonfigurován pomocí VPN! Pokud je na cestovní směrovač nainstalován VPN, všechna zařízení, která se připojí k internetu přes tento cestovní router, jsou automaticky chráněna šifrováním VPN. To znamená, že se nemusíte starat o každé jednotlivé zařízení: nebo se ujistíte, že se vaše děti, rodiče - nebo kdokoli jiný ve vaší párty - otevírají riziku, že budou napadeni (což může zničit dovolenou každého).

Jak nastavit cestovní router

Pokud chcete cestovní router s VPN, důrazně doporučujeme navštívit odborníky na FlashRouters
pro nějakou radu.

Ať už děláte cokoli, nezapomeňte na cestovní router aktualizovat výchozí přihlašovací údaje správce. Pokud neaktualizujete uživatelské jméno a heslo, router by se mohl sám napadnout!

Kromě toho budete chtít zajistit, aby byl WPS (starší funkce routeru) vypnutý, protože představuje bezpečnostní riziko. Naštěstí vám FlashRouters pomůže správně nastavit všechny tyto funkce .

Kontrolní seznam mezinárodní cestovní bezpečnosti

S tříděnou sítí VPN musíte přemýšlet pouze o několika dalších problémech s bezpečností cestování. Abych vám pomohl, vytvořil jsem tento rychlý seznam toho, co považuji za nejdůležitější pro digitální zabezpečení na cestách:

 1. Hesla - Může se to zdát zřejmé, ale ujistěte se, že vaše zařízení jsou chráněna heslem a nastavena na rychlé uzamčení, je mnohem důležitější, když cestujete, takže prosím, použijte silnější nastavení, když jste pryč. Pokud necháte telefon nebo tablet v plážovém baru nebo v taxíku, jeho okamžité uzamknutí může téměř okamžitě zabránit tomu, aby se zařízení dostalo do rukou někoho, kdo je stále odemčený. Správci hesel jsou skvělými nástroji pro zajištění silných hesel.
 2. Aktualizace - Pokud si budete pamatovat na pravidelnou aktualizaci svých zařízení, můžete se ujistit, že netrpíte zranitelnostmi, které kyberzločincům umožňují snadný přístup, proto prosím často aktualizujte.
 3. Pravidelně zálohujte - Pokud pořídíte tisíc fotografií a ztratíte zařízení v poslední den dovolené, tyto fotografie už nikdy neuvidíte. Obecně platí, že pokud je něco důležité, ujistěte se, že je zálohován do cloudu. To platí i v případě, že jste ještě nikdy neztratili zařízení - pamatujte, že vždy existuje poprvé. Cloudové zálohovací služby jsou fantastické a automaticky zálohují vaše data.
 4. Kupte si místní SIM kartu - Pokud cestujete delší dobu, možná budete chtít koupit místní SIM kartu s levnými místními daty. Tímto způsobem můžete používat internet na cestách, aniž byste se museli spoléhat na veřejné Wi-Fi (i když rizika spojená s tím jsou zmírněna použitím VPN).

Cestovní závěr VPN

Pokud jde o udržení vašich zařízení v bezpečí na dovolené, existuje velmi malý kontrolní seznam věcí, které musíte udělat. Nejlepší je udělat si sednout a vysvětlit body v této příručce všem svým spolucestujícím. Nikdo nechce, aby hackeri zkazili dovolenou, takže se ujistěte, že celá skupina věnuje čas odpovídajícím způsobem ochraně svých zařízení.

VPN je zdaleka nejlepší forma digitální ochrany, kterou můžete získat, když cestujete. Proto prosím pečlivě zvažte jeden: případy lidí, kteří jsou hacknuti na veřejných WiFi, jsou stále vysoké. Je to proto, že hackeři chápou, jak snadné je uprchnout z lidí, když se opalovají u bazénu nebo lenošení na letišti.

Všechny služby VPN v této příručce nabízejí nejlepší způsob ochrany zařízení na cestách. Existují stovky sítí VPN, z nichž si můžete vybrat jednu z nočních můr.

Proto jsme vytvořili tuto příručku VPN pro cestování, abychom vám pomohli určit ty nejlepší možnosti - aniž byste se museli obávat, že narazíte na službu vytržení. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se zeptat v sekci komentářů níže.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me