5 nejlepších VPN ve Španělsku – rychlé a bezpečné španělské VPN do roku 2020

Španělsko je evropská země, o které je známo, že cenzuruje internet.VPN Španělsko

Španělská vláda navíc některé praktikuje přísné protipirátské politiky.

Ať už tedy navštěvujete nebo žijete ve Španělsku, určitě budete určití

Nelegální torrentingové aktivity lze ve Španělsku považovat za nebezpečné - což je na hovno, protože Španělsko má velmi dobrou internetovou infrastrukturu se standardními službami rychlostí 10 Mbps a vysokorychlostními službami 100 Mbps..

U expatů, kteří cestují do zahraničí, mohou tyto vysoké rychlosti streamování změnit svět při pokusech o přístup k televizním pořadům a filmům z domova.

Bohužel, přístup k těmto online streamingovým službám bez VPN není možný kvůli zásadám autorských práv a geograficky omezenému obsahu.

Nejlepší VPN pro Španělsko

Během posledních pěti let jsme zkontrolovali více než 150 poskytovatelů VPN a Zde je náš výběr těch nejlepších.

Pokud chcete vědět, proč je užitečné používat VPN ve Španělsku, přečtěte si náš článek.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

 5. IPVanish

Co je to VPN?

VPN nebo virtuální soukromá síť je služba, která poskytuje zabezpečení, soukromí a anonymitu. Používáte-li službu VPN, maskujete svou polohu podle polohy poskytnuté poskytovatelem VPN.Co je to VPN

Jinými slovy: pokud jste ve Španělsku a chcete přístup ke službám televizního vysílání ve Velké Británii, jednoduše předstíráte, že jste ve Velké Británii a služba televizního vysílání nebude moudřejší.

VPN pro Španělsko je nezbytná z různých důvodů, včetně internetu vyhýbání se státnímu dohledu a internetové cenzuře, jakož i přístup k obsahu s omezeným přístupem, zůstat v bezpečí na veřejných WiFi a zůstat soukromý během P2P aktivit.

Použití VPN ve Španělsku je nezbytné, protože nabízí důležitou další vrstvu ochrany a zabezpečení, která je v dnešním digitálním věku velmi důležitá.

Jak nastavit VPN

Naštěstí je nastavení VPN pro Španělsko velmi snadné:

Jak nastavit VPN

 1. Vyberte jednu z našich doporučených sítí VPN pro Španělsko
 2. Zaregistrujte se na VPN
 3. Stáhněte si odpovídající soubor pro svůj operační systém
 4. Nainstalujte VPN do svého systému
 5. Po instalaci otevřete VPN
 6. Připojte se k libovolnému serveru, který chcete
 7. Jste všichni připraveni - a bezpečí před vládním dohledem!

Naše doporučená VPN pro Španělsko je aktuální nabídka

ExpressVPN
, protože nabízí to nejlepší ze všeho (spousta serverových umístění, šifrování vojenské úrovně a má sídlo v Rumunsku).

Mobilní VPN

Všechny VPN v tomto seznamu nabízejí VPN pro iPhone a VPN pro zařízení Android. To je ideální, protože VPN je na vašem mobilním zařízení stejně potřebná jako na vašem PC.Mobilní VPN

Pokud se například často připojujete k veřejným WiFi hotspotům, mobilní VPN vám pomůže ochránit před nežádoucími útoky třetích stran.

Jsou VPN legální?

Ano, VPN jsou ve Španělsku legální. VPN jsou obecně legální ve většině zemí, použití VPN k páchání digitálního zločinu je však samozřejmě v rozporu se zákonem. Proto je důležité vybrat si poskytovatele VPN s rozvahou. Pokud například používáte VPN k účasti na nezákonných činnostech P2P, budete chtít VPN, která neukládá žádné protokoly.

VPN pro zvážení Španělska

Před výběrem sítě VPN pro Španělsko je třeba zvážit řadu věcí - od věcí, jako jsou umístění serverů, až po celkovou rychlost serverů. Zde je seznam věcí, které je třeba zvážit před výběrem poskytovatele VPN:Věci, které je třeba zvážit

 • Počet umístění serveru
 • Rychlost serverů
 • Zásady protokolování (nejsou preferovány žádné protokoly)
 • Šifrovací síla
 • Nabízené protokoly
 • Další bezpečnostní funkce
 • Počet povolených současných připojení
 • Země, ve které je VPN založena

To je jen několik z mnoha faktorů, které je třeba zvážit. Další informace naleznete v Průvodci VPN pro začátečníky.

Internetová cenzura

Španělská vláda je známá blokování webových stránek, které propagují nechtěné politické názory, především v reakci na určité aktivistické skupiny podporující referendum o katalánské nezávislosti. Příkladem je 10. října 2017, kdy španělská civilní stráž zablokovala přístup k pro-katalánské nezávislosti WhatsApp.Internetová cenzura

Když používáte VPN, nemusíte se obávat, že španělská vláda zablokuje přístup k politickým programům, s nimiž nesouhlasí. Navíc si nemusíte dělat starosti s tím, abyste se dostali do potíží s uplatněním svého práva na svobodu projevu.

Nemluvě, španělská vláda nedávno navrhla zákaz memů na sociálních médiích. Reforma by zlikvidovala „šíření obrazů, které porušují čest osoby“. Pokud španělská vláda provede reformu, není pochyb o tom, že použití VPN se stane nezbytností.

Vládní dohled

Přes Španělsko tvrdí neúčastní se vládního dohledu, různé zprávy uvádějí opak byly propuštěny v posledních letech.Vládní dohled

Příkladem toho je 21letá Cassandra Vera, studentka ve městě Murcia, která na Twitteru vtipkovala „oslavovaný terorismus“. V reakci na její vtipy byla odsouzena na celý rok vězení.

Je to jen další důvod, proč používat VPN ve Španělsku - chránit sebe a svou svobodu je důležité. Poslední věcí, kterou chcete, je sdílet vtip nebo názor na sociální média, pouze nechat vládu, která vám klepe na dveře o několik měsíců později, aby vás obvinila z podpory terorismu. Jednoduše řečeno, nepoužívání VPN za to nestojí.

Závěr

Lidé žijící ve Španělsku si zaslouží uplatnění práva na svobodu projevu, měli by mít také přístup ke svým oblíbeným televizním pořadům, webovým stránkám pro online streamování a dalším online službám z celého světa..Závěr VPN pro Španělsko

S sítí VPN si můžete být jisti, že vaše připojení je bezpečné a soukromé, dokonce i na veřejných WiFi hotspotech. VPN pro Španělsko může pomoci s tím vším a dalšími. Všechny VPN v tomto článku jsou ideální pro jednotlivce žijící ve Španělsku. Udrží vás v bezpečí. Udrží vás v bezpečí. Ještě důležitější je, že vám poskytnou online svobodu, kterou si zasloužíte.

Každá zde uvedená VPN nabízí bezplatnou zkušební verzi nebo 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že si dnes můžete vyzkoušet jednu z nejlepších sítí VPN pro Španělsko, aniž byste se museli obávat okamžitého nasazení!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me