5 nejrychlejších sítí VPN v roce 2020 – výsledky denních testů rychlosti VPN

Rychlé služby VPN jsou jedinou možností, pokud chcete streamovat ve vysokém rozlišení, provádět videokonference nebo hrát hry online. Úkoly náročné na data vyžadují superrychlou VPN, což znamená, že se musíte vyhýbat 99% VPN. Většina sítí VPN není postavena na robustních serverových sítích Tier-1, dobrou zprávou je, že některé jsou.

Na serveru ProPrivacy.com používáme účelové servery s gigabitovou linkou k testování nejrychlejších sítí VPN na světě. Naše vědecké testy rychlosti VPN provádíme třikrát denně. V důsledku toho můžete tomuto článku důvěřovat a ukázat vám, které VPN jsou skutečně nejrychlejší VPN - úplná neupravená pravda.

Chcete vědět více? Další informace o zlepšení rychlosti VPN naleznete v našich užitečných průvodcích:

 • Jaký nejlepší VPN protokol použít??
 • Jak otestovat ping přes VPN

Které jsou nejrychlejší VPN?

Následující tabulka ukazuje nejrychlejší VPN. Tato tabulka se automaticky aktualizuje v reálném čase, aby vám poskytla nejnovější výsledky z našich serverů pro testování rychlosti. Pro více informací o tom, jak provádíme naše testy, si prosím přečtěte dále. Chcete-li se dozvědět více o každé VPN, přejděte prosím dolů do podrobných shrnutí.

Místo
Poskytovatel
Průměrná rychlost
Maximální rychlost
Navštívit stránku
1.

PureVPN

96,73
Mbit / s
295,96
Mbit / s
2.

Ivacy

88.15
Mbit / s
184,15
Mbit / s
3.

ExpressVPN

82,77
Mbit / s
212,09
Mbit / s
4.

StrongVPN

76,39
Mbit / s
221,73
Mbit / s
5.

NordVPN

74,58
Mbit / s
249.3
Mbit / s

Naše testy jsou spolehlivé a přesné, což znamená, že můžete na tuto stránku přijít a zkontrolovat nejrychlejší VPN každý den. V uplynulých třech letech jsme použili náš vlastní testovací systém rychlosti k testování předních světových VPN více než 250 000krát. V tomto článku můžete vidět nejnovější výsledky automaticky aktualizované.

Rychlost VPN v průběhu času

Zatímco nejrychlejší VPN mají tendenci zůstat docela konzistentní v top 10, pohybují se neustále. Níže uvedený graf pomáhá poskytovat 7denní průměrnou rychlost stahování pro 5 nejrychlejších VPN.

Proč jsme vytvořili tento test rychlosti VPN

Naše jedinečná metoda testování rychlosti na serveru nám umožňuje poskytovat mnohem přesnější výsledky než jiné weby pro porovnání VPN. Tyto weby používají online nástroje a webové stránky pro testování rychlosti - stejně jako ty, které používáte k testování rychlosti internetu doma.

Toto je dobrý způsob, jak si sami otestovat rychlosti VPN doma. Není to však přesný způsob vyhodnocení VPN. Během testování může být server VPN pod velkou zátěží, což znamená, že recenzent by mohl nakonec zveřejnit vysoce nepřesné výsledky..

Naše metoda přináší přesné výsledky, protože testujeme VPN v laboratorním prostředí - třikrát denně, sedm dní v týdnu, 365 dní v roce. Výsledky, které vidíte, jsou průměrem za posledních 7 dní. To znamená, že poskytovatel musí mít trvale vysoké rychlosti, pokud chce mít šanci, že jej bude ProPrivacy doporučovat.

Metodika testu rychlosti VPN

 1. Začneme tím, že požádáme VPN o konfigurační soubor OpenVPN (.ovpn) pro své servery se sídlem v Hongkongu, USA, Velké Británii a Austrálii..
 2. Naši vývojáři pak přidají tyto soubory .ovpn do systému rychlého testování na serveru.
 3. Poté testujeme tato umístění serveru na burst (maximální) rychlost * pomocí místně založeného testovacího serveru.
 4. Potom testujeme průměrnou rychlost stahování získáním výsledků rychlosti na všech čtyřech serverech, pro které máme konfigurační soubory.
 5. Tento proces se opakuje pro každou VPN třikrát denně.

Výsledky, které získáte na této stránce, jsou z těchto údajů průměrně vyňaty následujícím způsobem:

 • 60% průměrné rychlosti stahování
 • 40% rychlosti shluku

Proč tato procenta?

Pokud vezmeme průměr z maximální rychlosti i průměrné rychlosti, získáte mnohem lepší představu o celkové rychlosti VPN. To je pro koncového uživatele mnohem užitečnější, protože jde o spravedlivé rozdělení výsledků testů rychlosti na různých serverech sestávajících z maximálních rychlostí a průměrů.

Rozhodli jsme se to dělat třikrát denně, protože se domníváme, že je to důkladné, a umožňuje zákazníkům neustále analyzovat rychlosti VPN v reálném čase, pokud chtějí. To také znamená, že naše výsledky jsou aktuální a relevantní - spíše než z náhodného odpoledne před mnoha měsíci!

Zažiji citované rychlosti VPN?

VPN nikdy nezrychlí vaše připojení k internetu.

VPN musí vaše data zašifrovat a poslat je šifrovaným tunelem na server VPN na cestě k cílovému cíli (navštívené weby). Data musí být poté směrována přes server VPN, jak se vracejí z webu do vašeho zařízení. Tento proces mírně zpomalí váš internet.

Další informace o tom, jak šifrování ovlivňuje rychlost připojení, naleznete v našem průvodci šifrováním VPN.

Proč se tedy tohle vychloubání o rychlých sítích VPN zajímalo? Rychlé VPN je prostě služba, která poskytuje nejrychlejší dostupné VPN servery. Čím rychleji jsou servery VPN - a větší kapacita, kterou zvládnou -, tím menší zácpy a ztráty rychlosti můžete očekávat. VPN, které jsme zkontrolovali, jsou natolik rychlé, že zpomalí vaše připojení o nepostradatelnou částku.

Rychlé sítě VPN v tomto článku mají serverové sítě, které poskytují rychlosti daleko přesahující váš domácí internet. Stále však nemohou vaše připojení zrychlit, protože rychlost vaší sítě je dána vaším poskytovatelem internetových služeb a kolik je platíte

Pokud tedy platíte za připojení k internetu rychlostí 10 Mb / s, nebudete náhle rychlejší internet jen proto, že vaše VPN má superrychlé servery, jak je uvedeno v našich testech.

Ale moje VPN zrychluje moji síť! Proč?

Někteří poskytovatelé internetu po celém světě monitorují provoz svých uživatelů a snižují šířku pásma v době špičky, aby nedocházelo k přetížení sítě. Za tímto účelem škrtí lidi, kteří streamují, stahují torrenty, hry atd. ISP to mohou udělat, protože vědí přesně, co jejich uživatelé dělají online a jaké webové stránky navštěvují..

Když se připojíte k VPN, šifrování zastaví poskytovatele internetových služeb v tom, aby mohl sledovat, co děláte, a pokud neví, že navštěvujete služby, ví, že používá velké množství šířky pásma - může vás to zastavit. To je docela vzácné, protože poskytovatelé internetových služeb mohou jednoduše sledovat množství šířky pásma, které každý uživatel spotřebuje - a při dosažení prahové hodnoty škrtit.

Někteří uživatelé, zejména mobilní uživatelé, však uvedli, že používají VPN k obcházení škrticí klapky - což vedlo k vyšší rychlosti díky jejich VPN! Opět je to velmi vzácné a vzhledem k velmi specifickým okolnostem byste tedy neměli očekávat, že pomocí VPN budou vyšší rychlosti.

Mohu získat bezplatnou rychlou VPN?

Bohužel bezplatné VPN neposkytují vysoké rychlosti. Poskytování přístupu k rychlým serverům je nákladné, což znamená, že bezplatné služby mají tendenci být pomalé. Dokonce i prémiové sítě VPN, které poskytují bezplatnou rychlost spouštěcího plánu, podporují lidi, aby promovali na své placené plány.

Nejlepší způsob, jak získat rychlou VPN zdarma, je využití záruky vrácení peněz. Díky jejich zkušebním zásadám můžete otestovat kteroukoli ze služeb v našem rychlém seznamu VPN bez rizika. Liší se od poskytovatele k poskytovateli, přičemž některé služby nabízejí masivní 45denní záruku vrácení peněz VPN. Existuje také spousta levných služeb VPN, takže můžete získat vysokorychlostní službu za méně než 2 $ měsíčně.

Srovnání rychlosti VPN

V níže uvedeném seznamu jsme uvedli průměrné rychlosti v Mbit / s pro 30 nejrychlejších sítí VPN na světě. Tyto výsledky jsou sedmidenní průměry, které se denně aktualizují. Pokud vaše VPN není uvedena níže; je pomalejší než 30. VPN.

Nejrychlejší seznam

 • PureVPN (96,73 Mbits / s)
 • Ivacy (88,15 Mbits / s)
 • ExpressVPN (82,77 Mbits / s)
 • StrongVPN (76,39 Mbits / s)
 • NordVPN (74,58 Mbits / s)
 • Vyrovnávací paměť (73,63 Mbits / s)
 • TunnelBear (72,46 Mbits / s)
 • Mullvad (69,55 Mbits / s)
 • CactusVPN (69,52 Mbits / s)
 • LeVPN (67,06 Mbits / s)
 • PrivateInternetAccess (64,83 Mbits / s)
 • Hide.me (64,46 Mbits / s)
 • iVPN (63,87 Mbits / s)
 • HMA (62,5 Mbits / s)
 • Encrypt.me (61,74 Mbits / s)
 • AirVPN (61,67 Mbits / s)
 • IPVanish (58,89 Mbits / s)
 • VPNArea (58,4 Mbits / s)
 • CyberGhost VPN (57,02 Mb / s)
 • VPN.Asia (56,58 Mbits / s)
 • UltraVPN (55,7 Mbits / s)
 • ibVPN (53,04 Mbits / s)
 • ZoogVPN (49,84 Mb / s)
 • VyprVPN (44,67 Mbits / s)
 • ZenMate VPN (42,72 Mb / s)
 • PrivateVPN (37,25 Mbits / s)
 • VPN Neomezeno (22,47 Mbits / s)
 • GOOSE VPN (9,13 Mbits / s)

Bude VPN vždy zpomalit můj internet?

Ano, všechny VPN trochu zpomalí váš internet. Je to proto, že šifrování dat a jejich nasměrování na server VPN vyžaduje čas. Nejrychlejší VPN na světě mají servery úrovně 1, které nezpomalí provoz více, než je nutné.

Drtivá většina sítí VPN zpomaluje váš provoz mnohem více než toto, protože mají pomalé a předplacené servery. To je důvod, proč nejlepší VPN mají tisíce serverů a spoustu IP adres v každém umístění, ke kterému se můžete připojit. Výsledkem je, že nedochází k přetížení a vaše data mohou procházet jeho servery bez ztráty rychlosti.

Nikdy byste však neměli očekávat, že rychlá VPN zrychlí vaše internetové rychlosti. Chcete-li zrychlit připojení k internetu, musíte za rychlejší připojení zaplatit poskytovateli internetových služeb.

Jak získat vyšší rychlost VPN - nejlepší tipy

Chcete-li dosáhnout co nejrychlejší rychlosti VPN, doporučujeme následující kroky:

 1. Připojte se k serveru co nejblíže. Pokud vyberete server, který je blíže, zrychlí se vaše připojení.
 2. Používejte nejrychlejší protokol VPN - OpenVPN je nejrychlejší protokol VPN, který je také bezpečný. PPTP je rychlý, ale měl by být použit pouze v případě, že není vyžadováno soukromí.
 3. Připojte se k routeru pomocí ethernetového kabelu. Pokud připojíte počítač k routeru pomocí drátu, optimalizujete rychlost připojení.
 4. Získejte router s blikáním VPN. Síť VPN může ovlivnit výkon vašeho počítače nebo zařízení a zpomalit jej. Směrovač VPN může uvolnit cenný výpočetní výkon. Pomalý router však může také vést k problémům - získejte tak router, který má dostatek energie pro provoz VPN.
 5. Vyberte jiný port. Poskytovatelé internetových služeb někdy omezují provoz pocházející z určitých portů. Pokud vaše aplikace VPN umožňuje přepínání portů: zkuste to.
 6. Vyzkoušejte VPN na jiném zařízení. Stará zařízení nemohou vždy zvládnout připojení VPN. Vyzkoušejte různá zařízení a zjistěte, zda jsou pomalé rychlosti VPN nebo chyba zařízení.
 7. Vypněte antivirovou aplikaci. Antivirový software může být v konfliktu s VPN, což má za následek pomalé rychlosti. Pokud jsou rychlosti při vypnutém antiviru lepší, obraťte se na zákaznickou podporu VPN.

Kredit na název obrázku: Ievgenii Meyer / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me