Jak sledovat indickou Premier League 2020 naživo – streamujte kriket IPL zdarma pomocí VPN

Pokud jste fanouškem kriketu, který chce sledovat co nejvíce her, pak potřebujete virtuální privátní síť (VPN). Síť VPN pro kriket vám umožní odblokovat geograficky omezené kriketové proudy z celého světa. S VPN můžete odblokovat nejen kriket IPL, ale také televizní zápasy britských, jihoafrických, australských a mnoha dalších kriketových národů.

streamujte IPL zdarma

Jak se dívat na IPL kriket online?

Streamujte IPL kriket přes Hotstar

Doporučená metoda

Hotstar má výhradní práva na ukázání kriketu IPL v Indii. Hotstar je k dispozici bez předplatného, ​​jakmile vstoupíte na web připojený k indickému serveru. Pokud je tedy sledování kriketu s indickým komentářem v pořádku, je to skvělá volba! Další informace o používání VPN pro Indii naleznete v indickém průvodci VPN v Indii.

Jak nastavit VPN pro indický kriket Premier League

Jakmile se rozhodnete pro VPN, nastavení je sledovat Cricket Indian Premier League je velmi snadné. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

 1. Vyberte kriket VPN pro IPL. K odblokování kriketu doporučujeme ExpressVPN
  protože je bezpečný, rychlý a má vynikající indické, britské a americké servery (plus servery v 94 zemích pro sledování kriketu).
 2. Vyberte indický server VPN a klikněte na Připojit.
 3. Přejděte na Hotstar.
 4. A je to! Vaše řešení VPN je nastaveno a jste připraveni sledovat kriket online.

Pokud jste však ve spěchu, abyste mohli začít sledovat kriket IPL co nejrychleji, doporučujeme ExpressVPN
- protože to je zdaleka nejlepší celková VPN pro odblokování kriketových proudů z celého světa. Pokud chcete to nejlepší, získejte expres!

Navštivte ExpressVPN »

Sledujte IPL s Sky Sports

Britská alternativa

Existuje několik míst, která můžete sledovat kriket online. Pro mnoho lidí bude nejlepší metodou získat předplatné britského Sky Sports pro sledování kanálu Sky Sports Cricket.

Sky Sports má výhradní práva k vysílání kriketu IPL ve Velké Británii. Pro kohokoli, kdo žije mimo Spojené království - nebo pro všechny obyvatele Spojeného království, kteří náhodou cestují nebo tráví dovolenou na venkově - je VPN snadným způsobem, jak získat přístup ke kriketu Sky Sports online..

Předplatné Sky Sports stojí 38 GBP (53,29 $). (To je 20 liber za základní zábavní plán Sky a 18 liber za plán doplňování sportů na obloze.)

Další snadný způsob sledování Sky Sports je v televizi Now TV. Televize nyní umožňuje lidem sledovat Sky Sports online. Nyní lze televizi zakoupit za denní (7,99 £), týdenní (14,99) nebo měsíční průchod (33,99 £). Nyní TV také nabízí speciální slevu 40% na první dva měsíce v tuto chvíli.

Streamujte IPL pomocí televizního kanálu Willow

Americká alternativa

Další možností sledování kriketu je americká a kanadská služba Willow TV.

Tento kanál je věnován zobrazování kriketových zápasů z celého světa, včetně zápasů odehrávaných Mezinárodní kriketovou radou (ICC), Radou pro kontrolu kriketu v Indii (BCCI), kriketovou Austrálií, kriketem v Jižní Africe a kriketovou společností West Indies , Srí Lanka Kriket, Bangladéšský kriketový výbor, Pákistánský kriketový výbor a Zimbabwe kriket. Pokud hledáte australský VPN pro sledování kriketu, podívejte se na našeho nejlepšího průvodce VPN pro Austrálii.

Sledujte IPL na Willow Sports

Předplatné Willow TV lze provést přímo na jeho webových stránkách. Jednoduše se připojte k serveru VPN umístěnému v USA, přejděte na web a přihlaste se k odběru 9,99 $ měsíčně.

Willow TV je k dispozici také v předplacené službě Sling TV, která je určena pouze pro USA.

Alternativní možnosti pro streamování IPL kriketu

Zde jsou některé další možnosti sledování online kriketu IPL. Oba uvedené kanály mají prémiově placené předplatné plány sledovat online kriket IPL.

 • SuperSport (Jižní Afrika)
 • OSN Play (Střední východ)

Jak nastavit VPN pro indický kriket Premier League

Jakmile se rozhodnete pro VPN, nastavení je sledovat Cricket Indian Premier League je velmi snadné. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

 1. Vyberte kriket VPN pro IPL. K odblokování kriketu doporučujeme ExpressVPN
  protože je bezpečný, rychlý a má vynikající indické, britské a americké servery (plus servery v 94 zemích pro sledování kriketu).
 2. Proklikejte se na web a přihlaste se k odběru své oblíbené IPL kriketové VPN. Pokud chcete několik dalších možností, podívejte se na naše nejlepší VPN pro článek o streamování.
 3. Stáhněte a nainstalujte software VPN. Nezapomeňte získat správnou verzi pro vaše zařízení.
 4. Spusťte software a vyberte preferovaná nastavení (doporučuje se šifrování OpenVPN).
 5. Vyberte server VPN, kde jej potřebujete, a klikněte na Připojit.
 6. Přejděte na Sky Sports Cricket, NowTV, Hotstar, WillowTV - nebo na jakoukoli jinou službu, která streamuje kriket IPL online - a přihlaste se k odběru.
 7. A je to! Vaše řešení VPN je nastaveno a jste připraveni sledovat kriket online.

Stream IPL Cricket FAQs

Jak funguje VPN pro kriket

Mnoho kriketových proudů není k dispozici mimo zemi, kde se zápasy odehrávají. Je to kvůli autorským a licenčním omezením. Pro fanoušky kriketu, kteří chtějí sledovat tyto proudy, je oznámení o omezení obvykle konec řádku. To je pokud nepoužívají VPN!

Pomocí VPN může kdokoli a kdekoli předstírat, že je v jiné zemi. To jim umožňuje přístup ke geograficky omezeným proudům kriketových zápasů a lig, které by obvykle nebyly přístupné. To zahrnuje odblokování kriketu indické Premier League po celou sezónu.

Streamujte IPL kriket pomocí VPN

IPL Kriketová svítidla

Dalších 5 utkání ligy IPL 2020 je následující (všechny BST):

 • 23. dubna - Dillí Daredevils vs Kings XI Punjab, 15:30
 • 24. dubna - Mumbai Indi vs Sunrisers Hyderabad, 15:30
 • 25. dubna - královští výzevní Bangalore vs Chennai super králové, 15:30
 • 26. dubna - Sunrisers Hyderabad vs Kings XI Punjab, 3.30pm
 • 27. dubna - Dillí Daredevils vs Kolkata jezdci rytíře, 15:30
 • 28. dubna - Chennai super králové vs Indi Mumbai, 15:30
 • 29. dubna - Rajasthan Royals vs Sunrisers Hyderabad, 11:30
 • 29. dubna - královští výzevní Bangalore vs Kolkata jezdci rytíře, 3.30pm
 • 30. dubna - Chennai super králové vs Dillí odvážlivci, 15:30

Sezóna IPL 2020 doposud

V neděli Suresh Raina vstřelil dalších 50 běhů proti Sunrisers Hyderabad. To znamená, že jeho celkový počet bodů zaznamenaných v IPL dosáhl 4658 běhů ze 165 zápasů (průměrně 34,25). To ho znovu postaví před Virata Kohliho - který také aktivně bojuje o rekord. Zápas sám byl hřebík-biter, s Chennai Super Kings jen vyhrál hru čtyřmi běhy!

Sezóna zatím zaznamenala špatný začátek pro Dillí odvážlivce, kteří sedí na poslední pozici. To je velké překvapení, protože v předsezoně většina lidí měla odhodlaně odvážné, aby se jim opravdu dařilo. Co se tedy stalo? Punditové to uvádějí ve všech věcech, jako jsou výpadky soustředění, nedostatek týmové podpory a špatné hraní obecně.

Může to však také souviset s faktem, že si odvážlivci ještě musí zahrát hru na domácím trávníku: každá hra dosud byla pryč. V Indii hraje hraní mimo domov větší rozdíl než na většině jiných míst, protože rozměry hřiště a hřiště se v jednotlivých místech velmi liší. To je důvod, proč vyhrávající týmy IPL mají obvykle vynikající rekordy na svém vlastním trávníku.

Nahoře nahoře jsou Raina tým Chennai Super Kings a Kings XI Punjab venku s osmi body za kus. Oba tyto týmy vyhrály čtyři zápasy a jeden prohrály. Na třetím a čtvrtém místě jsou Kalkata a Hyderabad - každý se šesti body.

Abychom byli spravedliví, Hyderabad odehrál o jeden zápas méně než jezdci Knight Riders: takže mohli snadno postoupit až na třetí místo, pokud v úterý porazili indiány v Bombaji. To by mělo být snadno dosažitelné s ohledem na to, že Indiáni z Bombaje jsou jednou z dolní části ligy.

Sledujte kriket IPL online - závěr

Bez ohledu na to, zda se rozhodnete sledovat kriket IPL zdarma na Hotstar - nebo placením za britský Sky Sports Cricket nebo za americkou službu Willow TV - VPN pro kriket je perfektním řešením. S VPN můžete předstírat, že jste v jiné zemi a sledovat tolik živého kriketu, kolik chcete!

Pro streamování kriketu doporučujeme některou z VPN v našem 5 nejlepších VPN pro streamování. Tyto VPN všechny fantastické servery všude, kde je potřebujete, abyste mohli sledovat kriket. Pokud však chcete pro kriket nejlepší VPN, doporučujeme ExpressVPN
protože obsahuje vše, co potřebujete k sledování IPL a dalších kriketových toků v HD bez ukládání do vyrovnávací paměti.

Navštivte ExpressVPN »

Kredit na obrázek titulu: Logo kriketu Vivo IPL

Obrazové kredity: Vasyl Shulga / Shutterstock.com, wavebreakmedia / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me