Jak získat japonskou IP adresu

Pokud hledáte způsob, jak získat japonskou IP adresu, nejlepší způsob, jak ji získat, je pomocí VPN. Jednoduše připojením k VPN serveru v Japonsku se změní vaše IP adresa a veškerý váš internetový provoz je šifrován. To znamená, že můžete získat přístup k japonským službám, které nejsou k dispozici ve vaší aktuální poloze, a vaše data jsou v bezpečí. Níže uvádíme seznam kroků, jak můžete získat japonskou IP adresu, a doporučit to nejlepší Japonsko VPN služeb.

Jak získat japonskou IP adresu

 1. Přihlaste se k odběru VPN. Chcete-li získat IP adresu v Japonsku, doporučujeme NordVPN
  V této příručce však naleznete pět špičkových služeb VPN, ze kterých si můžete vybrat.
 2. Stáhněte si a nainstalujte software z webu vybraného poskytovatele.
 3. Připojte se k serveru v Japonsku.
 4. Přejděte na japonský web nebo online službu, ke které chcete získat přístup.
 5. Získejte pohodlný a užijte si úplný soukromý přístup k japonským webům a službám.

VPN s japonskými servery - získejte japonskou IP adresu

Níže uvádíme naše doporučení pro nejlepší služby, které vám poskytnou japonskou IP adresu. Pokud se chcete dozvědět více informací o některé z níže uvedených služeb, klikněte na webové stránky poskytovatele. Pokud jste rezidentem Japonska a chcete se dozvědět více informací o používání VPN v Japonsku, podívejte se na našeho japonského průvodce VPN.

 1. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 2. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 3. IPVanish

 4. VyprVPN

 5. VPNArea

Získání japonské adresy IP - co dělat dále

Vyberte si vhodnou VPN a stáhněte si její software

Jakmile se rozhodnete, kterou z výše uvedených vynikajících sítí VPN preferujete, jednoduše klikněte na jejich web, přihlaste se a stáhněte si software VPN.

Placení měsíčně za službu vás v dlouhodobém horizontu bude stát více peněz. S ohledem na to, pokud si to můžete dovolit (a pravděpodobně budete potřebovat svou japonskou IP adresu po celý rok), získejte roční předplatné a využijte věrnostní slevy.

Služby v této příručce vám umožní nainstalovat software na více zařízení (liší se u každého poskytovatele, obvykle je však minimálně tři a maximálně pět). To znamená, že ji můžete nainstalovat do svého notebooku, smartphonu nebo iPadu: cokoli budete potřebovat.

Použijte šifrování OpenVPN

Na trhu je k dispozici mnoho možností šifrování VPN, ale šifrování OpenVPN je nejbezpečnější. Důrazně doporučujeme tuto silnou formu šifrování. Budete moci vybrat šifrování OpenVPN v aplikaci VPN pro počítače se systémem Windows a Android.

Pokud jste uživatelem Mac nebo iOS, OpenVPN není vestavěný, proto budete muset použít samostatný software, jako je Tunnelblick. Tunnelblick je bezplatný software a umožní vám používat OpenVPN na vašich zařízeních Apple. Pokud o tom chcete získat více informací, podívejte se na naše články o Mac VPN nebo VPN pro iPhone.

Připojte se k vybranému japonskému serveru

Jednoduše vyberte jedno z japonských umístění serveru ze seznamu serverů VPN. Pokud se rozhodnete pro jednu vyšší v seznamu, získáte vyšší rychlost připojení. Vyberte si nejlepší server, který můžete, pokud plánujete streamování v HD. To je vše, co k tomu patří! Nyní, když jste připojeni, máte IP adresu bonafide Japan. Pro všechny účely a účely jste v Japonsku a můžete přistupovat ke všem omezeným japonským webům.

Další způsoby, jak získat japonskou IP adresu

Použití VPN je zdaleka nejlepší, nejosobnější a nejbezpečnější způsob získání japonské IP adresy. Existují však i jiné metody. Jsou uvedeny níže:

SmartDNS

SmartDNS používají po celém světě lidé, kteří chtějí streamovat geoblokovaný obsah. Nevýhodou je, že vůbec neposkytuje šifrování. Pokud se rozhodnete odblokovat obsah chráněný autorskými právy, jste bez jakýchkoli záruk zabezpečení. Při používání SmartDNS jako takové nezískáte žádný klid ani bezpečnostní prvky - ani ochranu proti vládě - které získáte pomocí VPN.

Tor

Tor je možnost, která poskytuje vysokou úroveň bezpečnosti. Jedná se o bezplatný prohlížeč, který provádí velmi podobnou úlohu jako služba VPN. Pokud jej použijete k výběru výstupního uzlu v Japonsku, budete mít přístup k geo-omezenému obsahu vysoce bezpečným způsobem. Je smutné, že problém s Torem spočívá v tom, že rychlosti připojení mohou skutečně trpět, což z něj dělá nesmysl pro streamování HD obsahu. Přesto alespoň poskytuje bezpečnost.

Proxy

Nakonec můžete použít bezplatný proxy server. Existuje mnoho proxy serverů a některé jsou určitě velmi levné (ne-li zdarma). Nevýhodou u bezplatných proxy serverů je to, že jsou omezeny na použití. Z tohoto důvodu se pravděpodobně ocitnete v době, kdy dosáhnete limitu připojení, když jste uprostřed své oblíbené televizní show. Celkově proxy servery nabízejí pomalé rychlosti, vysoce pochybné zásady ochrany osobních údajů a zvýšenou pravděpodobnost přístupu třetích stran k vašim datům. S ohledem na to jsou proxy servery z velké části hazardem, kterému se opravdu chceme vyhnout.

japonsko vpn

Proč doporučujeme sítě VPN pro japonské adresy IP

VPN jsou zdaleka nejlepším nástrojem pro získání japonské IP adresy. Je pravda, že pokud zvolíte podstandardní VPN, nebudete ve skutečnosti mít mnohem lepší soukromí než s proxy a rychlosti mohou být tak hrozné, jako jsou na serveru Tor..

Všechny VPN v této příručce jsou však prvotřídní. Poskytují nejvyšší úroveň osobní kybernetické bezpečnosti, která je dnes k dispozici, a umožní vám odblokovat webové stránky vynikající rychlostí. S poskytovateli internetových služeb a vládami, jakož i inzerenty a korporacemi, které se všechny snaží zkusit provozovat webový provoz, není pochyb o tom, že VPN je vysoce doporučeným řešením ochrany osobních údajů..

IP adresa pro Japonsko: úvahy

Přestože je získání japonské adresy IP snadné, je třeba zvážit několik věcí. Jsou uvedeny níže:

 1. Soukromí a bezpečnost

  Kromě rychlé rychlé VPN byste také měli hledat VPN, která má důvěryhodné zásady ochrany osobních údajů.

  Mnoho VPN udržuje protokoly využití. Tyto protokoly lze použít k odhalení toho, co děláte online. Nejlepší VPN neuchovávají protokoly využití a nejlepší VPN neukládají žádné protokoly (zásady nulových protokolů).

 2. Šifrování

  Dále se ujistěte, že neztrácíte peníze na službě VPN, která má špatné šifrování. Mnoho sítí VPN poskytuje zastaralé, nejisté formy šifrování, které prostě nemůžeme doporučit. Předplatné těchto služeb by vám nejenže poskytlo falešný pocit bezpečí, ale mohlo by také zvýšit vaše bezpečnostní rizika. Je tomu tak proto, že špatné sítě VPN občas prodávají uživatelská data třetím stranám.

  V této příručce jsme zahrnuli pouze prvotřídní sítě VPN, o nichž je známo, že jsou spolehlivé. U všech těchto sítí VPN je doba provozu téměř 100%. Jejich VPN servery umístěné v Japonsku vám navíc umožní získat japonskou IP adresu rychlostí blesku rychlého připojení. To znamená, že nemusíte ztrácet čas zpožděním a čekáním, až se toky vyrovnají.

  VPN, které doporučujeme, poskytují také nejvyšší úroveň šifrování, která je dnes na trhu VPN k dispozici. Konkrétně protokol OpenVPN (náš nejvíce doporučovaný protokol) a je zdaleka nejbezpečnější forma šifrování VPN, která je v současné době k dispozici.

 3. Jaké jsou rozdíly mezi VPN?

  1. Když spoofujete svou IP adresu do Japonska, abyste získali přístup k obsahu s omezeným přístupem, musíte být vysoce zabezpečeni. Bohužel, mnoho sítí VPN nenabízí úroveň služeb nezbytnou pro zajištění bezpečnosti (zásady nulové nebo žádné protokoly využití)..
  2. Při výběru sítě VPN pro získání japonské adresy IP byste měli získat výběr serverů. Navíc tyto japonské IP servery musí být neuvěřitelně rychlé (aby si mohly vychutnat HD video obsah).
  3. Chcete-li zůstat v soukromí a bezpečí, jak se tunelem v rámci Japonska, musí vaše VPN mít šifrování vojenské úrovně. Kromě toho musí poskytovatel VPN zpracovat vaše data spolehlivě a bezpečně.

Přejděte na libovolný japonský web, který se vám líbí!

Bez ohledu na to, o které VPN jste se rozhodli, budete mít přístup k obsahu pouze v Japonsku.

Pamatujte, že vaše VPN neplní pouze úlohu odblokování japonských online služeb a předplatného. Umožní vám také přístup k obsahu z celého světa! Všechny VPN v této příručce navíc nabízejí bezplatnou zkušební verzi nebo záruku vrácení peněz. Je to proto, že všichni poskytují špičkové služby VPN, které jsou dobře předplacené po celém světě, a že věří, že se vám budou líbit a chtějí je nadále používat..

IP adresa pro Japonsko: Závěr

V této příručce jsme poskytli průvodce krok za krokem, jak získat japonskou IP adresu. Chcete-li získat IP adresu v Japonsku, doporučujeme NordVPN
, protože poskytuje vše, co potřebujete v nejkomplexnějším a nejspolehlivějším balíčku. Abychom vám však poskytli spoustu možností, zahrnuli jsme do této příručky také čtyři další vynikající služby.

Všechny tyto VPN mají brilantní serverové sítě to vám umožní připojení při nejlepších rychlostech - ideální pro streamování v HD. Šifrování je zajištěno pomocí našeho doporučeného protokolu (vojenské třídy OpenVPN) se všemi pěti VPN. A konečně, všechny VPN v této příručce mají vynikající reputaci a jsou dobře známé pro poskytování soukromí a zabezpečení svým předplatitelům.

Při sestavování této příručky jsme vzali vše v úvahu, abyste si mohli s jistotou vybrat japonské IP bez jakýchkoli potíží. Tak jděte do toho, budete mít japonské IP v žádném okamžiku.

Nejlepší VPN pro získání japonské IP adresy: Shrnutí

 1. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 2. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 3. IPVanish

 4. VyprVPN

 5. VPNArea

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me