Nejlepší VPN pro Francii 2020 – Zůstaňte v bezpečí online pomocí francouzské VPN

Pro ty, kteří žijí ve Francii a chtějí se vyhnout cenzuře a dohledu, je VPN snadná odpověď. Registrací na službu mohou chránit svou online aktivitu. Uživatelé VPN také získávají další výhody, například přístup k geograficky omezenému obsahu a webům.


Nejlepší VPN pro Francii - srovnání

Níže uvádíme seznam pěti nejlepších sítí VPN pro Francii. Všechny tyto služby poskytují vynikající bezpečnostní funkce, vysokorychlostní servery VPN ve Francii a po celém světě a jsou schopny odblokovat webové stránky, které jsou aktuálně blokovány ve vaší oblasti. Pokud chcete získat více informací o některé z níže uvedených služeb, klikněte na web poskytovatele nebo si prohlédněte naše podrobné recenze VPN.

 1. CyberGhost VPN

  - je snadno použitelná služba s řadou skvělých funkcí - 452 serverů VPN ve Francii

 2. ExpressVPN

  - je rychlá služba a je extrémně bezpečná - má 3 servery ve Francii

 3. NordVPN

  - obsahuje některé fantastické funkce, jako jsou vyhrazené IP a Tor over VPN - 199 VPN serverů ve Francii

 4. SoukroméVPN

  - je levná služba VPN, která se silně zaměřuje na ochranu soukromí - 2 francouzské servery VPN

 5. IPVanish

  - je vysokorychlostní VPN služba, která vlastní téměř všechny své servery - 4 VPN servery ve Francii

Úvahy o VPN ve Francii

Při výběru sítě VPN pro Francii je třeba mít na paměti několik věcí. Uvádíme několik věcí, které mohou ovlivnit vaše soukromí ve Francii..

Kontroverzní zákony a zákony na ochranu soukromí

V prosinci 2014 francouzská vláda tiše schválila zákon o dohledu, který povolil sběr informací a dokumentů zpracovávaných sítěmi nebo službami elektronických komunikací, seznam volaných a volajících a trvání a načasování komunikace.

Zatímco byl návrh zákona velmi kontroverzní, v roce 2015 byl posílen dalším, rušivějším zákonem o dohledu. Human Rights Watch upozornila na nejproblematičtější oblasti návrhu zákona jako:

Rozsáhlé pravomoci předsedy vlády povolovat dohled pro účely daleko za hranicemi uznanými mezinárodním právem v oblasti lidských práv; nedostatek smysluplného soudního dohledu; požadavky na soukromé poskytovatele služeb, kteří sledují a analyzují uživatelská data a hlásí podezřelé vzorce; prodloužené doby uchovávání některých zaznamenaných údajů; a malá transparentnost veřejnosti.

""Ačkoli cílem návrhu zákona je podřídit francouzské dozorové praktiky právním státům, ve skutečnosti používá zákon k zakrytí nahého rozšíření dohledových pravomocí. Francie může udělat mnohem lépe, než to, zejména pokud se chce distancovat od přehnaných a tajných praktik hromadného sledování USA a Velké Británie, které přitahovaly tolik právních výzev."

Lidská práva Watch obecní rada, Dinah PoKempner dodal

2015/2016 Teroristické útoky

2015 a 2016 byly pro Francii temné roky. Začátkem roku 2015 došlo ke střelbě Charlie Hebdo, kdy se dva členové teroristické skupiny Al-Káida vynutili do kanceláře satirických týdeníků. 7. ledna zabili pět zaměstnanců a 11 zranili.

Charlie Hebdo

Po této tragédii následovaly pařížské útoky z 13. listopadu 2015, koordinované ISIL. Šlo o sebevražedné bombové útoky a hromadné střelby v kavárnách, restauracích a divadle Bataclan. Útoky si vyžádaly 130 životů a 368 lidí bylo vážně zraněno. Byl to nejsmrtelnější útok na Francii od druhé světové války. V důsledku toho je země v naléhavém stavu.

Rok 2016 bohužel viděl také svůj podíl na tragédii. Večer 14. července nákladní vůz úmyslně projel davy lidí slavících Bastille Day v Nice. V důsledku toho bylo 86 lidí zabito a 434 bylo zraněno. ISIL prohlásil odpovědnost za tento útok, tedy prodloužení nouzového stavu země do 26. ledna 2017. Francie také zvýšila letecké úrazy na ISIL v Sýrii a Iráku.

Biometrická databáze PS

Dne 30. října 2016 byla tajně vytvořena ilegální databáze obsahující biometrické údaje o 60 milionech francouzských občanů. Obrovskou databázi vytvořila francouzská socialistická strana v reakci na současný stav nouze a označila ji za nezbytnou pro národní bezpečnost. Volal "Zabezpečené elektronické tituly" (TES), obsahuje osobní a biometrické údaje téměř každého ve Francii. To zahrnuje fotografii obličeje, otisky prstů, barvu očí, hmotnost, geografické adresy a IP adresy.

Databáze porušuje limity použití biometrických údajů, což je činí nezákonnými. Má také další vážné důsledky, jako například použití pro hromadný dohled nebo zranitelnost vůči hackerům a dalším kybernetickým hrozbám.

Francouzská VPN: Závěr

Francouzská vláda využívá hrozbu teroristických útoků k ospravedlnění již existujících zákonů o hromadném dohledu, jakož i schvalování nových. A co je horší, vytváří nelegální (a zranitelné) databáze informací svých občanů. I když vláda tvrdí, že je to pro národní bezpečnost životně důležité, je smutné a překvapující, že taková pro-libertariánská země upadá do mentality, která tolik zemí svěřuje svým občanům svá základní práva ve jménu bezpečnosti prostřednictvím dohledu.

Vzhledem k tomu, že vládní dohled je stále vysoký, by se francouzští obyvatelé, kteří si cení jejich soukromí na internetu, byli rozumní, kdybyste se zaregistrovali u důvěryhodného poskytovatele VPN. Přihlaste se k odběru některého z výše uvedených poskytovatelů a zajistíte tak, že budete moci provádět své online aktivity, aniž byste se museli starat o to, kdo sleduje.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me