Nejlepší VPN pro hráče RTÉ v roce 2020 – Stream RTE mimo Irsko Live

RTÉ je nejoblíbenějším irským televizním vysíláním, ale je k dispozici pouze v Irsku. Pokud chcete streamovat přehrávač RTÉ z USA, Velké Británie nebo kdekoli jinde na světě, budete potřebovat VPN pro RTÉ. Neuvěřitelně jsme dokázali najít pouze jednoho poskytovatele VPN, který toho může dosáhnout! Všechny ostatní VPN byly blokovány RTÉ. Pokračujte ve čtení a najděte nejlepší VPN pro RTÉ, pokud nechcete být zklamáni.

Streamování RTÉ Player je snadné (a zdarma), pokud můžete předstírat, že jste v Irsku pomocí VPN. Problém je v tom, že poskytovatelé mají v Irské republice jen velmi málo serverů, což RTU velmi usnadňuje identifikaci a blokování VPN.

ZoogVPN je pouze VPN, která v současné době pracuje s RTÉ

Neposlouchejte weby, které vám říkají, že jiní hlavní poskytovatelé odblokují RTÉ. Testovali jsme každého poskytovatele na trhu a toto je jediný poskytovatel s potvrzeným řešením!

Nejlepší VPN pro RTÉ

Níže uvedený poskytovatel VPN je v současné době nejlepší (a jedinou) sítí VPN pro odblokování RTÉ mimo Irsko.

1. ZoogVPN

ZoogVPN je jedinou službou, která může RTÉ odblokovat - takže pokud potřebujete RTÉ, držte se Zoog!

 • Ceny

  Z 1,75 $
  / Měsíc

 • K dispozici na


  • Okna

  • Operační Systém Mac

  • Android

  • iOS
 • Odblokuje


  • Netflix

  • iPlayer

ZoogVPN je poskytovatel se sídlem v Řecku, který je ideální pro odblokování RTÉ. Ve skutečnosti díky masivnímu úsilí RTÉ o blokování VPN v uplynulém roce - ZoogVPN je nyní jedinou VPN na světě, která úspěšně odblokuje RTÉ.

ZoogVPN má v Irsku IP adresy, které úspěšně odblokují pořady na přehrávači RTÉ. A protože Zoog poskytuje vynikající rychlosti připojení, je to služba, které můžete věřit při streamování v HD, aniž byste se museli bát vyrovnávací paměti..

ZoogVPN není drahý a má aplikace pro všechny platformy, což znamená, že máte přístup k RTÉ na kterémkoli ze svých zařízení. Zoog také umožňuje uživatelům odblokovat obsah ve 25 zemích až na pěti zařízeních současně.

Díky ZoogVPN je šifrování silné a jeho politika nulových protokolů znamená, že je vynikající pro získání soukromí a bezpečnosti dat. A co víc, tuto VPN můžete vyzkoušet 7 dní pomocí záruky vrácení peněz - abyste si mohli být jisti, že pracuje s RTÉ.

Získejte nejlepší světovou nejlepší VPN pro RTÉ kliknutím na odkaz v tomto článku!

Tento článek budeme průběžně aktualizovat a pokud se další síti VPN podaří znovu získat přístup k RTÉ - přidáme jej okamžitě.

Co můžete sledovat na RTÉ?

Poptávka po RTÉ online každým rokem neustále roste a irští uživatelé internetu spotřebovávají stále více a více streamů online než v televizi. Nejoblíbenější RTÉ show, která je sledována online, je mýdlová opera Fair City.

Každý, kdo žije mimo Irsko a chce sledovat populární irskou operu mýdla, může tak učinit pomocí VPN. Mezi další populární pořady, které lze odblokovat pomocí VPN, patří RTÉ News a The Late Late Show.

Odblokujte gaelské hry a sporty GAA na RTÉ Live

Nemůžete tento víkend dosáhnout čtvrtletních finále GAA? Žádný strach, můžete zachytit všechny akce v sobotu od Mayo a Donegal v MacHale Park, stejně jako střet Kerry Meath v Páirc Tailteann, a pak znovu v neděli, když Cork přivítá Roscommona do Páirc Uí Rinn a Dublin cestují proti Tyrone na Healy Park. Ať už jste kdekoli, můžete letos v létě streamovat RTÉ do zahraničí a sledovat All-Ireland Senior Championship. Sláinte!

RTÉ také vysílá mezinárodní golf, atletiku, dostihy, box, parkurové skoky a mnoho dalších sportovních soutěží. RTÉ dokonce ukazuje některé sportovní akce zdarma, které se platí jinde. To znamená, že odblokování RTÉ vám může ušetřit peníze!

Proč je RTÉ blokováno, kde bydlím?

RTÉ blokuje hráče mimo Irsko z důvodu autorských práv. Všechny online video služby to dělají, protože mají smlouvy s držiteli autorských práv, které musí dodržovat.

Když RTÉ nakupuje obsah pro své kanály, platí méně než mnoho větších zemí. Důvodem je to, že se jedná pouze o kontrakty pro malé populace.

Pokud je hráč RTÉ k dispozici mimo Irsko, firma porušuje své smlouvy a může čelit zákonným důsledkům. Proto RTÉ nepřetržitě pracuje na geo-omezení obsahu - a blokování VPN.

Sledujte hráče RTE v zahraničí

Pokud jste se narodili v Irsku, bohužel nezáleží. I když jdete na dovolenou, RTÉ show musí být oficiálně zablokovány, jakmile vystoupíte mimo zemi.

RTÉ může tyto bloky snadno vynutit sledováním IP adres uživatelů. Pokud si web RTÉ všimne IP adresu ze zahraničí - blokuje přístup k pořadům a podává oznámení o omezení.

Naštěstí existuje řešení. Pomocí VPN pro RTÉ můžete získat irskou IP adresu a předstírat, že jste v Irsku - i když žijete v zahraničí nebo dočasně na dovolené. Použití VPN podněcuje RTÉ k tomu, abyste si mysleli, že jste v Irsku - takže můžete RTÉ streamovat bez problémů.

Jak důležité jsou rychlosti při streamování RTÉ

Chcete-li používat síť VPN, musíte si nejprve stáhnout software do počítače, smartphonu nebo tabletu. Tento software umožňuje připojit se k serveru VPN v Irsku a skrýt skutečnou adresu IP. VPN také poskytuje šifrování, takže váš poskytovatel internetových služeb nemá žádný záznam o odblokování RTÉ.

Chcete-li streamovat RTÉ, musí mít vaše VPN servery v Irsku, které úspěšně odblokují přehrávač RTÉ. Tyto servery musí navíc poskytovat vysoké rychlosti připojení. Síť VPN musí být rychlá, jinak si nebudete moci vychutnat streamované pořady.

Je známo, že všechny VPN, které doporučujeme, odblokují RTÉ a poskytují dostatečně rychlé rychlosti pro streamování bez přerušení.

Sledujte hráče RTÉ v USA

New York je slavný, protože v Queens je polovina jeho obyvatel irského původu. Mnoho míst v USA, jako je Boston, má také velké irské populace - s asi 12% americké populace se předpokládá, že je irského původu. To znamená, že v Americe žije 35,5 milionu Irů, kteří by mohli chtít sledovat RTÉ s VPN.

Vzhledem k tomu, že v Irsku žije celkem celkem 6,4 milionu lidí; zdá se zřejmé, proč je VPN pro RTÉ v USA nesmírně vyhledávaná!

Nejlepší VPN pro RTÉ: Závěr

Hráč RTÉ je velmi omezený, pokud žijete mimo Irsko; s velmi malým počtem pořadů dostupných pro streamování. S VPN však můžete tato omezení obejít a sledovat tak irskou verzi přehrávače.

RTÉ je zdarma a ukazuje obrovské množství obsahu včetně mezinárodních televizních pořadů. Díky RTÉ VPN tedy můžete skutečně vidět spoustu obsahu, za který obvykle musíte zaplatit.

V roce 2020 pracuje s RTÉ pouze jeden poskytovatel VPN. Pokud tedy chcete streamovat RTÉ mimo Irsko - ZoogVPN je pro vás perfektní služba.

ZoogVPN
je jediným poskytovatelem VPN, který odemkne RTÉ hráče v roce 2020!

Obrázek Kredit: Blackregis / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me