Nejlepší VPN pro Thajsko, které fungují v roce 2020

Thajsko je jednou z nejhorších zemí, pokud jde o přísnou cenzuru a dohled - nemluvě o blocích VPN. Naštěstí jsme od roku 2013 zkontrolovali více než 170 VPN a víme, které z nich jsou nejlepší.

Proto pro krátkou odpověď doporučujeme podívat se na dvě VPN:

- NordVPN
- kde nyní můžete získat 75% slevu
, což vyjde na 2,99 $ měsíčně, a mají nejlepší produkt

- CyberGhost
- dokonce levnější, za 2,75 USD za nejnižší cenu

Thajské volby

Nadcházející thajské volby způsobují, že vláda zakročila proti nesouhlasným názorům. Říká se, že sociální média by mohla být úplně zatemněna, ai když tomu tak není, lidé si musí dávat pozor na to, co říkají online. Dobrou zprávou je, že s VPN můžete navštívit omezené nebo cenzurované webové stránky. Můžete také vytvářet blogové příspěvky a šířit informace bez obav, že vás mohou sledovat. VPN pro Thajsko vám poskytuje svobodu přístupu a brání vašemu poskytovateli internetových služeb a vládě sledovat vás.

Nadcházející thajské volby způsobují, že vláda zakročila proti nesouhlasným názorům. Říká se, že sociální média by mohla být úplně zatemněna, ai když tomu tak není, lidé si musí dávat pozor na to, co říkají online. Dobrou zprávou je, že s VPN můžete navštívit omezené nebo cenzurované webové stránky. Můžete také vytvářet blogové příspěvky a šířit informace bez obav, že vás mohou sledovat. VPN pro Thajsko vám poskytuje svobodu přístupu a brání vašemu poskytovateli internetových služeb a vládě sledovat vás.

Pro více informací o našem výzkumu si čtěte dál.

Důvěra a integrita

Naše dvě základní hodnoty. Za posledních 5 let naši odborníci & uživatelé zkontrolovali stovky VPN. Naše recenze nejsou nikdy ovlivněny průmyslem. Někdy získáváme přidružené provize, které přispívají k našemu boji za internet zdarma. Více informací naleznete zde.

Nejlepší VPN pro Thajsko, které fungují v roce 2020

Špičková thajská VPN VPN vám umožní předstírat, že jste v jiné zemi, abyste získali přístup k cenzurovanému obsahu. Poskytne také vojenské šifrování, které zastaví vašeho poskytovatele internetových služeb a vládu vědět, co jste navštívili online. Během posledních pěti let jsme prohledali více než 150 VPN při hledání pěti nejlepších thajských VPN.

Pojďme se ponořit rovnou. S níže uvedenou tabulkou můžete porovnat výběr našich nejlepších VPN z Thajska pro naše odborníky.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Chcete více informací? Podívejte se na podrobný seznam níže, kde najdete další podrobnosti o VPN VPN Best of Thailand.

Seznam nejlepších VPN pro Thajsko

Proč používat VPN v Thajsku?

S vojenskou diktaturou, která řídí Thajsko, se zákony země aktivně formují, aby lépe ovládaly obyvatelstvo. To zahrnuje sledování a omezování online aktivit svých občanů. Thajsko kromě toho v roce 2016 také revidovalo svůj zákon o trestné činnosti související s počítačem, aby zvýšilo kontrolu nad přístupem k internetu.

Pokud žijete v Thajsku nebo plánujete navštívit Thajsko, měli byste zvážit použití thajské virtuální soukromé sítě (VPN), abyste se vyhnuli vládnímu dohledu. Pomocí sítě VPN můžete pokrýt vaše digitální stopy při přístupu k necenzurovanému webu. Každý si zaslouží svobodu online - včetně občanů Thajska.

VPN for Thailand Restrictions

Thajská vláda začala v roce 2006 omezovat přístup na internet před vojenským převratem. Většina zákazů se zaměřovala na webové stránky, které obsahovaly pornografii a další témata pro dospělé. Na druhé straně je také dobře známo, že Thajsko do určité míry řídí tisk, aby odvrátilo kritiku panovníka.

Po druhém vojenském převratu v roce 2014 řídící vnitřní kruh pomalu rozšiřoval tato tisková nařízení tak, aby zahrnovala kritiku svých vlastních činů. Kromě toho také rozšířil sankce na bloggery, zpravodajství, příspěvky v sociálních médiích a dokonce i obsah živých komentářů k chatu.

Hlasový chat VPN pro Thajsko

Není tedy tajemstvím, že cenzura v Thajsku se vymkla kontrole. Pokud pobýváte v Thajsku nebo máte v úmyslu navštívit Thajsko, musíte velmi pečlivě sledovat, co dáte online. Je důležité chránit vaše texty, videa a služby hlasového chatu před pokusy vládního dohledu.

Zvažte toto: Thajské úřady mohou klepnout a nahrávat mobilní telefony, pokud jsou pod thajskou jurisdikcí. Například nejoblíbenějším systémem hlasového chatu v Thajsku je aplikace Smartphone Line - s více než 33 miliony thajských uživatelů. Thajská vláda vznesla tvrzení, že ji mohou popraskat.

Proto byste měli zvážit použití chráněného připojení VoIP (Voice over Internet Protocol) na vrcholu VPN. Přidáním této zvláštní ochrany získáte mnohem větší zabezpečení, než může poskytnout vaše místní SIM karta.

Streamování pomocí VPN pro Thajsko

Zatímco v Thajsku nejsou weby pro streamování zahraničních médií blokovány, občané Thajska jsou omezeni pouze na obsah v Thajsku. To znamená, že přestože se můžete přihlásit ke svému účtu Netflix, nemůžete přistupovat k ničemu jinému než k vaší knihovně specifické pro vaši zemi.

Důvodem je omezení autorských práv. Chcete-li na své webové stránky přidat obsah, musí nejprve streamovací služby jako Netflix a Hulu nejprve zakoupit právo na obsah. Pokud chce společnost, od které zakoupí obsah, omezit přístup diváka do určité země, musí se streamingové služby legálně řídit jejich požadavky.

Naštěstí můžete zkazit svou polohu a získat přístup ke konkrétním zemským knihovnám pomocí jedné z našich doporučených sítí VPN v Thajsku.

Použití VPN pro přístup k blokovanému obsahu v Thajsku

Nejlepší řešení, jak se vyhnout internetovým omezením a dohledu thajské vlády, je instalace VPN. Toto opatření na ochranu soukromí zašifruje veškerou vaši komunikaci. Kromě toho také maskuje skutečný cíl vašich připojení, když procházejí servery vašeho ISP.

Pomocí VPN můžete maskovat původ žádosti o službu. Jinými slovy: servery pro streamování mohou oklamat myšlenky, že jste v jejich zemi - což vám dává přístup k jejich obsahu. Použití VPN vám může kromě přístupu ke streamování videa také pomoci přistupovat k jiným webům.

Můžete například procházet webové stránky pro dospělé bez obav z cenzury. Můžete číst cokoli, co chcete - můžete promluvit - konečně si můžete užít opravdu otevřený internet. Používáním thajské VPN VPN uplatňujete své právo na svobodu, kterou si zasloužíte.

Thajské bloky VPN

Jedinou nevýhodou používání thajské VPN je to, že ne všechny VPN fungují v Thajsku. Po zveřejnění studie provedené Open Observatory of Network Interference bylo odhaleno, že thajské úřady blokují některé weby VPN.

Testované weby nemluví pro všechny VPN na světě, ale každá z nich - hotspotshield.com, anonymous.org a ultasurf.net - skončila zablokovaná. Naštěstí existuje několik řešení tohoto problému. Nejprve se můžete přihlásit k odběru VPN před cestou do Thajska.

Negativní část tohoto řešení spočívá v tom, že je obtížné najít zákaznickou podporu, protože webové stránky by byly blokovány. Z tohoto důvodu je naše druhé řešení doporučeno: použijte VPN, která není blokována thajskými úřady. Všechny VPN uvedené v našem Top 5 průvodci jsou nejen odblokované, ale také vysoce doporučeny týmem na ProPrivacy.com..

Zabezpečení dat pomocí Thajska VPN

Pomocí thajské VPN VPN skrýváte skutečný cíl vašeho provozu. Toto bezpečnostní opatření zabraňuje poskytovatelům internetových služeb v podávání zpráv o tom, ke kterým webům se připojujete. Šifrováním veškeré komunikace se můžete vyhnout vládním nebo ISP implementovaným monitorovacím programům, které narušují vaše soukromí sledováním souborů, které stahujete, a video streamů, ke kterým přistupujete.

Pokud provozujete klienta VPN, nutíte svůj systém, aby přijímal pouze příchozí zprávy z připojeného serveru VPN, na rozdíl od zprostředkujícího serveru, kterým obvykle prochází. Jinými slovy: vy a vaše data získáte anonymitu a zabezpečení. Používáte-li thajskou VPN VPN, nemusíte se obávat, že by vaše data ohrožovaly třetí strany.

Jsou VPN v Thajsku legální?

VPN existují, aby svým uživatelům poskytovaly soukromí a anonymitu. Zatímco některé země, jako je Thajsko, mají silné zákony na ochranu soukromí, anonymita není nezákonná. Používání VPN v Thajsku tedy není nezákonné. Pokud chcete důvěřovat poskytovateli VPN, můžete tak učinit snadno.

Na druhou stranu mějte na paměti, že zatímco VPN mohou být v Thajsku legální, používání VPN pro nezákonné činnosti není legální (kdekoli). Vždy postupujte opatrně.

Používání mobilní sítě VPN v Thajsku

Při výběru thajské VPN pro vaše mobilní zařízení je důležité vzít v úvahu všechny kvalifikační faktory, jako je rychlost VPN, umístění serveru, implementace zabezpečení a zásady ochrany osobních údajů / protokolu. Při rozhodování o poskytovateli mobilních sítí VPN nezapomeňte vybrat toho, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Android

Na zařízení Android můžete nainstalovat síť VPN pomocí několika různých metod. První způsob je snadný - přejděte do obchodu s aplikacemi a stáhněte si požadovanou aplikaci VPN. Druhou metodou, jak je uvedeno výše, je instalace VPN pomocí souboru APK:

 1. Zkontrolujte, zda jste do svého zařízení povolili stahování mimo obchod Play
 2. Přejděte na web VPN
 3. Stáhněte si soubor APK do zařízení Android
 4. Vybrat OK zahájit stahování
 5. Po dokončení stahování APK klepněte na OTEVŘENO
 6. Vyberte aplikaci oprávnění NAINSTALUJTE
 7. Po dokončení instalace vyberte OTEVŘENO
 8. Otevře se vaše VPN!

Další informace o nejlepších aplikacích VPN VPN pro Android naleznete v našem nejlepším průvodci VPN pro Android.

iOS

Instalace VPN do zařízení iOS je stejně snadná jako při přechodu do obchodu s aplikacemi, hledání požadované VPN a její instalace. Další informace o nejlepších aplikacích VPN pro iOS najdete v naší příručce Best iPhone VPNs.

Výběr thajského VPN serveru

Při výběru thajského VPN serveru byste měli provést několik různých testů rychlosti a porovnat výsledky. Tím získáte možnost zjistit, který server vám při jeho výkonu nejlépe pomáhá. Kromě toho je výhodné zvolit poskytovatele VPN, který nabízí velké množství serverů a umístění serverů.

Nejlepší thajské VPN servery pro připojení

Pokud hledáte nejlepší thajský VPN server, ke kterému se chcete připojit, měli byste zvážit několik různých věcí. Nejprve vyhledejte VPN, která vám poskytne množství různých umístění serveru - několik z nich sídlí v Thajsku. Kromě toho byste také měli zvolit síť VPN, která nabízí neomezené přepínání serverů.

Thajsko VPN: Závěr

Je důležité postavit se cenzuře a nedostatek online soukromí v Thajsku. Je vaše právo jako člověk vykonávat svobodu - včetně digitální svobody. Používáním thajské VPN VPN se nejen prosazujete za své právo na soukromí a svobodu, ale děláte to v bezpečném prostředí.

VPN uvedené v této top 5 příručce jsou úspěšné v tom, co dělají, konkrétně se vyhýbají dohledu thajských úřadů. Každá VPN navíc poskytuje své vlastní servery DNS a nabízí šifrování na vojenské úrovni včetně silných bezpečnostních funkcí. Už se nemusíte starat o úřady nebo třetí stranu ohrožující vaše online aktivity.

Thajská vláda nadále prosazuje intenzivní internetový dohled. Je čas ustoupit s jednou z našich sítí VPN v Thajsku.

 1. ExpressVPN

  - Nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude

 2. NordVPN

  - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí

 4. VPNArea

 5. SoukroméVPN

  - Jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba

Obrázek Kredit: Tang Yan Song / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me