ProtonVPN Coupon Ušetřete až 33%

Vstaň 33% off ProtonVPN balíčky.

ProtonVPN je považován za jednu z nejlepších bezplatných virtuálních privátních sítí tam s jeho švýcarskou základnou provozu a bez protokolu, ale služba skutečně ožívá při nákupu do svých prémiových předplatných. Naštěstí máme způsob, jak snížit náklady a ušetřit vám peníze, když používáte náš kupón ProtonVPN.

Vedle plánu zdarma jsou k dispozici tři prémiové úrovně: základní, plus a vizionářské plány. Všechny poskytují přístup k vysokorychlostním serverům ProtonVPN ve 44 různých zemích, ale mezi nimi je rozdíl, který doporučujeme znát před provedením vašeho rozhodnutí. Na první pohled plán Plus nabízí nejlepší poměr cena / výkon tím, že se zbavuje stejných omezení, která se projevují u základní úrovně, včetně Tor over VPN, 5 současných připojení namísto 2 a možnosti přístupu k obsahu geoblokovaného streamingu. Pokud si nepřejete používat ProtonMail (naše doporučená e-mailová služba), je nejlepší jít za balíček Visionary.

Kupón ProPrivacy považuje za slušných 33% oholených nových dvouletých předplatných ProtonVPN, čímž se základní plán snížil na 3,29 $ za měsíc (účtováno jako 79 $), plus plán se snížil na 6,63 $ za měsíc (159 $ za dva roky) a vizionářský plán až na 19,96 $ za měsíc (479 $ za oba roky). Pokud je to pro vás příliš dlouhý závazek, můžete ušetřit 20% ročním placením, přičemž základní plán klesnete na 4 $ měsíčně (48 USD ročně), plus plán na 8 USD měsíčně (účtováno jako 96 USD za rok) a balíček Visionary na 24 $ měsíčně (288 $ ročně). A samozřejmě si stále můžete zvolit běžné měsíční plány na 5, 10 a 30 USD.

ProtonVPN
ProtonVPN
Slevový kupón

Až 33%
Vypnuto
Zabezpečte své připojení

Jak používat kupón

    1. Kliknutím na kupón budete přesměrováni na web.
    2. Vyberte zelené tlačítko „Get ProtonVPN Now“.
    3. Vyberte si balíček kliknutím na tlačítka „Získat“ pod vaší preferencí.
    4. Vytvořte nebo se přihlaste ke svému stávajícímu účtu, abyste mohli zaplatit, kde se kupón použije automaticky.

Poznámka

Na konci prvního roku se váš plán vrátí na plnou cenu a obnoví se o další rok. Společnost ProPrivacy se věnuje sledování největších obchodů v okolí, takže nezapomeňte na webových stránkách znovu vyhledat nejnovější slevy..

Proč ProtonVPN?

Pro zjednodušení má ProtonVPN aplikace připravené pro operační systémy, jako jsou Windows, Mac, Android a iOS, se skriptem příkazového řádku pro uživatele Linuxu prostřednictvím OpenVPN. Je to v pořádku a dobře se rozhodnete pro bezplatnou úroveň ProtonVPN, protože společnost se dobře zaměřuje na soukromí bez ohledu na plán, ale vzdali byste se funkcí, které jsou exkluzivní k placeným plánům, jako je například schopnost odblokovat regionálně omezené streamingové služby, jako je Netflix, Amazon Prime a dokonce i YouTube.

Prémiová služba ProtonVPN může odblokovat Netflix, Amazon Prime a dokonce i YouTube.

ProtonVPN klade důraz na komunikaci se svými zákazníky vydáváním zpráv o průhlednosti a záručním kanárem, aby uživatele nepřímo varoval před zásahem vlády. Zabezpečení je poměrně těsné, protože je používáno šifrováním AES-256 vojenské úrovně, 4096bitovou výměnou klíčů RSA a HMAC s SHA384 pro ověřování zpráv.

ProtonVPN můžete platit debetní a kreditní kartou, PayPal nebo bitcoinem, ale skutečným losováním je bezplatná 7denní zkušební verze Plus, která se nabízí při prvním otevření bezplatného účtu. To vám umožní zjistit, jak dobře služba funguje, aniž byste museli do systému vkládat jakékoli platební údaje. Pokud změníte názor, další 30denní záruka vrácení peněz vás bez pochybností vrátí.

jednej teď

33% je jednou z největších slev, které jsme zaznamenali od ProtonVPN, a snižování cen má tendenci se mezi nimi dostávat jen zdaleka. Je to docela dlouhé čekání do příští dohody Černý pátek, tak proč nezjistit, že jste zde chráněni a nyní jedním z nejlepších obchodů, které společnost nabízí?

Ať už se rozhodnete pro cokoli, nezapomeňte, že po dokončení kurzu se váš plán automaticky stane plnou cenou. V tomto případě vás bude ProPrivacy informovat o nejlepších nabídkách, protože se jedná o neustále se měnící krajinu.

ProtonVPN
ProtonVPN
Slevový kupón

Až 33%
Vypnuto
Zabezpečte své připojení

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me