Získejte čínskou IP adresu – VPN s čínskými servery

Čínské webové stránky, které jsou geo-omezeny na Čínu, nejsou dostupné mimo zemi. Z tohoto důvodu vyžaduje každý, kdo se chce dostat za Čínský Firewall (GFW), IP adresu v Číně. Odpověď je služba virtuální privátní sítě (VPN), která umožňuje každému snadno „zkazit“ svou polohu v Číně. I když existují určité funkce, které VPN pro Čínu musí mít, aby obešla velký firewall. S nejlepší VPN, kdokoli vidí čínské webové stránky, jako by byly v Číně.

Získejte čínskou IP adresu

Získejte IP adresu Číny s následujícími službami VPN

Pro Číňany, kteří pracují v zahraničí nebo na dovolené, je VPN perfektní. Poskytnutím čínské IP adresy mohou přistupovat ke všem čínským webovým službám, jako je bankovnictví nebo Renren. Pro lidi, kteří chtějí nakupovat přímo od čínských výrobců, je také ideální čínská IP adresa. Nezapomeňte však, že Čína se aktivně snaží zakročit proti VPN. Tento seznam se proto může změnit a měli byste se před přihlášením vždy zkontrolovat u VPN (kontaktováním zákaznického servisu).

Nejlepší VPN pro čínskou IP

Podívejte se na nejlepší VPN služby s IP adresou Číny níže.

1. VPNArea

 • Ceny

  Z 2,99 $
  / Měsíc

 • K dispozici na


  • Okna

  • Android

  • iOS

  • Operační Systém Mac

  • Linux
 • Odblokuje


  • Netflix

  • iPlayer

  • Amazon Prime

  • Hulu

VPNArea je naprosto úžasná volba pro každého, kdo potřebuje čínskou IP adresu. Tato VPN je nejen vynikající hodnotou za peníze, ale sídlí také v Bulharsku - mimo dosah jakékoli invazivní jurisdikce. Tato VPN s nulovými protokoly je mimořádně důvěryhodná, má aplikace pro všechny platformy a je plně vybavena killswitchem, ochranou proti úniku DNS a stealth režimem (pro obcházení Velké čínské brány firewall).

VPNArea poskytuje fantastické rychlosti pro streamování na webech, jako je Youku. Kromě toho umožňuje peer-to-peer (P2P) s BitTorrentem. Se servery v Číně-Quingdao a Číně-Šanghaji je tato VPN ideální pro získání čínské IP adresy. Proč to nezkusit díky své 14denní záruce vrácení peněz?

2. ProxySH

 • Ceny

  Z 3,33 $
  / Měsíc

 • K dispozici na


  • Okna

  • Operační Systém Mac

  • iOS

  • Android

  • Linux

Proxy.sh je VPN se sídlem na Seychelách. Je to ideální pro předplatitele, kteří chtějí VPN do Číny, díky svým rychlým serverům založeným na Číně. Proxy.sh se zavazuje chránit soukromí uživatelů a anonymitu, což je fantastické. Registrace je snadná a vyžaduje pouze e-mailovou adresu. Skvělé pro ty, kteří chtějí tuto zvláštní vrstvu anonymity, je to, že přijímá bitcoiny. Šifrování je silné OpenVPN.

Jednou nepatrnou nevýhodou je, že ačkoli je služba vysoce bezpečná, může být někdy o něco pomalejší než někteří z ostatních poskytovatelů, které jsme zmínili. Během testování rychlost stahování trochu přeskočila. Tato VPN je však stále velmi dobrá pro získávání čínské IP adresy ve srovnání s velkou většinou ostatních VPN. Tato drobná nevýhoda je vyvážena vynikající bezpečností, kterou poskytuje Proxy.sh, a je možné upgradovat účet, aby se dosáhlo vyšší rychlosti. Vynikající VPN pro tunely do Číny.

3. HMA

 • Ceny

  Z 3,99 $
  / Měsíc

 • K dispozici na


  • Okna

  • Operační Systém Mac

  • Android

  • Linux

  • iOS
 • Odblokuje


  • Netflix

  • iPlayer

Nejlepší způsob, jak získat čínskou IP adresu v roce 2018, je stále populární služba VPN, HMA. A to i přesto, že občas utrpělo drobné neúspěchy (včetně toho, že minulý rok dočasně ztratilo všechny tři servery)..

Za pouhých 4,99 $ měsíčně (za roční předplatné) získají uživatelé přístup k více než 860 serverům ve více než 190 zemích - včetně pevninské Číny. HMA byla v centru nějaké diskuse za to, že musela pomoci úřadům (předáním některých údajů o jednom z jejích předplatitelů). Zdá se však, že to byla jen malá překážka, a celkově je VPN velmi oblíbená (zejména pro získání čínské IP adresy)..

Odběratelé mohou používat dvě současná připojení. Rychlosti jsou vynikající na čínských serverech a uživatelé nebudou mít problémy se streamováním v HD. Šifrování je průmyslovým standardem, protože HMA nabízí náš doporučený protokol OpenVPN. Nabízí také 30denní záruku vrácení peněz, takže můžete službu vyzkoušet bez rizika. Díky vynikajícím čínským serverům je HMA nejlepším způsobem, jak získat IP Číny v roce 2018.

4. EarthVPN

 • Ceny

  Z 3,06 $
  / Měsíc

 • K dispozici na


  • Okna

  • Operační Systém Mac

  • iOS

  • Android

  • Linux

Poslední možností, jak předstírat, že je v Číně, je EarthVPN. Jedná se o levné VPN, které má v Číně skvělé servery. Je k dispozici pro všechny populární platformy, nikdy neomezuje šířku pásma a nabízí širokou škálu protokolů VPN (včetně našeho doporučeného protokolu, OpenVPN)..

EarthVPN je VPN s nulovým protokolem, což je vynikající zpráva pro lidi, kteří chtějí čínskou IP adresu a silné soukromí. Navíc za pouhých 3,99 $ měsíčně získají uživatelé vynikající funkce, jako jsou proxy servery Socket Secure (SOCKS) a tunelování Secure Shell (SSH).

A konečně, stejně jako rychlé a spolehlivé servery v Číně, má EarthVPN více než 304 serverů ve 32 zemích pro odblokování obsahu po celém světě.

Vyberte síť VPN, kterou chcete stáhnout

Jakmile se rozhodnete, kterou z VPN preferujete, klikněte na zvolený web VPN a přihlaste se k odběru. Roční platba za vaši VPN vám ušetří spoustu peněz, takže pokud potřebujete pravidelně používat čínskou IP adresu, vyberte si roční předplatné.

Po registraci v síti VPN pro Čínu získáte přístup ke stažení softwaru VPN (klienta). Software pro připojení k čínské IP adrese se stahuje velmi rychle a je neuvěřitelně snadná instalace. Nezapomeňte si vybrat ten pro platformu, kterou používáte.

Všechny VPN, které doporučujeme, umožňují více než jedno simultánní připojení, takže se můžete připojit k čínským webům na smartphonu, tabletu a notebooku.

hidemyass-čína

Zvolte OpenVPN Encryption Protocol

Zde na serveru ProPrivacy.com preferujeme a doporučujeme šifrovací protokol OpenVPN - vyberte jej v nastavení VPN, které jste si vybrali. Procházení některého obsahu blokovaného geomagnety může porušovat autorská práva, ale OpenVPN vás udrží v bezpečí.

Pamatujte: pokud máte nějaké problémy, váš poskytovatel VPN vám pomůže rychle vyřešit všechny problémy. Jednoduše je kontaktujte, nebo nás kontaktujte na ProPrivacy.com. Vždy vám rádi pomůžeme.

Připojte se k čínskému serveru IP Address

Po instalaci softwaru VPN do vašeho zařízení (a vybrané OpenVPN) je čas připojit se k čínské IP adrese.

Stačí si vybrat server v Číně ze seznamu serverů VPN. Klikněte na Připojit a počkejte, až software přejde na zelenou nebo řekněte Připojeno. Jakmile se připojí, jsou vaše data plně šifrována a zdá se, že vaše IP adresa pochází z Číny. Výsledkem je, že vypadáte stejně jako jakákoli jiná osoba, která používá internet z Číny.

Čína IP adresa: Úvahy

Získání sítě VPN, která poskytuje čínskou IP adresu, zahrnuje několik důležitých hledisek. V této příručce jsme pečlivě věnovali pozornost těmto faktorům, abychom se ujistili, že váš tunel VPN Číny funguje dobře.

Ne každá VPN na trhu funguje dobře - některé jsou strašně pomalé. Mnoho sítí VPN navíc není důvěryhodné ani spolehlivé. Existuje více než 800 poskytovatelů VPN, z nichž mnoho služeb má zastaralé zásady šifrování a ochrany soukromí, které jsou neuvěřitelně riskantní. Někteří dokonce prodávají zákaznická data třetím stranám.

Nízká kvalita VPN prostě není schůdnou možností. VPN musí poskytovat rychlý a neomezený přístup k čínské IP adrese a efektivní zabezpečení a soukromí. Bez obou z nich je VPN rip-off.

Co dělá dobrou VPN pro Čínu?

Při používání adresy IP v Číně pro přístup k obsahu s omezeným zeměpisným přístupem musíte být vysoce zabezpečeni. Bohužel, mnoho sítí VPN poskytuje špatně implementované nebo zastaralé šifrování. Mnoho sítí VPN navíc neposkytuje úroveň služeb, které musíte mít zabezpečené.

Při výběru VPN s čínskou IP adresou předplatitelé vyžadují server, který je úspěšně získá prostřednictvím GFW. Tyto servery založené na Číně musí být také bleskově rychlé, jinak bude vaše připojení k internetu příliš pomalé.

Aby si uživatelé mohli užít čínskou IP adresu, potřebují VPN, která poskytuje klid v duši díky špičkovým šifrovacím a soukromým praktikám. Z tohoto důvodu by VPN pro Čínu neměla vést žádné protokoly využití, sdílet žádná data s třetími stranami a poskytovat šifrování OpenVPN (implementováno silně). Všechny VPN, které jsme vybrali pro tuto příručku, poskytují bezpečný a soukromý přístup k čínským IP adresám.

Použijte jakýkoli čínský web!

S předplatným VPN se svoboda internetu stává normou. Odběratelé mohou soukromě a bezpečně přistupovat k obsahu kdekoli, kde jejich VPN má server. Pro použití čínských webových stránek je nutná čínská IP adresa. Všechny důležité služby VPN, které doporučujeme, poskytují tuto důležitou službu.

Všechny vynikající VPN, které jsme navrhli, mají také servery VPN umístěné po celém světě. To znamená, že předplatné VPN můžete použít k připojení k webům v mnoha dalších zemích. Ochrana osobních údajů je vždy užitečná, takže k šifrování dat byste měli vždy používat síť VPN. Můžete také přistupovat k vynikajícímu zeměpisnému obsahu po celém světě. Pokud svoboda internetu je to, co chcete, je odpověď VPN.

VPN do Číny - rychlé varování

V loňském roce Čína aktivně zakazuje VPN. Domácí VPN v Číně byly nejvíce postiženy. Avšak i některé mezinárodní VPN, které mají v Číně servery koncových bodů (čínské IP adresy), utrpěly ztrátu svých serverů. Toto je plynulá a pokračující bitva závětí. Dobrou zprávou je, že (jak vidíte z tohoto článku) stále existují VPN, které vám umožňují získat IP adresu v Číně. Vzhledem k přetrvávajícímu klimatu je však vždy vhodné kliknout na VPN a zeptat se, zda mají v Číně stále servery. VPN v tomto seznamu se k vám rychle vrátí a alespoň poté budete mít definitivní odpověď ohledně získání čínské IP adresy.

Závěr

V této příručce jsme ukázali, jak může kdokoli snadno získat čínskou IP adresu. Nejlepší VPN službou pro získání čínské IP adresy je HMA. Vzhledem k tomu, že lidé mají na výběr, doporučujeme také další čtyři služby. Důkladně jsme se podívali na trh, abychom se rozhodli pro pět nejlepších VPN na světě pro získání čínské IP adresy.

Všechny tyto VPN odblokují čínské weby. Kromě toho všichni nabízejí zkušební období nějakého druhu, takže si můžete otestovat bez rizika VPN, abyste si byli jistí, že to funguje. Kromě toho všechny doporučené VPN jsou důvěryhodné služby, které poskytují některé z nejrychlejších rychlostí připojení na trhu.

Zásady ochrany osobních údajů byly na našem seznamu požadavků vysoké a všechny tyto sítě VPN fungují těsně, pokud jde o poskytování vynikajícího soukromí svým uživatelům. Kromě toho je šifrování nejlepšími standardy, takže si můžete být jisti, že při použití čínské IP adresy zůstanete v bezpečí.

Náš tým zde na ProPrivacy.com vše pečlivě zvážil, abyste si mohli s důvěrou vybrat VPN pro Čínu. Necháme vás proto vybírat si VPN s čínskou IP adresou. Pokud máte nějaké dotazy, zanechte prosím zprávu níže.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me