Jak streamovat Šest národů živě online pomocí VPN

Šest mistrovství národů je nejočekávanější soutěží roku Rugby Union. V této příručce vysvětlíme, jak můžete snadno sledovat Six Nations v zahraničí pomocí VPN pro získání dočasné IP adresy ve Velké Británii!

Rugby hráči v skrumáži

Šest z nejdivočejších týmů na světě se schází, aby bojovalo o nejlepší místo, není divu, že ragbyoví fanoušci na celém světě se zoufale snaží odblokovat britské televizní kanály online a sledovat živou akci.

Streamujte ragby ze šesti národů živě online odkudkoli

Namísto sledování nelegálního proudu můžete pomocí služby VPN streamovat veškerou akci v rozlišení HD. Chcete-li odblokovat šest národů během několika minut, postupujte takto:

 1. Přihlaste se k odběru služby VPN. Chcete-li sledovat Guinness Six Nations, doporučujeme NordVPN. Ve Velké Británii má superrychlé servery, které jsou ideální pro streamování ragby.

 2. Stáhněte a nainstalujte klientský software VPN do zařízení.

 3. Připojte se k britskému serveru a streamujte Six Nations.

 4. Přejděte na webovou stránku streamování ve Velké Británii, která zobrazuje hru (BBC iPlayer nebo ITV Hub). Úplný rozvrh níže!

 5. Posaďte se, uvolněte se a užijte si neomezený přístup k šesti národům - díky vaší VPN.

Získejte NordVPN a sledujte nyní šest národů!

Kde se dívat na Six Nations online

S VPN můžete snadno sledovat online zdarma Six Nations. Britští diváci mají povoleno sledovat všechny Rugby na pozemské televizi zdarma. Zápasy budou zobrazeny živě na jednom BBC iPlayer nebo Rozbočovač ITV.

Síť VPN vám umožní britskou IP adresu, což znamená, že budete vypadat ve Velké Británii a živě budete streamovat Šest zemí.

Co jiného mohu udělat s VPN?

Služba VPN je úžasná hodnota za peníze. Nejen, že vám umožní sledovat Rugby, ale také poskytuje digitální soukromí. To brání vašemu poskytovateli internetových služeb a vládě vědět, co děláte online. Navíc vám VPN umožňuje obejít všechna omezení a cenzuru místních webových stránek. Umožňuje také přístup ke všem webům se zeměpisným omezením, takže můžete použít VPN pro Netflix pro přístup k obsahu Netflix blokovanému ve vaší zemi a odblokování dalších služeb, jako jsou služby Spotify, Amazon Prime, Hulu a další.

Šest národů příslušenství

Tento víkend se Anglie setká s Francií v tom, co je nastaveno jako epická bitva závětí. Poté, co porazil Irsko v napínavém zahajovacím zápase, mnoho lidí věří, že Anglie má, co je zapotřebí k vítězství ve hře. Wales, který se dostal k brzkému vítězství proti Francii, by si měl prodloužit náskok porazením Itálie. Nakonec skotský bude hrát Irsko v zápase, který je trochu těžší volat, ale většina lidí očekává, že Irsko - současný Grand Slam Champs vyhraje!

Zde je kompletní rozpis zápasů pro mistrovství světa šesti národů do roku 2020:

2. týden

 • Sobota, 9. února, 14:15 (GMT). Murrayfield Stadium. Skotsko VS. Irsko. BBC iPlayer

 • Sobota 9. února, 16:45 (GMT). Stadio Olimpico. Itálie VS. Wales. Rozbočovač ITV

 • Neděle 10. února, 15:00 (GMT). Stadion Twickenham. Francie VS. Anglie. Rozbočovač ITV

3. týden

Sobota 23. února 14:15 (GMT). Stade de France. Francie VS. Skotsko. BBC iPlayer

Sobota 23. února 16:45 (GMT). Millennium Stadium. Wales VS. Anglie. BBC iPlayer

Neděle, 24. února, 15:00 (GMT). Stadio Olimpico. Itálie VS Irsko. Rozbočovač ITV

4. týden

Sobota, 9 března, 14:15 (GMT). Murrayfield Stadium. Skotsko VS. Wales. BBC iPlayer

Sobota 9. března, 16:45 (GMT). Stadion Twickenham. Itálie VS Anglie. Rozbočovač ITV

Neděle 10. března, 15:00 (GMT). Stadion Aviva. Irsko VS. Francie. Rozbočovač ITV

5. týden

Sobota 16. března, 12:30 (GMT). Stadio Olimpico. Itálie VS. Francie. Rozbočovač ITV

Sobota 16. března, 14:45 (GMT). Millennium Stadium. Wales VS. Irsko. BBC iPlayer

Sobota, 16. března, 17:00 (GMT). Stadion Twickenham. Anglie VS.Scotland. Rozbočovač ITV

Šest zranění národů

Nejvíce znepokojující pro anglický tým je Maro Itoje, který zranil koleno pouhých 14 minut do minulého týdne. To by rozhodně mohlo ovlivnit výkon Anglie, i když většina lidí souhlasí s tím, že by stále měli vyhrávat díky své kvalitě v scrumu. Dylan Hartley, Sam Underhill a Anthony Watson také v současné době nemohou hrát na straně Anglie. Očekává se však, že se Underhill brzy vrátí.

Irský Devin Toner a Garry Ringrose také utrpěli zranění, což znamená, že si zahrají hru proti Skotsku. Wales nenahlásil žádná nová zranění, což znamená, že by měli bojovat proti zápasu Itálie. Stále jim však chybí Taulupe Faletau, který si zlomil paži a hrál za Bath. Skotští stále chybí někteří ze svých klíčových hráčů - John Barclay, George Turner, Hamish Watson, David Denton, Richie Gray a Byron McGuigan, všichni od té doby, než turnaj začal!

Co můžete očekávat od šesti národů 2020

Podle bookmakerů je Irsko favoritem na letošní Mistrovství šesti národů. Zde je kompletní seznam aktuálních kurzů:

 • Irsko 5/6

 • Anglie 7/2

 • Wales 11/2

 • Skotsko 18/1

 • Francie 22/1

 • Itálie 500/1

Streamujte ragby online zdarma - závěr

Pokud jste ragbyový fanoušek, můžete sledovat online ragbyový šampionát Six Nations online.NordVPN je spolehlivá a levná VPN služba, která nedávno získala prestižní cenu Best VPN Service na našich každoročních průmyslových standardních cenách VPN.

S NordVPN můžete předstírat, že jste ve Velké Británii a sledovat všechny zápasy zobrazené na ITV Hubu a BBC iPlayeru. Stačí postupovat podle pokynů v této příručce.

Získejte nyní NordVPN pro Six Nations!

Obrazové kredity: Paolo Bona / Shutterstock.com,

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me