Hodinky Super Bowl 2019 bez kabelu | Stream Rams vs Patriots žijí online s VPN

Super Bowl 2019 uvidí, jak se Rams ujme vlastenců, Američané v zámoří a fanoušci NFL z celého světa se svěží, aby naladili a sledovali největší sportovní událost všech dob, když se vysílá živě z Atlanty. Streamujte Super Bowl 53 jako skutečný Američan pomocí VPN.

Značka loděnice NFL 53 yard

Letošní ročník Super Bowl se bude konat za méně než týden a 3. února 2019 se bude konat na stadionu Mercedes-Benz v Atlantě v Gruzii..

Super Bowl můžete streamovat bez kabelu na CBS. Pokud chcete sledovat Super Bowl mimo USA, doporučujeme použít NordVPN a streamovat jej online. NordVPN má rychlé servery, které vám umožní sledovat všechny akce, jak se vyvíjí naživo v HD.

Jak se dívat na Super Bowl online?

Sledování velké hry by mělo být snadné, pokud jste v USA a máte TV nebo připojení k internetu. Ti, kteří chtějí sledovat Super Bowl 53 mimo USA, se však pravděpodobně dostanou do problémů. Pomocí VPN můžete streamovat Los Angeles Rams vs New England, postupujte podle níže uvedených kroků.

  1. Získejte předplatné služby NordVPN. NordVPN se doporučuje, protože má rychlé servery v USA a Velké Británii, které vám umožní streamovat Super Bowl v HD. Poskytuje také mimořádnou hodnotu za peníze.

  2. Stáhněte si software VPN do svého zařízení. NordVPN vám umožní nainstalovat a používat VPN na 5 současných zařízeních. To znamená, že můžete Super Bowl odblokovat na všech!

  3. Připojte se k VPN serveru v USA (nebo ve Velké Británii, pokud chcete sledovat pokrytí BBC)!

  4. Přejděte na CBS Sports nebo na některou z níže uvedených streamovacích služeb a sledujte, jak Super Bowl 53 žije online.

Získejte nyní NordVPN!

Varování: spoofing vaší polohy za účelem sledování proudu se zeměpisným omezením je technicky v rozporu s autorskými právy. Ochrana soukromí poskytovaná sítí VPN vám to však umožní bezpečně.

Kam streamovat Rams vs Patriots live?

Pokud chcete sledovat Super Bowl online zdarma, máte štěstí, protože v letošním roce budete mít dva snadné způsoby sledování Super Bowl! Zahrnuli jsme odkazy na mobilní aplikace, takže můžete streamovat Super Bowl 53, ať jste kdekoli. jednoduše se připojte k serveru VPN ve Velké Británii nebo USA a přejděte na jeden z níže uvedených odkazů.

Streamovací webDesktopAndroid AppiPhone App
CBS Stream Super Bowl 2019 na CBS Aplikace CBS pro Android Aplikace CBS pro iOS
iPlayer Stream Super Bowl 2019 na iPlayeru Aplikace pro Android pro iPlayer Aplikace iPlayer pro iOS
Yahoo Sports Nezobrazuje se na webu Yahoo sports Android Yahoo Sports iOS
Mobilní aplikace NFL Nezobrazuje se na ploše Aplikace NFL pro Android Aplikace NFL pro iOS
Youtube TV Streamujte Super Bowl na YouTube TV Aplikace YouTube TV pro Android Aplikace YouTube TV ios

Další informace o používání VPN v mobilních zařízeních naleznete v průvodcích níže. Pokud chcete odblokovat Super Bowl, budete potřebovat iOS VPN nebo VPN pro Android.

Další použití pro VPN

VPN je online služba, která poskytuje digitální soukromí a schopnost předstírat, že je v jiné zemi. Díky tomu je VPN mimořádně dobrá hodnota za peníze!

Špičková VPN zabrání vašemu poskytovateli internetových služeb, aby na vás jménem vlády vládl, což znamená, že máte přístup k blokovaným webovým serverům, jako je Putlockers (nebo cokoli jiného), aniž by někdo věděl, že jste to udělali. Znamená to také, že máte přístup k místně cenzurovaným webům nebo ke službám s omezeným přístupem. Můžete tedy použít síť Netflix VPN pro přístup k více obsahu Netflix z celého světa. Katalog USA Netflix má o tisíce televizních pořadů a filmů více než kterákoli jiná verze Netflix.

Zůstaňte v bezpečí při sledování živých streamů Super Bowl zdarma

Sledování bezplatných toků Super Bowl bude letos velmi riskantní. Odborníci na ochranu osobních údajů souhlasí s tím, že hackeři infikovali stovky bezplatných toků Super Bowl malwarem, trojskými koni a dokonce i ransomwarem! Z tohoto důvodu se důrazně doporučuje držet se sledování oficiálních HD streamů pomocí VPN. Sledováním oficiálního proudu pomocí VPN se zcela vyhnete riziku infekce hackery.

Super Bowl News

Naposledy hráli Rams Patriots

Naposledy, kdy Rams hrál Patrioty v Super Bowl, bylo před čtrnácti lety v roce 2002. Je neuvěřitelné, že Patrioti mají stále stejného trenéra a stejného quarterbacka, jako tomu bylo při této příležitosti.

V roce 2002, quarterback Tom Brady vedl Patriots k vítězství nad týmem Rams, který byl horký favorit s bookmakeri. Konečné skóre bylo 20-17. Od té doby hrávali New England Patriots v neuvěřitelných sedmi Super Bowls; vyhrát čtyři z nich.

Na druhé straně pro berany je tato příležitost poněkud důležitá. Toto je jen podruhé, co kdy hráli v Super Bowl; poté, co v roce 2000 vyhrál.

Naposledy hráli oba týmy v roce 2016, kdy patrioti z Nové Anglie porazili Los Angeles Rams v 13. týdnu sezóny NFL.

Novinky týmu Super Bowl

Oba týmy jsou považovány za výborné zdraví, přičemž Tom Brady, který hraje ve své 9. Super Bowl pro Patriots, řekl, že je pro tuto hru vhodný. Berani však připustili, že Greg Zuerlein může být omezen. Na straně Patriotů je jediným hlášeným zraněním klíčový obránce Malcom Brown, který nese zranění lýtka.

Jak tedy ovlivňuje předpověď? Přestože jsou jasní favoriti, vyhrávají, mnozí vědci tvrdí, že patrioti by mohli mít z Rams překvapení. Odborníci NFL se domnívají, že k vítězství se musí Ramové rychle zbavit míče a využít Patriotů, kteří nemají dostatečný souboj. To, zda si Ramové mohou na tuto radu vydělat, je odhad někoho. Jedna věc je jistá, pokud budou mít šanci, quarterback Jared Goff bude životně důležitý pro útok Sean McVay.

2019 NFL Pro Bowl

27. ledna se na Floridě konal zápas Pro Bowl mezi NFC-All Pros a AFC all Pros. Zápas proběhl v extrémně deštivých podmínkách, když AFC-All Pros utekl s hrou a vyhrál 26 - 7.

Během zápasu zahrávaly AFC mizerné výkony Patricka Mahomese, včetně několika pokleslých bezohledných průchodů. Snad nejvíce pozoruhodné bylo rozhodnutí trenéra Jasona Garretta nechat hráče dělat, co chtějí; což vědci tvrdili, že hra byla „zábavnější“.

Kdo hraje v Super Bowl 2019 poločasové show?

Ačkoli většina lidí naladí sledovat velkou hru, poločasová show je také masivní remíza! V letošním roce budou tyto zábavy poskytovat zábavu:

  • Maroon 5

  • Travis Scott

  • Big Boi

Použití VPN je snadné, levné a nastavení na vašem zařízení trvá jen několik minut. Nemáte tedy důvod nechat si ujít sekundu hry nebo poločasovou show!

Kdo bude zpívat národní hymnu v Super Bowl 53?

Letos Jennifer Hudson zpívá národní hymnu v Super Bowl LIII.

Stream Super Bowl 2019

Nejlepší VPN pro sledování Super Bowl 53 a NFL play-off je NordVPN. Poskytuje rychlé rychlosti připojení, servery v USA a Velké Británii pro streamování velké hry a silné šifrování, aby se zabránilo tomu, aby kdokoli věděl, že hru odblokujete. Pokud máte jakékoli dotazy týkající se streamování Super Bowl online, kontaktujte nás níže!

Získejte nyní NordVPN!

Obrazové kredity: SAJE / Shutterstock.com, Maridav / Shutterstock.com.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me