Jak se dívat na světový pohár v kriketu 2019 online – předplatné kriketu Stream zdarma

Konečně přišel čas na nejočekávanější kriketovou soutěž na Zemi; světový pohár v kriketu! Od čtvrtka 30. května do neděle 14. července budou bojovat o nejlepší kriketové týmy na světě - na nejkrásnějších kriketových hřištích v Anglii a Walesu.

mistrovství světa v kriketu

Pro každého, kdo přemýšlí o tom, jak mohou sledovat kriket online, bude v této příručce vysvětleno, jak odblokovat různé proudy kriketového mistrovství světa z celého světa..

Síť VPN vám umožňuje předstírat, že jste kdekoli na světě a přistupujete k proudům každého zápasu kriketu!

Jak odblokovat světový pohár v kriketu

Pokud milujete kriket, ale žijete někde - nebo někde navštěvujete - který nevysílá zápasy v televizi, budete potřebovat VPN. Chcete-li, aby VPN fungovala na kterémkoli z vašich zařízení, postupujte takto:

 1. Přejděte na web NordVPN a přihlaste se k odběru nejlepších VPN pro kriketové zápasy Světového poháru. Jakmile se přihlásíte k odběru, budete si moci software stáhnout až na šest zařízení. To znamená, že kriket můžete sledovat na svém mobilu, tabletu nebo notebooku.
 2. Stáhněte a nainstalujte software. Po instalaci se můžete přihlásit pomocí pověření, která jste zadali během fáze předplatného.
 3. Nyní, když jste se přihlásili do softwaru VPN, jste připraveni se připojit! Jednoduše vyberte server ve Velké Británii, Austrálii, Indii - nebo kdekoli jinde, kde je televizní proud ukazující světový pohár v kriketu - a klikněte na „připojit“.
 4. Nyní, když je VPN připojena, přejděte k jednomu z níže uvedených proudů a sledujte kriket!

Kde sledovat ICC Cricket World Cup 2019

Ve většině zemí je světový pohár v kriketu k dispozici pouze na placených kanálech. Jak však uvidíte níže, existuje několik chytrých způsobů, jak sledovat světový pohár v kriketu online zdarma pomocí VPN.

Kanál 9 Austrálie (Stream ZDARMA bez předplatného)

Pokud si nemůžete dovolit platit za sledování kriketu, pak budete moci sledovat alespoň některé zápasy volný, uvolnit na australském kanálu 9.

Kanál 9 zakoupil vysílací práva na každou australskou hru, stejně jako semifinále a finále. To znamená, že bez ohledu na to, který tým podporujete, budete moci vidět, jak hrají alespoň jednou zdarma; když vezmou Austrálii na kanále 9.

Králičí díra - Bangladéš (Stream ZDARMA bez předplatného)

V Bangladéši se světový pohár v kriketu bude zobrazovat online na webových stránkách Rabbitholebd.com. Takže pokud se snažíte najít proud jinde - můžete to udělat pomocí serveru v Bangladéši, naneštěstí NordVPN nemá server v Bangladéši, takže doporučujeme použít ExpressVPN .

PTV Sports a Ten Sports - Pákistán (Stream ZDARMA bez předplatného)

V Pákistánu mohou diváci sledovat světový pohár ICC na PTV Sports nebo Ten sports. Tyto kanály budou sdílet zápasy, které budete moci streamovat online připojením k serveru VPN v Pákistánu. NordVPN bohužel v Pákistánu nemá server, proto doporučujeme používat HMA .

Hotstar Digital Platform India (cena předplatného = 2,87 $)

V Indii má populární kanál Hotstar práva zobrazovat světový pohár v kriketu na svém webu i v aplikaci. Připojení k serveru VPN v Indii vám umožní přístup k těmto proudům. A pokud indián není vaším rodným jazykem, můžete vždy snížit hlasitost a poslouchat komentář rádia k britskému BBC Radio 5 Live.

Fox Sports Australia na Foxtel (cena měsíčního předplatného = 25 $)

V Austrálii má Fox právo ukázat každý jednotlivý zápas světového poháru ICC v kriketu 2019. Pokud tedy chcete sledovat každý zápas, musíte se přihlásit k odběru této australské služby pay-per-view. Každý, kdo se chce rychle a snadno přihlásit k odběru kanálů Fox Sports v Austrálii, může tak učinit na vynikající online službě Kayo Sports. Sportovní kayo stojí jen 25 $ měsíčně a poskytuje a 14denní bezplatná zkušební verze, což znamená, že můžete dokonce sledovat část mistrovství světa v kriketu zdarma.

Sky Sports UK / Now TV (měsíční cena předplatného = 32,50 $)

Ve Velké Británii má společnost Sky Sports výhradní práva na světový pohár v kriketu. To znamená, že budete muset zakoupit předplatné Sky Sports nebo Now TV.

Televize nyní poskytuje online přístup ke službě Sky Sports a lze ji zakoupit v denních, týdenních nebo měsíčních tarifech. To znamená, že můžete zaplatit za co nejméně nebo tolik světového poháru v kriketu, jak chcete. Cena TV Sky Sports stojí nyní Můžete získat denní jízdenku Sky Sports za 7,99 GBP, týdenní vstupenku 12,99 GBP a měsíční vstupenku za 33,99 GBP - vše bez smlouvy.

2019 ICC Cricket World Cup - co potřebujete vědět

Letos se ve Velké Británii uskuteční světový pohár v kriketu, finále se uskuteční na londýnském světově proslulém lordu. Během mistrovství budou použity také následující místa:

 • Headingley - Leeds
 • Trent Bridge - Nottingham
 • Ovál - Londýn
 • Edgbaston - Birmingham
 • Riverside - Durham
 • Bristol County Ground - Bristol
 • County Ground - Taunton
 • Hampshire Bowl - Southampton
 • Old Trafford - Manchester
 • Stadion Cardiff Wales - Cardiff

Deset týmů, které se účastní mistrovství světa v kriketu 2019, je následující:

 • Afghánistán
 • Austrálie
 • Bangladéš
 • Anglie
 • Indie
 • Nový Zéland
 • Pákistán
 • Jižní Afrika
 • Srí Lanka
 • Západní Indie

Oblíbeným bookmakerem, který vyhrál letošní Mistrovství světa ICC, je Anglie - úzce sledovaná Indií a Jižní Afrikou. Austrálie, která je v současné době čtvrtým favoritem na vítězství v turnaji, bude doufat, že jakmile bude soutěž zahájena, změní se její status +600 outsider na hlavu.

Závěr

Ne všude na světě ukazuje světový pohár v kriketu. To však neznamená, že si musíte nechat ujít. Virtuální privátní síť vám umožňuje předstírat, že jste v jiné zemi, takže můžete přistupovat k geograficky omezeným proudům zápasů z celého světa..

Vyzkoušejte nejlepší VPN pro světový pohár v kriketu - NordVPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me