Mozilla spolupracuje s ExpressVPN

Společnosti Mozilla a ExpressVPN oznámily nové partnerství, ve kterém budou uživatelům nově rebranded aplikace Firefox Lite společnosti Mozilla nabídnuta sedmidenní bezplatná zkušební verze populární služby VPN. Tato nabídka bude otevřena uživatelům Mozilla Lite v Indii, Indonésii, Thajsku a na Filipínách.


Na rozdíl od nedávno ohlášeného podobného partnerství mezi Mozillou a ProtonVPN, což je krátkodobý „experiment“, který je k dispozici pouze skupině amerických uživatelů, se jedná o dlouhodobý projekt, který se zavádí všem uživatelům Firefox Lite v cílových zemích..

„Společně nabídneme uživatelům Firefox Lite bezplatnou sedmidenní zkušební verzi ExpressVPN, která jim pomůže zabezpečit jejich připojení a zajistí, že jejich data nebudou vystavena zvědavým očím nebo škodlivým hráčům.“

Harold Li, viceprezident společnosti ExpressVPN, nám vysvětlil rozhodnutí cílit na uživatele ve vybraných zemích:

"Tyto čtyři země patří mezi země s největší populací internetu na světě a jsou klíčovými trhy, na které Mozilla v současné době zacílí s Firefox Lite."

Mozilla inzerce

Mozilla

Mozilla Foundation je nezisková organizace nejznámější pro vývoj prohlížeče Firefox s otevřeným zdrojovým kódem. Převážná část jeho příjmů pochází "hledat licenční poplatky" od společnosti Google, ale Mozilla nedávno experimentovala s způsoby, jak diverzifikovat svůj model příjmů.

Je spravedlivé si myslíme, že jeho partnerství s ExpressVPN je součástí tohoto úsilí.

ExpressVPN

ExpressVPN je VPN služba zaměřená na soukromí se sídlem na Britských Panenských ostrovech. Neuchovává žádné protokoly, které ohrožují soukromí uživatelů, nabízí výjimečnou nepřetržitou zákaznickou podporu a propaguje myšlenku 30denní neomezené záruky vrácení peněz.

Nabízí aplikace pro každou hlavní platformu, samozřejmě, včetně Androidu (4.2+). ExpressVPN používá velmi silné šifrování ve všech svých aplikacích, aby hackerům a zvráceným vládám zabránil. ExpressVPN řeší všechny dotazy DNS sám a její aplikace mají plnou ochranu proti úniku DNS a zabíjejí přepínače, aby zajistily, že skutečná identita uživatelů nebude na internetu vystavena..

Charles Chen, vedoucí obchodního rozvoje společnosti Mozilla Asia, poznamenal, že:

„Vidíme VPN jako kritický nástroj pro zabezpečení internetu a soukromí. ExpressVPN vynikal svou průkopnickou prací v izolaci proti úniku. Jsme rádi, že jsme navázali tak silnou spolupráci, abychom našim uživatelům přinesli zcela novou úroveň zabezpečeného mobilního webu. “

Za zmínku stojí, že ExpressVPN nabízí všem uživatelům své aplikace pro Android 7denní bezplatnou zkušební verzi, bez ohledu na to, kde jsou.

Firefox Lite

Firefox Lite je rychlý a lehký prohlížeč určený speciálně pro asijský trh. Rebranding Firefox Rocket, Firefox Lite je pouze 3,5 MB stahování a silně se zaměřuje na minimalizaci využití šířky pásma.

Jeho režim Turbo filtruje reklamy a další obsah třetích stran z webových stránek s cílem urychlit načítání stránek a minimalizovat využití dat. Nabízí také možnost uložit celou obrazovku do PDF pro čtení offline (spolu s webovým odkazem, aby se uživatelé mohli rychle vrátit na web).

Názor ProPrivacy.com

Povzbuzovat lidi, aby používali VPN pro jejich zabezpečení a soukromí, je dobrá věc, takže nemáme problém s takovými strategickými partnerstvími Mozilla, jako je toto, které jsou přínosem pro jeho uživatele a zároveň snižují závislost na Googlu na výnosech.

ExpressVPN je také skvělým poskytovatelem VPN a jedním z mála na trhu, který má infrastrukturu nezbytnou pro zvládnutí přílivu nových zákazníků z těchto velmi velkých trhů. Odhaduje se, že některé z nich mají Indie, Indonésie, Thajsko a Filipíny 729 milionů uživatelů internetu dohromady. Pokud i malé procento těchto lidí využije nabídky Mozilla a ExpressVPN, je důležité, aby se služba VPN mohla přizpůsobit této výzvě. Harold Li nám potvrdil, že ExpressVPN je na to připraveno:

"ExpressVPN od svého uvedení na trh v roce 2009 exponenciálně roste a neustále jsme schopni škálovat naše zdroje a infrastrukturu tak, abychom vždy udržovali špičkovou rychlost, spolehlivost a zákaznický servis. Jsme přesvědčeni, že budeme schopni podpořit růst uživatelů, který toto partnerství přinese."

Naším jediným zájmem je, že Firefox Lite je jasně zaměřen na uživatele na rozvíjejících se trzích, kteří se často snaží dovolit mobilní datovou šířku pásma. Předplatné ExpressVPN stojí 12,95 $ za měsíc (nebo 6,67 $ za měsíc, pokud se zakoupí roční předplatné s aktuální dohodou, s níž se obáváme, že by se mnoho lidí v cílové demografické skupině mohlo potýkat. Je to však dobrá služba, takže bude zajímavé zjistit, s čím je to vychytávání. Když to dáme Li, řekl:

"To, co jsme viděli, je to, že uživatelé na celém světě stále častěji vidí soukromí a bezpečnost online jako nutnost a jsou ochotni zaplatit za jeho ochranu. Na konci dne jde o hodnotu, kterou jsme schopni nabídnout, a z významného počtu zákazníků na všech čtyřech těchto spouštěcích trzích víme, že uživatelé vidí hodnotu v ExpressVPN. "

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me