Nahé fotky z chirurgické plastiky nahých osob

Začátkem tohoto roku ukradli ruští hackeři známý jako Tsar Team nahé pacientské fotografie z kliniky plastické chirurgie v Litvě. Vyžadovali výkupné od pacientů z celého světa a vyhrožovali únikem svých kompromitujících fotografií online, pokud by neplatili. Nyní britská plastická chirurgie, která se stará o bohaté a slavné, zažila devastující útok na copycat.

London Bridge Plastic Surgery (LBPS) se nachází v blízkosti Marylebone v centru Londýna. Známá klinika je oblíbená u bohatých klientů, kteří touží po nejlepší dostupné práci. Webové stránky ordinace tvrdí, že se jedná o „jednu z předních klinik plastické chirurgie ve Velké Británii.“

Nyní hackeři známí jako Temný vládce ukradli mezipaměť fotografií z oslavované kliniky. Neslavní hackeři, kteří dříve unikli v sezóně pět Orange Is The New Black (hodně potěšením fanoušků), hrozí zveřejněním těchto obrázků online.

Fotografie nahé celebrity chirurgie

Ukradené fotografie zahrnují fotografie pořízené před, během a po zákroku. Jako takové zahrnují kompromitující obrazy bohatých klientů a celebrit, které se rozhodly podstoupit procedury, jako je zvětšení prsou a vylepšení genitálií. Mezi těmi, kteří byli ovlivněni živým kybernetickým útokem, je britská celebrita Katie Price, AKA Jordan.

Načasování útoku může zvýšit obočí. Proč? Protože Jordan nedávno veřejně poděkoval LBPS za úspěšný facelift, který podstoupil na klinice. Jelikož Jordán není mimo Spojené království příliš známý, mohlo by to znamenat, že hackeři Dark Overlord se nacházejí v Británii?

Cena Katie

Hluboko kompromisní materiál

Útok na plastickou chirurgii copycat se poprvé objevil, když hackeři Dark Overlord kontaktovali americké zpravodajské webové stránky The Daily Beast s následující zprávou:

"Máme TBs (terabajty) tohoto hovna." Databáze, jména, všechno. Jsou tady nějaké královské rodiny. “

Společně s touto zprávou obdržela Daily Beast hnízdo s vejci fotografií, které údajně obsahují snímky pacientů v procesu přijímání chirurgických změn.

"Svět nikdy neviděl lékařskou skládku plastického chirurga v takové míře," chlubili se hackeři.

Poté, co si Daily Beast prohlédl fotografie, oznámil, že:

"Mnoho z nich je velmi grafických a detailních, ukazuje chirurgii mužských a ženských genitálií." Jiné ukazují zjevná těla pacientů po operaci a některé zahrnují obličeje. “

Hackeři hrozí únikem fotografií online. Denní zvíře potvrdilo, že se určitě jeví jako skutečný obchod.

Dark Overlord Plastic

Průnik potvrzen

Londýnská klinika využila odborníky na kybernetickou bezpečnost k potvrzení, že byla proniknuta před tvrzeními Temného vládce:

"Bohužel, po vyšetřování našimi IT odborníky a policií jsme přesvědčeni, že naše bezpečnost byla porušena a že data byla odcizena." Stále pracujeme na tom, abychom přesně zjistili, jaká data byla ohrožena. “

Zdá se tedy pravděpodobné, že mezipaměť fotografií je skutečně nový materiál, na rozdíl od opakovaných hashovaných fotografií z litevské kliniky, které se používají k vydírání další operace.

LBPS vydal na svém webu prohlášení, které říká:

„Bezpečnost a důvěrnost pacientů byly pro nás vždy nejdůležitější… Je nám velmi líto jakéhokoli narušení, které může toto narušení dat způsobit, že naši pacienti a náš tým jsou k dispozici 24 hodin denně a hovořit s kýmkoli, kdo má jakékoli obavy, zavoláním na 020- 3858 0664. “

Moderní Attack Vector

Tento druh kybernetického útoku je nová forma hackerství založeného na vydírání, které se objevilo teprve letos. Nejobvyklejší metoda kybernetického vydírání zahrnuje použití malwaru k uzamčení osobního počítače nebo zařízení smartphonu.

Jak je známo, Ransomware znemožňuje zařízení oběti šifrováním, dokud oběť neplatí hackerům částku, obvykle v bitcoinech. Letos se také stal největší útok tohoto druhu - Wannacyho útok. Postihlo to tisíce počítačů po celém světě, včetně mnoha společností, vládních agentur a nemocnic.

V obou letošních hackech pro plastickou chirurgii objevili kybernetičtí zločinci způsob, jak vydírat své oběti osobnějším - a dá se říci tradičně - způsobem. Vydírání oběti nebo kliniky (nebo obojího) za účelem ochrany jejich reputace je znepokojivý trend.

Královská koruna

Zúčastnil se Royals?

Odvážné tvrzení hackerů, že mají představy o královské rodině, pravděpodobně znamená, že se k pokusu použije plná síla britské inteligence - včetně GCHQ a nového Národního centra kybernetické bezpečnosti (které otevřela sama královna v únoru). a najděte je.

Toto tvrzení je také nádherně sezónní, přičemž Spojené království se připravuje na oslavu zformování spiknutí střelného prachu 5. listopadu. Pokud budou hackeři objeveni, budou další skupinou, která bude čelit obviněním High Treason za korunu? Naštěstí pro temné vládce nesl High Treason od roku 1998 trest smrti, takže jejich osud nebude tak ponurý jako Guy Fawkes.

Názory jsou vlastní spisovatelem.

Kredit na obrázek titulu: puhhha / Shutterstock.com

Obrazové kredity: Joe Seer / Shutterstock.com, Sergey Nivens / Shutterstock.com, Elina Leonova / Shutterstok.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me