Proč jsou celoživotní předplatné VPN špatnou investicí?

Pokud jde o nákup VPN, není pochyb o tom, že platba za delší období předplatného přinese značné úspory..

Poskytovatelé VPN odměňují zákazníky za spáchání delšího časového období. To znamená, že pokud se rozhodnete pro delší období předplatného, ​​je možné získat levnější téměř všechny služby VPN. Realita je taková, že se můžete také přihlásit k odběru příliš dlouho. O čem samozřejmě hovoříme, je nedoporučené celoživotní předplatné.

Můžete si představit, že po nalezení vynikající služby VPN neexistuje důvod, proč byste si nezískali celoživotní účet. Bohužel to nemůže být dále od pravdy. Přihlášení k síti VPN na celý život není nikdy dobrý nápad - protože existuje prostě příliš mnoho faktorů, které by se mohly v dlouhodobém horizontu pokazit.

Pojďme se tedy ponořit a podívat se na všechny důvody proč předplatit si VPN navždy se nikdy nedoporučuje.

VPN se postupem času mění a je třeba je aktualizovat

Když si koupíte svůj oblíbený parfém nebo po holení, voní to samé pokaždé. Je to proto, že ingredience pro tento zápach musí zůstat stejné, aby byli spotřebitelé spokojeni. U služby VPN je opak pravdou.

Jádro vývojového týmu musí být neustále pečováno o dobrou službu VPN, aby bylo zajištěno, že je ve špičce. Sítě serverů je třeba analyzovat a technologie, na nichž běží, musí být pravidelně opravována a aktualizována, aby se zajistilo, že zůstanou v popředí tohoto odvětví..

Pokud to neuděláte, bude to nevyhnutelně vést ke službě VPN, která se pomalu zhoršuje. A pokud si obezřetně zakoupíte celoživotní předplatné této služby - za několik let byste mohli sedět na zbytečné službě, kterou již nechcete.

Rychle pomalu

Rychlosti připojení by se mohly snížit

Jedním znatelným příznakem špatné údržby VPN je stále se snižující rychlost připojení. Jako recenzent VPN, který testuje VPN znovu a znovu, rok co rok, jsem si dobře vědom, že některé služby se zlepšují a některé se zhoršují.

Pokud se na celý život přihlásíte k odběru VPN, poskytovatel VPN již vaše peníze získal a nemá skutečnou motivaci k tomu, aby pokračoval v boji, aby jeho služba fungovala optimálně. Tato stagnace může vést ke zhoršení služeb, zejména pokud VPN padá z milosti a již nedokáže získat nové předplatitele.

Výsledek? Jednoho dne mohou být tyto rychlé rychlosti rychlého připojení, které vám umožňují streamovat ve vysokém rozlišení, dávno pryč. A budete uvíznuti pomalou VPN, která není k ničemu.

Zákaznický servis by mohl jít dolů na záchod

Jednou z běžných funkcí VPN, která bývá volatilní, je úroveň poskytované zákaznické podpory. S tím, jak VPN stárne, byste doufali, že se časem zlepší a přejde z e-mailové podpory na nepřetržitou podporu živého chatu. Je pravda, že k tomu někdy dochází, jindy se však vyskytuje přesný opak.

V průběhu let naši experti na VPN viděli, že služby začínají slibně, ale jen pár let klesají. Dobrá podpora zákazníků, která vyžaduje personál, školení a dobrou infrastrukturu, je často jednou z prvních částí služby VPN, která selhala.

Nemáte-li nikoho, kdo by vám pomohl, když máte problém s VPN, by to mohlo znamenat, že navzdory placení za celoživotní předplatné - službu nemůžete vůbec použít.

Zdůraznil žena

Ztráta klíčových služeb

Většina lidí požaduje, aby VPN odblokovala obsah z celého světa. Bohužel služby VPN ne vždy poskytují přístup ke klíčovým službám, které požadujete. V posledních několika letech jsme viděli služby jako Netflix, BBC iPlayer - a mnoho dalších - tvrdě bojující o zablokování IP adresy VPN.

Mnoho poskytovatelů VPN nemá odborné znalosti, aby stále odblokovalo nejlepší online služby a již se vzdalo. S postupujícím časem se věci jen zintenzivňují a budou to pouze poskytovatelé VPN světové úrovně - kteří investují velké prostředky do špičkových vylepšení - které budou i nadále poskytovat přístup ke všemu, co máte rádi.

Netflix č

Šifrování je zastaralé

Kdysi dávno bylo šifrování PPTP považováno za bezpečné. Jednoho dne to NSA popraskalo a soukromí, které poskytovalo, bylo dávno pryč. Nyní samozřejmě máme svatý grál šifrování VPN: OpenVPN. OpenVPN je vynikající protokol, protože je přizpůsobitelný a Open Source.

Pokud je OpenVPN implementován podle nejnovějších standardů se silnou šifrou, robustním hashovacím oprávněním a bezpečným handshake, je protokol extrémně bezpečný - a stejně tak i vaše data. Bohužel nic nezůstane navždy v bezpečí.

Postupem času se objevují nové zranitelnosti. Jak se technologie mění, musí také zabezpečení VPN zajišťovat soukromí dat. Z tohoto důvodu jsou protokoly VPN podrobovány profesionálním auditům.

Morální příběh? Je možné, že VPN, kterou si objednáte v tomto roce, nemusí být za několik let v bezpečí. Navíc, pokud nebudete informováni o změnách v prostředí VPN, můžete předpokládat, že jste chráněni, když jsou vaše data ve skutečnosti ohrožena.

Zásady ochrany osobních údajů Změna Vpn

Zásady ochrany osobních údajů a firemní výplaty

Další důležitou součástí služby VPN, která podléhá změnám, jsou zásady ochrany osobních údajů. I když je přirozené předpokládat, že poskytovatel VPN, který má nyní silnou politiku bez protokolování - bude to vždy tak - nemusí to nutně být pravda.

Firmy VPN často dostávají nabídky na výkup od jiných firem. Jen v loňském roce jsme viděli velké společnosti zabývající se internetovým zabezpečením, jako jsou Norton a Avast, které spouštějí služby VPN. Je možné, že tyto velké firmy budou hledat akvizice VPN a v průběhu času by se trh VPN mohl drasticky změnit ze dnešní krajiny.

Pokud firma odkoupí VPN, pro kterou jste si zakoupili celoživotní předplatné, je pravděpodobné, že byste stále měli povolení používat VPN. Neexistují však žádné záruky, že nový vlastník náhle nezmění zásady ochrany osobních údajů. To by jim mohlo umožnit, aby začali vést záznamy o tom, co děláte online a prodávat třetím stranám.

Je smutné, že nejste zdrojem příjmů pro nového nabyvatele - jste břemeno - a je pravděpodobné, že nová firma možná bude chtít začít vytvářet příjmy z vašich dat.

poprsí

VPN mohla zmizet

Ještě horší než fúze nebo výkup je skutečná možnost, že by poskytovatel VPN mohl zmizet. Pokud VPN přejde do narušení, můžete se na celý život rozloučit. Pamatujte si, že VPN jsou velmi drahé na provoz, takže platit jednou a očekávat, že budou použity navždy, je trochu fantazie.

Může to být podvod

V minulosti se objevily případy, kdy se objevily sítě VPN, které nabízejí celoživotní předplatné za pouhých 13 USD. To je šíleně nízká cena a nebudete překvapeni, když zjistíte, že VPN zmizela krátce poté, co se objevila krádež peněz každého! Pokud je to příliš dobré, aby to byla pravda, pak je to pravděpodobně podvod!

Jeden nebo dva roky

Stačí rok nebo dva

Nakonec jsou vaše peníze vaše. Pokud narazíte na celoživotní předplatné VPN, o kterém se domníváte, že je výhodná, proveďte všemi prostředky, jak si přejete. Pokud jsou náklady na celoživotní předplatné levnější než roční nebo roční tarify VPN za čtyři nebo pět let, pak by to mohlo stát za hazard.

Nezapomeňte však, že provoz VPN není levný. Dobrá VPN přináší náklady na údržbu a údržbu serveru, R&D, náklady na aktualizaci bezpečnostních protokolů, bezpečnostní audity a mnoho dalších nákladných faktorů.

Z tohoto důvodu se důrazně doporučuje dodržet jednoroční nebo dvouleté předplatné. To vám umožní pravidelně se dívat na vaše možnosti a zajistit, abyste často porovnávali trh, abyste zajistili, že stále získáte to nejlepší soukromí, zabezpečení a svobodu internetu, která je v té době k dispozici. Sítě VPN na rozdíl od parfémů nezůstávají navždy stejné.

Názory jsou vlastní spisovatelem.

Kredit obrázku obrázku: iDEAR Replay / Shutterstock.com

Obrazové kredity: smilingfresh / Shutterstock.com

Maridav / Shutterstock.com, r.classen / Shutterstock.com

Dirk Ercken / Shutterstock.com

Dim Tik / Shutterstock.com, Vetreno / Shutterstock.com,

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me