Soukromý přístup k internetu Ted Kim Interview

Ted Kim je generálním ředitelem společnosti London Trust Media, která vlastní soukromý přístup k internetu (PIA). Ted byl tak laskavý, aby mi odpověděl na několik otázek na rozhovor.

Jak jste přišli ke správě společnosti VPN?

Potkal jsem Andrewa Leeho, předsedu a jednoho ze zakladatelů PIA. Když mi popsal své podnikání, byl jsem okamžitě fascinován, i když jsem přemýšlel, jak moc mu mohu opravdu pomoci. Postupem času jsem se s firmou lépe seznámil a předtím, než jsem byl generálním ředitelem, zastával různé role v oblasti marketingu a operací.Soukromý přístup k internetu Ted Kim

Soukromý přístup k internetu má dobře zavedenou a záviděníhodnou pověst péče o soukromí svých zákazníků. Proč si myslíte, že soukromí je tak důležité?

Věříme, že soukromí je základní, nezcizitelné lidské právo, které by měli využívat všichni lidé. Opravdu věřím, že by nemělo být žádného strachu z průzkumu, sledování nebo sledování někoho nebo čehokoli, když používáme internet. Kdysi vládla slibovala a garantovala nejzákladnější občanská svoboda. V dnešní době existuje mnoho svobod, a to jak externích, tak interních, těmto svobodám a rozšířením našeho soukromí. Tyto svobody jsou základem naší společnosti, stejných základů, na nichž je postaven svobodný svět - a my bychom se o ně měli stále snažit. Je třeba bojovat za svobodu a tím i soukromí.

Bojujeme za soukromí, protože „Ochrana osobních údajů je naší zásadou“.

Vzhledem k tomu, co nyní víme o hromadném dohledu NSA, o rozsáhlém používání dopisů o národní bezpečnosti americkou vládou s připojenými rozkazy gagů, rozkazy technické pomoci atd. Atd., Považujete Spojené státy za dobré místo pro ochranu soukromí (s odkazem pro občany USA i mimo USA)?

Navzdory nedávným obavám z vládního dohledu jsou Spojené státy stále zemí s ústavně uznaným právem na soukromí, včetně Čtvrtého dodatku k americké ústavě, který lze vymáhat v soudním systému.

Chápu, že jste držitelem právnického titulu Juris. Přichází to někdy vhod pro ochranu soukromí zákazníků soukromého přístupu k internetu?

Jít na právnickou školu a být právníkem poskytl větší přehled o ústavním právu a našich základních občanských svobodách. Pokud jde o soukromí, zaměření PIA na soukromí posílilo, jak důležité je pro nás jako jednotlivce bránit naše základní práva.

V loňském roce PIA vytáhl z Ruska, protože zákony tam znamenají, že nemůžete zaručit soukromí zákazníků používajících servery VPN umístěné v této zemi. „Spojené království právě legalizovalo nejextrémnější dohled v historii západní demokracie“ (Edward Snowden).

Investigatory Powers Act 2016 dává britské vládě pravomoci požadovat, aby společnosti VPN vedly podrobné záznamy, které musí být předány na vyžádání. Pokud budou tyto pravomoci použity (jak se zdá pravděpodobné), vytáhne soukromý přístup k internetu také Spojené království?

Jak je uvedeno v naší oficiální odpovědi, když prošel zákon Snooperovy charty, přístup k soukromému internetu pozorně sleduje situaci a je připraven vystoupit z Velké Británie. Zákon IP poskytuje britské vládě pravomoci požadovat po britských společnostech VPN VPN, aby po mnoho měsíců vedly podrobné protokoly, společnosti z jiných zemí než UK, jako jsme my, nemusejí vyhovovat.

Použití VPN je skvělý způsob, jak pomoci zůstat v soukromí online. Co jiného by podle vás měl udělat každý, aby zlepšil své soukromí na internetu?

Silná hesla jsou pro průměrného člověka nejjednodušším způsobem, jak zlepšit své soukromí online a zdarma!

Co vidíte v těchto nejistých dobách jako největší výzvy, kterým čelí ti z nás, kteří se zajímají o soukromí?

Největší výzvou pro soukromí, a to i v současné době as množstvím hromadného dohledu, který byl nedávno odhalen, je to, že lidé začínají být spokojeni a prostě přestávají starat, že jejich soukromí je neustále ze všech stran porušováno..

Jaké jsou hlavní oblasti, na které se PIA nyní soustředí jako podnikání a jaké jsou vaše plány do budoucna?

Soukromý přístup k internetu se aktivně soustřeďuje na zvyšování povědomí o soukromí a aktivismu na celosvětové úrovni. Zaměřujeme se také na zdokonalování našeho týmu zákaznické podpory ohledně zpětné vazby od našich zákazníků.

Kdybyste byli umytí na pouštním ostrově, s jakou položkou a kterou známou veřejnou postavou (živou či mrtvou) byste se nejraději umyli? Proč?

Albert Einstein a tabule - pro vzdělávání.

Díky, že jste si udělali čas na rozhovor se mnou!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me