Top 10 věcí, které můžete koupit levněji s VPN

Globální ekonomiky se spolu spojují jako nikdy předtím, protože internet podporuje mezinárodní konkurenci a sjednocené globální trhy. V minulosti se ceny zboží a služeb v různých zemích značně lišily. Ceny na mezinárodních trzích mají dnes kvůli globální konkurenci menší variabilitu.

Ale vzhledem k mezinárodním zákonům o dovozní dani a směnným kurzům měn je stále možné najít něco dobrého nákupem něco z jiné země - pokud máte přístup na zahraniční trh, to je. Mnoho webů elektronického obchodování navíc implementuje nepříjemné praktiky, jako je například řízení cen, kdy web zjistí, ve které zemi má uživatel bydliště, a poté se rozhodne, že ceny produktů a služeb se liší podle místa..

V některých případech je možné použít tunel VPN k maskování vaší IP adresy a globálního umístění. To vám umožní nakupovat zboží za zahraniční cenu. Digitální produkty jsou nejvhodnější příležitostí k úsporám pomocí tunelu VPN, protože vyžadují pouze stahování a postrádají náklady na dopravu. To znamená, že existují fyzické zboží, které lze zakoupit levněji.

Pojďme se podívat na 10 věcí, které můžete koupit levněji pomocí VPN tunelu. Samozřejmě musíte zohlednit náklady na VPN, existuje však několik levných služeb VPN a nabídek VPN.

 1. Parní hry

  Každý vážný hráč, kterého znám (kromě mnoha náhodných hráčů), o Steam slyšel. A kdokoli, kdo použil Steam, ví, jak dráždí geografická omezení. Stejně jako Microsoft a Sony Steam omezuje obsah v určitých regionech pro finanční a licenční účely. Tunel VPN odblokuje tento omezený obsah a umožní hráči stahovat jinak nepřístupné videohry.

  Musím však vydat varování: postupujte na vlastní nebezpečí. Steam si je vědom toho, že někteří jeho uživatelé využívají připojení proxy a servery VPN k obcházení omezení. Neexistuje žádná záruka, že Steam nezakáže váš účet, pokud zjistí připojení k proxy serveru. Mnozí se však domnívají, že je více než rizikové riziko zakázaného účtu, zejména pokud ve vaší oblasti není dostupná služba Steam nebo konkrétní hra..

  Nejenže máte přístup k obsahu, který je v některých regionech nedostupný, ale prodává se také za různé ceny na různých mezinárodních trzích. Pro více informací neváhejte a podívejte se na pět nejlepších VPN pro napařování.

 2. Netflix

  Streamování obsahu je jedním z nejvíce filtrovaných a geograficky omezených typů obsahu na webu, což je skutečná škoda vzhledem k tomu, že streamování obsahu na vyžádání se stalo normou. Za starých časů jsme si museli pronajímat fyzické pásky nebo disky, ale nyní můžeme přistupovat k televiznímu a filmovému obsahu jediným kliknutím myši. Dokud žijeme ve správném regionu, je to tak.

  Když Netflix byl ještě v plenkách, byl ve skutečnosti k dispozici pouze ve Spojených státech. V nedávné minulosti však společnost Netflix otevřela své brány mezinárodnímu trhu a je k dispozici ve většině zemí světa, až na několik výjimek, jako je Čína. Nezapomeňte však, že žádná jednotlivá oblast, kde je k dispozici Netflix, nemá přístup ke stejnému obsahu jako každá jiná oblast.

  Například některý obsah, který je k dispozici v jedné zemi, není k dispozici v jiné zemi. Některé regiony nemají vůbec žádný přístup k Netflixu. Není divu, že Netflix má různé cenové modely pro různé regiony. Některé země jsou zpoplatněny více než jiné. Například Netflix stojí v USA 10,99 USD, ale v AUD to stojí 17,99 USD. To je stále výrazná úspora ceny, když zohledníte směnný kurz! Ušetřete si $ 7 za měsíc pomocí VPN pro USA!

  Tunel VPN pomůže obejít tato omezení, ale jako Steam i Netflix nemá rád uživatele, kteří odblokují jejich obsah. IP adresy některých poskytovatelů služeb VPN jsou blokovány, ale Netflix nemůže realizovatelně blokovat každou adresu IP VPN, protože se mění tak často (nové servery přicházejí online, jsou pronajaty různé bloky IP adres atd.). Chcete-li zjistit, který VPN tunel je nejvhodnější pro streamování obsahu Netflixu, podívejte se na náš Netflix VPN průvodce.

 3. Amazon Prime

  Amazon Prime není k dispozici na téměř tolika místech jako Netflix a ceny se výrazně liší v závislosti na vašem regionu, pokud je vůbec k dispozici. Amazon není příliš nadšený lidmi, kteří falšují IP adresy, jako každá jiná digitální služba, ale nezdá se, že by byl tak přísný jako Netflix. Upozorňujeme však, že odblokování obsahu a zakoupení předplatného je trochu složitější než u jiných služeb.

  Pokud již účet máte, budete muset kromě spoofingu adresy IP pomocí tunelu VPN změnit také nastavení země svého účtu. V závislosti na tom, do které oblasti se pokoušíte vstoupit, budete možná potřebovat platební metodu vázanou na danou oblast.

  Ať už však používáte webový prohlížeč, aplikaci nebo Amazon Fire Stick, je možné zakoupit předplatné za levnější zahraniční cenu. Pro více informací navštivte pět nejlepších VPN pro Amazon.

 4. Spotify

  Spotify je další služba, která byla dříve uzamčena pouze v několika regionech, podobně jako Netflix. Společnost Spotify však otevřela své služby také na mezinárodních trzích, ale cena na každém trhu se výrazně liší. Spotify navíc používá platební procesor BlockPay, který uživatelům umožňuje platit kryptoměnami, jako je bitcoin, aniž by museli platit další poplatky za zpracování. Je dokonce možné platit pomocí PayPal.

  Pravděpodobně bude nutné smazat soubory cookie v závislosti na konfiguraci vašeho prohlížeče a systému, abyste se ujistili, že vás žádný způsob otisku prstu nebo sledování souborů cookie nepřesměruje na vstupní stránku, která akceptuje váš domácí platební název. Upozorňujeme však, že ceny se liší v závislosti na regionu. Například prémiová verze stojí ve Spojených státech 9,99 USD, ale v evropských regionech, jako je Německo, stojí 9,99 EUR. Díky směnným kurzům můžete ušetřit asi 15% měsíčně platbou v USD. Podívejte se na našich pět nejlepších VPN pro Spotify.

 5. Adobe CC

  Adobe CC je jedním z mnoha softwarových produktů, které lze levně zakoupit pomocí VPN tunelu. Zjistil jsem, že některé softwarové weby nejsou omezující na základě vaší IP adresy; místo toho vás pouze přesměrují na výchozí stránku pro oblast, ve které se nacházíte. Na některých webech je možné přistoupit na vstupní stránku pro jinou oblast jednoduše úpravou adresy URL z jedné oblasti do druhé (například změnou „ de 'v URL, která odkazuje na němčinu, pro nás.

  Adobe CC však není web, který je tak snadno klamný. Například uživatelům, kteří se pokusí o přístup na stránku USA v zahraničí, se zobrazí následující zpráva: „Navštěvujete web Adobe.com mimo USA? Navštivte své regionální stránky a získejte relevantnější ceny, propagační akce a události. “Dobrou zprávou je, že kdokoli s tunelem VPN má přístup k mezinárodním cenám..

 6. Přístup k produktům uvedeným na eBay

  Proč kupovat něco zbrusu nové značky, když bude použitá verze fungovat dobře? Elektronický obchod se za posledních 10 let stal normou, ale mnoho online trhů je geograficky omezeno, což omezuje přístup, pokud nepatříte do konkrétních geografických regionů nebo zemí. Navíc ti z vás, kteří mají ohled na soukromí nebo prostě žijí v zemi, kde jsou sledovány elektronické nákupy, potěší, že eBay přijímá platby bitcoinů.

  Je možné získat přístup na zahraniční tržiště elektronického obchodu, jako je eBay, k nákupu použitých produktů a dokonce i nových produktů, které se prodávají se slevou z různých důvodů. Mějte však na paměti, že byste neměli očekávat, že za položku zaplatíte méně jednoduše kvůli serveru VPN, který používáte. Aukční cena stanovená prodejcem bude stále stejná bez ohledu na vaši IP adresu.

 7. Letenky, hotely a autopůjčovny

  Pravděpodobně jste viděli spoustu webových stránek, které tvrdí, že je možné vyčkat skvělé nabídky letenek a hotelů, když používáte tunel VPN pro připojení k jinému regionu. Bohužel se nezdá, že by existovaly skutečné způsoby, jak „hrát“ letecké společnosti nebo cestovní ruch. Před lety se zdálo, že existují skutečné případy, kdy by lidé mohli ušetřit spoustu peněz na letenkách jednoduše pomocí VPN. Ale v dnešní době se zdá, že levnější lety a hotely s použitím VPN tunelu nejsou nic víc než lákavý sen o potrubí.

  Došli jsme k závěru, že ačkoli existují různé speciální nabídky zveřejněné na různých verzích webové stránky, tyto levnější letové propagace a úspory nejsou vázány na IP adresu a umístění uživatele. Zdá se však, že půjčovna aut je jiná záležitost. Zdá se, že odvětví pronájmu automobilů je na základě umístění více diskriminační Porovnání cen ExpressVPN. Úspory nejsou obrovské, ale jsou natolik významné, že na ně loví.

 8. Skype

  Ve starých dobách pevných telefonů a Plain Old Telephone Service byly dálkové poplatky obscénní. Některá volání mohou stát více než dolar za minutu (v závislosti na tom, jak daleko jste volali), ale VoIP byl ohlašován jako konec poplatků za dálkové hovory. I když je pravda, že můžete používat VoIP zdarma k obcházení dálkových poplatků, vezměte na vědomí, že jedinými bezplatnými hovory jsou videohovory a zvuková volání jiné osobě pomocí aplikace Skype..

  Pokud jste například chtěli zavolat na číslo mobilního telefonu uživatele nebo pevnou linku (má někdo stále pevnou linku?), Musíte si zakoupit telefonní číslo a kredity Skype. Množství kreditů, které spotřebuje daný hovor, závisí na faktorech směrování VoIP, mýtném a poplatcích v kterékoli ze sítí a regionů, ve kterých jsou data hovorů směrována.

  Použití tunelu VPN však může pomoci obejít některá z těchto omezení skrytím hlasového provozu, dokud jej server VPN dešifruje. V některých případech, v závislosti na mezinárodních sazbách, kde se nacházíte a kde se nachází váš kontakt, můžete získat levnější tarify.

 9. cílová

  Některé země podléhají odporně vysokým dovozním daním, které činí nákup dovážených produktů nepraktickým. Vezměte Brazílii, která patří mezi 20 nejlepších zemí z hlediska nejvyšších obchodních tarifů. Tyto daně se ukládají v místě prodeje, na rozdíl od fyzického překročení hranice zboží.

  Pro lidi v Brazílii a dalších podobných zemích má velký smysl jednoduše si koupit produkt osobně v cizí zemi a nechat jej odeslat do svého domova, aby se vyhnuli masivním daním. Zní to docela jednoduše, že? Je tu jeden problém. Geo-omezení blokují připojení k webům elektronického obchodu a maloobchodníkům, jako je Target. Naštěstí je snadné zakoupit službu VPN, která obchází geografická omezení a nakupuje za lepší nabídky.

 10. Amazon Marketplace

  Amazon je mezinárodní korporační monstrum, které nabízí své služby v 11 hlavních zemích světa a brzy se rozšiřuje do Austrálie. AmazonGlobal také umožňuje prodejcům prodávat a dodávat produkty na mezinárodní úrovni ve více než 100 zemích po celém světě, ačkoli není k dispozici celá řada služeb a online tržiště v jiných zemích. Pokud jste někdy nakupovali na Amazonu, víte, jak snadné je najít skvělé nabídky.

  Nejenže je možné najít zcela nové výrobky, které jsou někdy zlevněné, ale také je možné najít skvělé nabídky o použitých výrobcích. Existuje však jeden nepatrný problém. Stejně jako jiné mezinárodní weby elektronického obchodování se Amazon pokouší geograficky omezit přístup na své tržiště na základě umístění, které je určeno veřejnou IP adresou. A některé produkty Amazonu jsou v závislosti na prodejci neodmyslitelně vázány pravidly mezinárodního obchodu, které způsobují rozdíly v mezinárodních cenách. Naštěstí vám použití tunelu VPN pomůže získat přístup k Amazonu.

  Nedávno se objevilo mnoho šťavnatých fám, vzdělaných odhadů a spekulativních teorií, na které se Amazon připravuje začít přijímat bitcoiny. Od Amazonu dosud nedošlo oficiální oznámení, ale s tím, jak se hodnota bitcoinů v poslední době prudce zvyšuje, se stále větší popularita kryptoměn stává stále více tradičním.

Závěrečné myšlenky

Mějte prosím na paměti, že ceny produktů se rychle mění a mohou se měnit ročně nebo dokonce měsíčně. Ale obecně, použití VPN pro přístup k levnějším cenám stojí za pár minut, než se vyhledá cena produktu nebo služby, kterou chcete koupit..

A konečně, pokud používáte VPN pro přístup k digitálnímu zboží, ve kterém je záznam vašeho nákupu spojen s online účtem, jako je tomu v případě Steam a dalších herních sítí, jako je Xbox Live, nezapomeňte si přečíst čas Uživatelská smlouva a zásady přijatelného použití před provedením nákupu. Existuje určité riziko, že vám bude zakázán přístup, ale pokud titul ve vaší oblasti není na začátku k dispozici, nejsou k dispozici žádné další životaschopné možnosti..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me