Zaplatit za příspěvek? Jeden web sociálních médií dělá právě to

Fanoušci sociálních médií slepě, upřímně nebo ochotně dovolují uživatelům Facebooku, Instagramu a Twitteru používat jejich data k vydělávání miliard dolarů. Na oplátku nedostanou nic, ale jakákoli spokojenost pochází z odhalení tedia jejich životů. V některých případech způsobí otevření života na okamžik slávy bolesti hlavy. Průměrného uživatele to rozhodně finančně ne obohacuje. Všechno se však může změnit.

Spouštěcí platforma sociálních médií Steemit se pokouší hodit starý model na hlavu. Pokud bude úspěšný, může to revolucionizovat budoucnost sociálních médií. Na rozdíl od výše uvedených gigantů v oblasti sociálních médií, které těží naše informace bez sdílení zisku, dělá Steemit pravý opak. Odměňuje svým uživatelům chladné a tvrdé peníze v podobě kryptoměny.

Inovační web sociálních médií se tím zlepšuje všudypřítomným programům odměňování nabízených hotely, leteckými společnostmi a společnostmi vydávajícími kreditní karty. Tyto slevy vám zlomí část vašeho nákupu v hotovosti nebo v bodech. Musíte však utratit peníze, abyste získali zpět své vlastní peníze. Představte si nastavení, kde dostanete zaplaceno ne za chladné, tvrdé peníze, ale pouze za to, že jste udělali něco, co jste již dělali zdarma! Nebudete hromadit dolary ani eura, ale místo toho kryptoměna zvaná Steem.

Jak Steemit funguje?

Na Steemit, pokaždé, když budete psát, komentovat, nebo "jako", budete dostávat zlomek Steem. Když jste nashromáždili spoustu Steemsů, můžete je převést za normální měnu. Pokud jste optimističtí ohledně Steemova potenciálu oceňování a doufáte, že to bude podél linií bitcoinu nebo Ethereum, můžete se rozhodnout místo toho držet Steems. Mnoho lidí se může rozhodnout jít tímto způsobem, protože je snadné vydělat Steems.

Tvůrci Steemitu se hrdě chlubí,

"Steem je první kryptoměna, která se pokouší přesně a transparentně odměnit ... jednotlivce, kteří subjektivně přispívají do své komunity."

Měl své bezprostřední obdivovatele, i když v malém počtu. Společnost Steemit však zveřejnila své první výplaty v červenci 2016, skromné ​​tři měsíce po uvedení na trh, které jí věnovala vážnou pozornost. Hráči se nashromáždili. Steemit získal zájem, i když vám byly vyplaceny Steems, což jako rodící se kryptoměna nemá zaručenou hodnotu.

Víra investorů ve Steem byla odměněna. Hodnota raketového rozmístění stoupla z původních 1,2 milionu na 350 milionů dolarů. Dokonce i poté, co se vrátil zpět, se vyrovnal téměř na 300 milionech dolarů, což znamená, že se trvale nachází mezi top 20 obchodovanými digitálními měnami. Vůbec ne ošuntělý. A co víc, od jejího uvedení na trh bylo podle zpráv společnosti distribuováno více než 50 000 uživatelů ve výši více než 30 milionů dolarů společnosti Steem. Toto staví to na trajektorii svrhnout model postavený giganty sociálních médií po celá desetiletí použití.

Kromě nové kryptoměny a obchodního paradigmatu, Steemit do velké míry emuluje další sociální sítě. Mezi nejoblíbenější značky patří věci, jako je fotografie, život, cestování, umění a možná nepřekvapivě i samotný Steemit. Má však alespoň jeden zajímavý rozdíl - trolling - kvůli finanční pobídce. Steemitův spoluzakladatel vysvětluje,

"Poprvé jsou náklady na trolling příležitostné." Každou vteřinu, kdy někdo tráví trollingem, potenciálně poškozují jejich pověst a brání tomu, aby vydělali jakýkoli Steem. “

Uživatelé hlasují o vašich příspěvcích, což pomáhá určit vaši výplatu.

Kryptoměna pro mše?

Spoluzakladatelé společnosti Steemit mají velký zájem na tom, že je snadné vstoupit na tento trh. Steem byl navržen jako kryptoměna pro masy, protože bariéry vstupu téměř neexistují.

Steemit se mi jeví jako nápad, jehož čas nadešel. Po mnoho let se sociální magnáti jako Mark Zuckerberg zbohatli na zpeněžení vašich dobrovolných informací. Co jste získali výměnou za obsah, který jste vytvořili? Nada! Ve skutečnosti se někteří uživatelé tradičních sociálních sociálních platforem dostali víc, než za jakých vyjednali, formou kritiky, hanby a podobných důsledků. Teď přinejmenším mohou existovat nějaké babky, které vás ujistí a budou balzámem na popáleniny.

Steem je kryptoměna, která si užívá bublinu kryptoměny. To znamená, že i když máte to štěstí, že nashromáždíte kus Steemsu a zbohatnete, vaše bohatství by stejně snadno zmizelo. Předtím jste však zveřejňovali příspěvky na jiných platformách bez vyhlídky na odměnu. Tyto platformy vydělávaly miliardy pro ostatní. Proč nekontrolovat Steemit - co musíte ztratit?

Obrázek: Autor: nopporn / Shutterstock.com
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me