35+ nejlepších bezplatných nástrojů pro váš počítač

Se stovkami bezplatných nástrojů na trhu může být obtížné vybrat tu správnou.

Naštěstí jsme pro vás provedli náš výzkum a vybrali jsme nejlepší bezplatné nástroje ve více než 30 kategoriích.

Ukážu vám ty nejlepší bezplatné nástroje od jednoduchých bran firewall po rozbalení utilit a mnohem více mezi nimi.

Contents

Seznam nejlepších bezplatných nástrojů

Projděte si tento seznam nebo použijte index uvedený níže a přeskočte na kategorii, která vás nejvíce zajímá.

Většina těchto bezplatných obslužných programů bude fungovat pro všechny moderní operační systémy, včetně Windows 10 a Mac OSX.

Dobrý VPN zdarma - TunnelBear

TunnelBear je určitě nejlepší bezplatnou sítí VPN. Existuje velké množství dat, které můžete použít, mají servery po celém světě a některé z nejlepších zabezpečení v okolí.

Nebudeme se však zabývat všemi podrobnostmi, jako byste se chtěli dozvědět více o bezplatných VPN, měli byste se podívat na náš úžasný seznam nejlepších bezplatných VPN! Pokud hledáte VPN pro Android nebo VPN pro iPhone, pak máte štěstí! TunnelBear má aplikace pro obě zařízení.

Nejlepší zdarma VPNS

 1. TunnelBear
 2. ukryj mě
 3. ZoogVPN

Nejlepší zdarma Firewall - ZoneAlarm

I když jsou antivirové a malware nástroje skvělé, je ještě lepší se problémům vyhnout. Jak se hackeři a roboti stávají chytřejšími, význam firewallů neustále roste. Jak internet věcí neustále roste, bude to ještě důležitější, protože se musíme ujistit, že všechna naše zařízení jsou chráněna. Nejlepší zdarma Firewall - ZoneAlarm

ZoneAlarm je nejlepší bezplatný firewall v okolí. Nejenže to vede dlouhou cestu od udržování nechtěných spojení, ale také vám pomáhá stát se neviditelnými pro hackery. Kromě toho vytvořili další vrstvy, které pomáhají chránit vaši bezdrátovou síť a dokonce i při používání WiFi na veřejném místě. Jen to vše na vrcholu, mohou vám dokonce poskytnout ochranu identity a bezpečné řešení zálohování. Musím říct víc?

Nejlepší bezplatné brány firewall

 1. ZoneAlarm
 2. Comodo
 3. OpenDNS

Nejlepší zdarma PC Cleaner - CCleaner

Vyzkoušel jsem několik komerčních produktů určených k čištění nepoužitých, dočasných a nepotřebných souborů z vašeho pevného disku, ale musím říci, že bezplatný nástroj CCleaner patří k nejlepším čističům počítačů / PC zdarma.Nejlepší zdarma PC Cleaner - CCleaner

Nastavení je rychlé a umožňuje vyladit několik nastavení, takže můžete odstranit malé nebo hodně dočasných souborů. Pokud byste také chtěli vidět, jaké soubory zabírají místo na vašem pevném disku, doporučujeme vám použít SpaceSniffer.

Nejlepší bezplatné PC čističe

 1. CCleaner
 2. FileCleaner
 3. Wise Disk Cleaner

Nejlepší bezplatný unzip program - 7ZIP

Když jsem se naposledy podíval na rozbalovací programy, zkontroloval jsem šest nástrojů: QuickZip, ICEOWS, IZArc, TUGZip, ZipGenius a 7-Zip. Produkt, který na mě nejvíce zapůsobil, byl program Open Source 7-Zip. Byl to jediný produkt ve skupině, který mohl rozbalit vícedílný svazek RAR vložený do ZIP archivu a jediný produkt, který vydal smysluplnou chybovou zprávu, když se pokusil rozbalit 256bitový šifrovaný archiv WinZip.

Podporuje 7z, ZIP, CAB, RAR, ARJ, GZIP, BZIP2, Z, TAR, CPIO, RPM, DEB a několik dalších typů souborů, ale bohužel žádnou podporu ISO. Celkově je to robustní a bezplatný archivátor souborů a rozhodně nejlepší bezplatný rozbalovací program, který je k dispozici

Nejlepší zdarma rozbalte programy

 1. 7Zip
 2. PeaZip
 3. WinRAR

Nejlepší bezplatný stitcher obrázků - Microsoft ICE

Ačkoli většina editorů obrázků dnes má funkce prošívání obrázků, někdy potřebujete specializovaný nástroj. Nebo možná ještě nemáte editora, a protože je jisté, že šití je jediná věc, kterou kdy uděláte, raději byste se naučili jednoduchou a štíhlou aplikaci, která bude stačit pro danou práci. V každém případě, pokud hledáte nejlepší obrazový šicí stroj na trhu, Microsoft ICE vás dostal na pokrytí.Microsoft Image Composite Editor

Máte-li zájem o kompletní sadu pro úpravy nebo prohlížení obrázků, přejděte dále dolů.

Nejlepší stehovače obrázků zdarma

 1. Microsoft ICE
 2. AutoStitch
 3. Hugin

Nejlepší editor obrázků zdarma - GIMP

Digitální profesionálové přísahají Photoshopem a dalším softwarem Adobe. Pokud máte Mac a máte peníze, pak je to pravděpodobně nejlepší volba, kterou si můžete vybrat. Bohužel si většina z nás tento luxus nemůže dovolit.Zdarma Editor obrázků - GIMP

Proto existuje GIMP. GIMP je bezplatný a open-source editor digitálních obrázků, který je solidním soupeřem s prémiovými nabídkami. Jeho rozvržení je podobné Photoshopu, a protože jeho open source rozhraní má širokou škálu možností s uživatelsky generovanými pluginy vytvořenými po celou dobu pro ještě větší funkčnost.

Nejlepší editory obrázků zdarma

 1. Gimp
 2. Paint.net
 3. Foto Pos Pro

Nejlepší prohlížeč obrázků zdarma - XnView

Všechny operační systémy nyní obsahují výchozí prohlížeč obrázků. Bohužel jsou všechny omezené způsobem nebo formou. Mnoho z nás průměrných uživatelů chce prohlížeč obrázků, který umožňuje rychlé změny obrázků bez potřebné znalosti Photoshopu.Nejlepší bezplatný prohlížeč obrázků

Zde přichází XnView. Může otevírat stovky typů obrázků, exportovat je do více než 70 formátů, provádět rychlé úpravy, dávkové úpravy a mnoho dalšího. Pokud chcete nejlepší prohlížeč obrázků zdarma, nemusíte hledat dále.

Nejlepší prohlížeče obrázků zdarma

 1. XnView
 2. IrfanView
 3. FastStone

Nejlepší zdarma Icon Editor - Free-Icon-Editor

Protože tam nyní je tolik editorů obrázků, editoři ikon se stávají poněkud vzdálenou minulostí. Stále však mají své využití. Jak již název napovídá, Free-Icon-Editor, je rozhodně nejlepší ve své třídě, žádné nežádoucí zvonky a píšťalky a dělá přesně to, co říká na plechovce.

Nejlepší bezplatní editoři ikon:

 1. Editor ikon X
 2. aaIco
 3. Icon Developer (30denní bezplatná zkušební verze)

Nejlepší webový prohlížeč - Chrome

Google Chrome dominuje na trhu s prohlížeči, protože je snadno použitelný, bezpečný, vysoce přizpůsobivý a kompatibilní s více zařízeními. Ten je prvořadý, protože žádný jiný prohlížeč toto úspěšně neimplementoval.Nejlepší webový prohlížeč - Google Chrome

Nevýhodou je, že je náročná na zdroje, takže pokud máte starý počítač, nemusí to být nejlepší. Pokud je však pro vás důležité soukromí (jako je to pro nás), doporučujeme vám místo toho použít Firefox jako otevřený zdroj.

Firefox zůstává solidní druhou volbou a zatímco Microsoft Edge je stále relativně nový, díky své snadnosti a kráse už získal kulturu.

Nejlepší webové prohlížeče:

 1. Chrome
 2. Firefox
 3. Microsoft Edge

Nejlepší antivirový software zdarma - Bitdefender

Nejlepší antivirus zdarma - Bitdefender

S novými viry, malwarem a nebezpečným kódem, které se objevují každý den, je stále důležitější mít robustní antivirový software spuštěný nejen na vašem PC, ale také na vašich mobilních zařízeních.

Bitdefender je v současnosti nejlepší bezplatný antivirový software. Je to rychlé, čisté a mimořádně efektivní. Jako ztenčená verze placeného bratra udržuje váš počítač v bezpečí 24 hodin a pomůže vám vyhnout se nechtěným výletům do servisu počítačů..

Pokud máte nějaké peníze, které můžete utratit za antivirový program, pak je placená verze Bitdefenderu také nejlepší na trhu. Krátce následují F-Secure a Kaspersky.

Nejlepší antivirový software zdarma

 1. Bitdefender
 2. Avast
 3. AVG

Nejlepší bezplatný odstraňovač malwaru - Malwarebytes

Nejlepší bezplatná ochrana malwaru - Malwarebytes

Pokud váš antivirový program nezachytil část škodlivého softwaru, adwaru nebo jiného spywaru, může být obtížné jej odstranit. I když má mnoho AV nástrojů zabudované odstranění škodlivého softwaru, zjistil jsem, že jsou méně účinné než specializovaný software.

Malwarebytes zasvětil svůj život a duše odstranění škodlivého softwaru. I když bych řekl, že jejich požadavek na zastarávání AV je přehnaný, jejich hladká platforma a vícevrstvá ochrana a odstranění dělá skvělou práci.

Navíc, jako operátor číslo jedna v oboru, mají sklon identifikovat a odstranit malware dříve, než to udělá jiná společnost, a zajistit tak integritu vašich údajů a údajů kolem vás. Nemluvě o tom, že je kompatibilní s většinou vašich zařízení, což nelze říci o většině dalších bezplatných nástrojů pro odstraňování malwaru.

Pokud hledáte placené možnosti, Malwarebytes je také vítězem s Bitdefenderem a AVG mírně pozadu.

Nejlepší odstraňovače malwaru zdarma

 1. Malwarebytes
 2. Bitdefender zdarma
 3. Ad-Aware

Nejlepší bezplatný nástroj pro ochranu prohlížeče - Bitdefender

Přestože webové prohlížeče jsou stále chytřejší a bezpečnější, vše, co může trvat, je svůdný web nebo načtený shareware pro prohlížeč Chrome nebo Internet Explorer, který může být všude a plný vyskakovacích oken..

Není překvapením, že jelikož se skvěle řadí mezi malware a antivirový nástroj, nejlepší možností ochrany vašich procházení bude Bitdefender. Poskytuje vám zabezpečené prostředí pro procházení a také poskytuje systém semaforů pro webové stránky, takže máte jasnou indikaci, zda je web bezpečný nebo ne.

Největší obranou však bude udržovat vaše prohlížeče aktualizované, pouze pomocí důvěryhodných a nezbytných pluginů a při prohlížení používat opatrnost a zdravý rozum. Kromě toho můžete podniknout další kroky k ochraně vašeho prohlížení webu.

Nejlepší bezplatné nástroje pro ochranu prohlížeče

 1. Bitdefender
 2. Kaspersky
 3. McAfee Internet Security

Nejlepší bezplatný odstraňovač trojských koní - Malwarebytes

Trójští koně nejsou tak velkým problémem, jak bývali. Jsou však stále kolem a neměli byste na ně zapomenout, protože mohou být jednou z nejproblematičtějších věcí, které lze z počítače odstranit. Trójské koně jsou malware, který je nainstalován pod záštitou jiného softwaru, v některých ironických případech antivirem, a poté infikuje váš počítač ještě škodlivějším obsahem.

Nejlepší způsob, jak se vyhnout trojským koněm, je vždy se ujistit, že můžete věřit softwaru, který stahujete, zejména jste jej získali prostřednictvím P2P nebo Torrenting. Naštěstí stejná sada nástrojů, které bych doporučil pro odstranění Malwaru, bude fungovat i pro trojské koně.

Nejlepší zdarma odstraňovače trojských koní

 1. Malwarebytes
 2. Bitdefender zdarma
 3. Ad-Aware

Nejlepší bezplatný Rootkit skener / odstraňovač - Avast aswMBR

Vzhledem k tomu, že detekce škodlivého softwaru, virů, trojských koní a jiného škodlivého softwaru se stala pokročilejší, bohužel také škodlivý software a jejich vývojáři. Jednou z největších výzev jsou rootkity.

Rootkity jsou speciální druh softwarového nástroje používaného ke skrytí trojských koní, virů a jiného škodlivého softwaru před antivirovým skenerem a dalšími bezpečnostními produkty. Takže i když to čtete a myslíte si, že jste v bezpečí, můžete se úplně mýlit.

Šance na to, že jsou infikovány, jsou malé (zvláště pokud již používáte dobrou úroveň ochrany), zajištění pěti minut až 100% je více než stojí za to. Avast aswMBR je odborně vyvinut a používá další kroky, jako je Virtualizační technologie, aby se pokusil odhalit ještě více rootkitů.

Nejlepší zdarma odstraňovače rootkitů

 1. Avast aswMBR
 2. Odstraňovač bitdefenderových rootkitů
 3. Malwarebytes Anti-Rootkit Beta

Nejlepší software pro prevenci a detekci vniknutí zdarma - Snort

Takže nyní, když máte v počítači antivirové a antispywarové produkty, si myslíte, že jste v bezpečí. I když tyto dramaticky snižují šanci na infekci, bohužel fungují pouze tehdy, když je hrozba dveřmi.Software pro prevenci vniknutí zdarma - SNORT

Software detekce narušení (IDS) funguje tak, že monitoruje vaši síťovou aktivitu v reálném čase a vypíná ji, pokud zjistí hrozbu. I když jsou pro podniky klíčové, jedná se o menší problém pro majitele domů, ale jak se říká, „každá malá pomoc“.

Snort je nejlepší volbou freewaru. Má velkou komunitu uživatelů, která vám pomůže, a je relativně snadné jej nastavit a běžet. Bohužel nemá GUI, takže pokud nemáte technické zkušenosti, mohlo by to způsobit nějaké problémy. Přestože níže jsou uvedeny další dvě možnosti, pokud hledáte snadno použitelný a zabezpečený software pro detekci narušení, doporučuji vám získat placenou verzi produktu Webroot Internet Security Plus.

Nejlepší bezplatný software pro detekci narušení

 1. Šňupat
 2. Suricata
 3. OpenWIPS-ng

Nejlepší bezplatná anonymní služba surfování - Tor

Existuje spousta důvodů, proč se chtějí anonymně surfovat, počínaje jednoduchou sebezáchranou až po snahu vyhnout se vládám a hackerům. Naše sítě VPN pro začátečníky a konečné pokyny k ochraně osobních údajů obsahují rozsáhlé informace o tom, proč je anonymní surfování tak důležité pro každého.

Pro bezplatnou možnost anonymního surfování zůstává Tor tou nejlepší alternativou. Směrováním připojení přes více vrstev (odtud logo cibule) je velmi obtížné zjistit, odkud data pocházejí. Bohužel, přichází s nevýhodou, že je extrémně pomalý a chrání pouze vaše prohlížení webu. Pokud máte vážné anonymní prohlížení, doporučujeme vám podívat se na náš nejlepší seznam VPN. I když vám žádná služba nedá skutečnou anonymitu (zejména pokud používáte sociální sítě nebo Google), VPN a anonymní surfování půjdou dlouhou cestu.

Nejlepší bezplatné anonymní surfovací služby

 1. Tor
 2. VPNGate
 3. CyberGhost

Nejlepší bezplatný softwarový balík - Unun

Pokud si vzpomenete na aplikační software, existuje více než pravděpodobná jeho bezplatná verze. Mnoho z těchto bezplatných náhrad nahrazuje jejich komerční protějšky. I když mohou udělat dlouhou cestu k vytvoření stejné zkušenosti, je důležité mít na paměti, že nemusí být nejlepší.Free Software Suite - Ubuntu

Například existuje OpenOffice místo MS Office, GIMP místo Photoshopu, VLC místo Windows Media Player a seznam pokračuje.

Ubuntu je jednou z nejpopulárnějších verzí systému Linux, která obsahuje mnoho z těchto softwarů, a pomáhá vám vytvořit bezplatnou softwarovou sadu nezávislou na velkých kooperacích. Doporučuji také podívat se na projekt Den svobody softwaru, jehož cílem je poučit svět o FOSS a jeho důležitosti.

Nejlepší správce souborů zdarma - FreeCommander

Průzkumník Windows je v pořádku pro jednoduché činnosti správy souborů, ale pokud máte nějakou vážnou práci, potřebujete správce souborů se dvěma podokny. Přestože je tam spousta možností, zjistil jsem, že FreeCommander je nejlepší. Snadno se používá, intuitivní, má celou řadu funkcí a co je nejdůležitější, je neustále aktuální a bez chyb.

Nejlepší správci souborů zdarma

 1. FreeCommander
 2. TotalCommander
 3. Více velitel

Nejlepší e-mailový klient zdarma - eM klient

Pokud jste jako my, pravděpodobně máte alespoň pět různých e-mailových účtů, a ne nutně u stejného poskytovatele e-mailu. A co je ještě horší, možná budete mít některé, které jsou POP a jiné, které jsou IMAP. V každém případě může být vyčerpání sledování e-mailů, schůzek a kontaktů.Nejlepší e-mailový klient zdarma - eM klient

Naštěstí je zde klient eM, který vám pomůže. Na rozdíl od většiny ostatních možností je krásně navržen, snadno použitelný, má integrovaný chat a mnohem, mnohem více. Samozřejmě se také integruje s velkým množstvím e-mailů

Nejlepší e-mailoví klienti zdarma

 1. Em klient
 2. Mozilla Thunderbird
 3. Mailbird zdarma

Nejlepší bezplatný nástroj pro výměnu schránky - PhraseExpress

Běžná schránka ve Windows má svá omezení. Jedna položka najednou a žádné odhlášení po odhlášení. Obslužné programy pro výměnu schránky umožňují uchovávat více položek a ukládat je pro budoucí použití, a to i po odhlášení. K dispozici je mnoho bezplatných nástrojů pro výměnu schránky, včetně PhraseExpress.

PhraseExpress je k dispozici na několika platformách a má bezpečnou cloudovou synchronizaci, která vám pomůže sledovat položky, které jste zkopírovali do mnoha jiných zařízení. Přestože mají zabezpečené šifrování, je důležité mít na paměti, že jakýkoli nástroj pro výměnu schránky představuje problém se zabezpečením, protože pokud k němu někdo získá přístup, mohl by ukrást vaše hesla..

Nejlepší zdarma schránky nástroje

 1. PhraseExpress
 2. ArsClip
 3. 1Clipboard

Nejlepší bezplatný editor HTML - CoffeeCup

Zdarma editor HTML - CoffeeCup

I když je stále snazší vytvořit web, nástroje jako WordPress, Squarespace a mnoho dalších editorů WYSIWYG, učení HTML a kódování vlastního webu mohou být stále výzvou.

Bohužel mnoho začátečníků a fandů si nemůže dovolit cenu neomezeného editoru HTML. Naštěstí existuje spousta dobrých možností, protože CoffeeCup je nepochybně jednou z nejlepších.

Je dodáván předem s mnoha užitečnými funkcemi, má užitečné návody a je k dispozici pro Windows i Mac. Kromě toho mají také několik skvělých tutoriálů a fór, které vám pomohou.

Nejlepší zdarma editory HTML

 1. CoffeeCup
 2. Sublimovat
 3. poznámkový blok++

Nejlepší bezplatný spamový filtr - SPAMFighter

Tuto kategorii lze považovat za téměř zaniklou, protože většina poskytovatelů e-mailů má nyní vestavěné filtrování nevyžádané pošty. Nejsou však vždy nejpřesnější a pokud si stáhnete své e-maily do poštovního klienta na ploše, pak se může objevit filtr spamu Šikovný.

SPAMfighter je nejlepší v této kategorii. Snadno se používá, podporuje většinu e-mailových schránek a většinu e-mailových klientů. Bohužel nepodporuje Windows 8 nebo vyšší oficiálně (i když na něm běží), takže pokud se jedná o operační systém, který používáte, podívejte se na další možnosti níže.

Nejlepší bezplatné spamové filtry

 1. SPAMFighter
 2. Cloudmark
 3. CleanMail Home

Nejlepší zdarma blokování vyskakovacích oken - Adblock

Potřeba nástrojů pro zastavení vyskakovacích oken v posledních měsících klesla, protože mnoho prohlížečů, jako je Firefox, nyní tuto funkci integruje. Nicméně, vyhrazené vyskakovací okna a AdBlockers vykonávají mnohem efektivnější práci - AdBlock je tím nejlepším všestranným.

Ve vašem prohlížeči však existuje spousta dalších problémů se sledováním a ochranou soukromí. Již jsme vytvořili články o nejlepších pluginech pro Chrome a Firefox, takže pokud se chcete dozvědět více o tom, jak zastavit digitální stopu, doporučuji přečíst si tyto.

Nejlepší zdarma Pop-up blokátory

 1. AdBlock
 2. AdblockPlus
 3. Ochrana osobních údajů Jezevec

Nejlepší bezplatný nástroj pro vyhledávání na ploše - Lookeen

Zatímco se výchozí algoritmy vyhledávání v systémech Windows i Mac v průběhu let zlepšily, já osobně mám stále pocit, že mohou být pomalé. Když se pokoušíte najít soubor nebo e-mail, poslední věc, kterou chcete udělat, je sedět a čekat na načtení výsledků. Nemluvě o tom, že ve většině případů jsou výsledky načteny v nepochopitelném formátu.Zdarma Desktop Search Tool - Lookeen

Lookeen to pomáhá překonat integrací s platformou, rychlejším vyhledáváním a zobrazováním výsledků ve snadno zobrazitelném formátu. Poskytuje také náhled souboru, takže můžete určit, zda je to to, co hledáte nebo ne. Jednoduše řečeno, Lookeen je nejlepší nástroj pro vyhledávání v počítači.

Nejlepší bezplatné nástroje pro vyhledávání na ploše

 1. Podívej
 2. Copernic
 3. Listary

Nejlepší bezplatný organizátor fotografií - Fotky Google

Fotky Google, kdysi Picasa, je nová nabídka od společnosti Google, která vám pomůže udržovat synchronizaci obrázků. I když souhlasím s tím, že fotografie jsou skvělé, pokud máte Mac, pokud ne všechna vaše zařízení jsou Apple, pak to může způsobit trochu problém. Stejně jako v prohlížeči Google Chrome i ve službě Fotky Google vlastní společnost Google, a proto může narušovat vaše soukromí, takže místo toho můžete zvážit XnView, pokud je to pro vás důležité.

Fotky Google jsou k dispozici pro všechny operační systémy a mohou vám pomoci snadno spravovat a zálohovat vaše fotografie současně.

Nejlepší organizátoři fotografií zdarma

 1. Fotky Google
 2. XnView
 3. Phototheca

Nejlepší bezplatná výměna poznámkového bloku - Poznámkový blok++

Existuje spousta textových editorů a poznámkových bloků. Někteří z nich usilují o programování editorů, zatímco jiní se snaží být textovými procesory. Co se mi na Notepad ++ líbí, je to, že se na rozdíl od ostatních soustředí na to, že je prostě lepším textovým editorem, a v této roli skvěle uspěje. Má rozhraní typu Poznámkový blok kombinované s okny s kartami dokumentů a možností otevírat tolik dokumentů, kolik chcete, bez omezení velikosti souboru..Bezplatná výměna poznámkového bloku - Notepad ++

Kromě toho má pluginy, které vám pomohou snáze zobrazit text, například pro programovací jazyky, a pokud zavřete okno, uloží všechny neuložené textové soubory pro budoucí použití..

Nejlepší bezplatné výměny poznámkového bloku

 1. poznámkový blok++
 2. Elfima Poznámkový blok
 3. PSPad

Nejlepší zdarma Hotkey Utility - AutoHotkey

Klávesové zkratky a klávesové zkratky jsou vynikajícím způsobem, jak urychlit práci. Všichni víme o třídách Ctrl + C, Ctrl + V pro kopírování a vkládání položek a v operačních systémech Windows i Mac je zabudováno mnoho dalších.Zdarma Hotkey Utility - AutoHotkey

S AutoHotkey můžete přidat ještě více klávesových zkratek. Nejenže však budete moci provádět jednoduché předdefinované úkoly, ale budete také moci vytvořit kód pro spouštění složitějších úkolů kliknutím na tlačítko!

Nejlepší zdarma Hotkey nástroje

 1. AutoHotkey
 2. Hotkey Utility
 3. Qliner

Nejlepší zdarma Registry Cleaner - CCleaner

Váš registr může být často plný nadýchaných a nežádoucích položek. I když vám to obecně neublíží, je dobré zvyknout si je odstraňovat tak často, jak to může urychlit váš počítač a odstranit nežádoucí soubory.

Piriform's CCleaner je nejlepší nástroj, který jsem použil. Má přenosnou verzi, která nevyžaduje ani instalaci. Snadno se používá a rychle a efektivně čistí váš registr a dokonce i vaše dočasné soubory - v systému Windows i Mac.

Nejlepší bezplatný registr Čističe

 1. CCleaner
 2. RegSeeker
 3. Wise Registry Cleaner

Nejlepší bezplatný klient BitTorrent - qBitTorrent

Zdarma Bittorrent klient - qBitTorrent

Je úžasné, jak rychle se BitTorrent stal jedním z hlavních formátů stahování. Také z dobrého důvodu: je to rychlé, spravedlivé a efektivní. Pokud jste do počítače ještě nenainstalovali klienta BitTorrent, měli byste mít k dispozici několik skvělých bezplatných bittorentních klientů.

qBitTorrent je rychlý a zdrojově efektivní BitTorrent klient, který se pokouší poskytnout plnou funkcionalitu uTorrent nebo Vuze v zjednodušeném open source balíčku. Není to tak plně funkční jako ostatní, ale funkce qBitTorrent obsahuje upřednostňování torrentů, dotazování torrentů, selektivní stahování obsahu, vytváření torrentů, vzdálený přístup, předplatné RSS, přehrávač médií a vestavěné vyhledávání torrentů. Nejdůležitější je, že tento dobrovolně vyvinutý software neobsahuje žádné reklamy a nesnaží se spojit crapware do instalace. Seznam VPN, které jsou skvělé pro torrenting, najdete v našem nejlepším průvodci servery VPN pro Torrent.

Nejlepší klienti zdarma BitTorrent

 1. qBitTorrent
 2. Přenos
 3. Vuze

Nejlepší bezplatný FTP klient - FileZilla

Nemusí to vypadat moc, ale FileZilla je nejlepší bezplatný FTP klient v okolí. Je multiplatformní kompatibilní a je velmi přizpůsobitelný tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Kromě toho má vše, co byste očekávali od kvalitního FTP klienta, včetně šifrování a velmi flexibilního přenosu souborů.

Nejlepší klienti FTP zdarma

 1. FileZilla
 2. FireFTP
 3. Cyberduck

Nejlepší bezplatný správce záložek Chrome - SuperSorter

Pokud jste jako já, pokaždé, když uvidíte něco užitečného, ​​uložte jej do záložek. I když se v budoucnu k některým z nich můžete vrátit, mnoho z nich bude k ničemu. Zde přichází aplikace SuperSorter. Automaticky třídí vaše záložky, odstraní duplikáty a pomůže vám vymazat všechny nežádoucí odkazy. Tímto způsobem bude složka záložek obsahovat pouze odkazy, které jsou pro vás životně důležité.

Nejlepší správci záložek zdarma

 1. SuperSorter
 2. Správce záložek a prohlížeč
 3. Rychlé skenování záložek

Nejlepší bezplatný nástroj Traceroute - Monitis Visual Trace

Visual Trace Route graficky zobrazuje informace o internetové trase. Můžete jej použít pro technické úkoly, jako je diagnostika pomalých připojení nebo pro obecné účely, jako je určení polohy a vlastníka webu nebo sledování spammerů..

Nejlepší zdarma nástroje Traceroute

 1. Nástroj pro sledování trasy Monitis
 2. Otevřete Visual Traceroute
 3. VisualRoute

Nejlepší software pro snímání obrazovky zdarma - PicPick

Chtěli jste někdy rychle odeslat poznámku ze snímku příteli nebo kolegovi? Vím, že ano. Může to být bolest.Software pro snímání obrazovky zdarma - PicPick

S PicPick můžete rychle pořídit snímek obrazovky, upravit a anotovat jej a poslat jej přátelům, sociálním sítím nebo jednotce, aniž byste museli otevírat více typů softwaru. Je to rychlé a snadné použití a vysoce přizpůsobitelné.

Nejlepší software pro snímání obrazovky zdarma

 1. PicPick
 2. Jing
 3. Greenshot

Nejlepší zdarma ke stažení Manager - Ninja Download Manager

Ninja Download Manager je na scéně nástrojů pro správu stahování relativně nový. Rychle se však stal jedním z nejdůležitějších. Je ideální zejména pro milovníky multimédií, protože může pomoci rychleji stahovat videa a hudbu rozdělením na menší kousky.Zdarma ke stažení Manager - NinjaDownloadManager

Má také vestavěné stahování na YouTube a Vimeo, takže k tomu nemusíte mít žádný další nástroj. Chcete-li to vše doplnit sekvenčním nastavením, budete moci přehrávat soubor, zatímco se stále stahuje.

Nejlepší správci stahování zdarma

 1. Správce stahování Ninja
 2. Správce stahování zdarma
 3. Správce stahování

Nejlepší zdarma sledovatel zdrojů - Rainmeter

Existuje mnoho nástrojů, jako jsou CPU-Z a GPU-Z, které mohou pomoci monitorovat využití zdrojů na našem zařízení. Bohužel, mnoho z nich je náročné na zdroje a nezobrazuje data na pozadí.Zdarma sledování zdrojů - Rainmeter

Zde přichází Rainmeter. Umožňuje umístit na plochu miniaplikace, které monitorují vše od teplot po použití pevného disku až po výměnu místa. Kromě toho existují stovky dalších gadgetů, které si můžete stáhnout a integrovat, a celkově vytvoří pozadí, které vám poskytne vše, o čem byste kdy mohli snít.

Nejlepší bezplatné zdroje Monitory

 1. Rainmeter
 2. Měřiče na hlavním panelu
 3. TinyResMeter

Nejlepší bezplatný nástroj Bezpečné mazání - Guma

Eraser je bezplatný GNU licenční nástroj, který bezpečně vymaže soubory, složky nebo dokonce celé disky z libovolného počítače se systémem Windows nebo DOS. Guma přepisuje datovou oblast s volitelnými náhodnými datovými vzory a také vymazává data v stránkovacím souboru, mezipaměti Internetu, dočasných souborech, souborech cookie Internetu, nevyužívaném prostoru na disku a na některých dalších místech, kde se data mohou tajně skrývat. Zvládá také oddíly FAT16, FAT32 a NTFS. Vymazání souborů s vysokou bezpečností bude vždy náročným a časově náročným úkolem a nikdy nemůže nabídnout absolutní 100% bezpečnost. Eraser však práci usnadňuje a úroveň zabezpečení překračuje většinu představitelných požadavků.

Nejlepší bezplatné nástroje pro bezpečné mazání

 1. Guma
 2. Bezpečné mazání
 3. CCleaner

Nejlepší bezplatný editor registru - správce rejstříků resplendence

Plnou verzi Editoru registru Resplendence jsem používal celé roky a nikdy jsem neměl důvod hledat alternativu. Nejprve to funguje naprosto spolehlivě - základní funkce každého editoru registru. Kromě toho je uživatelské rozhraní jednoduché, funkčnost vynikající a snad nejdůležitější je rychlé vyhledávání. Pokud jste někdy potřebovali něco lepšího než výchozí RegEdit, se kterým systém Windows přichází, nemusíte hledat dále.

Nejlepší bezplatní editoři registrů

 1. Zář
 2. Regmagik
 3. RegEdit

Nejlepší software pro síťové inventury - Spiceworks Inventory

Spiceworks je zcela zdarma použitelný software, který vám pomůže sledovat váš počítač a vaši síť.Network Inventory Software - Spiceworks

Bude sledovat všechna vaše zařízení, změny a přesně to, co běží a kde.

I když je to užitečné doma, pokud pracujete v kanceláři, je tento nástroj nezbytný.

Nejlepší bezplatné software Inventory Network Inventory

 1. SpiceWorks Inventory
 2. SpravovatEngine
 3. Otevřený audit

Nejlepší bezplatný nástroj pro hromadné přejmenování - rozšířený renamer

Chtěli jste někdy přejmenovat celou řadu souborů najednou? Vím, že ano. Advanced Renamer to právě dělá. Jedná se o rychlý, lehký a snadno použitelný software, který vám umožňuje přejmenovat všechny soubory na základě zadaných pravidel.

Nejlepší bezplatné nástroje pro hromadné přejmenování

 1. Advanced Renamer
 2. Hromadné přejmenování
 3. PFrank

Závěr

Doufám, že se vám tento článek líbil a že některé z těchto nástrojů byly užitečné.

Existuje nějaký nástroj, který byste chtěli vidět, o kterém jsme se nezmínili? Zanechte komentář níže a my jej přidáme do seznamu.

Pokud jste si tento seznam rádi užili, nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho zpravodaje nebo ho sdílet se svými přáteli.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me