50 nejlepších doplňků Kodi 2020 – Jak nainstalovat doplňky Kodi

Přehrávač médií Kodi může indexovat všechny soubory zábavy, které máte v počítači, a vytvořit centrální knihovnu, která vám poskytne jednu aplikaci pro přístup ke všem vašim videím a hudbě. Možnost kanálu streamování videa přes internet do společnosti Kodi dále rozšiřuje možnosti zábavy.

Doplňky vám umožňují přístup ke všem dalším zábavám. Pokud máte předplatné prémiové zábavní služby, jako je NowTV, Netflix nebo HBO Now, můžete tyto účty propojit s přehrávačem Kodi a získat tam přístup. V každém případě budete potřebovat zvláštní doplněk, abyste si mohli předplacenou službu přehrát prostřednictvím Kodi.

Podívejte se na našeho nejlepšího průvodce Netflix VPN.

Při hledání doplňků Kodi buďte opatrní, protože ne všichni hrají podle pravidel. Mediální společnosti a vlády jsou nyní velmi horké pod límcem o společnosti Kodi právě teď, protože doplňky, které bezplatně zpřístupňují materiál chráněný autorskými právy bez povolení vlastníků těchto videí.

Můžete si tedy přečíst, že Kodi je nezákonné. To však není pravda. Protiprávnost vyplývá z některých doplňků.

ProPrivacy.com neomlouvá porušení autorských práv. Přestože jsme si vědomi, že sítě VPN lze použít ke zfalšování vaší polohy do jiné země, a tím k překonání geografických omezení, jejich primárním účelem je poskytnout vám online zabezpečení a soukromí. V první řadě proto doporučujeme používat v síti Kodi VPN.

Přečtěte si náš seznam nejlepších doplňků společnosti Kodi k prosinci 2017. Pokud jste ještě nikdy nenainstalovali doplněk, můžete si přečíst pokyny k úkolu níže v této recenzi..

Contents

Nejlepší doplňky Kodi pro televizi v USA

1. USTVNow

USTVNow je předplacená služba, která nasměruje několik amerických televizních stanic. Patří mezi ně CBS, NBC, Fox News a ESPN. Pokud již máte předplatné USTVNow, stačí se přihlásit při prvním spuštění doplňku. Pokud nemáte předplatné, můžete se zaregistrovat z doplňku Kodi. Společnost nabízí bezplatnou zkušební verzi.

Stream Super Bowl 53 na CBS s VPN!

2. Filmové emporium

Jak již název napovídá, Film Emporium je skvělým zdrojem pro filmy. Tento doplněk však zahrnuje také mnoho živých přenosů, včetně běžných amerických a britských televizních stanic. Tento doplněk najdete v úložišti Dandy Media.

3. SmoothStreams

SmoothStreams nabízí více než 50 kanálů, včetně hlavních amerických sportovních streamovacích služeb. Kromě živých přenosů sportovních událostí, jako jsou hry NFL, NBA a MLB, můžete přistupovat ke specializovaným provozovatelům vysílání a ke všem hlavním televizním sítím v USA.

Nejlepší doplňky Kodi pro britskou televizi

4. iPlayer

BBC je známý po celém světě pro své kvalitní programování. Všechny vaše kanály BBC můžete sledovat přes internet prostřednictvím vašeho prohlížeče prostřednictvím přístupu k BBC iPlayer. Tento doplněk převádí iPlayer do Kodi. Přehrávač Kodi iPlayer vám umožní přístup k knihovně videí na vyžádání a setů v krabicích a také k živým proudům televizních kanálů BBC.

5. UK Turci

Tento doplněk vám umožní přístup k vlastnímu seznamu skladeb jedné techie. Dotyčný génius žije ve Velké Británii, ale je z turecké extrakce, takže jeho sbírka videa pochází hlavně z těchto dvou zemí. Knihovny videí jsou natolik kategorizované, že se tento doplněk stal hitem u veřejnosti. Získejte tento doplněk z úložiště Cerebro TV Repository.

Nejlepší doplňky Kodi pro světovou televizi

6. Maverick TV

Díky tomuto doplňku získáte živé vysílání televizních stanic a služby streamování videa z celého světa. Kromě těchto živých přenosů má systém také rozsáhlou knihovnu videí, která zahrnuje filmy, dokumentární filmy a videa pro fitness. Úložiště této služby je k dispozici na webových stránkách Maverick TV.

7. StreamHub

StreamHub obsahuje Mobdro, které umožňuje přístup k živým televizním proudům z celého světa. Mezi tyto kanály patří bezplatné i prémiové televizní služby, jako jsou sportovní franšízové ​​kanály a HBO. Tento systém má své vlastní úložiště, které se také nazývá StreamHub.

8. Ultra IPTV

Ultra IPTV zahrnuje internetové streamingové služby z celého světa. Knihovna kanálů zahrnuje specializované služby, jako je streamování sportovních událostí a zpravodajské kanály. Stránka má také mnoho filmových kanálů a pořadů v mnoha různých jazycích, takže pokud jste daleko od domova, máte s tímto doplňkem dobrou šanci najít zábavu ve svém vlastním jazyce. Ultra IPTV můžete získat z úložiště Cazlo.

9. SkyNet

SkyNet je další rozsáhlá knihovna, která umožňuje přístup k živým proudům televizních kanálů z celého světa. Tento doplněk také zahrnuje přístup k zábavním videím na vyžádání, která zahrnují filmy, pořady a dokumenty. Doplněk SkyNet je k dispozici z úložiště Maverick TV.

10. cCloud TV

cCloud TV nabízí knihovnu zábavy. Přidružený doplněk, který je zabalen do stejného úložiště, se nazývá cCloud Live TV. Přináší vám přístup k přímým přenosům televizních stanic z celého světa. Tento doplněk získáte z úložiště Cazwall.

11. Ultimate IPTV

Tato kolekce kanálů IPTV vám umožní přístup k zábavě z celého světa. Mezi tyto kanály patří bezplatná i prvotřídní TV stanice v široké škále jazyků. Ačkoli tento doplněk vás může dostat k těmto zámořským kanálům, nemůže vás obejít jejich regionální omezení. Tento doplněk můžete nainstalovat ze Super Repository.

Nejlepší doplňky Kodi pro filmy

12. BOB Unleashed

BOB Unleashed, také známý jako BOB Unrestricted, umožňuje přístup k dlouhému seznamu streamovacích služeb, ale mnoho z nich vyžaduje předplatné, které BOB nemůže obejít. Chcete-li získat maximum z tohoto doplňku, musíte se přihlásit k prémiovým kanálům. BOB Unleashed je k dispozici v úložišti Noobs a Nerds.

13. Specto

Specto je vidlička Exodus, o níž si můžete přečíst níže. Databáze filmů je velkou atrakcí a existují také videa z kanálů Sky TV, i když nejde o živý přenos těchto stanic. Doplněk vyhledá na webu alternativní zdroje pro každé uvedené video. Když vyberete jednu, nabídka vám poskytne seznam možností, ze kterých si můžete vybrat, abyste se mohli dívat.

14. Filmy Safehouse

Safehouse Movies se drží své hlavní činnosti a pouze uvádí filmy (většina ostatních hlavních doplňků Kodi zahrnuje pořady a živé televizní streamy). Tento doplněk je k dispozici z úložiště Dandy Media.

15. Snag Films

Tento doplněk je skvělým zdrojem filmů Bollywood. K dispozici je také fantastická zábava z jiných rozmanitých zdrojů, včetně filmů z Afriky a dramat z Koreje.

16. SALTS (streamujte všechny zdroje)

"PRODEJ" znamená "streamovat všechny zdroje." Stejně jako většina doplňků v této kategorii filmů, SALTS také získá přístup k oblíbeným televizním pořadům a dramatům. Tento doplněk je k dispozici z úložiště Kodil.

17. F.U.B.A.R.

Knihovna F.U.B.A.R. má širokou škálu, včetně kategorií včetně dětské zábavy a také Bollywoodských filmů. Toto je skvělá sada filmů. Doplněk je k dispozici v úložišti Mucky Duck.

18. Poseidon

Poseidon je jednou z hvězd Kodi a je považován za nový Exodus. Tento doplněk můžete získat z řady úložišť, včetně Kodil a Noobs a Nerds.

19. Exodus

Exodus byl na vrcholu stromu, dokud jeho podpěrný mechanismus na TVAddons.ag nebyl vypnut. Nyní můžete nainstalovat doplněk Exodus, ale žádné z vybraných videí se nepřehraje. Přestože je Exodus zaniklý, je stále distribuován prostřednictvím Super Repository a Kodil.

20. Pakt

Covenant je oficiální náhradou za Exodus. Mnoho jejích odkazů však bylo odstraněno uzavřením hostitelských webů, což Poseidonu dalo výhodu v závodě a nahradilo tak Exodus. Covenant je k dispozici v úložištích Kodil a XvBMC.

Nejlepší doplňky Kodi pro sport

21. Osvobození

Deliverance je zvláště dobrý doplněk pro fotbalové feťáky. V nabídce systému je tabulka ligy pro anglickou Premier League a existuje mnoho vrcholů z posledních zápasů. Jiné kanály poskytují sportovní filmy a pořady. Osvobození není jen o sportu; Nabízí také dětskou zábavu, komedie, dokumentární filmy a sezónní programování.

22. Rising Tides

Rising Tides je dobrým místem pro přístup k živým sportovním událostem, ale většina z nich je k dispozici pouze s předplatným rozhlasového kanálu. Kanály uvedené v tomto doplňku zahrnují BT Sports, ESPN, Fox Sports a Bein Sports. Tento doplněk můžete získat z úložiště Mulla Fabz.

23. Elektra Vault

Stejně jako Rising Tides je Elektra Vaults dobrým zdrojem přístupu k živým proudům sportovních událostí. Pomocí tohoto doplňku jsou k dispozici také nejdůležitější informace o posledních zápasech.

24. VidTime

VidTime poskytuje přístup k živým proudům sportovních událostí a je dobrým zdrojem pro hokejové, basketbalové a UFC zápasy. Ačkoli se doplněk specializuje na živé datové proudy, existuje zde také knihovna zaznamenaných vrcholů zápasů.

25. Opakování fotbalu

Football Repeat se specializuje na fotbal. Tento doplněk neposkytuje živé páry zápasů, ale ve své knihovně má působivý seznam lig, včetně Premier League, Ligy mistrů, Německé Bundesligy a Serie A z Itálie.

26. Halow Live TV

Halow přitahuje fanoušky svou působivou knihovnou odkazů na živé přenosy sportovních událostí, ke kterým poskytuje přístup zdarma. Tento doplněk je více než jen sport, protože knihovna obsahuje také kanály pro zábavu pro děti, filmy a další. Halow zahrnuje také rozhlasové kanály.

27. Sportovní Mania

Pokud jste rádi za přístup k zábavě na Kodi, měli byste se podívat na Sports Mania. Tato předplacená služba pro Spojené království vám přináší nepřetržité streamování, protože společnost investovala značné prostředky do své kapacity serveru a technologie přenosu videa..

Nejlepší doplňky Kodi pro hudbu

28. Bandicoot Vids

Bandicoot Vids se specializuje na videa živých událostí. To neznamená streamování událostí v reálném čase, když se dějí, ale nahrávky živých vystoupení, jako jsou divadelní hry a hudební koncerty. Vzhledem k tomu má kanál také živé přenosy, které zahrnují pokrytí sportovních událostí. Tento doplněk obsahuje také klasickou filmovou knihovnu, i když žádné nedávné trháky.

29. MP3 streamy

Toto je doplněk pro streamování hudby, který můžete získat z Super repozitáře. Knihovna je dobře indexována podle žánru, což vám umožňuje sestavit si vlastní seznam skladeb.

30. BeatZ

BeatZ má velmi velkou hudební knihovnu, která vás donekonečna pobaví. Tento doplněk pro streamování hudby pochází z vlastního úložiště, které vyrábí Stream Army.

31. Rave Player

Rave Player má skvělou hudební knihovnu s výraznou částí DJ setů a mixů. Dlouhé sady vám poskytnou předem smíšený hudební proud, který bude pokračovat celé hodiny, aniž byste museli vybírat jednotlivé melodie.

32. Zdroj hudby

The Music Source má spoustu různých hudebních zábav. Doplněk umožňuje přístup do knihovny digitálních hudebních souborů a také hudebních video kanálů. Můžete přistupovat k digitálním rozhlasovým stanicím prostřednictvím doplňkových a streamovacích DJ sad.

33. TuneIn Radio

TuneIn je populární aplikace pro digitální hudbu. Tento doplněk zpřístupňuje službu z prostředí Kodi. Pro přístup do systému prostřednictvím Kodi potřebujete účet TuneIn. Účet však můžete získat zdarma.

Nejlepší doplňky Kodi pro Anime

34. AnimeGo

AnimeGo je skvělý zdroj japonské animace. Doplněk umožňuje přístup k filmům a animovaným seriálům. Zdroje AnimeGo nabízejí dobré přenosové rychlosti.

35. AnimeFTW.tv

Tento doplněk anime má větší knihovnu než AnimeGo, takže pokud jste velkým fanouškem anime a manga, je to pravděpodobně lepší volba pro vás.

36. KissAnime

KissAnime je nejlepší pes mezi doplňky Kodi anime. AnimeGo má 500 titulů, zatímco AnimeFTW.tv má 700. KissAnime má více než 6000. KissAnime je neustále aktualizován, takže je vždy k dispozici moderní zábava i mnohem starší tituly.

Nejlepší doplňky pro děti Kodi pro děti

37. Kreslené klauni

Kreslené klaun je k dispozici od Super Repository a Kodil. Tento doplněk není jen dobrým zdrojem kreslených filmů, ale má také filmy a dětské pořady, aby vaše děti zůstaly přilepeny k obrazovce..

38. KreslenéNa

KarikaturyOn se zaměřuje na karikatury pro děti. Knihovna zahrnuje klasiku, seriály a filmy. Tento doplněk Kodi je k dispozici z úložiště Noobs and Nerds.

39. Nickelodeon a Nickelodeon Jr

Nickelodeon a Nickelodeon Jr jsou velmi populární dětské televizní stanice. Díky tomuto doplňku jsou tyto dva kanály kabelové televize nyní k dispozici v Kodi.

40. Cartoon HD

Cartoon HD má skvělou knihovnu, která obsahuje vzdělávací materiály spolu s klasickou zábavou pro děti. Tento doplněk je dobře udržovaný a neobsahuje špatné odkazy. Ke službě máte přístup prostřednictvím úložiště Xunity Talk.

41. Super karikatury Kodi

Super karikatury Kodi je nabídka od vynikajícího Dandy Media a je k dispozici prostřednictvím vlastního úložiště společnosti. Struktura navigace tohoto doplňku byla navržena tak, aby se snadno používala, takže vaše děti mohou ovládat ovládací prvky a vybírat videa.

Nejlepší doplňky Kodi pro dokumentární filmy

42. Dokumenty Brettus

Pokud dáváte přednost faktickým videím, tato knihovna stovek dokumentů vám poskytne spoustu jídla k zamyšlení. Tento doplněk Kodi existuje již dlouhou dobu, jeho dobře tříděná knihovna a spolehlivé odkazy vydělávají na loajální skupině sledovatelů.

43. Dokumentární filmy Decado

To je další skvělý zdroj dokumentů. Stejně jako u mnoha doplňků zábavy i Decado Documentary používá YouTube jako jeden ze svých zdrojů. Abyste mohli tento systém používat, musíte mít nainstalován doplněk YouTube. Tento a další podpůrné doplňky se automaticky nainstalují společně s dokumentem Decado. Tento doplněk je k dispozici v Super Repository a také od Kodil.

44. Filmy pro akci

Doplněk Films for Action umožňuje přístup do knihovny více než 2 500 filmů a dokumentů. Zdrojem těchto filmů jsou nátlakové skupiny a aktivisté, kteří chtějí zdůraznit příčinu, aby pomohli změnit svět. Tento doplněk můžete nainstalovat z výchozího úložiště Kodi.

45. Doplněk NASA Kodi

NASA produkuje velké množství video výstupů, jak vysvětlit své poslání veřejnosti, jednak jako výsledek průzkumu a výzkumu. Mnoho tohoto videa je k dispozici pro prohlížení veřejnosti prostřednictvím tohoto doplňku Kodi. Kromě videa získává doplněk přístup k živým proudům satelitních snímků. Tento doplněk je k dispozici ve výchozím úložišti Kodi.

Nejlepší doplňky Kodi pro prémiové kanály

46. ​​Doplňky Nemesis Kodi

Nemesis je placená služba, která využívá různé zdroje videa, včetně torrentů, prostřednictvím systému s názvem Real-Debrid. Videa jsou k dispozici ve vysoce kvalitním formátu 4K a jsou dodávána vysokou rychlostí. Obsah dostupný prostřednictvím tohoto doplňku zahrnuje filmy, pořady, anime, karikatury, zvukové knihy a materiál pro dospělé. Podívejte se na naše nejlepší VPN pro torrent servery, kde najdete další informace o použití VPN při torrentování.

47. Vader Streams

Vader Streams je prémiová služba, která poskytuje prémiové kanály. Patří mezi ně HBO, Hulu a AMC HD. Sportovní poplatky, které obvykle vyžadují platbu za zobrazení, jsou také zahrnuty v poplatku za předplatné doplňku Vader Streams..

48. UFC Finest / Planet MMA

Planet MMA je nový název pro UFC Finest. Tento doplněk placeného zobrazení poskytuje živé UFC boje a zahrnuje také knihovnu profilů bojovníků, minulých bojů, dokumentárních filmů a zábavy související s UFC. Tento doplněk je k dispozici prostřednictvím úložiště magie Ares Project.

49. SportsAccess

Abyste mohli tento doplněk používat, musíte zaplatit poplatek za předplatné a společnost přijímá pouze bitcoiny. Tento poplatek vám však umožní přístup k živým událostem, včetně her NBA a NHL, spolu s fotbalovými zápasy z celého světa.

50. FilmOn TV

Toto je britská filmová knihovna, která je dodávána prostřednictvím prohlížečů předplatitelům: K doplňku se také dostanete prostřednictvím Kodi. Abyste mohli doplněk streamovat, musíte si otevřít účet u FilmOn TV. Tento doplněk je přístupný prostřednictvím úložiště Cazwall.

Jak nainstalovat doplňky Kodi

Existují tři různé cesty, jak získat doplněk. Můžete si stáhnout soubor zip pluginu nebo zip soubor úložiště nebo se můžete připojit k úložišti přes web. Při instalaci každého postupujte podle níže uvedených kroků.

Načítání doplňku pomocí souboru ZIP

Pokud vaše hledání doplňku spustí stahování zip souboru, musíte soubor nainstalovat do Kodi. Jeden doplněk, který může také instalovat podpůrné programy, je obsažen v souboru se slovem "zapojit" na začátku jeho názvu. Úložiště obsahuje mnoho doplňků a jeho název začíná slovem "úložiště."

Krok první

Poznamenejte si adresář, do kterého jste soubor ZIP stáhli.

Krok dva

Otevřete Kodi a klikněte na Doplňky v postranní nabídce hlavní obrazovky. Kliknutím na symbol otevřeného pole vlevo nahoře na obrazovce Doplňky se dostanete do prohlížeče doplňků.

Přístup prohlížeče doplňků Kodi

Krok tři

Klikněte na Instalujte ze zipu. Stažený soubor vyberte procházením adresářové struktury.

Kodi instaluje doplněk ze souboru zip

Klikněte na OK.

Pokud je soubor ZIP pluginem, nyní doplněk nainstaluje. Pokud se jedná o úložiště, budete muset nainstalovat doplněk z úložiště (viz níže)..

Načíst doplněk z webové adresy

Krok první

Stiskněte symbol ozubeného kola vlevo nahoře od hlavního proudu Kodi. Tím se dostanete na stránku nastavení.

Přístup k nastavení Kodi

Krok dva

Klikněte na Správce souborů ikona.

Přístup ke Správci souborů Kodi

Krok tři

Poklepejte na ikonu Přidat zdroj.

Kodi přidat zdroj

Krok čtyři

Klikněte na příslušné slovo na obrazovce Přidat zdroj a zadejte adresu URL úložiště. To musí začínat "http: //" nebo "https: //" a musí mít lomítko ("/") na konci adresy.

Kodi přidat zdrojovou stránku

Klikněte na OK.

Krok pět

Zadejte název odkazu a klikněte na OK.

Úložiště Kodiod nastavení odkazu

Krok šestý

Dvojím stisknutím tlačítka Escape se vrátíte na hlavní obrazovku Kodi. Klikněte na Doplňky v postranním menu.

Položka nabídky Doplňky Kodi

Klikněte na symbol otevřeného pole v levém horním rohu nabídky.

Krok sedm

Vybrat Instalace ze souboru zip v prohlížeči doplňků. Vyberte odkaz, který jste nastavili ve Správci souborů, a stiskněte OK.

Kodi nainstalovat úložiště

Nyní musíte nainstalovat doplněk z úložiště, které jste právě zpřístupnili systému.

Nainstalujte a doplňte z úložiště

Krok první

V prohlížeči doplňků klikněte na Instalace z úložiště.

Prohlížeč doplňků Kodi se instaluje z úložiště

Zobrazí se vám seznam dostupných úložišť - těch, která byla získána prostřednictvím odkazů, i těch, která byla nainstalována ze souborů zip..

Krok dva

Klikněte na úložiště, které obsahuje doplněk, který chcete nainstalovat. Zobrazí se seznam typů doplňků.

Index úložiště Kodi

Krok tři

Procházejte seznamem dostupných doplňků. Klikněte na ten, který chcete.

Kodi vyberte doplněk z úložiště

Krok čtyři

lis Nainstalujte na obrazovce podrobností.

Doplněk pro instalaci Kodi

Většina doplňků vyžaduje další programy; o nich se dozvíte na další obrazovce. Klikněte na OK pokračovat.

Řada zpráv vám řekne, že každý prvek byl nainstalován.

Závěr

Doplňky dělají Kodi mnohem zajímavější. Mohou vám přinést zábavu z celého světa. Mnoho kanálů je však omezeno, takže k nim mají přístup pouze lidé v zemích, kde je každá služba založena.

Tato regionální omezení můžete obejít instalací virtuální privátní sítě (VPN). Síť VPN umožňuje vybrat umístění. Jakmile ji zapnete, každý, kdo zkontroluje vaši polohu, si bude myslet, že jste ve zvolené zemi. Tento trik umožňuje přístup ke všem kanálům, které jsou k dispozici pouze v jiných zemích. Další informace o této technologii najdete v našem nejlepším průvodci Kodi VPN.

Zkombinujte VPN a Kodi a rozšířte tak své obzory zábavy.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me