Co je Flixtor? Přezkoumání

Po problémovém roce 2020 se Flixtor vrátil a zdá se, že je lepší než kdy jindy! Flixtor je online streamingová služba, která streamuje filmy a televizní pořady přímo do okna prohlížeče. Je známá pro svou vynikající (pokud omezenou) bezplatnou službu, své skvělé uživatelské rozhraní a plynulost, s jakou hraje její obsah (i když to nevyhnutelně závisí do jisté míry na vašem připojení k internetu).

Co je Flixtor?

Flixtor začal život jako platformová aplikace s otevřeným zdrojovým kódem, která streamovala obsah pomocí protokolu BitTorrent. Kód pro tuto aplikaci je stále k dispozici, ale aplikace již nefunguje, protože používá zdroje, které již nejsou k dispozici.

To by bylo snadné pro každého vývojáře opravit, ačkoli protože aplikace dělá v podstatě přesně to samé jako Popcorn Time, zdá se, že není mnoho věcí.

Když lidé dnes mluví o Flixtoru, odkazují na Flixtor.to (nebo na jedno z jeho zrcadel nebo podvodníků). Flixtor.to je webová služba, která prohledává zdroje streamování IPTV a organizuje je do prohledávatelné databáze, která je přístupná z elegantního webového rozhraní prohlížeče.

Flixtor není hostitelem samotného obsahu, pro srozumitelnost není legálním obsahem.

Pravý Flixtor

Existuje pouze jeden originální web Flixtor. V době psaní je to Flixtor.to. Je možné, že se to změní, ale pokud navštívíte flixtor.org, digitálně podepsaná zpráva od vývojářů Flixtoru uvádí, která doména je pravá.

Existuje řada falešných webových stránek Flixtoru, z nichž některé skutečně fungují celkem dobře. Vzhledem k jejich velmi stinné povaze však doporučujeme používat pouze originální Flixtor. Aplikace Flixtor pro Android je k dispozici na webu Obchod Play, ale nemá nic společného s originálním Flixtorem a důrazně doporučujeme vyhnout se mu.

Ceny

Kdokoli může bezplatně používat základní službu Flixtor jen tak, že navštíví web Flixtor. Bezplatní uživatelé však mohou vidět reklamy a mají přístup pouze k filmům vydaným za posledních 6 měsíců ak televizním epizodám vydaným za poslední 3 měsíce. První tři epizody první sezóny všech show jsou také zdarma pro všechny.

Rozlišení streamování pro bezplatné uživatele je omezeno na 720p a nemohou stahovat obsah ani přenášet do zařízení s velkou obrazovkou.

Kromě toho je zdarma, funguje dobře, umožňuje vám sledovat všechny nedávné filmy nebo televizní pořady a streamování 720p je dost dobré pro většinu lidí. Pro srovnání, základní odběratelé Netflixu jsou omezeni na 480p, s HD (720p nebo 1080p v závislosti na vašem připojení a na tom, co vaše zařízení podporuje) k dispozici pouze se standardním plánem 10,99 $ / m (cena v USA).

Službu můžete podpořit a získat přístup ke všem jeho funkcím (popsaným níže) zakoupením VIP klíče. Ceny začínají na 12,95 USD po dobu 30 dnů, v závislosti na způsobu platby.

Malé snížení je k dispozici po dobu 90 dní a mnohem větší po dobu dvou let, ale vzhledem k povaze této služby (a její nedávné historii) není nákup dlouhodobého klíče pravděpodobně nedoporučen. Platba za jakékoli předplatné Flixtoru je skutečně hazard.

Můžete platit přes PayPal, Bitcoin nebo Premiumkey.

Díky tomu je ve většině zemí Flixtor přibližně dvojnásobný oproti základnímu předplatnému Netflixu, ale dává vám mnohem větší katalog titulů, než jakýkoli právní servis, který služba nabízí, a není to omezeno místními zákony o autorských právech..

Jen si všimneme, že Popcorn Time stále vzkvétá a je 100% zdarma, stejně jako Kodi.

Fjídla

VIP uživatelé mají následující funkce:

  • Přístup ke všem filmům a televizním epizodám
  • Streamujte až do 1080p
  • Stahovat videa
  • Podpora Google Chromecast a Apple Airplay
  • Žádné reklamy
  • E-mailové žádosti o chybějící filmy a televizní pořady
  • Prioritní podpora

Přístup ke všem filmům a televizním epizodám

Flixtor prohledává řadu různých webů IPTV, aby získal jeho obsah, a proto nabízí velmi velké katalogové tituly.

To zahrnuje mnoho starších titulů. Na rozdíl od alternativ založených na P2P, jako je Popcorn Time, je tento obsah vysílán přímo ze serverů, na kterých je hostován. To znamená, že starší nebo méně populární datové proudy, stejně jako nejnovější film trháku.

Nemohli jsme najít jediný film, který jsme hledali, bez ohledu na to, jak starý, který nebyl k dispozici prostřednictvím Flixtoru. Televizní pořady si vedly méně dobře.

Streamujte až do 1080p

VIP členové mohou streamovat většinu obsahu v plném HD. To však závisí na obsahu, který je k dispozici v tomto rozlišení. Zejména starší obsah je často k dispozici pouze v nižším rozlišení.

Podpora zařízení Chromecast a Airplay

VIP uživatelé mohou přenášet videa na televizory s velkou obrazovkou pomocí Google Chromecast a Apple Airplay.

Žádné reklamy

Hovoří samo za sebe, i když je třeba říci, že jsme při používání bezplatné služby nikdy neviděli žádné reklamy. To se však může změnit.

Soukromí

Nevíme nic o tom, kdo provozuje Flixtor nebo kde sídlí, ale to je par kurz pro službu nabízející „neoficiální“ obsah.

Flixtor je opravdu (úhledný) vyhledávač třetích stran a front-end pro řadu dalších webů IPTV. IPTV je obecně soukromější než streamování přes P2P, protože svou IP adresu nesdílíte s mnoha dalšími uživateli. Jednoduše stahujete obsah ze serveru, takže pouze IPTV server zná vaši skutečnou IP adresu.

Protože Flexor poskytuje front-end, musí být všechny toky proxy serverem Flixtor. To znamená, že jeho zdroje IPTV vidí pouze IP adresy patřící Flixtoru a vaši skutečnou IP adresu vidí Flixtor..

Flixtor říká, že to neloguje nic kromě e-mailových adres VIP členů. Musíme se k tomu vyjádřit, ale vzhledem k povaze služby je rozumná strategie, protože o jejích uživatelích víme co nejméně, rozumná strategie.

Veškerý obsah přenášený přes Flixtor je chráněn pomocí HTTPS, takže váš poskytovatel internetu (ISP) nemůže vidět, co děláte, i když může vidět, že jste navštívili web Flixtor..

Zataženo

Web Flixtor používá Cloudflare k ochraně před útoky Denial of Service (DoS). To znamená, že HTTPS poskytují servery Cloudflare, takže v závislosti na nastavení zvoleném Flixtorem může Cloudflare vidět, co sledujete.

„Informace koncových uživatelů shromažďujeme, když používají weby, webové aplikace a rozhraní API našich zákazníků. Tyto informace mohou zahrnovat, ale nejsou omezeny na IP adresy, informace o konfiguraci systému a další informace o provozu na a z webových stránek zákazníků (souhrnně „Data protokolu“). “

Cloudflare slibuje, že se o tato data postará, ale vždy může být zákonem donuceno je předat.

Je Flixtor legální?

Obsah nabízený společností Flixtor je v jasném rozporu s každým psaným zákonem o autorských právech. Ve většině zemí však není nezákonné jednoduše sledovat (streamovat) obsah porušující práva.

Stahování obsahu je obvykle nezákonné. Teoreticky by mohl být proveden případ, že data ukládaná do vyrovnávací paměti předem načtená do paměti při streamování se počítají spíše jako stahování než prosté streamování. Dosud nebyl učiněn žádný pokus otestovat tuto představu u soudu.

Snadnost použití

Snadné použití je rozhodně jednou ze silných stránek Flixtoru. Kdokoli může navštívit web, vybrat video, které se mu líbí, a bude spuštěno pouze v prohlížeči. Není třeba stahovat.

Rozhraní je na mobilních zařízeních stejně úhledné jako na stolních prohlížečích, což líbí Netflixu a Amazon Prime běh za jejich peníze!

Můžete dvakrát kliknout na video a přehrát na celé obrazovce na všech platformách. Všechna videa mají podporu titulků pro celou řadu jazyků. VIP uživatelé mohou přenášet do svých Apple TV nebo Chromecastů nebo si je stáhnout lokálně do svého zařízení. Na iPadu je dokonce možné přehrávat video v režimu Picture-in-Picture.

V závislosti na zdroji IPTV je obvykle možné vybrat rozlišení videa ve stolním prohlížeči, nebo můžete nechat Flixtor automaticky vybrat rozlišení na základě vašeho připojení k internetu (doporučeno). V mobilních prohlížečích je rozlišení vždy automaticky vybráno.

Videa lze vyhledávat nebo třídit různými způsoby, jak najít nebo objevit obsah. Aby toho pomohl, Flixtor provozuje svůj vlastní systém doporučení, s kvalitním obsahem, hlasovaný jeho uživateli.

Závěrečné myšlenky

Flixtor je neuvěřitelně snadno použitelná neoficiální streamingová platforma, která obsahuje nejjemnější rozhraní na této straně Popcorn Time. Pravděpodobně to trochu závisí na připojení, ale videa pro nás přehrávaná na všech platformách.

Limit rozlišení 720p u bezplatných uživatelů pravděpodobně nebude znepokojovat většinu diváků, ale datová omezení videoobsahu jsou velmi přesvědčivým důvodem pro upgrade na VIP účet. Celý katalog filmů je obrovský.

VIP vstupenky však stojí přibližně stejně nebo více jako předplatné na právní služby, jako jsou Netflix, Hulu nebo Amazon Prime. Existuje také velmi velká šance, že akce držitelů autorských práv povede k tomu, že web náhle zmizí navždy, aniž by bylo možné znovu vidět vaše peníze..

Popcorn Time poskytuje podobně úhledné rozhraní a katalog titulů a je 100% zdarma, ale vyžaduje stažení aplikace, nikoli pouze návštěvu webové stránky v prohlížeči. Používá protokol BitTorrent, který je méně bezpečný (opravdu musíte používat VPN s PT), a protože používá protokol BitTorrent peer-to-peer, dostupnost obsahu a jeho streamovací výkon je vysoce závislý na jeho popularitě.

Přestože streamování pomocí služeb založených na IPTV, jako je Flixtor, je méně riskantní než používání P2P aplikací, jako je Popcorn Time, stále si myslíme, že používání VPN pro Flixtor je velmi dobrý nápad..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me