Co je nového pro Netflix v únoru 2018? – Sledujte US Netflix kdekoli

Únor je měsícem lásky, romantiky, přátelství a rodiny. Když se Valentýn za rohem blíží, možná budete potřebovat několik rychlých pohybů, které byste mohli sledovat s ostatními.

Naštěstí nebudete zklamáni s přírůstky Netflixu z února 2018. I když plánujete strávit den svatého Valentýna se svými přáteli a rodinou, Netflix má stále co nabídnout. S trochou akce, romantiky, komedie a dobrodružství v nabídce, kde se můžete opravdu pokazit?

Tituly přicházejí do USA, Velké Británie verze Netflixu i globálně. Pokud vidíte níže uvedenou show, která momentálně není k dispozici ve vašem katalogu Netflix, nedělejte si starosti. Pomocí předplatitelů VPN Netflix mohou odblokovat katalogy Netflix z celého světa. Pokud jste mimo USA, můžete pomocí VPN získat přístup do katalogu USA Netflix, který má více titulů než jakákoli jiná verze Netflix v jakékoli jiné zemi..

Netflix UK

Ella Enchanted - 1. února

Fantastický romantický film z roku 2004 Ella Enchanted je perfektním filmem pro sledování tohoto Valentýna s vaším významným druhým. Film hraje Anne Hathaway a Hugh Dancy a vychází z románu z roku 1997, který napsal Gail Carson Levine. Film je soustředěn kolem klasické pohádky Popelka s trochou magického zvratu.

Tento film je skvělou volbou pro páry, které dávají přednost romantickým pohybům s nádechem komedie a dobrodružství. Ještě lepší je, že Ella Enchanted je také skvělý způsob, jak udržet děti pobavené během chladného únorového víkendu nebo jen obecně!

Když jsme se poprvé setkali - 9. února

Když We First Met je 2018 romantický komediální film v hlavní roli s Adamem DeVinem, Alexandrou Daddáriem, Shelley Hennig, Andrewem bakalářem a Robbie Amellem. Tento originální film Netflixu je ideální pro valentýnskou noc se svým přítelem, přítelkyní, manželem, manželkou, psem - kýmkoli! Ještě lepší: má pro každého něco!

Film sleduje muže jménem Noah, který potká dívku svých snů, aby strávil příští tři roky přemýšlením, proč nejsou spolu. Když dostane šanci vrátit se v čase, aby změnil věci, velmi rychle si uvědomí, že věci nejsou vždy snadné ... a někdy; oni by neměli být.

Když jsme se poprvé setkali | Oficiální přívěs [HD] | Netflix

Když jsme se poprvé setkali | Oficiální přívěs [HD] | Netflix Když jsme se poprvé setkali | Oficiální přívěs [HD] | Netflix

Nenahraditelný - 16. února

Pokud máte náladu na dobrý výkřik, film Irreplaceable You zní, jako by to mohlo zajímat. Další originální film společnosti Netflix, který má být uveden na trh 16. února, nenahraditelný Vy vyprávíte příběh dvou duší, kteří zjistí, že jejich životy shazují při oznámení terminální diagnózy rakoviny.

Nenahraditelný Vy hrajete herečku Gugulethu Sophii Mbatha-Rawovou z her v Oxfordu a Michiel Huisman Game of Throne. A přestože byl propuštěn dva dny po Valentýna, můžete si s tímto milovaným filmovým datem užít i toto hezké datum filmu - stačí si vzpomenout na horkou čokoládu, hedvábné papíry a popcorn!

Mute - 23. února

Netflix přidal ke své sbírce romantických filmů z února 2018 a přináší do stolu Mute Duncana Jonesa. Mute, označený jako „duchovní pokračování“ filmu Měsíc Jones 2009, uvádí Alexandra Skarsgårda jako Leo Beiler - němého barmana, který se snaží najít lásku svého života, který záhadně zmizel.

Tento film určitě stojí za shlédnutí, zejména pro ty, kteří viděli film Jones '09 Moon. Nedělejte si starosti: vidět měsíc není požadavek. Pokud máte rádi milostné příběhy s nádechem tajemství, bude tento film určitě vaší uličkou. Nezapomeňte na to pozor 23. února!

Ztlumit | Oficiální přívěs [HD] | Netflix

Ztlumit | Oficiální přívěs [HD] | Netflix Ztlumit | Oficiální přívěs [HD] | Netflix

Netflix USA

American Pie 1 & 2. - 1. února

Co je pro Valentýna lepší než klasická dospívající sexuální komedie? American Pie 1 & 2 jsou ikonické oblíbené mezi teenagery a dospělými, s prvním filmem vydaným v roce 1999 a druhým v roce 2001. I přes několik pokračování vydaných od roku (které budou také přidány do Netflixu 1. února), první dva stále berou dort na světě klasiků.

Oba filmy hrají herce a herečky jako Eugene Levy, Jason Biggs, Alyson Hannigan a Seann William Scott. Tyto filmy jsou ideální pro přátele nebo páry hledající více komediálního dotyku tento den svatého Valentýna, na rozdíl od obvyklých festivalů švihnutí. Nejlepší na tom je, že tyto filmy jsou skvělé pro jakékoli pohlaví a většinu věků!

Bakaláři - 21. února

Americký komediální dramatický film 2017 Bakaláři si zahrají J. K. Simmonsa jako vdovec, který se má se svým dospívajícím synem pohybovat po nové zemi. Přitom se oba muži setkávají se ženami, které jim pomáhají najít cestu zpět ke štěstí. Bakaláři jsou úžasný film se zajímavými postavami a dobrým zakončením.

Zajímavé je, že film naplánoval také režisér a scenárista Kurt Voelker, který měl velmi specifické nápady. Voelker v roce 2015 oznámil, že bude komediálně-dramatický film režírovat na základě vlastního scénáře a že vdovec bude hrát J. K. Simmons. Naštěstí měl Voelker pravdu ve svém výběru obsazení - něco, co byste měli určitě vidět sami!

The BACHELORS Official Trailer (2017) J.K. Simmons, Julie Delpy, Teena...

The BACHELORS Official Trailer (2017) J.K. Simmons, Julie Delpy, Teenage Romantic Movie HD The BACHELORS Official Trailer (2017) J.K. Simmons, Julie Delpy, Teenage Romantic Movie HD

Jeepers Creepers 3 - 24. února

Trilogie Jeepers Creepers přichází se spoustou vůlí, hlavně díky režisérovi Viktoru Salvě, který byl v roce 1988 s dítětem usvědčen ze sexuálního zneužití. Když byl Jeepers Creepers 3 vyhlášen v roce 2006, všichni čekali na jeho vydání s očekáváním.

Bohužel budou čekat velmi dlouho, protože Jeepers Creepers 3 vyšel až o 11 let později, v roce 2017. Nejhorší bylo, že film byl propuštěn pouze v určitých divadlech a pouze na velmi omezenou dobu. Naštěstí Netflix vydává hororový film 24. února pro vaše potěšení ze sledování. Nenaplňujte však své naděje příliš - film přišel se spoustou kontroverzí.

Na druhou stranu existuje pouze jeden způsob, jak zjistit, zda splňuje vaše očekávání!

Originály Netflix: K dispozici globálně

Změněný uhlík (sezóna 1) - 2. února

Altered Carbon je původní série Netflix, která byla vydána 2. února 2018. Série vychází z románu z roku 2002, který napsal anglický autor Richard K. Morgan. Pokud vás budou televizní pořady v budoucnu upoutat na 350 let: pozměněný uhlík se odehrává ve futuristické dystopii v roce 2384.

Hrají Joel Kinnaman a James Purefoy, Altered Carbon zahrnuje Kinnamanovu postavu, která pomáhá vyřešit vraždu Purefoyovy postavy - s malou volbou v této záležitosti. Tato série je perfektním způsobem, jak uběhnout čas tento den svatého Valentýna, s deseti epizodami nabitými na akci, aby vás nenudilo.

Přívěs se změnou uhlíku 1 Rotten Tomatoes TV

Přívěs se změnou uhlíku 1 Rotten Tomatoes TV Přívěs se změnou uhlíku 1 Rotten Tomatoes TV

Skleníková akademie (2. sezóna) - 14. února

Druhá sezóna skleníkové akademie bude vydána právě včas na Valentýna - perfektní výmluva nechat vaše děti s hlídáním, když jdete ven, a užít si dovolenou se svými významnými ostatními nebo přáteli! Na druhou stranu je tato řada také skvělým způsobem, jak trávit čas se svými dětmi, aniž byste vás nudili, abyste spali.

Greenhouse Academy je založena na izraelském televizním seriálu The Greenhouse. Originál Netflixu byl upraven pro mezinárodní publikum, ale obsahuje podobná témata jako izraelská verze. Série se točí kolem skupiny dětí z konkurenčních školních domů, které odkrývají spiknutí zničit planetu. Děti samozřejmě začínají své vlastní tajné vyšetřování v naději, že zachrání svět!

Oficiální přívěs Greenhouse Academy pro sezónu 2

Oficiální přívěs Greenhouse Academy pro sezónu 2 Oficiální přívěs Greenhouse Academy pro sezónu 2

Všechno naštve! (Sezóna 1) - 16. února

Všechno naštve! je originál Netflixu s nadcházejícími tématy a spoustou komedií. Série se odehrává v polovině 90. let a je v podstatě parodií kultury dospívajících v tomto období. Série je nastavena tak, aby představovala deset 30minutových epizod a začínajících hereček a herců jako Peyton Kennedy a Jahi Winston.

Tato série je nejen ideální pro děti, které se mohou o víkendech hlídat, ale také pro rodiče, kteří chtějí vzpomínat na vlastní školní dny. Máme velké naděje na všechno, co naštve! - doufejme, že nebudeme zklamáni. Pokud má Netflix další originální série co jít, určitě nebudeme! Ujistěte se, že budete zveřejňováni pro jeho vydání 16. února.

Získejte přístup k Netflixu ve své celistvosti pomocí VPN

Pravděpodobně už víte, že Netflix odděluje svůj obsah na základě oblasti, ze které se díváte. To může být docela únavné, protože se někdy můžete těšit na představení, které vyšlo pouze v zemi, ve které se nenacházíte. Pokud tituly, které chcete vidět, nejsou ve vaší oblasti dostupné, nelejte se. Náš průvodce odblokováním obsahu Netflix pomocí VPN není problém. Vezměte prosím na vědomí, že ne všechny VPN odblokují Netflix.

Naštěstí Netflix nedávno prohlásil, že usiluje o globální licencování veškerého svého obsahu. Bohužel, vzhledem ke složitosti, kterou jsou zákony o autorských právech, pravděpodobně ještě zbývá hodně času.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me