Fantastický internet věcí, zařízení a projektů

Každých pár let technologie přináší nové možnosti a zkušenosti do našich životů. Další velkou hranicí se zdá být Internet věcí!


IoT zaujal velké společnosti jako Amazon a Google, a také startupy a amatérští vynálezci. První dvě skupiny se snaží inzerovat své výrobky do velké míry, takže tento článek je o druhém.

Shromáždili jsme některé z nejvíce inspirujících projektů internetu věcí kolem. Některé z nich jsou domácí a můžete udělat sami, některé jsou profesionální výrobky, ale všechny jsou skvělé a stojí za to se odhlásit.

Petcube

Nikdy se divit, co Fido je až znovu! S Petcube můžete sledovat svého domácího mazlíčka, když jste pryč, a podle potřeby interagovat.Petcube

Pokud jste v polovině tréninku, použijte Petcube k výdeji dobrot, když je správný čas. Prostřednictvím jednotky můžete hovořit se svým domácím mazlíčkem a oznámit jim, že souhlasíte (nebo ne!) Nebo jejich činy. Aktivujte vestavěný laser pro hraní nebo využijte službu cloudového záznamu, abyste sledovali nejlepšího přítele člověka, když to sami nedokážete udělat..

Dokonce i když nejste doma, vaši mazlíčci se nikdy nebudou cítit sami s Petcube.

Pohled hodin

Naše dny se točí kolem času.Pohled hodin

Určuje, kam jdeme, co děláme, koho vidíme a jak plánujeme do budoucna. Hodiny Glance vám mohou pomoci co nejlépe využít váš čas. Jsou to chytré hodiny, které vás v případě potřeby upozorní a usnadní vám přesně vědět, jak byste měli trávit svůj den. Může být použit jako běžný budík nebo časovač. Odesílá také upomínky na schůzky a události. To vám řekne, když se ve vašem domě otevřou dveře nebo jaké je počasí venku.

Nezáleží na tom, co potřebujete vědět, Glance Clock vám to dá vědět, dobře, pohled. Její jasný a barevně designovaný design zajistí, že nikdy nebudete ztrácet svůj nejcennější majetek - čas.

Revio

Impulse je vzestupný alarm na motocyklu, který dělá víc, než standardní alarm.Revio

Při dotyku na kolo zasílá upozornění, což majiteli dává šanci zapnout poplach, zkontrolovat jeho kolo nebo sdílet výstrahu s úřady. Pokud někdo vzlétne na kole, funkce GPS je vystopuje. Impuls také chrání majitele při jízdě. Pokud dojde k nehodě, Impulse pošle o pomoc a oznámí orgánům přesnou polohu. Hardware se snadno instaluje a lze ho skrýt pod sedadlem, takže překvapením zachytí budoucí zloděje.

Ideální pracovní prostor

Seznamte se s Altizenem, inteligentní pracovní stanicí.Ideální pracovní prostor od Altizena

Pokud vás unavuje bolest v zádech nebo bojování, abyste zůstali vzhůru u stolu po obědě každé odpoledne, je čas zpochybnit vaši pracovní pozici. Jediným stisknutím tlačítka můžete přejít ze sedu do stoje a přitom nechat tyto zprávy udělat pro svého šéfa.

Pracovní stanice má zabudovanou inteligenci, která sleduje vaši aktivitu a spalovalo kalorie za den. Když ví, že musíte pumpovat krev trochu rychleji, vaše pracovní stanice se při této příležitosti zvedne. Budete se cítit lépe stát se trochu a vaše tělo ocení činnost.

Spinn

Spinn poskytuje opravdu jedinečný zážitek z kávy.Káva Spinn

Dělá všechno, co dělá váš oblíbený barista. Mele fazole a vyrábí různé nápoje, včetně kávy, espressa a cappuccina. Jednotku lze ovládat pomocí smartphonu, protože je připojena k síti Wi-Fi a postará se o vše za vás. Má zabudovaný vodní filtr a eliminuje odpad ostatních automatických kávovarů. Navíc může být spárována také s Alexou.

Ráno s rychlejším šálkem kávy, který chutná lépe než drahá kavárna, by mohlo být jedním z nejlepších vývojů internetu věcí dosud.

Radost

Jsou všechny vaše vzácné rodinné vzpomínky rozptýleny na různých zařízeních? Svatební fotografie na tabletu, dětské narozeninové fotografie na starém telefonu a vaše poslední dovolená na notebooku? Je to fuška, do které se nikdy nedostaneme.Radost

Nyní je snadné uspořádat všechny vaše vzpomínky na jedno místo, které je vizuálně ohromující. Fotoalbum Joy importuje vaše fotografie a videa, bezpečně je zálohuje a poté je za vás uspořádá do vkusných pomazánek, které je zábavné prohlížet a sdílet. Má nostalgii fotoalba s pohodlím sdílení sociálních médií.

Je to budoucnost ukládání obrázků pro sentimentální v nás všech.

Droneseed

DroneSeed pracuje s komerčními lesy, aby zalesňování bylo rychlejší, bezpečnější a efektivnější.DroneSeed

Jsou jedinou službou schválenou FAA svého druhu. Pomocí týmu dronů jsou v současné době schopny stříkat lesy na invazivní druhy a chránit stávající vegetaci. Kvůli nedostatku spolehlivých pracovníků a nebezpečné krajiny v současné době pracují na technologii výsadby nových stromů, což je úspěch, který by mohl mít nesmírně silný vliv na potřebné ekosystémy. Poskytují také informace o zákaznících, kteří jim pomáhají orientovat se v budoucnosti lesnictví.

GymTrack

Gymtrack poskytuje majitelům tělocvičen data, která lze použít, která jim přesně ukazují, jak členové používají své vybavení.GymTrack

Tato data mohou být použita k zajištění správného nákupu vybavení v budoucnosti a umožňují rychlejší výměnu nedostatečně použitého nebo nepopulárního tréninkového vybavení. Rozložení v tělocvičně lze vylepšit tak, že se dozvíte, které stroje jsou nejoblíbenější, což také usnadňuje zkrácení doby čekání. V podnikání v oblasti fitness může být retence klientů obtížná. Ale s Gymtrackem si mohou uživatelé být jisti, že slyší, co jejich klienti chtějí. Díky možnosti přizpůsobení nahlášených dat nebude Gymtrack zklamat.

Foodini

Foodini je budoucnost, kterou jsme si představovali.Foodini

Umožňuje uživatelům tisknout skutečné jídlo z čerstvých surovin. Přestože zařízení ještě není k dispozici, slibuje zvládnout složité a časově náročné kroky přípravy jídla, což umožňuje více lidem připravovat domácí jídla bez frustrace. I když se tato myšlenka jeví jako futuristická a téměř zábavnější než prospěšná, existují pro tuto technologii příležitosti ke zlepšení životů bezpočet jednotlivců. Tuto technologii lze použít k dodání vitální výživy do oblastí, kde není k dispozici. V oblastech extrémního hladomoru by řešení mohly nabídnout potravinářské tiskárny jako Foodini.

Koncept tisku vašeho oblíbeného jídla je blíž, než si myslíte!

Samsara

Hledáte způsob, jak snadno spravovat a hodnotit dopravní flotily? Samsara má intuitivní technologii, kterou hledáte. Jejich výběr bran IoT, monitorů prostředí, kamerových modulů a vstupních modulů vám umožní připojení a dobytí.Samsara

Jejich nejnovější brána pro sledování vozového parku má GPS v reálném čase a vysokorychlostní bezdrátové připojení 4G LTE, které umožňuje snadné připojení senzorů, videa a aplikací. Je vybaven zabudovaným WiFi hotspotem pro produktivitu na cestách a je ELD s certifikací FMCSA pro hodiny provozu.

Aplikace Samsara Driver App bude fungovat na jakémkoli moderním zařízení se systémem Android nebo iOS, díky čemuž bude nastavení dostupné a nabídne možnosti připojení, které konkurence nemůže.

IKONA

Kdo potřebuje sluhu, když místo toho můžete mít doma ICON? Zařízení se okamžitě připojí k jakémukoli domu a zvyšuje denní produktivitu a bezpečnost pro rodiny všech velikostí.ICON Smarthome

Jeho rozhraní dotykové obrazovky lze naprogramovat tak, aby vám zobrazovalo informace, které nejvíce potřebujete, ať už se jedná o počasí nebo nadcházející rodinné schůzky a závazky. Synchronizuje se s více kalendáři, takže už nikdy nezmeškáte schůzku.

ICON Home umožňuje snadné ovládání vnitřního prostředí a zajišťuje nepřetržité pohodlí. Má také senzor pohybu a lze jej pomocí smartphonu ovládat pro optimální pohodlí.

Kittyo

Kočky mohou být škodlivé, ale s Kittyo budete moci držet krok se svými chlupatými kočičími šelmy. Toto zařízení umožňuje sledovat, mluvit, hrát si a dokonce zaznamenávat vaši kočku, ať už jste v jiné místnosti, v kanceláři nebo na víkend..Kittyo

Stačí umístit zařízení do optimálního prostoru ve vaší domácnosti, stáhnout bezplatnou aplikaci, připojit se k WiFi a jste připraveni jít. Pomocí smartphonu vydejte kočičí dárky, nahrávejte a sdílejte videa bláznivých mravenců vaší kočky, ovládejte laser, aby vaše kočka zůstala v kontaktu, a další. Ani vy, ani vaše kočka se už nikdy nebudete nudit.

Nello

Schopnost objednat cokoli odkudkoli a nechat si ji doručit k vašim vchodovým dveřím, je výhodná, ale ne nutně pro ty, kteří žijí v bytech. Pokud nejste doma, aby se dalo slyšet u doručující osoby, zamíří k dalšímu doručení. Pokud nemáte Nello, který pracuje s některými z nejpopulárnějších doručovacích služeb na planetě.Nello

Pomocí smartphonu můžete ovládat jednotku interkomu, bezdrátově otevírat přední dveře a vracet se domů k balíčkům čekajícím na dosah ruky. Pokud se obáváte o krádež, můžete přidat volitelné pojištění. Obyvatelé bytu si mohou konečně s jistotou objednat.

Humavox

Humavox mění způsob nabíjení našich zařízení za dobré, ať už jde o chytré telefony, sluchátka nebo lékařské vybavení. Jejich výrobky jsou navrženy na základě přesvědčení, že bychom nikdy neměli vybít baterii, vypořádat se s frustrací nabíjení nebo být omezeni nabíjením kvůli našim technickým schopnostem.Humavox

Jejich bezdrátová nabíjecí platforma ETERNA využívá vysokofrekvenční vlny k bezdrátovému nabíjení vašeho oblíbeného zařízení. Ale to, co dělá Humavox opravdu odlišným od konkurence, je to, že jejich platforma nevyžaduje přesné umístění pro nabíjení.

Proces nabíjení je přirozenější a účinnější.

List

Budoucnost zemědělství je tady.LIST

S LEAF můžete pěstovat různé byliny, ovoce a zeleninu pomocí moderní technologie. LEAF je rostoucí kontejner, který umožňuje zahrádkářům všech úrovní dovednosti pěstovat své vlastní produkty bez škodlivých chemikálií nebo pesticidů a v tomto procesu ušetřit peníze. Vaše rostliny budou růst automaticky s přesnou regulací teploty a vlhkosti. Živiny jsou dávkovány automaticky a LEAF můžete připojit až ke zdroji vody. K dispozici je uhlíkový filtr, který zabraňuje lichým zápachům a váš smartphone řídí vše.

Nikdy předtím nebylo snazší pěstovat skutečné a zdravé jídlo!

Cue Sport Sensor

Sportovci stále hledají způsoby, jak vylepšit svou hru, a díky senzoru Cue Sport Sensor to nikdy nebylo snazší..Sportovec Intelligence Cue Sport Sensor

Tento lehký a kompatibilní senzor je kompatibilní s přilbami, čelenkami a čepičkami lebek. Zachycuje data a pomáhá sportovcům identifikovat trendy a vylepšení tak, aby se mohli stát nejlepší verzí sebe samých.

Cue sleduje rychlost, vzdálenost, místo zásahu, závažnost zásahu a další. Je ideální pro týmové nebo individuální použití a pracuje pro hráče fotbalu, hokejisty a fotbalisty, abychom jmenovali alespoň některé.

Pokud chcete na poli co nejlépe využít svůj čas, Cue Sport Sensor vám pomůže.

Platforma Yuktix IoT

Yuktix mění zemědělství v Indii díky projektům IoT. Jejich instalace off-grid, solární automatické meteorologické stanice a stanice kvality vzduchu používá 16 senzorů pro monitorování různých dat, která jsou okamžitě sdílena, aby pochopila současné rostoucí podmínky a lépe postupovala.Yuktix

Data jsou snímána senzory, přenášena do cloudu pomocí zařízení Yuktix a poté zobrazena v aplikaci Yuktix. Senzory shromažďují údaje týkající se atmosférické teploty, vlhkosti, tlaku, rychlosti větru, teploty půdy a okolního hluku.

Data umožní buď posledních šest hodin, jako průměr za posledních 24 hodin, nebo za minulý týden. Stanice zajišťuje přesné měření a reprezentaci zemědělství, které nelze vizuálně sledovat, čímž se zvyšuje kvalita konečné sklizně.

Bezdrátový akcelerometr

V tomto podrobném tutoriálu od Damona Kohlera si můžete vytvořit svůj vlastní bezdrátový akcelerometr s několika XBees a několika dalšími doplňky..Damon Kohler Wireless Accelerometer

Budete muset nakonfigurovat a upgradovat firmware na XBees, abyste mohli začít, a poté začít připojovat všechny komponenty dohromady. Po spuštění několika Pythonových kódů byste měli být dobrí.

V tomto tutoriálu najdete všechny konkrétní podrobnosti a několik základních tipů, které by se vám mohly hodit, pokud narazíte na problém nebo dva. Na co budete používat akcelerometr?

Senzory sportovního vybavení

Když se snaží získat nadvládu proti konkurenci ve sportovní aréně, mnoho z nich se obrací ke sportovní analytice.Senzory sportovního vybavení Illinois University

Tím, že jsou schopni sledovat každý pohyb míče a hráče je dělat a analyzovat, mohou trenéři zlepšit své koučování a hráči mohou provádět všestranná vylepšení. Použití senzorů v hráčových botách a herním míčku získává trakci. Tyto senzory mohou sledovat pohyb do několika centimetrů a charakterizovat trajektorii a orientaci.

Se senzory je stále mnoho prostoru pro pokrok, ale zpětná vazba a vzrušení byly slibné. Jednoho dne mohou být senzory ve sportovním vybavení novou normální.

Projekt ABBIE

ABBIE je projekt ve Wyssově institutu na Harvardské univerzitě, jehož cílem je vývoj automatizovaného zařízení pro včasnou detekci a léčbu anafylaxe. Ve většině případů lze anafylaxi rychle léčit a vyhnout se závažným komplikacím nebo dokonce smrti. Pokud však nejsou známy neznámé alergie nebo epinefrin, následky jsou závažné. Cílem projektu ABBIE je vyvinout nositelné zařízení, které snímá příznaky anafylaxe a automaticky vstřikuje epinefrin, což je koncept, který může zachránit životy po celém světě.Projekt ABBIE od Harvardovy univerzity

Tato technologie je v současné době k dispozici pro licencování a probíhá hlubší výzkum, aby bylo možné lépe pochopit, jak detekovat anafylaxi v nejranějších fázích.

Směrový anténní modul

Směrový anténní modul je mechanicky řiditelná anténa se schopností inteligentního vytváření paprsků. Počáteční prototypy byly již uspokojivé, ale v pracích existuje mnoho vylepšení.Směrový anténní modul od Northeastern University

Modul lze připojit ke všem terénním robotům pomocí mechanických součástí, které podporují a řídí jeho fyzický pohyb. Primární ovladač poskytuje kontrolu parametrů antény. Rozšiřující modul bude kompatibilní s transceivery ZigBee, WiFi a Bluetooth. Je třeba poznamenat, že rané prototypy byly omezeny co do snadnosti použití a robustnosti kvůli méně než ideálnímu vybavení, ale budoucí modely ukazují slibnější. Anténa je také vynikající při komunikaci při rušení, až o 50 000 výše než komerční zařízení.

Inteligentní energie v budovách

Krajina byla kdysi vyrobena pouze ze stromů a kopců, ale nyní je běžnější a očekává se, že budou vidět krajiny plné architektury.Inteligentní energie v budovách

Je třeba uznat, že budovy jsou nyní stejně stejně jako náš svět jako příroda, a nejlepším způsobem, jak zajistit, aby oba žily v harmonii, je vytvářet inteligentní energii. Tento experiment testoval skutečnou účinnost zelené kancelářské budovy certifikované LEED-gold s překvapivými výsledky. Budovy navržené tak, aby byly šetrnější k životnímu prostředí, mohou ve skutečnosti využívat více energie než standardní budovy, v závislosti na jejich centralizovaném řízení budov. Zde se dozvíte, jak se zde hromadí data.

Tlačítko IoT Place-Anywhere Networked

Zde je zábavný projekt, který vám ponechá vlastní tlačítko „snadné“.Familab Smart Button

Budete muset objednat tlačítko Amazon Dash a strávit trochu času programováním. Nastavení zahrnuje stažení aplikace Amazon Shopping a otevření nabídky Dash Button. To umožní telefonu najít tlačítko, ale nevybere pro nákup nic. Jen se ujistěte, že se připojuje k vašemu telefonu. Pak nainstalujte pár knihoven pomocí Pythonu. Můžete upravit kód podle svých představ. Někteří používají své nové tlačítko jako časovač nebo pro zapnutí a vypnutí světla.

Pokud na to dokážete myslet a kódovat, vaše tlačítko to dokáže!

Inteligentní tlačítko $ 10 pro kutily Wifi

Chcete vyzkoušet projekt IoT, který byl navržen s ohledem na nováčky?DIY WiFi Smart Button od jednoduchých věcí internetu věcí

Toto DIY WiFi inteligentní tlačítko nevyžaduje žádné kódování ani pájení. Je také neuvěřitelně cenově dostupný. Toto inteligentní tlačítko může poslat oznámení smartphonu, SMA, e-mail nebo automatizovaný telefonní hovor na, uhodli jste, stisknutí tlačítka.

Výukový program je snadno sledovatelný a vše rozděluje na stravitelné části, od materiálů přes nástroje až po firmware. Toto je perfektní projekt IoT pro začátečníky. Posílí to vaši důvěru a budete se za svou snahu prokazovat něčím zábavným.

Představa

Vlastnictví domu má spoustu zodpovědnosti.Představa

Ale když nejste vždy tam, abyste sledovali jeho aktuální stav, jak si můžete být jisti, že se nic nedělo strašně špatně?

U společnosti Notion budete vždy znát aktuální stav vašeho domova. Senzor dělá víc než jiné domácí bezpečnostní systémy. Namísto toho, abyste byli upozorněni, když se dveře otevřou, věděte, zda je otevřený trezor na zbraně, zatímco jsou děti doma, nebo zda se spustí alarm oxidu uhelnatého. Dozvíte se o úniku vody dříve, než dojde k nadměrnému poškození nebo pokud se místnost stane podivně teplá nebo studená.

Toto zařízení IoT ochrání váš domov a rodinu před řadou potenciálních katastrof.

Hackable Scale

Chcete přidat do své ranní rutiny trochu humoru?Hackable Scale by Initial State

Tento tutoriál vás naučí, jak proniknout do vaší koupelnové stupnice, abyste vás buď povzbudili, nebo se vysmívali, že jste si tu koblihu přidali. Toto je ideální projekt pro ty, kteří právě vstupují do světa IoT a vyžaduje vyváženou desku Wii, Raspberry Pi a online platformu pro analýzu dat.

Trvá to méně než půl hodiny a pomocí stupnice můžete naprogramovat, co chcete, pomocí textové zprávy. Díky novému měřítku v koupelně budete moci svou další schůzku zrušit u svého osobního trenéra.

Digitální klíče

Rozloučte se s nepříjemným jingle-jangle vašich klíčů a pozdravte Digital Keys.DigitalKeys

Tato technologie umožňuje proměnit jakékoli dveře nebo zámek v inteligentní přístupový bod. Chytré zámky jsou vybaveny SIM kartami a malými modemy, které vám umožní je odemknout pomocí smartphonu. Užijete si jak pohodlí, tak bezpečnostní faktory.

Ať už se rozhodnete používat digitální klíče pro domácnost, práci nebo obojí, můžete si být jisti, že nikdo nemá odcizenou kopii klíče a že pokud máte smartphone, budete mít vždy rychlý a snadný přístup k váš cíl, aniž byste museli zápasit tucet klíčů.

doupě

Říká se, že nemá smysl znovuobjevovat kolo, ale v tomto případě Den udělal správnou věc.doupě

Vzali obyčejný prvek domácnosti, vypínač světla a znovuobjevili koncept osvětlení našich domovů. Přepínače můžete nejen ovládat, když nejste doma, ale také můžete sledovat data připojená ke každému přepínači. Zjistěte, jak dlouho světlo svítilo, kdy bylo naposledy zapnuto, a kolik energie využívá. Můžete také nastavit světla na časovač. S produkty Den ušetříte čas, šetříte energii a usnadníte každodenní rutinu.

Hra Golf

Potřebujete vylepšit víkendovou golfovou hru? Game Golf je zařízení IoT, aby se to stalo.Hra Golf

Jednoduše ji připněte na své oblečení a sledujte, jak se data přenášejí. Pro zaznamenávání statistik nemusíte používat svůj smartphone, takže ukládáte data a život telefonu. Zařízení zaznamenává každý výstřel.

Až budete hotovi, můžete si prohlédnout každou část své hry z nové perspektivy. Můžete sdílet své působivé statistiky se světem nebo je použít jako tréninkový průvodce k posílení vaší hry. Můžete také soutěžit se svými přáteli přímo vedle vás nebo na samostatných kurzech tisíce kilometrů daleko.

Díky tomuto zábavnému zařízení IoT si budete užívat golfovou hru na nové úrovni.

Měření

Měření poskytuje údaje založené na datech, které pomáhají růstům cihel a malt.Měřicí zástrčka

Během pěti minut můžete shromažďovat data. Zjistěte více o potenciálu nových maloobchodních lokalit sledováním provozu pro chodce nebo zjistěte, jaké typy propagačních akcí přinášejí nejvyšší procento návštěv. Zjistěte, zda počasí ovlivňuje váš prodej, nebo zda vaše nejrušnější časové úseky odpovídají venkovnímu provozu.

Taková přesná data nebyla s takovou úrovní komfortu v minulosti k dispozici. Přidáním měření do své firmy uvidíte, jaké příležitosti vám v reálném čase chybějí, a zvyšte provoz a zisky.

Petzi

Kamera Petzi Treat je zábavný a snadný způsob, jak informovat vaše štěňata, že od nich nikdy nejste příliš daleko.Petzi

Zařízení je vynikající pro zvířata se separační úzkostí. Stačí pomocí smartphonu okamžitě hovořit se svým domácím mazlíčkem prostřednictvím vysoce kvalitního zvuku a ujistit je, že budete brzy doma. Pokud se nacházejí uprostřed té rozkošné věci, kterou dělají, rychle ji vyfotografujte a uložte nebo sdílejte. Pokud během vaší nepřítomnosti nezpůsobili žádné zničení, odměňte je za své chování za to, že jste se k nim chovali od Petzi Treat Launcher.

Toto zařízení internetu věcí je nejlepším způsobem, jak být součástí dne vašeho zvířete, i když tam nejste.

SmartSantander

Máme chytré telefony, chytré domy, inteligentní auta ... proč ne chytré město?SmartSantander

SmartSantander vyvinul plán pro testování konceptu. Vize projektu zahrnuje 20 000 senzorů, které testují různé technologie na čtyřech samostatných místech. Každé experimentální zařízení umožní vývoj nových aplikací uživateli a schopnost odstranit technické a sociální překážky, které omezují šíření koncepce internetu věcí..

Zatímco většina projektů IoT se zaměřuje na jediný výsledek, SmartSantander doufá, že změní celou budoucnost IoT tím, že bude veřejnost akceptována a očekávaná veřejností.

Projekt Bezpečný internet věcí

Jak se naše dny stávají více poháněnými technologiemi, mnozí se obávají, že směřujeme k bodu zlomu.Zabezpečte internet věcí Stanfordskou univerzitou

Projekt Bezpečný internet věcí doufá, že omezí hrozby jejich identifikací, plánováním a prevencí. Projekt je společným úsilím mezi Stanfordskou univerzitou, UC Berkeley a University of Michigan. Společně se zaměřují na to, jak integrovat velké toky nových dat do stávajících, jak zachovat a chránit bezpečnost uživatelů a jak zpřístupnit nové aplikace IoT pro ty, kteří mají všechny typy technologického zázemí, k použití.

Projekt Secure Internet of Things se v podstatě snaží dostat se do budoucnosti jako první a ujistit se, že je to skvělé místo pro nás všechny.

Značky napájení

PowerTags je komplexní platforma IoT navržená pro podporu připojených zařízení. Platforma může spravovat sítě a sledovat chyby nebo hrozby. Používá robustní software, systém Real Time Location, zařízení nebo senzory připojené k IoT od třetích stran a poskytuje připojení k zařízením, která by jinak byla bez.Značky napájení

Díky možnosti připojení více zařízení IoT mohou být zaměstnanci efektivnější, podniky mohou být více chráněny a rodiny mohou být synchronizovány více. PowerTags se zaměřuje na zdravotnictví, kde jejich platforma může pomoci lokalizovat pacienty při hromadných nehodách nebo udržet pacienty v bezpečí, kteří by se jinak bloudili nebo ublížili.

Energicky

Jako podnikání je úhrada nákladů na energii jen dalším nákladem. Ale co kdybyste mohli snížit tyto náklady až o 30%?Energicky

Energicky říká, že můžete pomocí jejich nejmodernějšího hardwaru, uživatelsky přívětivé analýzy a mobilní aplikace. Dozvíte se, které stroje spadají pod běžnou spotřebu energie a které jdou do vašich zisků.

Jakmile víte, které části vašeho podnikání využívají nejvíce energie, můžete být aktivní v úsporách peněz a zvýšení efektivity. Budete mít k dispozici monitorování v reálném čase, sledování nákladů na energii a historické energetické údaje, které vám pomohou pochopit energetické potřeby vaší společnosti.

Inventrom (Bolt IoT)

Bolt je řešení IoT pro podniky a jednotlivé projekty.Bolt IoT

Jedná se o platformu, která umožňuje ovládat více zařízení a bezpečně a bezpečně shromažďovat data, ať už jste v kanceláři nebo po celém světě. Získáte přehled prostřednictvím vizualizace a strojového učení, které vám pomohou zlepšit každodenní úkoly.

Bolt zajišťuje rychlou komunikaci mezi zařízeními a jejich cloudem spolu se zabezpečením pomocí vestavěných ochranných prvků. Bolt je zcela přizpůsobitelný, což vám umožňuje ovládat zařízení pomocí aplikací a umožňuje vám rychle rozšířit počet připojených zařízení, ať už je to tucet nebo milion.

Ploud.io

Projekty internetu věcí mění všechno, včetně toho, jak rodiny chodí o svých každodenních činnostech.Ploud

dib je zařízení inteligentních síťových zařízení. Jeho účelem je bavit a streamovat digitální obsah ve vysokém rozlišení pro různé účely. Můžete použít jeho osobní hlasovou asistenci pro váš domov nebo ji použít pro živé videokonference, jako je Skype. Zařízení může také pomoci dětem s domácími úkoly stažením vzdělávacího obsahu a připojením více síťových zařízení k bezdrátovému internetu pro větší pohodlí. Má technologii FLASH nebo Reverse CDN, která přerozděluje data porozuměním složitým vzorcům streamování a prohlížení.

dib předefinuje internet masám.

FarmX

Senzory FarmX měří proměnné půdy, rostlin a prostředí ve snaze šetřit vodu a zvyšovat výnosy sklizně.FarmX

Pěstitelé se mohou s jistotou zavlažovat prostřednictvím přístupných dat, která zvyšují stres plodin v reálném čase. Systém může uživatelům ušetřit peníze tím, že se vyhne plýtvání vodou a hnojivy a minimalizuje náklady na pracovní sílu. Rovněž šetří čas vzdálenými monitorovacími poli, takže pěstitelé a zaměstnanci to nemusí. Všechny tyto faktory se spojují a poskytují produkt vyšší kvality. Přístrojová deska upozorňuje na problémové oblasti a vytěží maximum z každé vegetační sezóny. Stahovatelná aplikace udržuje pěstitele v neustálém kontaktu se svými poli.

Farmobile

IoT a zemědělství jsou dva průmyslová odvětví, která vypadají odděleně od ostatních světů, ale jsou ve skutečnosti perfektní.Farmobile

Farmobile umožňuje zemědělcům sledovat více strojů v reálném čase a zaznamenávat více dat než konkurence. Sledováním činnosti, jak se to stane, ať už jsou v terénu, či nikoli, mohou zemědělci zvýšit provozní efektivitu a každý rok použít historické údaje o farmě ke zlepšení. Zemědělci také vlastní své elektronické polní záznamy, takže mají právo údaje prodat schváleným nákupcům třetích stran.

To dává Farmobile jednoznačnou výhodu proti jejich konkurenci, protože zemědělci mohou vytvořit nový tok příjmů jen tím, že budou dělat to, co již dělají.

Semios

Semios je projekt IoT vyvinutý pouze pro sady.Semios

Používá se ke správě a ochraně každého stromu a jeho ovoce. Síť senzorů monitoruje škůdce, mráz, nemoci a potřeby zavlažování. Na rozdíl od podobných systémů robustní síť Semios umožňuje zařízení téměř kdekoli, takže není třeba pamatovat na datové plány. Jednou z nejzajímavějších výhod systému je jeho schopnost monitorovat vývoj škůdců. Tato data pomáhají určit, kolik syntetického feromonu se uvolňuje, což znemožňuje reprodukci molů. Tím se snižuje počet škodlivých organismů na minimum a snižuje se počet pesticidů potřebných k ochraně sadu.

Hykso

Možnosti projektů IoT ve sportu teprve začínají.Hykso

Hykso je navržen tak, aby pomohl bojovníkům maximalizovat jejich tréninkový čas prostřednictvím jejich aplikace, což umožňuje cvičícím bojovníkům prohlížet si jejich punčové výstupy v reálném čase a měřit jejich postup, buď denně, týdně nebo měsíčně. Zahrnuté punčové sledovače mohou sledovat pohyb rukou rychlostí 1 000krát za sekundu. Tato shromážděná data poskytují přehled o počtu, typu a rychlosti děrování. Uživatelé mohou porovnat svou rychlost, počet úderů a intenzitu s ostatními bojovníky a zjistit, kde stojí proti konkurenci.

Oomnitza

Oomnitza umožňuje uživatelům spravovat aktiva jako žádný jiný software.Oomnitza

Protože se integruje s poskytovateli třetích stran, můžete i nadále používat své současné nástroje. Data aktiv můžete oživit a spravovat pomocí smartphonu. Software zvyšuje produktivitu a maximalizuje dobu provozu. Vestavěný řídicí panel umožňuje zobrazit vzory a lépe spravovat aktiva s důvěrou. Při práci s Oomnitzou mohou zaměstnanci IT ušetřit hodiny konzervované práce. Zařízení také vydrží déle a provoz je levnější.

Společnosti mohou s Oomnitzou běžet rychleji, rozšiřovat své marže a v průběhu času zvyšovat své příjmy.

Flic

Flic byl navržen tak, aby usnadnil práci ještě snadněji.Flic

Je kompatibilní s tisíci zařízeními a lze jej nastavit do 10 sekund. Trvá také až dva roky bez výměny baterie. Jediným kliknutím na tlačítko Flic můžete spouštět desítky akcí, jako je zapnutí a vypnutí světel, přehrávání vašeho oblíbeného zvukového doprovodu, zavolání do služby nebo nalezení telefonu. Tlačítka jsou bezdrátová a odolná proti povětrnostním vlivům, takže je lze použít prakticky kdekoli a podle potřeby se pohybovat.

Jsou to jednoduchý a cenově dostupný způsob, jak učinit každý dům chytřejším a efektivnějším.

City Pulse

CityPulse poskytuje inovativní aplikace inteligentních měst.City Pulse

Jejich integrovaný přístup k internetu lidí a internetu věcí jim dal výhodu před podobnými projekty. Použitím shromážděných informací umožňuje CityPulse městům zvýšit efektivitu provozu, efektivně sdílet informace se svými občany a zlepšovat vládní služby. Kvalita života je pro postižené drasticky zlepšena. CityPulse nabízí více než 100 případů inteligentního využití ve městě, ze kterých lze studovat a učit se, spolu s několika zprávami, které je třeba prozkoumat. Projekt spojuje výpočty založené na znalostech a testování spolehlivosti bezchybně.

Pokud jde o inteligentní městská data, CityPulse o tom přemýšlel.

Zařízení věcí a projektů internetu věcí rekapitulace

Internet se mění a vyvíjí. Internet věcí bude pravděpodobně největší změnou, kterou naše generace uvidí. Výše jsme uvedli několik skvělých projektů, které, jak doufáme, vás inspirovaly a poučily o tom, co můžeme očekávat!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me