Jak nastavit VPN pro Smart TV – Instalace VPN pro Smart TV Streaming

Není vždy možné nainstalovat software VPN přímo do Smart TV. Pokud však vaše Smart TV může přistupovat do obchodu Google Play (Android Smart TVs can), můžete nainstalovat aplikaci VPN (pro vašeho poskytovatele) přímo do smart TV. Je to nejlepší způsob, jak připojit chytrou televizi, takže pokud je to možné, použijte tuto metodu. Nezapomeňte, že ne každý inteligentní televizor to dokáže, takže se musíte obrátit na svého výrobce.

Pokud má váš SmartTV přístup ke službě Google Play, postupujte takto:

Pokud máte Android TV, můžete podle pokynů níže nainstalovat VPN Android Android.

 1. nákup předplatného VPN, doporučujeme 5 nejlepších VPN pro Smart TV ve spodní části tohoto článku.
 2. Stáhněte si software a nainstalujte klienta Android (soubor .APK) do chytré televize Android.
 3. Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů od přihlášení.
 4. Spusťte aplikaci v chytré televizi a připojte se k serveru.

To je ono: nyní předstíráte, že jste v jiné zemi a máte přístup k obsahu z této oblasti! Vaše soukromí je také chráněno díky šifrování VPN.

Není velký zápas mezi Ruizem a Joshuou ve vaší zemi k dispozici?

Pokud se obáváte, že vám bude chybět nejočekávanější boxerský zápas v roce 2020, jednoduše postupujte podle pokynů ProPrivacy o tom, jak sledovat zápas Ruiz vs Joshua s VPN a uvidíte, jak se Anthony Joshua pokouší získat zpět WBA (Super ), IBF, WBO a IBO tituly těžké váhy od mistra světa Andyho Ruize v tomto vysokém vkladu vhazování.

Připojení prostřednictvím PC nebo notebooku

Většina majitelů chytrých televizí se rozhodne připojit svůj televizor k počítači pomocí ethernetového kabelu. To jim umožňuje sdílet internetové připojení svého počítače (více o tom později). Toto je efektivní způsob, jak pomocí VPN odblokovat omezený obsah v chytré televizi. Například můžete použít VPN k odblokování videí YouTube omezených ve vaší zemi ak odblokování streamovacích služeb blokovaných / omezených ve vaší zemi. Tuto metodu bude muset použít každá inteligentní televize, která neumožňuje přímou instalaci aplikací, (nebo VPN router).

Sdílení připojení VPN v systému Windows

 1. Zkontrolujte, zda je počítač připojen k vaší službě VPN. Pokud jste se dosud nepřihlásili k odběru VPN, podívejte se na naše 5 nejlepších článků VPN pro Smart TV. Doporučujeme NordVPN, protože obsahuje vše, co potřebujete pro streamování dalšího obsahu v HD na chytré televizi.
 2. Připojte SmartTV k počítači pomocí kabelu Ethernet.
 3. Otevřete v počítači Centrum sítí a sdílení (Start > Kontrolní panel > Centrum sítí a sdílení) a klikněte na „Změnit nastavení adaptéru“.
 4. Najděte připojení VPN. Připojení OpenVPN obvykle nejsou jasně označena, proto vyhledejte jedno s popisem „TAP-Win32 Adapter V9“ (nebo podobné). Klikněte na něj pravým tlačítkem a v rozbalovací nabídce vyberte možnost Vlastnosti.
 5. Vyberte kartu „Sdílení“ a zaškrtněte políčko „Povolit ostatním uživatelům sítě připojení prostřednictvím internetového připojení tohoto počítače“. Poté z rozevírací nabídky vyberte možnost Připojení k místní síti (pokud máte v počítači více portů Ethernet, pak vyberte ten, ke kterému jste připojili SmartTV), a potom klikněte na tlačítko „OK“.
 6. Restartujte SmartTV a počítač a mělo by to fungovat správně.

Sdílení připojení VPN v OSX (PPTP nebo L2TP)

Sdílení připojení v OSX je trochu složitější, pokud si přejete nastavit OpenVPN, ale tento tutoriál TunnelBlick vám ukáže, jak. Ukážeme vám, jak jej nastavit pomocí PPTP nebo L2TP a vestavěného klienta VPN.

 1. Zaregistrujte se do služby VPN a nastavte ji podle pokynů poskytovatele. Doporučujeme NordVPN, protože obsahuje vše, co potřebujete pro streamování dalšího obsahu v HD na chytré televizi.
 2. Pokud je SmartTV vypnutý, připojte jej k portu USB počítače Mac pomocí kabelu Ethernet a adaptéru.
 3. V OSX otevřete System Preferences (ikona Apple v pravém horním rohu obrazovky) -> System Preferences) a klikněte na „Sharing“.
 4. a) Stáhněte nabídku „Sdílení připojení z“ a vyberte připojení VPN. b) V poli „Do počítačů pomocí“ zaškrtněte políčko „USB Ethernet“. c) Zaškrtněte políčko „Sdílení Internetu“ a objeví se vyskakovací okno. Klikněte na „Start“ a (d) „Sdílení na internetu: Zapnuto“ se zobrazí zeleně, abyste věděli, že vše funguje dobře.
 5. Restartujte SmartTV.

Metoda VPN směrovače

Někteří lidé dávají přednost použití VPN, která je nainstalovaná na blikajícím routeru. To znamená, že všem zařízením v jejich domácnosti - včetně jejich Smart TV - je podporováno připojení VPN. Jedná se o velmi snadný způsob připojení chytré televize ke službě VPN (a ke všem ostatním zařízením v domácnosti).

I když je pravda, že můžete router zablokovat sami (je-li kompatibilní), obvykle se to děje pouze u lidí, kteří jsou docela techni. Je to proto, že může blikat router s firmwarem DD-WRT (nebo jiným firmwarem routeru třetí strany) "cihlový" zařízení (zamkněte ho, aby bylo nepoužitelné).

Pokud máte nízkou úroveň technického know-how, blikání routeru pravděpodobně není pro vás. Naštěstí existují společnosti, které nabízejí předplacené a předzábleskové routery, které umožňují jednoduché nastavení typu plug-and-play - Flashrouters je skvělým příkladem.

Některé služby VPN (například NordVPN, prodávají samostatně směrovače).

Pre-flashed routery

Jednou z významných výhod použití bleskového směrovače je to, že všechna vaše zařízení připojená k internetu (včetně herních konzol, telefonů iPhone a Android a samozřejmě SmartTV) budou mít prospěch z připojení k VPN, když se připojí přes router.

Většina sítí VPN lze zakoupit předem na routeru u flashrouterů třetích stran. Existují dva hlavní typy zábleskových směrovačů: DD-WRT a Tomato. DD-WRT je nejoblíbenější možností, protože se jedná o nejvíce přizpůsobitelný typ bleskového routeru. Kliknutím na odkazy získáte podrobnější informace o těchto typech směrovačů.

Výhodou použití blikajícího routeru je, že automaticky používá službu VPN bez ohledu na to, jaké zařízení se připojíte k vaší WiFi síti. Může také pomoci snížit počet síťových kabelů, které používáte, a učinit je tak, abyste nemuseli hrát s nastavením počítačové sítě. Nezáleží také na tom, zda váš počítač není blízko vaší SmartTV.

Směrovač DD-WRT

Úplný seznam kompatibilních směrovačů naleznete na webových stránkách DD-WRT, kde najdete také informace o instalaci a konfiguraci DD-WRT. A kliknutím na tyto odkazy zobrazíte průvodce nastavením PPTP a OpenVPN.

Rajčatový router

Úplný seznam kompatibilních směrovačů lze nalézt na webových stránkách směrovače rajčat, mají také informace o instalaci a konfiguraci Tomato a průvodce nastavením OpenVPN..

5 nejlepších VPN pro uživatele Smart TV

Kredit na obrázek titulu: Andrey_Popov / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me