Jak odblokovat Netflix ve škole nebo v práci – průvodce sledováním Netflixu na omezené WiFi

Netflix je k dispozici téměř všude, ke svým službám máte přístup ve více než 190 zemích po celém světě. Výsledkem je, že většina lidí se může přihlásit do Netflixu, aniž by musela dělat nic zvláštního.

Bohužel mnoho pracovišť, škol, univerzit a vysokých škol blokuje Netflix v jejich WiFi sítích. Ve skutečnosti, protože Netflix je takový práh šířky pásma, dokonce i veřejné WiFi hotspoty začínají omezovat přístup k Netflixu..

Pokud máte problémy s odblokováním Netflixu ve škole nebo v práci, přečtěte si, abyste zjistili, jak k němu získat přístup.

Co potřebuješ?

Odblokování Netflixu ve škole nebo v práci je velmi snadné, vše, co potřebujete, je levná online služba zvaná virtuální privátní síť (VPN)..

VPN je online nástroj, který vám umožní vyhnout se internetovým blokům a omezením. S sítí VPN můžete snadno obejít bloky umístěné správci sítě a sledovat vaše oblíbené pořady Netflix a mít také přístup k jiným webům..

Další informace naleznete v příručce VPN pro začátečníky.

Jak odblokovat Netflix ve škole nebo pracovat s VPN

Chcete-li sledovat Netflix ve škole nebo v práci, postupujte následovně:

 1. Vyberte VPN, která pracuje s Netflixem.

  Upozornění: Netflix blokuje mnoho sítí VPN, proto je důležité držet se velmi specifických služeb.

 2. Přihlaste se k odběru služby VPN.

  Doporučujeme, abyste se zaregistrovali do ExpressVPN, protože jsou rychlé, což je nezbytné pro streamování v HD, mají servery po celém světě a jsou spolehlivé.

  Existují i ​​další služby VPN, které mohou odblokovat Netflix. Podívejte se na naši stránku VPN pro Netflix, kde najdete seznam nejlepších.

 3. Stáhněte si software VPN a nainstalujte ho do svého zařízení.

  Abychom vám pomohli, máme k dispozici některé instalační příručky specifické pro zařízení pro Windows, Mac, Linux, iOS, Android a Fire TV Stick.

 4. Přihlaste se k síti VPN pomocí svých přihlašovacích údajů.

 5. Připojte se k VPN serveru buď ve vaší zemi - nebo v jiné zemi, která má Netflix.

  Věděl jsi? Další obsah Netflix můžete odblokovat připojením k serveru v jiné zemi!

 6. Otevřete Netflix a začněte streamovat pořady - přestože jste stále na místě, kde je blokováno!

  Problémy? Časté opravy naleznete v naší příručce pro řešení potíží s Netflix VPN.

Ne všechny VPN fungují s Netflixem

Je důležité, abyste věděli, že ne všechny služby VPN odblokují Netflix. Ve skutečnosti pouze malý počet sítí VPN dokáže obejít zákaz sítě Netflix. Seznam služeb, u kterých je zaručeno odblokování Netflixu, naleznete v našem průvodci VPN Netflix.

Užitečné průvodce Netflix

Jak získat US Netflix pro Android, iPhone a iPad

Nejlepší VPN pro Netflix 2020 | Zkoušeno & OVĚŘENO [DENNĚ]

Porazte blok Netflix VPN - Tipy pro odstraňování problémů s chybovou zprávou proxy serveru Netflix

Jak VPN odblokuje Netflix ve škole nebo v práci WiFi?

Připojení k VPN vytvoří šifrované spojení mezi vámi a serverem poskytovatele. To lze považovat za tunel, který skrývá vaši online aktivitu od správců sítě a umožňuje vám obejít filtry uložené firewallem, odblokovat omezené weby, jako je Netflix..

Pamatujte, že zatímco jakákoli renomovaná VPN může slibovat soukromí od kohokoli, kdo monitoruje internetový provoz, pouze konkrétní VPN budou moci získat detekci proxy Netflixu proxy, proto si vyberte svého poskytovatele moudře.

Mohu odblokovat Netflix ve škole nebo pracovat zdarma?

Asi ne. Ačkoli některé bezplatné služby VPN existují, jsou obvykle omezující z hlediska rychlosti připojení a omezení stahování. Díky tomu jsou nevhodné pro streamování pořadů na Netflixu. Kromě toho ve skutečnosti s Netflixem pracuje velmi omezený počet sítí VPN a do této kategorie spadá většina bezplatných služeb.

Ale tam, kde existuje vůle, existuje způsob. Pokud chcete obejít omezení vašeho internetového připojení zdarma, některé služby VPN nabízejí záruky vrácení peněz nebo bezplatné zkušební verze. ExpressVPN, která je jednou z nejlepších služeb na trhu, nabízí 30-denní záruku vrácení peněz bez rizika.

Problémy?

Poskytovatelé VPN jsou ve hře Netflix v neustálé hře s kočkou a myší a služby VPN, které mají přístup k Netflixu, se neustále vyvíjejí. Pokud se setkáváte s problémy, vyzkoušejte některé z níže uvedených metod nebo si přečtěte další pokyny k řešení problémů s VPN Netflix VPN.

Připojte se k jinému serveru VPN

Pokud jste se v této příručce zaregistrovali k jedné z VPN a nemáte přístup k Netflixu, může to být proto, že se musíte připojit k určitému serveru.

Netflix pravidelně blokuje IP adresy VPN, proto se většina VPN vzdala pokusu o odblokování. Málo poskytovatelů, kteří pouze odblokují konkrétní katalogy. Budete tedy muset zkontrolovat u VPN, abyste zjistili, který server musíte použít.

Skrýt provoz VPN

Pokud se již připojujete ke správnému serveru VPN pro Netflix, ale stále máte problémy, je možné, že místní správce sítě blokuje provoz VPN. Pokud se jedná o tento případ, doporučujeme použít funkci ztlumení VPN.

Jedná se o technologii, která vám umožní obejít tyto druhy bloků správce. Pokud budete mít i nadále problémy, bude vhodné kontaktovat podporu vašeho poskytovatele, protože mnoho z nich nabízí pomoc prostřednictvím komplexních živých chatů a e-mailových služeb. Další informace naleznete v našem průvodci, jak skrýt provoz VPN.

Další možností je zkusit použít síť Netflix VPN, která poskytuje službu Shadowsocks, protože je známo, že pro některé uživatele fungovala. Shadowsocks je alternativní metoda vytvoření tunelu k proxy serveru (HTTP proxy), který poskytuje několik VPN. Stojí za zmínku, že Shadowsocks není totéž jako SOCKS5. Jediná síť Netflix VPN, která v současné době poskytuje službu Shadowsocks, o které víme, je PrivateVPN .

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me