Jak se dívat na americký Netflix na chytré televizi

Pro přístup k US Netflix na chytré televizi existuje celá řada různých metod. Pokud ale nemůžete získat přístup k obchodu Android App z vašeho televizoru, pak to může být trochu obtížnější. V tomto článku vás provedeme kroky k nastavení VPN pro sledování vaší chytré televize v USA Netflix pomocí tří různých metod..

Chcete-li začít s níže uvedenými metodami, budete potřebovat Smart TV, předplatné Netflix a předplatné služby VPN, která pracuje s Netflix.

Jak získám US Netflix ve své chytré televizi?

Existují tři různé způsoby, jak můžete sledovat Netflix na chytré televizi. Chcete-li zobrazit kroky každé metody, jednoduše klikněte na odkazy níže.

 1. Použijte směrovač VPN
 2. Používejte zařízení se systémem Android - Android TV nebo Fire Stick
 3. Sdílejte připojení Windows se svou chytrou televizí
 4. Použijte službu Smart DNS

Jak sledovat Netflix na Smart TV pomocí VPN routeru

Použití VPN routeru je pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak sledovat US Netflix na vaší chytré televizi. Většina slušných routerů v dnešní době lze nakonfigurovat tak, aby fungovala téměř s jakoukoli službou VPN. Po připojení chytré televize k routeru za předpokladu, že má aplikaci Netflix, je možné sledovat americkou verzi Netflix.

Jedním z nejvíce přizpůsobitelných typů firmwaru pro instalaci VPN na routeru je DD-WRT a my jej použijeme jako součást našich příkladů níže.

 1. Nastavte na svém routeru připojení VPN, které se připojuje k americkému serveru VPN VPN.

  Na routeru DD-WRT najdete nastavení PPTP a OpenVPN pod Služby > VPN.

  Potřebujete VPN router? Podívejte se na naši stránku VPN routerů. Nebo si můžete podrobně prohlédnout nastavení, podívejte se na náš návod, jak nastavit VPN v průvodci routeru DD-WRT..

  DD-WRT služby

 2. Připojte Smart TV ke směrovači ve stejném pásmu, jako jste nastavili připojení VPN.

  Doporučujeme nastavit vaši VPN pomocí pásma 5 GHz, pak se ujistěte, že všechna zařízení, která chcete směrovat prostřednictvím připojení VPN (v tomto případě vaše inteligentní televize), také používají tuto frekvenci.

 3. Spusťte aplikaci Netflix vaší chytré televize a přihlaste se.

  K tomu můžete použít svůj existující účet Netflix, není třeba se registrovat k novému. Nezáleží na tom, zda váš účet není registrován v USA, nyní byste si měli prohlédnout úplný americký katalog titulů Netflix. "Na zdraví" je dobrý údaj, který funguje.

  Domovská stránka Netflix

Některé úvahy

Použití VPN routeru pro přístup k USA Netflix na vašem televizoru je jistě nejpohodlnější metodou v dlouhodobém horizontu, ale stále existuje několik úvah, které je třeba provést.

Investujte do dobrého routeru

I když aplikace VPN jsou často lehké, šifrování dat může být náročné na hardware. Levnější směrovače nemají výpočetní výkon potřebný k řádnému fungování VPN a pokud připojení selhají, může to ovlivnit kvalitu Netflix a nakonec vás nechat nechráněné. Nákup dobrého routeru je drahý, ale fantastická dlouhodobá investice.

Vyberte správnou službu VPN & server

V ideálním světě by přístup k různým knihovnám Netflixu byl stejně snadný jako připojení k VPN a výběr serveru založeného v zemi, do které chcete přistupovat. Netflix bohužel blokuje většinu připojení VPN jménem licenčních partnerů a někteří podporují pouze streamovací platformu na určitých serverech. Pokud jde o výběr správné sítě VPN, nejen se ujistěte, že je podporována síť Netflix, měli byste také zkontrolovat, které země jsou k dispozici, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Optimalizujte své připojení

Protože bezdrátová zařízení jsou desetinásobná, je dobře známo, že vzdálenost a objekty mezi směrovačem a televizorem mohou ovlivnit stabilitu vašeho připojení, ale co byste měli opravdu zvážit, je vzdálenost mezi serverem a domovem. Při používání serveru na druhé straně světa je mnohem pravděpodobnější zpomalení vašeho připojení než připojení k serveru se sídlem v zemi, ve které žijete. Někdy je třeba učinit kompromisy, abyste získali přístup ke správnému katalogu streamování, ale měli byste pokud je to možné, vždy si vyberte servery blíže.

Rozdělené tunelování & různé frekvence

Použití routeru VPN je jedním z nejspolehlivějších způsobů přístupu k mezinárodním knihovnám Netflixu, ale přichází s nevýhodou - každé zařízení připojené k routeru bude muset učinit stejné kompromisy, jako jsou pomalejší rychlosti a nemožnost přístupu k místnímu obsahu. Naštěstí mohou split tunneling a multi-band routery udržet vaše ostatní zařízení v provozu rychle.

Rozdělené tunelování je funkce zabudovaná do sítě VPN, která umožňuje vybrat a vynechat zařízení, která jsou směrována prostřednictvím serveru VPN. Tuto nabídku však nabízejí pouze někteří poskytovatelé, takže před zakoupením předplatného je vždy vhodné zkontrolovat našeho průvodce. Alternativně můžete vždy nastavit VPN na jednu frekvenci (5 GHz) a připojit zařízení k jinému (2,4 GHz) na vícepásmovém routeru.

Jak sledovat Netflix na vaší chytré televizi se zařízeními Android TV

Pokud vaše inteligentní televize používá jako svůj operační systém Android TV nebo Amazon Fire TV, máte štěstí! Téměř každá VPN na světě nabízí aplikaci pro Android a mnoho z nich také nabízí aplikace pro Android TV a Amazon Fire TV. Existuje také několik vynikajících OpenVPN třetích stran - zejména OpenVPN pro Android. Pokud si nejste jisti, zda je váš televizor kompatibilní, zkontrolujte následující pokyny.

Postupujte podle níže uvedených kroků k nastavení VPN s Android TV a začněte sledovat Netflix.

 1. Nainstalujte si aplikaci Netflix z Obchodu Google Play.

 2. Nainstalujte si aplikaci VPN z Obchodu Google Play.

  Televizory Android TV mohou instalovat a spouštět libovolnou aplikaci VPN nebo Android TV VPN. Aplikace Android TV jsou lépe optimalizovány pro chytré televizory, ale bude fungovat i běžná aplikace pro Android.

 3. Pomocí aplikace VPN se připojte k serveru VPN v USA.

 4. Stisknutím tlačítka Domů na dálkovém ovladači ukončíte aplikaci VPN, dokud je stále spuštěna.

 5. Spusťte aplikaci Netflix a přihlaste se.

  Nezáleží na tom, zda váš účet není registrován v USA, nyní byste si měli prohlédnout úplný americký katalog titulů Netflix.

Televizní show "Parky a rekreace" je dobrým měřítkem pro ověření, že si prohlížíte americký katalog. Když už je vše v pořádku, stačí kliknout na název a sledovat jej.

Jak sledovat Netflix na vaší chytré televizi s Amazon Fire TV (Fire TV Stick)

 1. Vyhledejte poskytovatele VPN nebo jednoduše vyhledejte výraz „VPN“ a procházejte podporované poskytovatele.

  Můžete to provést ručně pomocí vyhledávacího pole v pravé horní části obrazovky Fire TV nebo pomocí hlasového vyhledávání vlastníků 2. generace pomocí dálkového ovladače Alexa.

  VPN v aplikaci požární televize

 2. Nainstalujte a spusťte aplikaci.

  Aplikace ExpressVPN na firestick

 3. Připojte se k serveru VPN ve Spojených státech.

  Aplikace ExpressVPN zapnuta

 4. Stisknutím tlačítka Domů na dálkovém ovladači ukončíte aplikaci VPN, dokud je stále spuštěna.

 5. Spusťte aplikaci Netflix a přihlaste se.

  Nezáleží na tom, zda váš účet není registrován v USA, nyní byste si měli prohlédnout úplný americký katalog titulů Netflix.

Televizní show "Twin Peaks" není pro nás předplatitele UK Netflix k dispozici, takže je užitečné jej vyhledat, abychom ověřili, že prohlížíme americký katalog. Když už je vše v pořádku, stačí kliknout na název a sledovat jej.

Některé úvahy

Velkou výhodou použití VPN VPN pro Android oproti VPN routeru je to, že lze VPN podle potřeby snadno povolit a zakázat. Pokud však zvolíte tuto metodu, je třeba vzít v úvahu některé aspekty.

Zkontrolujte kompatibilitu

Netflix přirozeně ukončil podporu aplikací pro některé starší chytré televizory. Pro některé existuje řešení, ale pouze pokud je vaše zařízení certifikováno společností Google. Chcete-li se vyhnout potenciálním problémům, před nákupem zkontrolujte kompatibilitu.

Zvažte koupi karty Fire TV nebo zařízení Android TV

Pokud vaše inteligentní televize nemá operační systém se systémem Android, můžete vážně zvážit nákup zařízení Android TV nebo Amazon TV Stick. Jednoduše připojením jednoho k HDMI portu vašeho televizoru s velkou obrazovkou zlepšíte jeho funkčnost.

Streamování ve 4 kB

Pouze velmi omezený výběr certifikovaných zařízení bude přehrávat obsah Netflixu s rozlišením 4 kB (pokud máte správný plán a rychlost stahování nejméně 25 Mbit / s). Pokud tedy chcete streamovat 4K, zkontrolujte, zda jsou všechna vaše zařízení kompatibilní.

V Fire TV není VPN podporována

Pokud vaše služba VPN není v obchodě Amazon Fire TV Store podporována, můžete do zařízení Fire TV načíst jakoukoli aplikaci Android VPN. Úplný návod, jak to provést, naleznete v části Nejlepší VPN pro Fire Stick.

Sledujte Netflix v chytré televizi sdílením připojení k systému Windows nebo macOS VPN

Je možné sdílet připojení VPN z vašeho Windows PC nebo Mac s vaší Smart TV. Toto je nejsložitější možnost nastavení a postrádá určitou eleganci. Pokud však nemáte směrovač podporující VPN nebo hardware Android / Fire TV, jedná se o zástupné řešení.

Vzhledem k tomu, že metodika je mnohem podrobnější, věnovali jsme jí samostatného průvodce. Další informace o tom, jak to provést v systémech Windows a MacOS pomocí různých kombinací WiFi / Ethernet, najdete v našem sdílení vašeho průvodce připojením VPN.

Jak nakonfigurovat inteligentní DNS na chytré televizi pro sledování Netflix

Inteligentní služby DNS mohou odblokovat US Netflix vyřešením dotazů DNS vaší chytré televize ve Spojených státech.

Specifika se liší v závislosti na značce a modelu vašeho televizoru, ale nastavení DNS se obvykle nachází tak, že přejdete do nabídky „Nastavení“ a přejdete do části „Síť“. Například na televizorech Samsung:

 1. Stiskněte tlačítko Menu dálkový > Síť > Stav sítě > Nastavení IP > Nastavení DNS

 2. Vyberte možnost „Zadat ručně“.

 3. Poznamenejte si své aktuální nastavení DNS (pouze pro případ!)

 4. Zadejte adresu DNS, kterou vám poskytl váš poskytovatel SmartDNS.

 5. Klikněte na OK a restartujte televizor.

 6. Spusťte aplikaci Netflix.

  Nezáleží na tom, zda váš účet není registrován v USA, nyní byste si měli prohlédnout úplný americký katalog titulů Netflix.

Některé úvahy

Stejně jako u ostatních metod diskutovaných v této příručce je třeba zvážit některé aspekty, pokud se rozhodnete tuto metodu použít.

Musím změnit své regionální nastavení televize?

Ne, Netflix je nyní k dispozici kdekoli na planetě (s výjimkou Číny, Sýrie a Severní Koreje), takže již není třeba měnit regionální nastavení vašeho televizoru, aby se aplikace stáhla..

Je inteligentní DNS spolehlivější než VPN?

Existuje argument, že IP adresy VPN serveru jsou pro Netflix snazší blokovat než překladače DNS používané službami Smart DNS. Ve skutečnosti však mnoho takových služeb blokuje Netflix.

Pro

Největší výhodou použití inteligentního DNS přes VPN je to, že je možné nakonfigurovat inteligentní DNS na téměř jakémkoli stroji podporujícím internet. To zahrnuje herní konzole a, ano, chytré televizory.

Další výhodou je, že inteligentní DNS je rychlejší než VPN, protože k zabezpečení připojení se nepoužívá šifrování náročné na prostředky.

Nevýhody

Pokud váš poskytovatel lokálních datových proudů není podporován poskytovatelem inteligentních služeb DNS, můžete je při konfiguraci inteligentního serveru DNS považovat za zablokované. A na chytré televizi neexistuje jednoduchý způsob, jak jednoduše zapnout a vypnout inteligentní DNS.

Inteligentní služby DNS jsou užitečné pouze pro streamování obsahu. Za podobný měsíční poplatek vám VPN umožní streamovat Netflix, chránit před plošným vládním dozorem, chránit před sledováním webových stránek, udržovat vaši historii procházení soukromou, když používáte veřejné WiFi, umožní vám přístup k cenzurovaným webům, umožní vám bezpečně torrent a další.

Užitečné průvodce Netflix

Nejlepší VPN pro Netflix 2020 | Zkoušeno & OVĚŘENO [DENNĚ]

Odblokovat Netflix - Jak změnit zemi Netflix

Jak získat US Netflix pro Android, iPhone a iPad

Problémy?

Pokud zjistíte, že máte problémy s některou z výše uvedených metod, může to být z několika důvodů. Před prvním kontaktováním týmu zákaznické podpory poskytovatele VPN doporučujeme vyzkoušet si průvodce řešením problémů s sítí Netflix VPN jako váš první přístav..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me