Jak se dívat na finále Game of Thrones Season 8 online – Kodi, torrent a další

Finále Season 8 je tady.

Pokud jste stejně nadšeni, jako bychom měli streamovat závěrečnou sérii fantasy epic, tento průvodce vám ukáže, jak sledovat hru Game of Thrones sezónu 8, epizoda 6 rychle a bezpečně.

Odblokujte hru o trůny pomocí VPN

Přejděte dolů a přečtěte si našeho podrobného průvodce, jak sledovat GoT.

NordVPN nabízí fanouškům Game of Thrones 75% slevu na jejich VPN předplatné, jednoduše kliknutím na níže uvedený odkaz a registrací.

NordVPN je nejlepší VPN pro Game of Thrones, protože je levný, vysoce soukromý a rychlý pro streamování.

Jak streamovat GoT Season 8 Episode 6 online pomocí VPN

Streamování hry o trůny byste mohli streamovat za méně než 5 minut, postupujte takto:

  1. Přihlaste se k odběru VPN k odblokování GoT, doporučujeme NordVPN - ultrarychlé servery, uživatelsky příjemný software a 75% slevu pro fanoušky GoT!
  2. Otevřete aplikaci VPN a vyberte server VPN. NordVPN má vyhrazené servery P2P umístěné po celém světě, klikněte na Připojit.
  3. Přejděte na svou preferovanou streamovací službu nebo torrent server.
  4. Vaše VPN work around je nastavena a jste připraveni sledovat online hru Game of Thrones!

Proč potřebuji VPN, abych mohl sledovat Game of Thrones online?

Pomocí sítě VPN pro hru trůn můžete bezpečně a bezpečně odblokovat streamování webů a torrent bezpečně a bezpečně.

  • Odblokujte weby, které nejsou dostupné ve vaší zemi - Pro přístup k blokovaným webům použijte VPN.
  • VPN šifruje váš internetový provoz - VPN zastaví vašeho poskytovatele internetových služeb v tom, že vidíte torrent.
  • Zabraňte ostatním uživatelům torrenteru, aby viděli vaši skutečnou IP adresu - Chraňte svá data a buďte anonymní při sledování nebo torrentování GoT.

Streamujte hru o trůny na Kodi

Pokud chcete sledovat finále sezóny 8 GoT na krabici KODI, máte štěstí. Nezapomeňte, že pokud se rozhodnete sledovat GoT prostřednictvím této možnosti, jedná se o pirátství, a z tohoto důvodu to děláte na vlastní nebezpečí.

Streamování online stránek

Když bude GoT mít premiéru, není pochyb o tom, že bude k dispozici mnoho možností sledování pořadu na pirátských živých přenosech. Webové stránky jako; Putlockery, GoMovies, The Pirate Bay, EZTV.

HBO - US (doporučená metoda)

HBO bude vysílat oficiální celosvětovou premiéru GoT Season Eight, Episode Six ve 21:00 EST - 20:00 Central. Nová epizoda bude vysílat na HBO a streamovat živě na HBO Now a HBO Go.

HBO můžete streamovat na Amazon Fire Stick, Amazon Fire TV, Android TV, Xbox 360 a Xbox One, Roku, Apple TV, chytré televizory Samsung, iOS, Android a Kodi.

S VPN Android a iPhone mohou uživatelé HBO US odblokovat kdekoli!

Sky Atlantic - Velká Británie

Očekává se, že finále britské GoT bude vysílat na Sky Atlantic v pondělí 20. května ve 2:00 v pondělí 20. května. Poté se bude opakovat v pondělí večer ve 20:00..

Nyní TV - UK

Pokud nejste odběratelem Sky UK, nejlepším způsobem, jak sledovat hru Thrones S8E6, je zakoupení vstupenky NowTV. Nyní TV prodává den, týden nebo měsíc přechází na kanály Sky TV. Tato online služba je ideální pro kohokoli, kdo žije mimo Spojené království a chce streamovat GoT na Sky Atlantic.

FOX Showcase - Foxtel Australia

Předstíráním, že je v Austrálii pomocí VPN, je možné sledovat GoT na FOX Showcase. Foxtel je služba předplatného pouze v Austrálii, která stojí 49 AU. Lze jej zobrazit na většině zařízení, včetně počítače, Mac, Android, iPhone a iPad.

Díky VPN iPhone a Android mohou uživatelé GoT odblokovat na cestách!

Hotstar - Indie

Pokud chcete sledovat GoT v Indii, budete jej moci sledovat v pondělí 20. května v Hotstar nebo Star World. Jednoduše se připojte k VPN serveru v Indii a odblokujte televizní pořad ve vašem rodném jazyce.

Kdy je vydána Game of Thrones Season 8 Episode 6?

Osm finále GoT je naplánováno na premiéru v USA 20. května, 2020.

Diváci ve Velké Británii mohou využít simulcast Sky - to znamená, že bude mít premiéru na Sky Atlantic ve stejnou dobu, jakou vysílá v USA. Očekává se, že to bude v pondělí 20. května 2:00.

Britští diváci, kteří nechtějí zůstat vzhůru celou noc, budou moci sledovat opakované vysílání epizody v pondělí 20. května.

Austrálie se také představí na premiéře na FOX SHOWCASE v pondělí 20. května.

Odblokujte finále 8. sezóny GoT - závěr

20. května 2020 Game of Thrones vysílá svou poslední epizodu na velkém počtu kanálů po celém světě. To znamená, že existuje obrovské množství způsobů, jak sledovat tok GoT s VPN.

V závislosti na tom, jaký je váš rodný jazyk, možná budete chtít streamovat jinou verzi GoT (ve španělštině, francouzštině, němčině nebo jiném jazyce). Chcete-li to provést, jednoduše se připojte k serveru VPN ve vaší zemi a najděte místní službu nebo stream, který zobrazuje Game of Thrones.

S VPN můžete předstírat, že jste kdekoli, a odblokujte jakýkoli proud GoT S8E6!

Obrazové kredity: Refluo / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me