Jak skrýt aktivitu na internetu před poskytovatelem služeb Internetu

Jak skrýt před poskytovatelem služeb Internetu

Váš poskytovatel internetových služeb (ISP) se může snadno dozvědět vše o vaší online aktivitě pokud nejste dostatečně opatrní.

Chcete-li zůstat při anonymním prohlížení online, můžete skrýt virtuální kartu před poskytovatelem služeb Internetu.

V tomto článku si můžete přečíst o nástroje, které pomáhají chránit vaši aktivitu.

Co ví můj ISP o mně?

Váš poskytovatel internetových služeb zná vše, co děláte online.

Nejen to, že zaznamenávají také všechna tato data. Tato data zahrnují vše z navštívených webů, přenášená data, pokud torrentujete, a pravděpodobně cokoli jiného, ​​na co si vzpomenete.

V některých zemích váš poskytovatel internetových služeb s těmito údaji nic neudělá - je to však velmi vzácné!

Ve většině případů ji použijí k analýze svých uživatelů a k prodeji svých dat.

V horších případech vás mohou prodat vládě (nebo jim bude nařízeno uvolnit data).

Dále vás mohou nahlásit společnostem za nezákonné činnosti, jako je torrenting. Z tohoto důvodu doporučujeme, aby naši čtenáři používali VPN pro torrenting, aby byla zajištěna bezpečnost vašich dat. Protože váš poskytovatel internetových služeb nemůže vidět, co děláte online, není schopen vidět, co děláte torrentem, což znamená, že můžete torrentovat show, aniž byste se museli obávat, že vás chytí.

Jak skrýt vaše internetové aktivity před ISP

Takže teď víte, co o vás ví váš ISP - doslova všechno, co děláte online.

Je čas se naučit, jak skrýt vaše internetové aktivity před ISP.

Použijte VPN

VPN (virtuální privátní síť) poskytuje šifrované síťové připojení prostřednictvím veřejné sítě, proto chrání vaši IP adresu před zvědavýma očima.VPN

Je to pravděpodobně nejbezpečnější způsob, jak si zachovat své soukromí, a procházet online bez sledování a protokolování vaší online aktivity poskytovatelem internetových služeb.

Existují bezplatné služby VPN tam, ale prosím, na vědomí, že nemusí být za to riskovat, protože jejich příjmy nezávisí na tom, zda vás na internetu budou udržovat v anonymitě a bezpečí.

nicméně, Služby VPN, které vyžadují platbu, vás určitě udrží v bezpečí a v soukromí, smlouva je k tomu zavazuje.

Zde si můžete prohlédnout seznam nejlepších služeb vpn, které jsme vybrali ze širokého výběru, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší ze všech.

Použijte proxy

Proxy je podobný VPN, ale bude chránit pouze provoz vašeho internetového prohlížeče.
Proxy

nicméně, servery proxy nejsou často stoprocentně bezpečné. Hostitel proxy serveru může vidět vaši IP adresu a přenos, který prochází přes proxy.

Veřejní proxy, stejně jako bezplatné VPN, nejsou bezpečné protože je může spustit kdokoli, jsou pomalí a nemáte důvod věřit operátorovi, který provozuje proxy.

Místo veřejných zástupců, Doporučujeme používat soukromé proxy servery, protože jsou rychlejší a bezpečnější. Podrobnější analýzu serverů proxy naleznete v Průvodci serverem proxy a dozvíte se více o rozdílech a podobnostech serverů proxy a VPN.

Procházejte Tor

Tor je jiný druh prohlížeče. Funguje tak, že směrujete připojení přes více uzlů.

Proto se tomu říká Tor - The Onion Router. Váš provoz prochází několika vrstvami jako v cibuli.

Je to zcela zdarma a vaše aktivity prohlížení internetu zůstanou v bezpečí. Mnoho lidí používá VPN a Tor společně pro lepší zabezpečení a soukromí. pokud to chcete udělat, budete potřebovat Tor VPN, protože ne každá služba pracuje s Tor.

Bohužel, na rozdíl od VPN, bude chránit pouze vaše aktivity při prohlížení internetu. Kromě toho to bude vážně bránit vaší rychlosti internetu.

Jak Torrent bez vědomí vašeho ISP

Stahování obsahu z internetu se může zdát velmi jednoduché a neškodné, ačkoliv někdy je, před stažením čehokoli byste měli zvážit bezpečnostní opatření. To platí zejména pro torrentování obsahu. Torrenting sám o sobě není nezákonný. Existují však materiály chráněné autorskými právy, které nesmí být staženy bez zaplacení.Anonymní torrent

Při stahování obsahu chráněného autorskými právy může dojít k potížím a za účelem zabránění tomu, abyste se mohli udržet v bezpečí pomocí jedné z metod a služeb pro skrytí vaší IP adresy.

Vezměte prosím na vědomí, že ProPrivacy.com neschvaluje ani nepodporuje nelegální torrentování ani nezákonné online aktivity. Doporučujeme místo toho stahovat bezplatný legální obsah. Pokud vás zajímá, kde najdete skvělé věci zdarma, je tento článek o bezplatných legálních torrentových serverech pro vás zlatým dolem.

Jak skrýt před poskytovatelem služeb Internetu: Závěr

Cokoli děláte na internetu, váš ISP a v podstatě kdokoli to vidí. Možná jsou věci, které byste mohli chtít skrýt, ne proto, že jsou nezákonní nebo s nimi není nic zvláštního, ale nechcete, aby o tom věděl celý svět..Jak skrýt před závěrem vašeho ISP

To je když služby ochrany soukromí jsou užitečné. Nejbezpečnější volbou je určitě komerční VPN služba, dnes si však můžete vybrat z jiných různých služeb, které pomáhají zůstat na internetu v bezpečí a soukromí.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me