Jak sledovat Ruiz vs Joshua znovu zápasí s VPN

V sobotu se Anthony Joshua vrátí do ringu, aby bojoval proti současnému mistrovství světa v těžké váze v boxu Andy Ruizovi - v nepochybně nejočekávanější soutěži v těžké váze z roku 2020. V zápase se AJ vrátí do ringu, aby zjistil, zda může znovu získat WBA ( Super), IBF, WBO a IBO tituly těžké váhy, které prohrál s Ruizem v červnu.

Kvůli šoku a hrůze způsobené prvním rozrušením způsobuje toto opětovné zápasení hromadné buzzy po celém světě - což znamená, že mnoho diváků se obrací k VPN, aby odblokovalo soutěž a zjistilo, zda Ruiz dokáže zdánlivě nemožné ještě jednou.

Jak streamovat Ruiz Vs Joshua 2 s VPN

Pomocí VPN může kdokoli předstírat, že je v cizí zemi, aby odblokoval oficiální stream Ruiz VS AJ. To vám ušetří nutnost lovu nelegálního proudu a zaručuje, že vám nebude náhle ponechán ve tmě proud, který je rozbitý.

S VPN můžete předstírat, že jste ve Velké Británii, USA, Kanadě - nebo dokonce Španělsku - k odblokování Joshua VS Ruiz 2 na DAZN nebo Sky Sports. VPN funguje tak, že skryje vaši skutečnou IP adresu a nahradí ji lokální IP adresou v zemi, kterou požadujete.

Díky tomu můžete platit za oficiální streamovací službu a sledovat ji stejně jako místní. Chcete-li odblokovat Anthony Joshua VS Ruiz pomocí VPN, postupujte takto:

  1. Přihlaste se k odběru jedné z nejlepších sítí VPN. Pro odblokování Ruis Vs AJ doporučujeme NordVPN, protože je rychlý a má servery po celém světě, kde je potřebujete pro streamování boje.
  2. Stáhněte a nainstalujte software VPN.
  3. Připojte se k serveru v požadované zemi.
  4. Vydejte se na streamovací službu, která vysílá boj a přihlašuje se k odběru
  5. Sledujte Joshua Vs Ruiz díky vaší VPN.

Kde mohu sledovat Joshua Vs Ruiz online?

DAZN

Nejlepší způsob, jak pro většinu lidí streamovat AJ Vs Ruiz 2, bude pravděpodobně prostřednictvím online sportovní streamovací služby DAZN. DAZN je držitelem práv na opětovný zápas v USA, Rakousku, Německu, Japonsku, Švýcarsku, Kanadě, Itálii, Španělsku a Brazílii.

To znamená, že kdokoli může použít VPN pro připojení k serveru v jedné z těchto zemí, aby odblokoval DAZN a získal měsíční předplatné. Cena předplatného za jeden měsíc stojí mezi 10 a 20 $ v závislosti na zemi, pro kterou se rozhodnete. Obecně však doporučujeme Kanadu, která vás bude sledovat asi 15 USD, abyste mohli sledovat boj.

A co víc, zákazníci DAZN ze zemí mimo USA mohou v současné době získat 30denní bezplatnou zkušební verzi. To znamená, že pokud se přihlásíte k odběru DAZN Kanady nebo Španělska - můžete sledovat boj s anglickým nebo španělským komentářem, aniž byste skutečně platili cent.

Sky Sports Box Office

Každý, kdo dává přednost sledování zápasu prostřednictvím britského televizního vysílání Sky Sports, může tak učinit online zakoupením události placení za pokladnu u NowTV na NowTV.

NowTV bude prodávat přístup k boji za placené zobrazení za jednorázový poplatek 24,99 $. A kdokoli, kdo si objedná boj přes NowTV, má k němu přístup přímo na svém PC, Mac, smartphonu nebo tabletu.

Kdy je Joshua Vs. Ruiz 2?

Očekávané opakování se má uskutečnit v účelové aréně v Ad Diriyah v Saúdské Arábii.

Očekává se, že hlavní událost bude zahájena v sobotu 7. prosince v 21:00 GMT. Očekává se, že kruhové procházky začnou mezi 20:30 a 20:45 GMT.

Kdo se očekává, že vyhraje?

Po šoku způsobeném počátečním bojem je spravedlivé říci, že i zde je spousta debat kolem tohoto boje. Mnoho vědců věří, že Joshua měl špatnou noc, a že tituly snadno zachytí. Někteří odborníci na box však tvrdí, že Ruiz je skutečný obchod a že je možné, že se Joshua ocitne ve světě problémů v sobotu večer.

Co víme, je to, že Joshua vrhl do boje docela pár kilo. To, jak se doufá, z něj učiní hbitějšího a schopného vypořádat se s rychlým stylem Ruize. Skutečností je však to, že výsledek tohoto boje je těžké zavolat, díky čemuž se Clash on the Dunes musí dívat na jakýkoli fanatický box.

Podle bookmakerů je AJ favoritem na výhru s kurzem 4/11. To znamená, že sázení 11/5 na smolaře Ruize by mohlo být skvělým způsobem, jak udělat večer trochu vzrušujícím. Koneckonců, pokud to udělal jednou, může to udělat znovu!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me