Jak stahovat torrent na iPhone a jaké jsou nejlepší stahovače torrentů pro iPhone

Apple nepovoluje aplikace BitTorrent v App Store, což dělá torrentování na iPhonu nebo iPadu o něco náročnější než na jiných platformách. Dobrou zprávou však je, že díky cloudovým torrentovým službám je možné torrentování na zařízení iOS.

Co je to služba cloud torrentu?

Cloud torrent služba je jako přítel, který dělá skutečné torrenting pro vás. Ale místo toho, aby šli do svého domu přenést obsah torrentu na USB flash disk, když je stahování dokončeno, jednoduše jej přenesete nebo streamujete ze vzdáleného serveru na váš iPhone nebo iPad pomocí běžného HTTP.

Služby Cloud torrent obvykle fungují uvnitř vašeho prohlížeče, ačkoli je zajímavé, že Apple umožňuje některé aplikace aplikace Cloud torrent do App Store.

Existuje mnoho cloudových služeb, z nichž většina pracuje víceméně stejným způsobem. Patří mezi ně Bitport.io, put.io a Zbigz, ale je jich mnoho.

Ceny

Je běžné, že služby cloud torrent nabízejí bezplatné účty, často s limitem úložiště 1 GB. Mohou to být užitečné, ale dostanete to, za co platíte. Zjistili jsme, že většina bezplatných účtů měla za následek rychlosti stahování HTTP, které byly všechny nepoužitelné.

Placené plány se obvykle začínají na přibližně 10 $ měsíčně za 100 GB úložného prostoru. To se však může dramaticky lišit, takže stojí za to nakupovat. Placené plány neměnné produkují mnohem lepší rychlosti stahování než plány zdarma a jsou obvykle zabezpečeny pomocí protokolu HTTPS.

Streamování

Kromě skutečnosti, že budou fungovat na vašem iPhonu, je velkou výhodou cloudových torrentových služeb, že mohou streamovat video obsah do telefonu, takže jej nemusí být uloženo lokálně..

Společnost Apple je notoricky známá, když rozdává paměť na svých mobilních zařízeních, která také nepodporují externí karty SD. Díky tomu je tato funkce šetřící místo darem uživatelů iOS.

Jak torrent na iPhone nebo iPad

Některé cloudové torrentové služby (včetně našeho příkladu put.io) skutečně mají aplikaci pro iOS, ale většina je založena pouze na prohlížeči. Protože se jedná o obecný průvodce, zaměřujeme se především na to, jak používat cloudovou službu prostřednictvím svého webového rozhraní.

 1. Získejte účet cloudového torrentu. V této příručce budeme používat put.io, protože je pro tento druh služby velmi typická. Zjistili jsme, že to fungovalo dobře a líbí se tomu, že nabízí aplikaci pro iOS, ale trh jsme plně nezkoumali, a proto jsme vybrali put.io z čistě ilustrativních důvodů..

  Za co to stojí, put.io nenabízí bezplatné účty. Nabízí však jednodenní zkušební verzi prémiové služby za 0,99 USD, kterou jsme pro účely hodnocení považovali za mnohem užitečnější, než jakýkoli bezplatný účet, který jsme vyzkoušeli.

 2. Připojte se k VPN (není to nezbytně nutné, ale vždy dobrý nápad).

 3. Navštivte torrent server. Většina lidí, kteří čtou tento článek, už bude mít oblíbenou položku, ale pokud jste na torrentu nováčkem, pak je vaším přítelem Google (nebo soukromý vyhledávač)..

 4. Vyhledejte požadovaný obsah.

  1337x web

 5. Najděte odkaz na magnet, dlouhým stiskem a kopírování odkazu. Některé služby cloudového torrentu také umožňují vkládat do souborů .torrent, ale většina z nich potřebuje magnetický odkaz, aby fungoval.

  stáhnout torrent pomocí magnetického odkazu

 6. Ve svém prohlížeči se přihlaste k účtu cloudového cloudu a najděte pole „přidat nový torrent“ (může se to nazývat něco jiného). Dlouhé stisknutí -> Vložte odkaz na magnet do. Podívejte se níže, jak to děláme v put.io.

  put.io nový převod

  Teoreticky můžete použít jakýkoli prohlížeč. Je však třeba poznamenat, že Firefox pro iOS pro nás fungoval nejlépe, protože Safari a Chrome během procesu stahování způsobily chyby..

 7. Torrent se začne stahovat na váš cloudový torrent účet. Chcete-li jej místně přenést do iPadu pomocí protokolu HTTP, jednoduše stiskněte příslušné tlačítko pro stažení.

  seznam souborů put.io

  Alternativně je obvykle možné streamovat videoobsah přímo v okně prohlížeče.

  noc živé mrtvé torrentu

 8. Jako vlastník iDevice již pravděpodobně dobře víte, že správa souborů v iOS není tak přímočará jako na jiných platformách. Naštěstí soubory (integrovaná aplikace pro správu souborů v systému iOS) poskytují přístup ke složce Firefox Download, kde můžete snadno přistupovat k nově staženým torrentům..

  stahování ke stažení ve Firefoxu

  Praktický tip: VLC for Mobile je 100% bezplatná a otevřená aplikace s otevřeným zdrojovým kódem, která bude hrát téměř každý video soubor, který na něj můžete házet.

  Jak již bylo uvedeno, put.io ve skutečnosti také nabízí aplikaci pro iOS. To vám umožní procházet soubory uložené ve vašem účtu put.io, přenášet je místně do vašeho iPhone nebo iPad nebo (v případě filmových souborů) je streamovat.

  Jinými slovy, nahrazuje nutnost provedení kroků 7 & 8 výše v prohlížeči. Stále budete muset postupovat podle výše uvedených kroků 1-6, abyste soubory na svém účtu mohli torrentovat.

Jak zabezpečit iPhone při torrentování?

Síť VPN vám pomůže udržet zařízení iPhone v bezpečí, když se nacházíte. Výhody používání VPN jsou následující:

 • Skryje vaši skutečnou IP adresu od vrstevníků, kteří jinak mohou přesně vidět, kdo jste. To je obzvláště znepokojující, když si uvědomíte, že subjekty prosazující autorská práva běžně monitorují IP adresy lidí, kteří šíří své duševní vlastnictví a podnikají proti nim kroky.
 • Skryje to, co stáhnete od vašeho poskytovatele internetu (ISP).

Podrobné diskuse na toto téma naleznete v části Nejlepší VPN pro Torrenting.

Torrentování na iPhonu nebo iPadu je však jiné, protože se přímo neroztáčíte. Služba Cloud torrent funguje jako prostředník, což znamená, že:

 • Vrstevníci vidí IP adresu serveru cloudového cloudu, nikoli vaši skutečnou IP.
 • Vaše místní převody jsou pravděpodobně skrývány pomocí protokolu HTTPS (často tomu tak není u bezplatných účtů, ale je to běžná standardní funkce pro většinu prémiových účtů cloudového cloudu).

Pokud tedy vše, co chcete pro VPN, je chránit se při torrentování na iPhonu, pak je potřeba VPN VPN méně naléhavá. Stále však doporučujeme používat VPN, protože:

 • VPN odblokuje torrentové weby, které musíte ještě navštívit, aby na prvním místě našli torrent.
 • Síť VPN skryje vaši skutečnou IP adresu před navštívenými weby torrentu a kdo ví, jaké záznamy se zaznamenávají?
 • VPN zakryje vaši skutečnou IP adresu od poskytovatele cloudového torrentu (i když pravděpodobně bude mít vaše platební údaje, pokud si zakoupíte prémiový plán).

Myslíme si, že byste přesto měli používat VPN na všech svých zařízeních. Většina služeb VPN nabízí aplikaci pro iOS, ale podívejte se na naše nejlepší doporučení pro nejlepší VPN aplikace pro iPhone a iOS.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me