Jak streamovat NFL Week 16 Playoffs online s VPN

Žijete mimo USA a Spojené království? Chcete se dívat na americké zápasy NFL 16. týdne? Letos můžete odblokovat a streamovat všechny hry NFL o svátcích pomocí VPN pro NFL!

jak se dívat na nfl online Vánoce

Streamování NFL Week 16 Playoffs mimo USA je super snadné - pokud máte VPN!

Síť VPN (Virtual Private Network) umožňuje přístup k geo-omezeným proudům her NFL, které jsou obvykle blokovány mimo USA. Jediným požadavkem pro streaming NFL her o Vánocích je rychlá VPN, která se může streamovat v HD. Začněme...

Jak se dívat na play-off NFL Week 16 online

  1. Vyberte poskytovatele VPN z našeho seznamu nejlepších služeb VPN. Pokud spěcháte, doporučuji NordVPN, protože má vše, co potřebujete k sledování NFL.
  2. Připojte se k VPN serveru nacházejícímu se v USA nebo Velké Británii (získáte IP adresu USA nebo Velké Británie, kterou potřebujete pro streamování NFL).
  3. Přejděte na SkySports UK nebo NowTV a zaplaťte dočasný přístup k britským Sky Sports. (NowTV prodává den, týden nebo měsíc přechází na SkySports). Nebo se vydejte přes síť CBC, FOX, ESPN nebo NFL, pokud chcete sledovat americký stream.
  4. Pokud potřebujete pomoci s hledáním způsobu platby, který funguje, podívejte se do našeho průvodce používáním virtuální debetní karty. Společnost NowTV však prodává dárkové karty online - měli byste se tedy bez problémů přihlásit do služby Sky TV UK. Totéž platí pro SlingTV (který ukazuje CBC, FOX Sports, NBC pro nedělní noční hry a ESPN) - Dárkovou kartu lze zakoupit přes Walmart online a doručí se e-mailem!
  5. Nyní, když máte předplatné televizního vysílání NowTV nebo Sling, je třeba si pamatovat připojení k britskému nebo americkému VPN serveru pokaždé, když chcete sledovat NFL Playoffs online.!

Jak streamovat NFL Playoffs letos na Vánoce

Stream NFL na Sky Sports

Sky Sports UK předvede dvě hry play-off 16. týdne:

  • Pondělí 24. prosince: náčelníci Kansas City v Seattlu Seahawks (1.10 hodin, live na Sky Sports)

  • Úterý 25. prosince: Denver Broncos v Oakland Raiders (1 hod., Živě na Sky Sports))

Pokud již máte předplatné Sky Sports - ale budete mimo návštěvní rodinu ve Velké Británii nebo na vánoční dovolenou - můžete předstírat, že jste ve Velké Británii, pomocí VPN. Jakmile se připojíte k serveru VPN ve Velké Británii, můžete se přihlásit ke svému běžnému účtu Sky Sports a dívat se na hry NFL, jako byste byli doma..

Pokud nemáte předplatné, doporučujeme NowTV...

Sledujte NFL online pomocí NowTV

NowTV prodává přístup do Sky Sports UK. Skvělá věc na NowTV je, že si můžete zakoupit průkaz den, týden nebo měsíc. To znamená, že můžete platit za sledování pouze dvou zápasů play-off, pokud dáváte přednost. Co je také úžasné na NowTV je to, že je možné koupit dárkové poukázky online. To znamená, že získáte přístup bez potřeby kreditní nebo debetní karty registrované ve Velké Británii.

NowTV začíná na pouhých 7,99 liber za den. Ceny za měsíční předplatné stojí velmi rozumných 33,99 GBP - získáte přístup k 10 kanálům. Dobrou zprávou je, že je také možné zakoupit "Mobilní měsíční průchod" za pouhých 5,99 GBP - získáte přístup ke čtyřem kanálům Sky Sports UK na jednom mobilním zařízení.

Sky měsíční průchod rozhraní

Sledujte NFL na Sling TV

Pokud chcete sledovat co nejvíce akcí NFL, budete potřebovat přístup k CBS, FOX Sports, ESPN a NBC (pro nedělní noční hry). Nejlepším způsobem, jak sledovat všechny tyto hry, je přihlásit se k odběru americké televizní streamovací služby SlingTV.

Modrý průchod SlingTV stojí 25 $ měsíčně a poskytuje přístup k obrovskému množství her NFL play-off. Dobrou zprávou je, že Walmart prodává poukázky na SlingTV online, což znamená, že po připojení k americkému VPN serveru v USA byste neměli mít problém s placením předplatného..

Již mám platné předplatné americké kabelové televize

Pokud jste rezidentem v USA a již máte platné přihlášení k odběru kabelové televize, můžete se přihlásit pomocí VPN. Jakmile odjedete z USA na vánoční prázdniny, geo-omezení vás zastaví v možnosti sledovat televizi z domova. Dobrou zprávou je, že se můžete připojit k serveru VPN v USA a přihlásit se k běžnému televiznímu portálu!

Stačí se přihlásit k odběru služby VPN, připojit se k americkému serveru a přesunout se na web, který chcete streamovat - budete se moci přihlásit pomocí platných údajů o americké kabelové televizi! Jednoduchý!

Stream NFL Online: Nejčastější dotazy

Jak mi VPN umožňuje živě streamovat hry NFL?

Síť VPN vám umožňuje předstírat, že jste v jiné zemi. Jakmile se připojíte k serveru VPN, skryje se vaše skutečné umístění (bez ohledu na to, kde by to mohlo být). Služba VPN vám může poskytnout IP adresu v jakékoli části světa. Připojením k serveru ve Velké Británii nebo USA se jevíte jako skutečný britský nebo americký rezident. To znamená, že můžete sledovat televizní streamy, které jsou obvykle blokovány mimo tyto regiony!

Jaký je časový plán play-off NFL v týdnu 16???

Fanoušci NFL jsou připraveni na tuto sváteční sezónu. Zde je kompletní seznam všech zápasů:

Rozvrh NFL

Fanoušci NFL z celého světa mohou pomocí VPN snadno obejít geografická omezení a streamovat hry playoff. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně používání VPN ke sledování NFL, dejte nám vědět v komentářích níže!

ProPrivacy.com neomlouvá porušení autorských práv. Přestože jsme si vědomi toho, že sítě VPN lze použít ke zfalšování vaší polohy do jiné země, a tím k překonání geografických omezení, jejich primárním účelem je poskytnout vám online bezpečnost a soukromí. Proto doporučujeme používat VPN.

Obrazové kredity: Nomad_Soul /Shutterstock.com, Maridav / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me