Jak trvale smazat Facebook – jednoduchý průvodce krok za krokem

Pokud chcete vědět, jak trvale smazat Facebook, jste na správném místě. Ukážeme vám, jak můžete trvale smazat Facebook ve třech jednoduchých krocích.

smazat facebook trvale

Ačkoli to může znít docela jednoduše, protože tolik dat je v sázce, není žádná škoda v zajištění toho, že se o vše postará řádně.

Jak smazat Facebook navždy

 1. Chcete-li smazat svůj facebookový účet, nejprve přejděte na; https://www.facebook.com/help/delete_account.
 2. Přečtěte si pozorně informace v okně a klikněte na 'Smazat můj účet'.

smazat facebookový účet

 1. Až budete vyzváni, zadejte svou identifikaci a heslo a klikněte na „OK“. To je vše, váš účet na Facebooku je smazán.

V této fázi byl váš účet na Facebooku smazán a nebudete již mít přístup ke svému archivu nebo účtu. Ještě důležitější je, že přestanete přidávat do probíhajícího vytváření vaší osobní databáze na Facebooku.

Jedna věc, kterou stojí za zapamatování, je to, že když smažete Facebook, staré zprávy a konverzace, které jste měli, zatímco jste byli členem, zůstanou v doručené poště ostatních lidí. Nebudete mít přístup ke starým konverzacím, ale ke svým starým kontaktům a přátelům.

Můžete získat účet Facebook zpět, když byl odstraněn?

Když smažete Facebook, je to opravdu navždy pryč. Nebudete moci změnit názor později. Pokud tedy chcete, aby váš účet Facebook dočasně zmizel, měli byste místo toho zvážit deaktivaci účtu Facebook. Deaktivací vašeho účtu budete mít stále přístup k messengeru bez účtu Facebook.

Jak stahovat data z Facebooku

Když smažete svůj účet na Facebooku, bude navždy pryč a nebudete jej mít znovu přístup. Z tohoto důvodu můžete nejprve stáhnout archiv svého osobního účtu Facebook. Stahování dat znamená, že si je můžete nechat pro budoucí generace. Možná ji dokonce můžete použít k psaní svých pamětí!

 1. Chcete-li stáhnout svá data na Facebooku, nejprve přejděte na https://www.facebook.com/settings.
 2. Dále přejděte do dolní části stránky a klikněte na Stáhněte si kopii vašich dat na Facebooku.

Jak smazat facebook

 1. Klikněte na Spustit můj archiv. Až budete vyzváni, budete muset zadat své heslo, abyste dokončili tuto fázi.

facebookový archiv

 1. Až bude připraven, od Facebooku obdržíte e-mail s vaším osobním archivem. Nezapomeňte, že kompilace za vás může trvat až 90 dní.

Je Facebook bezpečný?

Skutečností je, že existuje mnoho věcí, které uživatelé mohou udělat pro ochranu svých dat na Facebooku. Pokud jste uživatelem Facebooku, mělo by to být vždy vaše první úvaha. Pokud používáte Facebook zodpovědně, je možné mít profil, který o vás nesděluje důležité věci. Nemusíte Facebooku říkat všechno. Na konci dne je to jako uživatel.

Zásady ochrany osobních údajů společnosti Facebook

Max Schrems z Europe v. Facebook, organizace, která bojuje proti invazivní povaze Facebooku za své klienty, uvádí následující komentář:

„Často jsem kontroloval nastavení ochrany osobních údajů, vše změnil na„ Pouze přátelé “a vypnul„ Platformu. “Uživatelé si musí uvědomit, že s přáteli nesdílíte, ale vždy sdílíte s přáteli a Facebookem.“

Jaké informace má Facebook o mně?

Je známo, že Facebook uchovává většinu vašich dat na Facebooku. Některá data zůstanou zachována i po jejich odstranění. To může zahrnovat:

 • Základní informace o účtu:
  vaše jméno, uživatelské jméno, minulá uživatelská jména, heslo, e-mailovou adresu a telefonní číslo.
 • Informace obklopující obsah:
  Informace o obsahu, který vytvoříte a sdílíte při používání Facebooku. To zahrnuje podrobnosti o tom, co sdílíte as kým je sdílíte. Kromě toho Facebook shromažďuje informace o vás od uploadů a komentářů jiných uživatelů (například fotografie).
 • Informace o okolních spojích:
  Facebook ví, kdo jsou vaše kontakty a kdy jste je kontaktovali. Také ví, kdy jste byli s nimi. Pasivní poslech je dokonce považován za kompilátor dat o uživatelích mimo Facebook, se kterými se setkáváte v reálném životě - „Předmět A“ - (například vaše babička).
 • Informace o platbě:
  Pokud transakci dokončíte pomocí služby Facebook, mohou být vaše platební údaje (např. Číslo karty, fakturační adresa atd.) Uloženy na Facebooku.
 • Odkazy a soubory cookie:
  Facebook používá soubory cookie k uchovávání záznamů o tom, jak uživatelé interagují se všemi odkazy, které jim jsou předloženy. Také se na tyto odkazy zaměřuje konkrétněji vytvořením podrobného profilu vašich preferencí. Facebook také vede záznamy o zařízení, operačním systému, webovém prohlížeči a IP adrese používané pro přístup k jejich službám.

Jak může Facebook používat moje data?

I když jsou všechna nastavení ochrany osobních údajů na Facebooku využívána a vaši „přátelé“ vaše data pouze uvidí, Facebook stále pracuje za zákulisím, aby od vás shromažďoval informace. Smluvní podmínky jsou navíc takové, že osobní údaje a fotografie, které lidé nahrávají na účet Facebook, již nejsou legálně vlastní.

To znamená, že Facebook by mohl s uživatelskými daty potenciálně dělat cokoli chce. Facebook může předávat uživatelská data třetím stranám, což vytváří nepředstavitelně obrovský potenciál pro šíření uživatelských dat.

Co se stane s mými údaji na Facebooku?

Pak je zde otázka, kde Facebook ukládá uživatelská data. Kde jsou servery Facebooku? A co je důležitější, jaké jsou zákony v zemi, kde jsou tato data uložena?

Kybernetická bezpečnost byla po dlouhou dobu u široké veřejnosti nepochopena. Digitální soukromí bylo považováno za samozřejmost a lidé si mysleli, že se nikdo nedíval na data, která vytvořili online. Snowden to pomohl změnit a masy se probudily.

Závěr

V této příručce jsme vám poskytli podrobný návod, jak trvale smazat svůj účet Facebook. Tímto způsobem můžete snadno pokračovat v řezání pupeční šňůry mezi vámi a službou, kterou mnozí považují za parazita napadající soukromí.

Díky našemu jednoduchému průvodci budete brzy zpět ve skvělé přírodě. Kliknutím na „jako“ můžete zmizet ve své minulosti a vy si můžete užít naplnění plic čerstvým vzduchem - při hledání ve svém okolí - možná pro velmi vzácného Pokémona, možná.

Vaše IP adresa umožňuje Facebooku udržovat databázi všech míst, ze kterých jste se na Facebook přihlásili. Existuje však řešení. Špičková VPN může zabezpečit vaše data v bezpečí a v soukromí. Seznam nejlepších sítí VPN naleznete v našem seznamu nejlepších služeb VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me