Jak získat německou IP adresu pomocí VPN

Mnoho lidí žijících mimo Německo má velký zájem o používání německých služeb a webových stránek. Abyste získali přístup na německé webové stránky s omezeným přístupem, potřebujete německou IP adresu. Sítě VPN vám umožní používat servery umístěné v Německu, což vám poskytne německou IP adresu.

Klientský software VPN navíc šifruje všechna vaše data, jak se přenáší na a ze serverů. To znamená, že váš poskytovatel internetových služeb, vláda, pronajímatel nebo zaměstnavatel nemohou vidět, jaké stránky navštěvujete. Soukromí a anonymita při prohlížení!

Stejně tak, pokud jste na dovolené německým obyvatelem, možná budete chtít odblokovat webové stránky zpět domů v Německu. Díky spolehlivé službě VPN můžete spoofovat svou polohu v rámci Německa a odblokovat všechny tyto německé webové stránky s omezením.

Nejlepší VPN pro německou IP adresu

 1. ExpressVPN - nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude
 2. NordVPN - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou
 3. Vyrovnávací paměť
 4. IPVanish
 5. VPNArea

Jak získat německou IP adresu

Chcete-li nastavit německou adresu IP, postupujte takto:

 1. Přihlaste se k odběru jedné z sítí VPN v této příručce. Pro získání německé adresy IP důrazně doporučujeme ExpressVPN, ale do této příručky jsme také vložili další čtyři světové VPN služby, které také skvěle vykonají tuto práci.
 2. Stáhněte a nainstalujte klientský software VPN.
 3. Připojte se k serveru VPN umístěnému v Německu.
 4. Přejděte na německý web, ke kterému chcete získat přístup.
 5. Posaďte se a užijte si neomezený přístup k tolika německým webům, kolik chcete, díky nově získané německé IP adrese.

Vyberte VPN a stáhněte si jejich klientský software

platformy pro expresní aplikace

Po dobrém prohlédnutí našich doporučených sítí VPN pro získání německé adresy IP budete muset prokliknout na web svého oblíbeného poskytovatele.

Tento software je k dispozici pro všechny populární platformy a pomocí ExpressVPN máte možnost jej nainstalovat na 3 různá zařízení. Placení za vaši VPN měsíčně bude stát více než roční platby. Z tohoto důvodu, pokud máte prostředky (a hodláte používat VPN po celý rok), je nejlepší platit za rok najednou.

Po přihlášení si budete moci stáhnout klientský software VPN. Software se vždy stahuje velmi rychle a lze jej snadno nainstalovat. Ujistěte se, že jste pro svou platformu vybrali správné stahování.

Ujistěte se, že jste vybrali protokol OpenVPN

V ProPrivacy doporučujeme šifrování OpenVPN. OpenVPN je robustní šifrovací protokol VPN, který vám umožní zůstat řádně zabezpečen, proto jej prosím vyberte v nabídce VPN. Streamování nějakého geoblokovaného obsahu je nezákonné, protože porušuje autorská práva. S OpenVPN však i když se rozhodnete pro prohlížení materiálu chráněného autorskými právy, budete v bezpečí - i když to jednoznačně nemůžeme odpustit.

Pokud máte v této fázi (nebo jakýkoli jiný problém) potíže, váš poskytovatel VPN to bude moci velmi rychle vyřešit. Všechny světové sítě VPN v této příručce mají fantastické týmy podpory zákazníků - proto je kontaktujte (nebo nás zde na adrese ProPrivacy.com - vždy vám rádi pomůžeme).

Připojte se k jednomu ze svých serverů VPN v Německu

expressvpn-german-ip-address

V této fázi budete mít klientský software již nainstalovaný v notebooku, počítači, tabletu nebo smartphonu. Když v nastavení vyberete OpenVPN, jste připraveni na VPN do Německa.

Vše, co musíte udělat, je vybrat jeden z německých serverů ze seznamu serverů vaší VPN. Nezapomeňte vybrat nejrychlejší dostupný. Nejrychlejší je obvykle v seznamu vyšší. Nyní, když jste našli preferovaný německý VPN server, klikněte na Připojit. To je vše! Nyní máte německou IP adresu a můžete VPN do Německa, aby se objevila, jako byste tam bydleli - kdykoli budete chtít.

Přejděte na libovolný německý web, který se vám líbí!

S nainstalovanou sítí VPN můžete navštívit a navštívit téměř cokoli online. Můžete přistupovat na libovolný web kdekoli, kde má vaše VPN server - včetně samozřejmě Německa! Všechny VPN, které jsme umístili v této příručce, poskytují prvotřídní zabezpečení, soukromí a nejlepší dostupnou anonymitu. Výsledkem je, že budete moci navštívit jakékoli německé nebo jiné webové stránky, které si přejete.

Jednoduše se připojte k serveru v zemi, kterou chcete navštívit, a do navigačního panelu zadejte webovou adresu, kterou chcete navštívit. Vaše VPN vám poskytne dojem, že jste v dané zemi - IP adresa a všichni.

Úvahy o získání německé IP adresy

Při získávání německé IP adresy ze zahraničí musíte vzít v úvahu některé aspekty.

Nejdůležitější věcí, kterou je třeba pamatovat, je, že mnoho služeb VPN na trhu je vysoce nedůvěryhodných a nespolehlivých. Celkově existuje více než 800 poskytovatelů VPN, kteří si mohou vybrat z tečkovaných po celém světě. Převážná většina těchto služeb je hrozná - pomalá a nejistá. Některé sítě VPN mohou ve skutečnosti přidat do vašich bezpečnostních potíží spíše než je odebrat!

Jak zjistím, kterou VPN zvolit?

 1. Zaprvé, chcete-li spoofovat vaši IP adresu do Německa, abyste mohli prohlížet geo-omezený obsah, musíte být nesmírně zabezpečeni. Smutnou pravdou však je, že ne všechny služby VPN nabízejí šifrování a úroveň služeb potřebných pro zabezpečení a soukromí.
 2. Při výběru sítě VPN pro získání adresy IP v Německu potřebujete spolehlivé servery a solidní zásady ochrany osobních údajů. Yo bude také chtít VPN se servery, které jsou super rychlé, aby bylo možné sledovat HD obsah.
 3. Chcete-li si užít relaxační a bezstarostný VPN zážitek, potřebujete klid, abyste věděli, že vaše VPN bere soukromí a zabezpečení velmi vážně. Proto by měl poskytovat standardní šifrovací protokoly, jako je OpenVPN (doporučeno) a také zpracovávat svá data transparentním, spolehlivým a bezpečným způsobem. Výsledkem bude internetový zážitek bez stresu, díky kterému budete moci bezpečně navštívit jakýkoli německý obsah, o který máte zájem.

VPN do Německa - závěr

V této příručce jsme vysvětlili, jak může kdokoli snadno získat německou IP adresu. I když si myslíme, že nejlepší VPN službou pro získání IP adresy v Německu je ExpressVPN, být nestranný a dát vám spoustu možností, zahrnuli jsme čtyři další vynikající služby VPN.

Zatímco ExpressVPN je číslo jedna, všechny VPN v našem průvodci odvedou neuvěřitelnou práci při odblokování německých webových stránek. Kromě toho všichni poskytují zkušební období nebo záruku vrácení peněz nějakého druhu. Z tohoto důvodu se nemusíte bát vyzkoušet preferovanou VPN, bez rizika, abyste se ujistili, že odblokujete německé služby, které sledujete. Všichni poskytovatelé VPN v tomto článku mají navíc vynikající serverové sítě, které během vašeho použití poskytují puchýře vysokou rychlost vpn.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me