Jak získat US Netflix pro Android, iPhone a iPad

Není žádným tajemstvím, že Netflix nabízí americkým předplatitelům více titulů než jejich evropský protějšek. V této příručce vám ukážeme, jak můžete zkombinovat další obsah zahraničních knihoven Netflixu s pohodlím sledování Netflix kdekoli v telefonu..

Co budete potřebovat

K provedení níže uvedených kroků budete potřebovat:

 • Předplatné Netflix
 • Předplatné Netflix VPN
 • Zařízení Android nebo iOS (telefon nebo tablet)

Jak přistupovat k aplikaci American Netflix pro Android, iPhone a iPad

Během posledního desetiletí se sledovací návyky lidí změnily z posezení před televizí na sledování věcí na cestách. Společnost Netflix se toho dočkala, díky čemuž se její aplikace pro Android a iOS snadno používají. Naštěstí je přístup k Netflixu USA prostřednictvím aplikace stejně snadný - pokud získáte správného poskytovatele VPN.

Když se v USA připojíte k VPN serveru přátelskému pro Netflix, vaše připojení se přesměruje až do Ameriky, což nevyhnutelně oklamá aplikaci, aby věřilo, že jste v USA. Jednoduše postupujte podle níže uvedených kroků a umožní vám sledovat více titulů ve vaší aplikaci Netflix. Tato metoda bude fungovat pro Android, iPhone a iPad. Jediným rozdílem mezi nimi je obchod, ze kterého stahujete aplikaci VPN.

 1. Z tohoto článku vyberte VPN, která pracuje s Netflixem.

  Doporučujeme ExpressVPN, protože spolehlivě odblokuje platformu a nabízí neuvěřitelnou rychlost pro streamování ve vyšším rozlišení.

 2. Přihlaste se k odběru VPN a nastavte přihlašovací údaje.

  Pokud si to nepřejete prostřednictvím webových stránek, dostanete po stažení aplikace další šanci.

 3. Nainstalujte VPN do zařízení iPhone, iPad nebo Android.

  Aplikace VPN jsou k dispozici v obchodech Google Play i Apple App Store.

  Aplikace ExpressVPN v obchodě App Store pro Android

 4. Spusťte na svém mobilním zařízení aplikaci VPN a přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů.

  Pokud jste se během kroku 2 nezaregistrovali na webu, můžete se zaregistrovat přímo v aplikaci.

  Obrazovka přihlášení ExpressVPN

 5. Vyberte server VPN v USA.

  Bude to fungovat s ostatními oblastmi Netflix, takže pokud chcete odblokovat obsah z jiné země, jednoduše se připojte k serveru založenému v zemi, ke které se také připojujete..

  ExpressVPN připojen

  Jakmile se VPN připojí k americkému serveru, budete mít americkou IP adresu. To jednoduše znamená, že až příště přejdete na web Netflix, server Netflix si bude myslet, že jste v USA, a poskytne vám stejný obsah jako američtí předplatitelé Netflixu.

 6. Nyní můžete ve své aplikaci procházet knihovnu US Netflix

  Chcete-li si ověřit, že všechno fungovalo, vyhledejte tituly exkluzivní pro Spojené státy, například Fraiser nebo Parky a rekreace.

  parkuje a rec na aplikaci Netflix

Moje VPN nefunguje s aplikací Netflix?

Všimli jsme si lidí na fórech a sociálních médiích, jak diskutují o tom, jak nemohou při používání aplikace Netflix přistupovat k USA Netflix pomocí VPN. Pokud VPN uvolní Netflix, měli byste mít přístup k US Netflix z mobilní aplikace. Jednoduchým řešením je zavření aplikace Netflix a přepnutí na jiný americký server před restartováním. Pokud problém přetrvává, další informace naleznete v Průvodci řešením potíží s sítí Netflix VPN nebo zvažte kontaktování poskytovatele prostřednictvím stránek podpory.

Užitečné průvodce Netflix

Porazte blok Netflix VPN - Tipy pro odstraňování problémů s chybovou zprávou proxy serveru Netflix

Odblokovat Netflix - Jak změnit zemi Netflix

Jak odblokovat Netflix ve škole nebo v práci - průvodce sledováním Netflixu na omezené WiFi

Jak to funguje?

VPN je online služba, která vám umožňuje předstírat, že jste v jiné zemi, tím, že skryje svou skutečnou polohu. Když přistupujete k Netflixu z vašeho domova - ať už se jedná o aplikaci nebo web - Netflix může díky vaší IP adrese zjistit, kde se nacházíte.

Když se v USA připojíte k VPN serveru, váš provoz je přesměrován přes tento server - což umožňuje VPN skrýt IP adresu vašeho domova. Výsledkem je, že když váš provoz dorazí s Netflixem, zdá se, že pochází ze serveru VPN místo vašeho domova. To úspěšně oklamá Netflix a zajistí, že vám dodá kompletní katalog Netflix!

Některé VPN poskytují maskování VPN (zastaralé servery), tato funkce nebude na většině míst potřebovat k odblokování knihoven Netflixu, jako jsou USA. Ve skutečnosti bude zmatení vyžadovat větší výpočetní výkon a bude mít za následek trochu pomalejší provoz (což by mohlo způsobit zbytečné ukládání do vyrovnávací paměti).

Na druhou stranu, pokud jste v Číně, budete muset použít zmatek, abyste obešli Velký čínský firewall. Pokud jste tedy čínským občanem, který se snaží odblokovat Netflix, budete se muset držet VPN s funkcí zmatení (ExpressVPN, NordVPN nebo PrivateVPN).

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me