Jak získat USA IP adresu pomocí VPN

Lidé chtějí USA IP adresu z mnoha důvodů. Někteří rádi sledují sporty jako Major League Baseball (MLB), National Basketball Association (NBA) nebo National Football League (NFL). Jiní chtějí mít přístup k jejich online bankovnictví, když jsou na dovolené. Někteří dokonce chtějí přistupovat k americké verzi Netflixu a dívat se na svůj rozsáhlý katalog titulů. Je smutné, že když se většina lidí snaží dělat takové věci, je jim čelit oznámení s omezeným přístupem. Důvodem je to, že obsah s omezeným přístupem podléhá autorským zákonům, díky kterým je jinde nedostupný. S USA VPN služby, tento problém může být překonán a každý může udělat jejich IP adresu USA přátelský.


V této příručce vysvětlíme, jak se můžete připojit k nespočetným lidem na celém světě, kteří v současné době odblokují obsah pouze v USA, získáním adresy IP v USA!

Získání adresy IP v USA je snadné!

  1. Přihlaste se k odběru VPN. Chcete-li změnit svou IP adresu na USA, doporučujeme ExpressVPN, ale podívejte se na naše nejlepší americké VPN služby, abyste měli na výběr.
  2. Stáhněte a nainstalujte klientský software VPN.
  3. Připojte se ke správnému serveru.
  4. Přejděte na web USA, ke kterému chcete získat přístup.
  5. Získejte pohodlný a užijte si úplný přístup k webům a službám USA.

Vyberte síť VPN a stáhněte si software

Poté, co se rozhodnete pro některou z výše uvedených služeb, klikněte na jejich web a přihlaste se k odběru. Pokud budete platit měsíčně, bude vás to stát o něco více vaší těžce vydělané hotovosti. Z tohoto důvodu, pokud si to můžete dovolit (a plánujete jej používat po celý rok k získání adresy IP v USA), stříkejte na roční předplatné.

Jakmile zaplatíte za VPN, budete si moci stáhnout klientský software VPN. Jednoduše vyberte správnou verzi pro platformu, kterou používáte. Všechny sítě VPN v tomto seznamu umožňují jejich spuštění na více než jednom zařízení. Tak jděte do toho a nainstalujte si jej do svého počítače a smartphonu nebo iPadu - cokoli potřebujete.

platformy pro expresní aplikace

Ujistěte se, že jste vybrali OpenVPN

Zde v ProPrivacy důrazně doporučujeme, abyste v nastavení vaší VPN vybrali šifrovací protokol OpenVPN. Jedná se o zdaleka nejbezpečnější šifrování VPN na současném trhu. Protože odblokování geo-omezeného obsahu je technicky v rozporu se zákonem (v rozporu s autorskými právy), OpenVPN je zdaleka nejlepší způsob, jak zůstat soukromý a bezpečný.

Pamatujte, že ačkoli lze VPN použít k odblokování geo-omezeného obsahu (a mnoho stovek tisíc lidí používá VPN tímto způsobem), děláte tak na vlastní nebezpečí! Zde na webu ProPrivacy.com nemůžeme oficiálně schválit porušující zákony. Pokud si to však přejete, pak byste měli zvolit šifrování OpenVPN.

Připojte se k vybranému serveru IP USA

Nyní, když je na vašich zařízeních nainstalován software VPN (a vybrali jste OpenVPN), můžete pokračovat a připojit se k USA serveru IP.

Vyberte jedno z amerických umístění ze seznamu serverů VPN. Výběrem dalšího v seznamu získáte nejlepší rychlosti. Pokud tedy nepotřebujete konkrétní umístění, vyberte server výše v seznamu. Jakmile se připojíte, vaše VPN se rozsvítí zeleně nebo se na obrazovce smartphonu zobrazí zámek. Tady jsi! Nyní máte adresu IP v USA a můžete přistupovat na jakékoli omezené webové stránky v USA.

expressvpn loacation picker

Změňte svou IP adresu na USA: Úvahy

Při výběru nejlepších služeb VPN pro získání adresy IP v USA jsme zvážili řadu věcí (vaším jménem). Za prvé, ne každá služba VPN je spolehlivá. Na trhu si můžete vybrat z více než 800 poskytovatelů VPN a mnoho z nich vykonává hroznou práci při poskytování služby VPN.

Jaké jsou rozdíly mezi VPN?

  1. Při falšování vaší IP adresy do USA za účelem přístupu k obsahu s omezeným geografickým přístupem musíte být v bezpečí. Bohužel ne všechny VPN poskytují službu nezbytnou k zajištění bezpečnosti (VPN s nulovým protokolem nebo žádné protokoly použití politika je zásadní).
  2. Při výběru sítě VPN pro získání adresy IP v USA byste měli získat výběr serverů. Kromě toho by tyto servery USA v USA měly být bleskové (pro streamování obsahu HD).
  3. Aby byla zabezpečena bezpečnost při zjišťování polohy v USA, měla by vaše VPN poskytovat šifrovací protokoly vojenské úrovně. Kromě toho musí firma s daty nakládat spolehlivě a bezpečně.

Přejděte na libovolný web, který se vám líbí pouze v USA!

Bez ohledu na to, kterou VPN jsme si vybrali z našeho průvodce, budete mít přístup k obsahu pouze v USA. Pokud jste se rozhodli pro ExpressVPN, zahrnuje to také přístup k katalogu USA Netflix.

Nezapomeňte také, že vaše VPN není užitečná pouze pro odblokování amerických služeb a předplatného. Je také ideální pro získání přístupu k obsahu z celého světa! Dále všechny sítě VPN v této příručce nabízejí zkušební období (nejméně sedm dní). Díky tomu budete moci zajistit, aby vámi preferovaná VPN fungovala dokonale pro to, co potřebujete.

Další způsoby, jak získat IP adresu USA

I když použití VPN je určitě nejlepší, nejosobnější a nejbezpečnější metoda získání adresy USA v USA, existují i ​​jiné způsoby. Dostupné jsou servery SmartDNS, Tor nebo proxy. Žádný z nich vám však nedá typ spolehlivosti, klidu nebo použitelnosti, který získáte, pokud použijete VPN k získání IP adresy v USA..

SmartDNS

SmartDNS je velmi často používán lidmi, kteří streamují geograficky omezený obsah. Problém je v tom, že z hlediska zabezpečení nic nenabízí, a protože sledování obsahu chráněného autorskými právy je nezákonné, je to obava. Při použití služby SmartDNS nezískáte šifrování jako v případě VPN. To znamená, že váš poskytovatel internetových služeb a weby, které navštívíte, budou přesně vědět, kdo jste. Vzhledem k tomu, že tvůrci obsahu stále více žádají lidi o pirátství, jedná se o obrovský problém.

Tor

Na druhou stranu, Tor je bezplatný prohlížeč, který dělá práci velmi podobnou VPN tím, že poskytuje šifrování při spoof. Slib anonymity z něj dělá výběr pro mnoho lidí, včetně aktivistů v oblasti lidských práv, oznamovatelů, novinářů a mnoha dalších. Výběrem výstupního uzlu v USA má kdokoli přístup k americkému obsahu (jako je tomu u VPN nebo SmartDNS). Problém spočívá v tom, že rychlosti jsou velmi pomalé, což znamená, že budete trpět značnou vyrovnávací pamětí, zaostáváním a nízkou kvalitou obrazu.

Proxy

Nakonec se dostaneme k proxy serverům zdarma. Existuje mnoho z čeho vybírat a určitě pracují a mohou být velmi cenově dostupné nebo zdarma. Nicméně, bezplatní přicházejí s limity a není neobvyklé, že tento limit připojení bude dosažen, když jste uprostřed své oblíbené epizody Game of Thrones. S nízkými rychlostmi, pochybnými zásadami ochrany osobních údajů a možností přístupu třetích stran k vašim datům jsou servery proxy naprostou hrou.

Nic ve srovnání s VPN

Na konci dne, pár dolarů za rok, abyste věděli, že jste v bezpečí, když spoofujete svou polohu v zahraničí, není příliš rozložení. Kromě toho, že vlády usilují o špionáž a kybernetičtí zločinci, kteří se vždy snaží zachytit data, je zajištění vaší digitální přítomnosti v těchto dnech neuvěřitelně dobrý nápad..

Samozřejmě za to nemusíte brát naše slovo. Můžete ochutnat jakoukoli ze služeb, které jsme zmínili v této příručce. VPN v této příručce mají zkušební období záruk vrácení peněz, abyste je mohli vyzkoušet. Můžete také zkusit proxy, a dokonce si stáhnout Tor. Víme, že v porovnání s prvotřídní službou VPN, jako je ExpressVPN, se nic nepřibližuje. Jsme si tedy jisti, že se sem vrátíte a podíváte se na naše pět nejlepších možností!

IP adresa pro USA: Závěr

V této příručce jsme ukázali, jak může kdokoli získat adresu IP v USA. Chcete-li získat adresu IP v USA, doporučujeme ExpressVPN, protože vám poskytne naprosto vše, co potřebujete. Abychom se ujistili, že máte spoustu možností, zahrnuli jsme také čtyři další světové služby VPN.

Tyto VPN poskytují přístup k vynikajícím serverovým sítím, které vám umožní připojení na všech jejich amerických serverech nejvyšší rychlostí - ideální pro streamování v HD.

Šifrování je zajištěno pomocí vojenské třídy OpenVPN. Náš tým dále pravidelně testoval všechny VPN v našem průvodci. Všechny tyto VPN mají prokazatelně dobré výsledky pro poskytování soukromí a anonymity svým předplatitelům. Jako takový, protože všechny VPN, které jsme zahrnuli, jsou skutečně vynikající služby, na které z nich se rozhodnete, je opravdu na vás.

Uvažovali jsme o všem, abyste mohli s jistotou získat bezpečnou adresu IP v USA s vědomím, že vše bude fungovat perfektně.

Další informace naleznete v našem komplexním průvodci službami USA VPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me