Můžete platit za zahraniční služby pomocí virtuální debetní karty?

Zatímco sítě VPN lze použít k odblokování geograficky omezeného obsahu, mnoho poskytovatelů streamování placeného zobrazení, hudební služby a specializované sportovní služby vyžadují, abyste zaplatili místní debetní nebo kreditní kartou. Pokus o placení kartou z vlastní země a falešného PSČ zřídka funguje. Naštěstí existuje řešení.


Protože mnoho lidí chce nakupovat online služby s omezeným přístupem k regionu, nabízí se stále více poskytovatelů "virtuální debetní karty". Tyto digitální platební služby umožňují lidem převádět prostředky na předplacenou debetní kartu v zemi podle svého výběru. Většina lidí chce odblokovat služby ve Velké Británii a USA, ale virtuální karty jsou dostupné téměř v každé zemi.

Pokud máte jednu z našich nejlepších sítí VPN a chcete platit za zahraniční službu, jako jsou HBO GO, Sling TV, F1 TV, BeIN Sports nebo Spotify, můžete v tomto článku využít jednu z doporučených virtuálních platebních služeb.!

Kód virtuální karty

Kolik stojí virtuální kreditní karta?

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je to, že platí se instalační poplatek za virtuální platební karty. Většina firem účtuje jednorázový poplatek za vydání čísla karty. Tento poplatek se obvykle pohybuje mezi 5-15 $. Kromě toho firmy inkasují poplatek za doplnění karty. Tento poplatek se pohybuje mezi 1-5% z převodu.

Nejlepší virtuální platební služby

Chápeme, že pokud jste se přihlásili k odběru VPN k odblokování něčeho online, možná se budete spěchat. Proto jsme sestavili tohoto rychlého průvodce nejlepších virtuálních platebních služeb. Všechny tyto služby jsou dobře známými a důvěryhodnými poskytovateli plateb online, kteří používají zákazníci po celém světě ...

 1. US Unlocked Virtual Visa Card

  My Unlocked

  Tato platební služba je naprosto ideální pro kohokoli, kdo si chce koupit americkou službu, jako je HBO GO, Amazon Prime Video, Sling TV, DirecTV - nebo jakékoli jiné. US Unlocked poskytuje virtuální předem načtenou debetní kartu, která je široce přijímána v online obchodech v USA.

  US Unlocked je opakovaně použitelná virtuální karta Visa, která je dodávána s platnou fakturační adresou v USA. Jednorázový registrační poplatek je 15 $ a měsíční servisní poplatek je 3,50 $. Poplatek za doplnění se liší v závislosti na metodě, kterou chcete vložit prostředky: obvykle však činí 3 a 3%. Ačkoli je toto řešení trochu drahá, přichází s platnou adresou, což je velmi užitečné pro přihlášení k mnoha americkým televizním službám.!

 2. EcoPayz ecoVirtualcard

  Ecopayz

  EcoPayz poskytuje bezpečnou virtuální kartu pro jedno použití, která vám dodá klid. I když je během online transakce odcizeno číslo karty, nelze jej použít podruhé. Díky tomu je populární volbou pro ty, kteří nakupují zboží z internetových obchodů, kterým nevěří.

  EcoPayz lze objednat v EUR, USD a GBR. Jednorázový emisní poplatek je 1,80 EUR a transakční poplatek je 4%. Spotřebitelé mohou otevřít tři předplacené (jednorázové) karty najednou. To znamená, že tuto službu můžete použít k nákupu více online služeb pro různé země, pokud si budete přát.

 3. MoneyPolo Virtual Quick Card

  Moneypolo

  MoneyPolo nabízí jednorázovou i doplňkovou kartu. Zřizovací poplatek u této firmy je poměrně vysoký za 15 USD. Poplatek za doplnění je 3 $ za transakci, takže tato možnost je stejně jako v USA Unlocked na dražší straně. Zvláštností této služby je, že pokud kartu nepoužíváte po dobu 60 dnů, budete muset za její opětovné použití zaplatit správní poplatek ve výši 10 $. Z tohoto důvodu se tato karta doporučuje pouze na jedno použití - nebo pokud chcete virtuální kartu používat pravidelně.

 4. Karta Worldcore Ultimate MasterCard

  WorldPay

  Worldcoreis sídlí v České republice. Umožňuje lidem nastavit virtuální předplacenou debetní kartu za pouhých 5 EUR. Kartu lze zakoupit ve třech nejpopulárnějších měnách - USD, EUR nebo Sterling. To znamená, že můžete použít Worldcore k nákupu většiny online služeb, které by vás mohly zajímat. Na kartu Worldcore můžete načíst finanční prostředky z jakéhokoli bankovního účtu nebo z digitálních měn. Doplňkový poplatek je pouze 0,99 EUR, což je podle našeho názoru výhodná.

 5. LeuPay

  LeoPay

  Tato služba se mírně liší od ostatních v tomto seznamu, protože vám skutečně dodává fyzickou kartu. Chcete-li získat jednu nebo více těchto karet, musíte být zkontrolováni KYC. Po provedení této jednoduché kontroly můžete získat dvě karty zdarma. Dobrá věc na LeuPay je, že nabízí 10 různých měn, takže pokud chcete odblokovat něco v neobvyklejším regionu, tato karta stojí za zvážení. Další skvělý prodejní bod - nahrání peněz na kartu LeuPay je pro obyvatele EU zdarma a jen 2% jinde.

Co je to virtuální debetní karta?

Na virtuálních debetních kartách je pěkné, že ke schválení vás nepotřebujete banku. Vzhledem k tomu, že si budete účtovat peníze s průběžným průběhem, nevyžaduje žádné kontroly kreditu. To znamená, že si ji můžete objednat a nechat si ji doručit na vaši e-mailovou adresu okamžitě.

Na rozdíl od fyzické debetní karty, která je fyzickým kusem plastu, který držíte v ruce, není virtuální platební karta ničím jiným než důležitými čísly, která najdete na kartě. Číslo karty, datum vypršení platnosti a kód CVV obvykle umístěný na zadní straně fyzické karty jsou vše, co potřebujete k nákupu online..

Virtuální karty lze objednat v různých populárních světových měnách, například v amerických dolarech, librách nebo eurech. To vám umožní nakupovat z internetových obchodů v konkrétních zemích. Ještě lepší je, že vám umožní platit za služby s omezeným regionem, jako jsou americké kabelové televizní kanály.

Virtuální karty se dodávají ve dvou různých variantách. Jeden může být doplněn znovu a znovu, což je užitečné, pokud chcete kartu použít opakovaně. Druhá je jednorázová karta, která vyprší poté, co jste utratili všechny prostředky, které na ni načtete.

Kolik karty

Americká adresa vaší karty

Nakonec možná budete potřebovat americkou adresu pro nákup některých služeb. Pokud se jedná o tento případ, použijte při odhlášení jednoduše adresu pro přesměrování balíků.

Kredit na obrázek titulu: Paket / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me