Nejlepší aplikace pro kořenové telefony Android

Pokud jste nedávno zakořenili svůj telefon s Androidem nebo uvažujete, zda byste měli svůj telefon Android zakořenit, možná vás zajímá, jaké jsou nejlepší aplikace pro zakořeněný Android.


Robot Android

Přestože na trhu s kořenovými telefony není velké množství super užitečných aplikací, existuje několik aplikací, které jsou velmi populární. V této příručce vás provedeme nejužitečnějšími aplikacemi pro kořenové telefony Android.

Nezapomeňte si před instalací jakýchkoli aplikací nebo blikáním zařízení pomocí nové ROM, ROM modulů nebo modifikací ROM jakéhokoli druhu vytvořit zálohu Nandroidu z ROM (kopii všech dat uložených v NAND flash paměti vašeho zařízení Android). To vám umožní vrátit telefon zpět do předchozího stavu, pokud by se něco pokazilo.

Nejlepší kořenové aplikace pro Android

 1. Záloha titanu
  Titanové logo

  Tato aplikace je velmi populární nástroj pro kořenové telefony Android. Umožňuje uživatelům zálohovat celou svou ROM - včetně systémových souborů a údajů o uživatelských aplikacích, jakož i osobních údajů, jako jsou videa, fotografie a kontakty - na externí úložné zařízení podle svého výběru. Po úspěšném zakořenění telefonu se důrazně doporučuje zálohovat telefon (zálohování Nandroid). To vám umožní obnovit zařízení zpět do stavu, kdy jste jej právě zakořenili. To může být zachránce, pokud se později něco pokazí. Blesk ROM vám také umožní obnovit jiný telefon do přesně stejného stavu, ve kterém byl váš starý telefon - pokud byste jej museli vyměnit kvůli ztrátě nebo krádeži.

 2. Xposed Framework
  Xposed pro Android Logo

  Tato aplikace vám umožňuje instalovat moduly, které vám umožní přizpůsobit vzhled a funkčnost zařízení Android. Pěkná věc na Xposed je, že nemusíte provádět spoustu rozsáhlých systémových změn jen proto, abyste získali několik modů, které skutečně chcete - místo toho si můžete vybrat, které konkrétní mody chcete nainstalovat. V tomto článku najdete seznam oblíbených modů Xposed Framework.

 3. Zelenější
  Logo Greenify

  Tato oblíbená aplikace je k dispozici v obchodě Google Play. Je však známo, že na kořenovém zařízení se systémem Xposed Framework pracuje mnohem lépe. Šetří baterii a snižuje využití RAM (zrychluje vaše zařízení) pomocí nativních funkcí systému Android k automatickému hibernaci aplikací, které se nepoužívají. Tuto aplikaci byste měli používat pouze v souladu s doporučeními vývojáře.

 4. SuperSU
  Super SU logo

  Tato aplikace vám umožní spravovat, které aplikace jsou (a nejsou) poskytovány superuživatelskému přístupu. Při rootování zařízení je důležité udržovat kontrolu nad tím, které aplikace mají plné oprávnění root, a tato aplikace vám to umožní.

 5. ROM manager
  Rozhraní správce ROM

  Tato aplikace je užitečná pro každého, kdo se chce neustále informovat o nových ROMech, které jsou vydávány pro zařízení Android. Aplikace poskytuje seznam všech populárních ROM, které jsou k dispozici pro vaše zařízení. Aplikace také umožňuje stáhnout ROM, což vám ušetří potíže s hledáním ROM sami.

 6. Root Firewall Pro
  Logo kořenové brány Firewall

  Tato aplikace vám může ušetřit šířku pásma blokováním určitých aplikací v připojení k internetu.

 7. Odstraňování systémových aplikací
  Systémový odstraňovač aplikací pro

  Tato užitečná aplikace vám umožní snadno a rychle odstranit nepříjemný bloatware, který je do telefonu nainstalován výrobcem.

 8. Trickster Mod
  logo trickster mod

  Tato aplikace je populární, protože vám umožňuje přetaktovat telefon Android, aby byl rychlejší. Kromě toho je možné ji podtrhnout, aby baterie vydržela déle. Přestože na trhu existuje mnoho aplikací tohoto druhu, tato aplikace má nejlepší uživatelské rozhraní a podporu.

 9. Apps2SD
  Apps2SD

  Tato aplikace umožňuje uživatelům snadno přesunout data ze své interní paměti na SD kartu. To je užitečné pro přesouvání aplikací (jako jsou velké hry), včetně všech souborů OBB (obvykle se nacházejí v Android Data OBB v interním úložišti telefonu). Novější verze operačního systému Android (8,0 Oreo) umožňují lidem přesouvat aplikace na SD, ale vždy to nefunguje se všemi aplikacemi.

 10. SoftKeyZ

  SoftKeyZ

  Tato aplikace není zdarma, ale je populární. Umožňuje přizpůsobit vzhled zařízení Android. Na výběr je více než 150 motivů, díky kterým můžete změnit vzhled všech navigačních tlačítek v telefonu.

 11. DiskDigger Pro
  Logo DiskDiggerPro

  Jedná se o skvělou aplikaci pro zakořeněné telefony, která vám umožní obnovit data. Pokud omylem smažete fotografii nebo některá jiná data, tato aplikace vám umožní získat ji zpět a může být absolutním záchranářem.

 12. Solid Explorer
  Aplikace Solid Explorer

  Tento průzkumník souborů usnadňuje přesouvání souborů díky funkcím duálního panelu. Díky této aplikaci si již nemusíte pamatovat cesty k souborům, abyste je mohli přesouvat, jednoduše je můžete přetáhnout na místo, kam chcete, aby byly.

 13. SD Maid
  SD Maid

  Toto je další nástroj pro správu souborů v telefonu. Je to zvláště dobré pro čištění nechtěných souborů duchů, které visí na vašem zařízení, a pomáhá vám získat maximum z každé bitové paměti.

 14. Magisk
  Logo Magisk

  Tato aplikace vám umožňuje skrýt kořenový adresář, abyste mohli používat aplikace a služby, které jsou speciálně navrženy tak, aby nepracovaly na kořenových telefonech. To vám umožní dělat věci jako hodinky Netflix, přestože máte zakořeněný telefon. Za zmínku stojí, že se zdá, že nejnovější verze získává v obchodě s aplikacemi špatné recenze kvůli rušivým reklamám.

 15. Tasker
  Logo Tasker

  Tato aplikace může být docela skličující pro ty, kteří nemají technický smýšlení. Je to však užitečný nástroj, který si mnoho lidí užije při automatizaci různých úloh na úrovni systému a aplikace.

 16. Rec
  Logo záznamu obrazovky

  Tato užitečná aplikace vám umožní zaznamenat obrazovku na kořenový telefon. To je skvělé pro zaznamenávání hraní her nebo sdílení problémů při hledání technické pomoci.

 17. Rychlé restartování (s rootem)
  Rychlé restartování

  Tato aplikace umožňuje spouštění způsoby, které vlastní Android neumožňuje. To vám umožní bootovat do obnovy nebo bootovat do bootloaderu. Jednoduchá aplikace, kterou by všichni měli muset restartovat nebo rychle vypnout telefon.

 18. Viper4Android
  Logo Viper4Android

  Tato vynikající aplikace vám umožní převzít kontrolu nad nastavením zvuku v telefonu Android. Potřebujete zvýšit hlasitost? Tato aplikace je pro vás! A co víc, přichází s ekvalizérem, spoustou efektů a schopností různě ovlivnit zvuk pomocí sluchátek nebo Bluetooth.

 19. Wakelockův detektor
  Rozhraní detektoru Wakelock

  Wakelocks jsou nejčastějším důvodem vybití baterie v zařízení. Tato aplikace sleduje wakelocks a varuje vás, když aplikace zmizela. Skvělý způsob, jak zjistit, kam se vaše výdrž baterie blíží - a jak zabránit jejímu vybití.

Chcete-li mít zařízení Android v bezpečí a soukromé, podívejte se na našeho nejlepšího průvodce VPN pro Android.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me